Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

ΓΙΑ ΦΑΝΑΤΙΚΟΥΣ HONDA CR - Β(ΙΔΕΣ)

ΓΙΑ ΦΑΝΑΤΙΚΟΥΣ HONDA CR - Β(ΙΔΕΣ)

Δημοσίευσηαπό theodore_1967 » 21 Σεπ 2007, 15:17

Αγαπητοί μου, φίλοι

Οσοι ειστε κάτοχοι του νέου Crv, βιδωμένοι με αυτό ( CR-Vides), αλλά και όσοι πρόκειται να γίνετε, σας καλώ σ΄ αυτήν την συζήτηση να μιλήσουμε για τις εντυπώσεις μας αλλά και για την ζωή μας μαζί του.

Πάντως, εγώ παρόλο που το κατέχω αρκετούς μήνες συνεχίζω να είμαι καψούρης με την εκρηκτική ομορφιά του, ιδιαίτερα μπροστά και στο πλάι

Ακούω γνώμες και εντυπώσεις...
Άβαταρ μέλους
theodore_1967
50cc moped
50cc moped
 
Δημοσιεύσεις: 5
Εγγραφή: 04 Ιουν 2007, 12:13
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ, ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

ΓΙΑ ΦΑΝΑΤΙΚΟΥΣ HONDA CR - Β(ΙΔΕΣ)

Δημοσίευσηαπό Nidoc69 » 23 Σεπ 2007, 22:46

Εγώ γενικά είμαι ευχαριστημένος με το CRV...καλή συμπεριφορά, καλά κρατήματα χωρίς κλίσεις,καλή κατανάλωση...το εμπιστεύομαι..εκείνο το οποίο με ενοχλεί πολύ και ακόμα δεν έχω βρεί λύση, είναι ο αεροδυναμικός θόρυβος από τον καθρέφτη (μάλλον,διότι από του συνοδηγού δεν ακούγεται) του οδηγού πάνω από τα 60 χιλ...ίσως είναι και από τα μονωτικά της πόρτας...δεν ξέρω...το έκανα βόλτα και με τον τεχνικό, το άκουσε αλλά δεν κατάλαβε από που είναι...Αν έχει άλλος παρόμοιο πρόβλημα ας πει κάποια άποψη...Κατά τα άλλα το αυτοκίνητο είναι απόλαυση να το οδηγείς
Άβαταρ μέλους
Nidoc69
bicycle training wheels
 
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: 23 Σεπ 2007, 22:37

Δημοσίευσηαπό giorgoskoup » 24 Σεπ 2007, 15:55

Γεια σας φιλοι (γεια σου Θοδωρη-τα λεγαμε το καλοκαιρι)

το εχω 6 μηνες το CRVακι λοιπον.Γενικα καλες εντυπωσεις-ανετο για την οικογενεια,σχετικα οικονομικο και πολιτισμενο στον δρομο. Στα αρνητικα του οι τσιμουχες απο τις πορτες και η ποιοτητα των πλαστικων γενικα(ευκολες γρατσουνιες).
Η εμπειρια μου απο την εκτος δρομου οδηγηση ηταν τραυματικη.Κολλησα σε παχια αμμο(Ποσιδι-Χαλκιδικη).Αυτο που εμαθα μετα ηταν οτι παντα πρεπει να απενεργοποιουμε το VSA οταν θελουμε να κανουμε ταρζανιες τετοιου τυπου.(πριν πατησουμε την αμμο).Επισης εμαθα οτι υπαρχουν ειδικα λαστιχα για αμμο αν θελεις να εχεις καλυτερη τυχη απο την δικη μου.
Επισης συνιστω να βαλετε αντηλιακες μεμβρανες και στα μπροστινα παραθυρα(λιγοτερη ζεστη και πιο ομορφο συνολο).
Προσοχη τελος στα Service-αυτες τις μερες θα κανω την πρωτη επισκεψη(λαδια και ισως φιλτρο).Αν περασουν 30 ημερες απο το πρωτο εξαμηνο(ή 11500κμ προ εξαμηνου) χανεις την εγγυηση.Να κανετε και μια ερευνα αγορας για τα service ,γιατι ο καθενας ζηταει οτι θελει(απο 65 εως 120 Εu).Μαλλον θα παω στον Σωτηροπουλο στην κηφησιας (85 Ευ) λογω αποστασης.
Τελος να αναφερω ενα προβλημα με το πισω πλυστικο συστημα(δεν πετουσε νερο στο τζαμι) λυθηκε ευτυχως μετα απο λιγη αγωνια γιατι θελανε αρχικα να ξηλωσουν ολες τις ταπετσαριες του εσωτερικου...
Καλες βολτες!
Άβαταρ μέλους
giorgoskoup
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 31
Εγγραφή: 03 Ιαν 2007, 18:31
Τοποθεσία: Αθηνα

