Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

ΕΡΩΤΗΣΗ

ΕΡΩΤΗΣΗ

Δημοσίευσηαπό ant » 28 Ιαν 2004, 00:47

Ειμαι ετοιμος να αγορασω το NIVA 25Y.Ξαφνικα ενας φιλοσ με ενειμερώνει οτι διαβασε σε περιοδικο αυτοκινιτουοτι το ΝΕΟ NIVA ερχεται τον Μαιο.Τι να κανω , να περιμενω;Μηπως ξερει κανεις τιμη
ant
50cc moped
50cc moped
 
Δημοσιεύσεις: 5
Εγγραφή: 16 Νοέμ 2003, 18:32

Re: ΕΡΩΤΗΣΗ

Δημοσίευσηαπό Metalaxe » 28 Ιαν 2004, 10:22

ant έγραψε:Ειμαι ετοιμος να αγορασω το NIVA 25Y.Ξαφνικα ενας φιλοσ με ενειμερώνει οτι διαβασε σε περιοδικο αυτοκινιτουοτι το ΝΕΟ NIVA ερχεται τον Μαιο.Τι να κανω , να περιμενω;Μηπως ξερει κανεις τιμη

Καταρχήν κανείς ακόμα δεν είναι σίγουρος πότε θα έρθει το νέο Niva, τουλάχιστον έτσι ξέρω.
Δεύτερον, δεν ξέρουμε την τιμή αλλά είναι σίγουρο οτι θα είναι σε αρκετά υψηλότερα επίπεδα από του σημερινού, οπότε πας σε άλλο επίπεδο.
Τέλος, ξεκαθάρισε τις ανάγκες σου, το καινούργιο είναι σίγουρα πιο πολιτισμένο, έχει 4 πόρτες, είναι λίγο πιο μακρύ και θα έχει μεγαλύτερο κόστος συντήρησης. Εννοώ δηλαδή, αν έχεις σκοπό να το χρησιμοποιείς περισσότερο σαν εκδρομικό όχημα και για καθημερινές δουλειές πάει καλά, αν όμως έχεις σκοπό να το χώνεις σε δύσκολες καταστάσεις και να μη σε νοιάζει, μήπως είναι καλύτερα να πάρεις το υπάρχον μοντέλο που και πιο φτηνό είναι και δεν θα σε νοιάζει για τυχόν ζημιές :?: :?:
Άβαταρ μέλους
Metalaxe
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2161
Εγγραφή: 19 Μαρ 2003, 19:40
Τοποθεσία: Melissia

Re: ΕΡΩΤΗΣΗ

Δημοσίευσηαπό jimnys » 30 Ιαν 2004, 01:06

ant έγραψε:Ειμαι ετοιμος να αγορασω το NIVA 25Y.Ξαφνικα ενας φιλοσ με ενειμερώνει οτι διαβασε σε περιοδικο αυτοκινιτουοτι το ΝΕΟ NIVA ερχεται τον Μαιο.Τι να κανω , να περιμενω;Μηπως ξερει κανεις τιμη


Εγώ πάλι θα σου έλεγα να περιμένεις και μην ακούς τον Metalaxe έχει αντιπρωσωπεία με niva και θέλει να πουλήσει :D :D :D
Ασε που ακούστηκε και κάτι για παράνομες εισαγωγές ανταλακτικών απο Ρωσία :D :D :D :D
Πλάκα κάνουμε ε :D :D :D
Δίκιο έχει.... :D :D :D
Απλά δεν εισάγει ανταλακτικά.... :D :D :D :D :D :D :D :D
Land Jimny Cruiser
Άβαταρ μέλους
jimnys
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 419
Εγγραφή: 20 Ιαν 2003, 17:32
Τοποθεσία: ΠΑΛΛΗΝΗ - ΠΙΣΣΩΝΑΣ

Re: ΕΡΩΤΗΣΗ

Δημοσίευσηαπό Metalaxe » 30 Ιαν 2004, 08:55

jimnys έγραψε:Εγώ πάλι θα σου έλεγα να περιμένεις και μην ακούς τον Metalaxe έχει αντιπρωσωπεία με niva και θέλει να πουλήσει :D :D :D
Ασε που ακούστηκε και κάτι για παράνομες εισαγωγές ανταλακτικών απο Ρωσία :D :D :D :D
Πλάκα κάνουμε ε :D :D :D
Δίκιο έχει.... :D :D :D
Απλά δεν εισάγει ανταλακτικά.... :D :D :D :D :D :D :D :D

Ωχ, ωχ, ωχ... με μυρίστηκαν :? :? :?
Άβαταρ μέλους
Metalaxe
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2161
Εγγραφή: 19 Μαρ 2003, 19:40
Τοποθεσία: Melissia


Επιστροφή στο Lada

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 35 επισκέπτες