Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

Γειά σας απο Κύπρο!

Γειά σας απο Κύπρο!

Δημοσίευσηαπό manic » 28 Ιουν 2006, 12:08

Γειά σας κοπέλια! Συγχαρητήρια για ένα καταπληκτικό site! έχω δεί πολλά international site για τα Niva αλλα κανένα τόσο καλό οσο το δικό σας!

Όπως και να έχει, εγώ είμαι ο ευτυχής κάτοχος ενός Niva του '87, βυσσινί χρώματος και convertible! Έχει κανένας άλλος ανοιχτό Niva? αποτι ξέρω τα μετατρέπανε στην Ελλάδα ένα διάστημα...

Προς το παρόν δέν έχω αλλάξει τίποτε σοβαρό πάνω του, καθώς με πρόφτασε ο προηγούμενος ιδιοκτήτης!
Απο suspension έχω Billstein αγωνιστικές μπροστά και Monroe απο πίσω.. αλλαγμένοι τροχοί (ας είναι καλά τα vitara ;p), καθίσματα άλλα, και το σχέδιο είναι να αλλάξω το original φίλτρο του και να βάλω κανένα της προκοπής... άλλα σχέδια στον ορίζοντα είναι να φταχτεί πόρτα απο πίσω στύλ διπλοκάμπινου και να μπεί κανένα Weber καρπυρατέρ, να πολλίνουν τα αλογάκια... ;]

Αυτά απο μένα.. και πάλι καλώς σας βρήκα!
Άβαταρ μέλους
manic
bicycle training wheels
 
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: 28 Ιουν 2006, 11:46

Δημοσίευσηαπό Metalaxe » 28 Ιουν 2006, 13:42

Καλώς ήρθες στην παρέα μας, όντως τα κάμπριο Niva σπανίζουν εδώ, καλά να περάσεις :P :P :P :P :P
Πρόεδρος B.R.A.T.(Τομέας W/H/R...)
Brizola Raiders Adventure Team
http://www.brat.gr
Άβαταρ μέλους
Metalaxe
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2161
Εγγραφή: 19 Μαρ 2003, 19:40
Τοποθεσία: Melissia

Δημοσίευσηαπό RaNtApLaN » 30 Ιουν 2006, 20:14

Καλώς όρισες κοπέλι κι από μένα,ωραίο το Niva σου,αλλά πιό πολύ μ'αρέσουν οι ζάντες σου :twisted: :twisted: (χεεχεχεχεχε πλάκα κάνω να πειράξω λίγο τους συντρόφους :razz: :razz: :razz: )
Άβαταρ μέλους
RaNtApLaN
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 151
Εγγραφή: 18 Απρ 2006, 18:18
Τοποθεσία: Ηράκλειο,Κρήτη

Δημοσίευσηαπό Elvis_ » 03 Ιούλ 2006, 13:14

το καρμπυρατέρ της weber δινουν καλυτερες επιδοσεις στο Νίβα απ’οτι το μαμά καρμπυρατερ; απο καρτα καυσαεριον τι γινετε, υπαρχει προβλημα με τους ρυπους; απο καταναλωση;
Άβαταρ μέλους
Elvis_
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 33
Εγγραφή: 24 Οκτ 2005, 12:08


Επιστροφή στο Lada

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 11 επισκέπτες