Re: ΓΙΑ ΦΑΝΑΤΙΚΟΥΣ HONDA CR - Β(ΙΔΕΣ)

Δημοσίευσηαπό ekarpod » 24 Σεπ 2007, 16:36

Nidoc69 έγραψε:Εγώ γενικά είμαι ευχαριστημένος με το CRV...καλή συμπεριφορά, καλά κρατήματα χωρίς κλίσεις,καλή κατανάλωση...το εμπιστεύομαι..εκείνο το οποίο με ενοχλεί πολύ και ακόμα δεν έχω βρεί λύση, είναι ο αεροδυναμικός θόρυβος από τον καθρέφτη (μάλλον,διότι από του συνοδηγού δεν ακούγεται) του οδηγού πάνω από τα 60 χιλ...ίσως είναι και από τα μονωτικά της πόρτας...δεν ξέρω...το έκανα βόλτα και με τον τεχνικό, το άκουσε αλλά δεν κατάλαβε από που είναι...Αν έχει άλλος παρόμοιο πρόβλημα ας πει κάποια άποψη...Κατά τα άλλα το αυτοκίνητο είναι απόλαυση να το οδηγείς


Aκούγεται σαν τσιμούχα (το λάστιχο) της πόρτας. Για ελεγξέ το, βάλτου και λίγο spray σιλικόνης να δείς αν αλλάζει κάτι
Άβαταρ μέλους
ekarpod
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 706
Εγγραφή: 14 Απρ 2006, 14:12
Τοποθεσία: Λαγονήσι, Αττική

Re: ΓΙΑ ΦΑΝΑΤΙΚΟΥΣ HONDA CR - Β(ΙΔΕΣ)

Δημοσίευσηαπό Nidoc69 » 25 Σεπ 2007, 08:26

ekarpod έγραψε:
Nidoc69 έγραψε:Εγώ γενικά είμαι ευχαριστημένος με το CRV...καλή συμπεριφορά, καλά κρατήματα χωρίς κλίσεις,καλή κατανάλωση...το εμπιστεύομαι..εκείνο το οποίο με ενοχλεί πολύ και ακόμα δεν έχω βρεί λύση, είναι ο αεροδυναμικός θόρυβος από τον καθρέφτη (μάλλον,διότι από του συνοδηγού δεν ακούγεται) του οδηγού πάνω από τα 60 χιλ...ίσως είναι και από τα μονωτικά της πόρτας...δεν ξέρω...το έκανα βόλτα και με τον τεχνικό, το άκουσε αλλά δεν κατάλαβε από που είναι...Αν έχει άλλος παρόμοιο πρόβλημα ας πει κάποια άποψη...Κατά τα άλλα το αυτοκίνητο είναι απόλαυση να το οδηγείς


Aκούγεται σαν τσιμούχα (το λάστιχο) της πόρτας. Για ελεγξέ το, βάλτου και λίγο spray σιλικόνης να δείς αν αλλάζει κάτι
Eυχαριστώ για την απάντηση φίλε ekarpod...όταν λες spray σιλικόνης τι εννοείς συγκεκριμένα? Αυτό που αναφέρεις για τις τσιμούχες (υποθέτω τα μαύρα λάστιχα στο εσωτερικό της πόρτας) αναφέρεται ως το πρόβλημα στη συγκεκριμένηη περίπτωση σε ένα CRV Forum, αλλά έχει τεχνικούς όρους με τους οποίους εγώ είμαι άσχετος...εκείνο που κατάλαβα είναι ότι άλλαξαν τις τσιμούχες και έβαλαν καλύτερης ποιότητας...
Όσο για τα πλαστικά που λέει ο φίλος giorgoskoup έχει απόλυτο δίκαιο...το πλαστικό όπου ακουμπάει η αγκράφα της ζώνης ασφαλείας έγινε χάλια...ευτυχώς με γυαλιστικό spray σιλικόνης χάνονται τα σημάδια και πλέον αφήνω τη ζώνη με προσοχή χωρίς να χτυπάει στο πλαστικό...
Άβαταρ μέλους
Nidoc69
bicycle training wheels
 
