Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

PAJERO SPORT!!

PAJERO SPORT!!

Δημοσίευσηαπό pajeros » 27 Μαρ 2010, 14:39

για σας παιδια ειμαι καινουργιος εδω και προσφατα εγινα κατοχος ενος pajero sport μοντελο του 2006 βενζινη 3.0L με 170 ιππους και ηθελα να ρωτισω ατομα που εχουν το ιδιο αυτοκινητο και τη εντιπωσεις εχουν απο αυτο το αυτοκινητο εκτος και εντος δρομου
επισεις θελω να ρωτισω πως μπορω να βαλω εναν παραλληλο εγκεφαλο για την αυξηση ροπης και ιπποσυναμης και ποσο κοστιζη αυτο
Άβαταρ μέλους
pajeros
bicycle training wheels
 
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: 27 Μαρ 2010, 14:31

PAJERO SPORT!!

Δημοσίευσηαπό pininokio » 03 Οκτ 2011, 16:16

γιατι να το κανεις αυτο θα το κατεβασεις σε αγωνες dragster?δοκιμασε πρωτα να δεις τι κανει οπως ειναι κ ειμαι σιγουρος οτι θα σε εκπληξει ευχαριστα τουλαχιστον απο ροπη εχει μπολικη.αν εξαιρεσεις την καταναλωση που ειναι ενα θεμα την σημερον εποχη το αμαξι ειναι απιθανο κατω απο ολες τις συνθηκες
Άβαταρ μέλους
pininokio
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 201
Εγγραφή: 09 Ιούλ 2007, 22:11

Δημοσίευσηαπό Jugulator » 04 Οκτ 2011, 10:13

Κατ' αρχήν καλά χιλιόμετρα να έχεις με το P. Sport σου .
Έχε επίσης υπόψη σου ότι αν αυξήσεις την ιπποδύναμη , αυτή θα κινεί πιο γρήγορα ένα αυτοκίνητο με ψηλό κέντρο βάρους , με ότι σημαίνει αυτό για την δική σου ασφάλεια . Ξέρω μερικούς που έφεραν τούμπες επειδή είτε δυνάμωσαν τον κινητήρα του 4χ4 τους , είτε γκάζωναν ξεχνώντας την παραπάνω αρχή .
Πόση ροπή έχει ο κινητήρας ;
Άβαταρ μέλους
Jugulator
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 390
Εγγραφή: 24 Νοέμ 2004, 12:43
Τοποθεσία: Βέροια


Επιστροφή στο Mitsubishi - Toyota - Daihatsu - Honda κλπ

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 5 επισκέπτες