Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

τωρα και μπορντο νιβα στο forum

τωρα και μπορντο νιβα στο forum

Δημοσίευσηαπό kursk » 13 Νοέμ 2003, 20:16

Καλησπερα παιδια.Οσον αφορα το χρωμα του niva μου που ρωτησε ο φιλος (δυστυχως?) δεν ειναι ασπρο.Στην αδεια ειναι δηλωμενο μπορντο αλλα στη πραγματικοτητα ειναι παντα καφε απο τις λασπες :twisted: :twisted: :twisted: Ελπιζω να μη με βαλετε να το βαψω ασπρο.Ποσοι nivaδες υπαρχουν στο forum?land roveραδες δεν υπαρχουν παιδια? δεν ακουω τιποτα?
kursk
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 63
Εγγραφή: 11 Νοέμ 2003, 18:39
Τοποθεσία: athens

Re: τωρα και μπορντο νιβα στο forum

Δημοσίευσηαπό tazmania » 14 Νοέμ 2003, 01:36

kursk έγραψε:Καλησπερα παιδια.Οσον αφορα το χρωμα του niva μου που ρωτησε ο φιλος (δυστυχως?) δεν ειναι ασπρο.Στην αδεια ειναι δηλωμενο μπορντο αλλα στη πραγματικοτητα ειναι παντα καφε απο τις λασπες :twisted: :twisted: :twisted: Ελπιζω να μη με βαλετε να το βαψω ασπρο.Ποσοι nivaδες υπαρχουν στο forum?land roveραδες δεν υπαρχουν παιδια? δεν ακουω τιποτα?


Φίλε μου καλώς ήλθες στην τρελοπαρέα μας. Σίγουρα δεν Φίλε μου καλώς ήλθες στην τρελοπαρέα μας. Σίγουρα δεν χρειάζεται να βάψεις το NIVA σου. Μας αρκεί που είναι NIVA :!: Όσο για το πόσα NIVA υπάρχουν εδώ, εγώ προσωπικά έχασα το μέτρημα. Πάντως θα βρεις αρκετά εδώ
http://www.off-road.gr/modules.php?op=m ... f0b73aa674

Σε περιμένουμε να σε γνωρίσουμε και από κοντά
:lol: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
tazmania
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2253
Εγγραφή: 28 Σεπ 2003, 16:05
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευσηαπό kursk » 14 Νοέμ 2003, 10:12

αι εγω θελω να σας γνωρισω απο κοντα.Στη πρωτη συναντηση που θα κανονισετε θα προσπαθησω να ειμαι παρων για να τα ποθμε απο κοντα. :D :D :D :D
Σ ευχαριστω για τη διευθυνση που μου εδωσες.πολλα ενδιαφεροντα τετρακινητα 8) 8) 8) .Δηλωθηκα και εγω :twisted: :twisted: :twisted:
Πρεπει να ψαξουμε το θεμα για τα 120 αλογα.Με εφτιαξες λολυ απο τοτε που μου το ειπες :lol: :lol: :lol:
kursk
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 63
Εγγραφή: 11 Νοέμ 2003, 18:39
Τοποθεσία: athens


Επιστροφή στο Lada

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 10 επισκέπτες