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: 23 Σεπ 2007, 22:37

Δημοσίευσηαπό ekarpod » 25 Σεπ 2007, 09:08

To πρόβλημα που έχεις (ο αεροδυναμικός "θόρυβος" ή συντονισμός καθρέπτη) μπορεί να είναι στην πραγματικότητα πρόβλημα αέρα ο οποίος μπαίνει από την τσιμούχα της πόρτας από πολύ μικρή "τρύπα"- ή κενό ανάμεσα στην τσιμούχα και το πλαίσιο της πόρτας.

Αν την στιγμή που ακούς τον θόρυβο ανοίξεις το παράθυρο και σταματήσει, είναι 99% από την τσιμούχα.

Ενα spray σιλικόνης βοηθάει την τσιμούχα να μαλακώσει και να εφαρμόσει καλύτερα (αν είναι οριακό το πρόβλημα). Το βρίσκεις στα καταστήματα που πουλάνε είδη μοτο-αυτοκινήτων
Άβαταρ μέλους
ekarpod
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 706
Εγγραφή: 14 Απρ 2006, 14:12
Τοποθεσία: Λαγονήσι, Αττική

Δημοσίευσηαπό panmal » 25 Σεπ 2007, 12:05

giorgoskoup έγραψε:....Μαλλον θα παω στον Σωτηροπουλο στην κηφησιας (85 Ευ) λογω αποστασης.


Δεν ξαναπατάω εκεί ούτε με σφαίρες που λένε.
Οι λόγοι είναι δύο και μιλάω αποκλειστικά για το συνεργείο. Τσαπατσούληδες στη δουλειά τους κατά πρώτον και δύστροποι-αντιεπικοινωνιακοί κατά δεύτερον.
Κι εμένα με βολεύει η τοποθεσία γιατί πάω μετά στο γραφείο με τα πόδια αλλά ... άσε καλύτερα. Στο εξής κάπου αλλού και ταξί. Έχω ακούσει καλά λόγια για το Δεληγιάννη στη Λ. Μεσογείων – Χαλάνδρι οπότε θα τον δοκιμάσω και βλέπουμε. Η τιμή είναι δευτερεύουσα, γιατί η κακή δουλειά γεννάει προβλήματα.

giorgoskoup έγραψε:Η εμπειρια μου απο την εκτος δρομου οδηγηση ηταν τραυματικη.Κολλησα σε παχια αμμο...


Παιδιά, το αυτοκίνητο αυτό είναι φτιαγμένο για πιο light καταστάσεις. Κατ’ αρχάς δεν έχει μόνιμη τετρακίνηση. Είναι ένα εμπροσθοκίνητο κατά βάση όχημα, για λόγους οικονομίας καυσίμου, που όταν δει τα σκούρα θα εμπλέξει και τους πίσω τροχούς. Το σύστημα αυτό, όπως γράφει και το manual, δεν είναι για πολλά ζόρια γιατί τότε ζεσταίνεται και σαν αυτοπροστασία παύει να λειτουργεί μέχρι να κρυώσει. Έγινε στη πράξη στο τελευταίο αγώνα Rally Raid πέρυσι στο Ταΰγετο, όπου ένα HR-V (ίδιο σύστημα έχει) έπαθε ακριβώς αυτό σε κόλλημα στη λάσπη.
Εδώ έχουμε ένα σύνολο με πολύ καλή ποιότητα κύλισης, ευρύχωρο εσωτερικό, αξιόπιστο κ.λ.π. που θα μας βγάλει και από κάποιες light συνθήκες που θα ακινητοποιούσαν ένα συμβατικό όχημα. Δεν έχουμε ούτε Land Cruiser ούτε Pajero ούτε καν RAV (που παρ’ όλο που δεν έχει “κοντά” έχει ασύγκριτο σύστημα τετρακίνησης). Λυπάμαι αλλά όποιος το αγόρασε πιστεύοντας ότι έκανε το ιδανικό “πάντρεμα” ... (για μένα) τη πάτησε. :(
Ζητώ συγνώμη αν στενοχώρησα κάποιον. Σεβαστείτε το αυτοκίνητο και το χαρακτήρα του και μη του ζητάτε ακραία πράγματα. Θα το χαρείτε καλύτερα έτσι. :)
Άβαταρ μέλους
panmal
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 213
Εγγραφή: 14 Μάιος 2005, 18:27
Τοποθεσία: ΜΕΛΙΣΣΙΑ, ΑΤΤΙΚΗ

Δημοσίευσηαπό xtrail » 25 Σεπ 2007, 14:22

Αν ο φίλος κόλλησε στην γνωστή μύτη του Ποσειδίου, εκεί ως γνωστό κολλάνε και πιο τετρακίνητα και "παραμονεύει" τρακτερατζής για ξεκόλλημα με το αζημίωτο φυσικά :twisted:
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
xtrail
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2589
Εγγραφή: 20 Απρ 2003, 10:16
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

crv

Δημοσίευσηαπό giorgoskoup » 25 Σεπ 2007, 14:36

Εχεις δικιο για τον Σωτηροπ/λο στην Κηφησιας.Ειναι τσαπατσουληδες.Οταν τους το πηγα για το συστημα πλυσιματος,ξεχασαν να βιδωσουν σωστα το πλαστικο καπακι του μπροστα φτερου(πανω απο την ροδα)...αυτο που μου ειπαν την επομενη μερα οταν τους το πηγα ξανα, ηταν οτι λογω φορτου εργασιας γινονται τετοια...(!)
Άβαταρ μέλους
giorgoskoup
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 31
Εγγραφή: 03 Ιαν 2007, 18:31
Τοποθεσία: Αθηνα

Re: crv

Δημοσίευσηαπό panmal » 25 Σεπ 2007, 15:26

giorgoskoup έγραψε:Εχεις δικιο για τον Σωτηροπ/λο στην Κηφησιας.Ειναι τσαπατσουληδες.Οταν τους το πηγα για το συστημα πλυσιματος,ξεχασαν να βιδωσουν σωστα το πλαστικο καπακι του μπροστα φτερου(πανω απο την ροδα)...αυτο που μου ειπαν την επομενη μερα οταν τους το πηγα ξανα, ηταν οτι λογω φορτου εργασιας γινονται τετοια...(!)


Τρία πουλάκια κάθονταν δηλαδή...
Κλασική αντιμετώπιση από μέρους τους.
Διάβασε δύο περιστατικά δικά μου για να καταλάβεις.
1ο
Είχα πρόβλημα με στράβωμα των δίσκων. Μου λένε ότι δεν είναι τίποτα και “έρχονται” με απλό τορνίρισμα. Αποτέλεσμα χειρότερα από πριν που σημαίνει ότι δεν το έλεγξαν ποτέ. Είδα βέβαια από το forum ότι κινείται κάποιος άλλος εναντίον του Σαρακάκη για το ίδιο θέμα (μη κάλυψη από την πανευρωπαϊκή εγγύηση) με αυτοκίνητο Mitsubishi, οπότε θα το κυνηγήσω κι εγώ από εκεί.
2ο
Μου έβγαλαν τον προφυλακτήρα για κάποια δουλειά και όταν τον ξαναέβαλαν, ξέχασαν να κουμπώσουν τη λάμπα από τον αριστερό προβολέα ομίχλης. Αποτέλεσμα όταν έλεγχα ότι όλα δουλεύουν σωστά – μ’ έτρωγε - χτυπούσα με το χέρι το προβολάκι μήπως δεν έκανε καλή επαφή και είδα τη λάμπα να ξεπροβάλει από κάτω, λιώνοντας το πλαστικό της ποδιάς. :shock:
Όταν λοιπόν πήγα εκεί και το είδε, το έφτιαξε αμίλητος και στο τέλος μου λέει “εντάξει είμαστε”!
“Τι εντάξει” του λέω ... “και η τρύπα;” :shock: :shock: :shock:
“Ε καλά τώρα” μου λέει “υπάρχουν και άλλες τρύπες για αερισμό εδώ στη ποδιά”!!!!!!!! :shock: :shock: :shock:
Αυτό αντί για ένα συγνώμη.
Δεν “μάσησα” όμως και απαίτησα να αντικατασταθεί άμεσα. Θα πάω να το πάρω μέσα στη βδομάδα και θα ζητήσω από το Δεληγιάννη να μου το βάλουν όταν πάω για το επόμενο Service. Ας πληρώσω τη τοποθέτηση δεν πειράζει. Πάντως εκεί δεν το ξαναπάω. :-x :-x :-x
Άβαταρ μέλους
panmal
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 213
Εγγραφή: 14 Μάιος 2005, 18:27
Τοποθεσία: ΜΕΛΙΣΣΙΑ, ΑΤΤΙΚΗ

1o service CRV

Δημοσίευσηαπό giorgoskoup » 29 Σεπ 2007, 19:16

Σημερα πηρα το CRVακι για το πρωτο service (α' εξαμηνο).Λαδια-φιλτρο και ενας ελεγχος συνολο 60 E. Μια χαρα... Πειραιως 38,Μοσχατο-Αντωνοπουλος(εξουσιοδοτημενος).Θα αλλαξει και τις τσιμουχες απο τις πισω πορτες λογω φθορας(ξεφτισαν) ,εντος εγγυησης ευτυχως...
Επισης ενα κολπο που μου ειπαν οταν εχεις σχεδον κολλησει ειναι να ανεβασεις ψηλες στροφες και να αφησεις αποτομο τονσυμπλεκτη-ετσι λεει κλειδωνει καλυτερα το διαφορικο...Αν ομως μετα απο 2-3 προσπαθειες δεν ξεκολλησεις πρεπει να σταματησεις διοτι θα καει ο συμπλεκτης...ψαξε δηλαδη για τρακτερ ή Land Rover..
Άβαταρ μέλους
giorgoskoup
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 31
Εγγραφή: 03 Ιαν 2007, 18:31
Τοποθεσία: Αθηνα

1o service CRV

Δημοσίευσηαπό pancreco » 19 Οκτ 2007, 11:16

Μετά από έξι μήνες που το έχω μπορώ και γω να πώ μερικά πράγματα.
1ο Το αμάξι είναι τέλειο για άσφαλτο κάτι που πιστεύω ότι όλοι το έχουμε διαπιστώσει
2ο Είναι οικονομικότατο. Με χαλαρή οδήγηση μου καιει μικτά 8,8 λιτ/100 ποσότητα που το βρίσκεις μόνο σε πετρέλαιο σ' αυτά τα κυβικά Όμωςμετρητής ταξιδιού παρουσιάζει μια απόκλιση προς τα κάτω στην καταναλωση περίπου ο,4 λιτ/100
Δηλαδή ενω από γέμισμα σε γέμισμα μου βγαίνει 8,8 αυτός δείχνει 8,4

Υπάρχει όμως και ένα σοβαρό πρόβλημα. Οταν πάξει για αρκετή ώρα το cd χάνει τους αποθηκευμένους σταθμούς του το ραδιοφώνο. Αν συμβαίνει και σε άλλον και το έχει λύσει ή όχι ας το πεί.
pancreco
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 25
Εγγραφή: 12 Μαρ 2007, 01:25

Περί Σαρακάκη ...

Δημοσίευσηαπό panmal » 24 Οκτ 2007, 14:54

Πάντως θα είναι καλό να γνωρίζετε κάτι. Σε πρόσφατη διένεξη που είχα με το Σαρακάκη, σχετικά με στραβές δισκόπλακες και την αντικατάστασή τους, ανακάλυψα ότι κάνει ότι θέλει μόνος του και δεν υπάρχει κάποια προϊστάμενη αρχή που να μπορεί να του τραβήξει τ’ “αυτί”. Αυτό γιατί προσπαθώντας να βρω το δίκιο μου και ακούγοντας χίλιες δυο αηδίες από τα εξουσιοδοτημένα συνεργεία στράφηκα με e-mail προς τη διοίκηση της Ιασων Α.Ε.Β.Ε. και ταυτόχρονα προς τη Honda Europe, όπου έμαθα δυστυχώς ότι η Honda Europe είναι απλά διεκπεραιωτικό γραφείο και όλες οι ευρωπαϊκές αντιπροσωπείες λειτουργούν ανεξάρτητα. Αυτό όπως καταλαβαίνετε είναι ένα τεράστιο μείον γιατί όλοι ξέρουμε τι εστί Σαρακάκης.

Για την ιστορία, συνforumίστας με Mitsubishi Outlander βρήκε το δίκιο του μόνο όταν η Mitsubishi Europe έστειλε επιστολή και υποχρέωσε το Σαρακάκη να κάνει το σωστό. Διαβάστε στο http://www.off-road.gr/PNphpBB2-viewtopic-t-7606.html έχει ενδιαφέρον.

Επίσης για την ιστορία εγώ έπεσα σε άνθρωπο που αποδέχθηκε αμέσως (προς μεγάλη μου έκπληξη !!!) ότι όντως υφίσταται αστοχία υλικού και συμφώνησε για την αλλαγή στις δισκόπλακες αλλά όχι όμως για τα τακάκια, παρ’ όλο ότι είναι παγκοσμίως γνωστό ότι δεν αλλάζει ποτέ το ένα χωρίς το άλλο. H Mitsubishi Europe στην επιστολή της, τονίζει ότι πρέπει να αλλαχθούν και τα τακάκια.
Γι’ αυτό λέω ότι είμαστε μόνοι μας. Αν δηλαδή οι τεχνικοί διευθυντές Honda & Mitsubishi στο Σαρακάκη ήταν σε ανάποδα πόστα θα έπρεπε να πάω δικαστικώς, όπως παραλίγο να έκανε και ο φίλος με το Outlander.

Πάντως μη “μασάτε” από βλακείες που μπορεί να σας λένε στα συνεργεία. Υπάρχει σχετική νομοθεσία που λέει ουσιαστικά ότι δεν αναγράφεται ρητά ότι εξαιρείται από την εγγύηση, τότε συμπεριλαμβάνεται.
Άβαταρ μέλους
panmal
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 213
Εγγραφή: 14 Μάιος 2005, 18:27
Τοποθεσία: ΜΕΛΙΣΣΙΑ, ΑΤΤΙΚΗ

Κραδασμοί στη λειτουργία σε ρελαντί

Δημοσίευσηαπό dimisc » 19 Φεβ 2008, 11:55

Γεια χαρά,

Ήθελα να ρωτήσω άλλους ιδιοκτήτες CRV αν έχουν παρατηρήσει κραδασμούς κατά τη λειτουργία του αυτοκινήτου στο ρελαντί.

Έχω την εντύπωση ότι η έντασή τους και ο θόρυβος που κάνει το αμάξι μου δεν είναι φυσιολογικά, αλλά στον Σαρακάκη υποστήριξαν ότι έτσι είναι όλα.

Συγκεκριμένα έχω εντοπίσει το πρόβλημα (νομίζω) στο συμπιεστή του Α/C. Όταν το Α/C είναι σε λειτουργία και λειτουργεί ο συμπιεστής, το αυτοκίνητο τραντάζεται ελαφρά (τρέμει λίγο το τιμόνι, αισθάνεσαι το τράνταγμα μέσα από το κάθισμα) και ακούγεται αρκετός θόρυβος.

Δε χαλάει ο κόσμος φυσικά, αλλά ας πούμε ότι όταν έτυχε να είμαι κολλημένος σε κίνηση πολύ ώρα, τελικά έκλεισα το A/C γιατί με εκνεύριζε το "τρέμουλο"...

Συμβαίνει σε κανέναν άλλο αυτό? Πώς κάνει το δικό σας A/C όταν λειτουργεί? (στο ρελαντί)
Άβαταρ μέλους
dimisc
bicycle training wheels
 
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: 13 Φεβ 2008, 22:00

Κραδασμοί στη λειτουργία σε ρελαντί

Δημοσίευσηαπό scs » 21 Φεβ 2008, 13:38

Για οσους απο εσας εχουν CRV, ενδεχομενος να σας αφορα (ανακληση CRV):

http://www.naftemporiki.gr/news/static/ ... 479061.htm
Άβαταρ μέλους
scs
50cc moped
50cc moped
 
Δημοσιεύσεις: 23
Εγγραφή: 18 Δεκ 2007, 14:12

Επόμενο

Επιστροφή στο Mitsubishi - Toyota - Daihatsu - Honda κλπ

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 2 επισκέπτες