Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

Ποιός Nivαρχηγός διαδέχεται τον Metalaxe ?

Δημοσίευσηαπό iceberg » 07 Νοέμ 2005, 23:54

Εγώ πάντως προτείνω να αποφασίσει ο blackchris ποιός τον εμπνέει περισσότερο στο να του τα χώνει!!!
:lol: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
iceberg
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 115
Εγγραφή: 04 Ιούλ 2005, 12:01
Τοποθεσία: Περιστέρι Αττική

Δημοσίευσηαπό Metalaxe » 08 Νοέμ 2005, 09:28

Μπα, αυτός δεν έχει πρόβλημα με κανέναν :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Πρόεδρος B.R.A.T.(Τομέας W/H/R...)
Brizola Raiders Adventure Team
http://www.brat.gr
Άβαταρ μέλους
Metalaxe
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2161
Εγγραφή: 19 Μαρ 2003, 19:40
Τοποθεσία: Melissia

Δημοσίευσηαπό superspy » 08 Νοέμ 2005, 10:04

tasos953 έγραψε:
superspy έγραψε:Νομίζω ότι το καλύτερο θα ήταν ο πρώην να προτείνει τον επόμενο.... ;-)

Η πρόταση αυτή θυμίζει πάντως το πώς γίνεσαι ..... ηγούμενος..... :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:


.... To παιδί πήρε νέο τουτου..... όποτε με κάποιο τρόπο πρέπει να αποκτήσει την οικονομική ευχέρεια να το.... εξοπλίσει... :-)
Εικόνα
Grand Erg Oriental...


Στάσου.... Μύγδαλα!
Άβαταρ μέλους
superspy
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 6828
Εγγραφή: 29 Ιούλ 2002, 07:57
Τοποθεσία: Όπου πατάνε οι τροχοί μου!

Δημοσίευσηαπό Metalaxe » 08 Νοέμ 2005, 10:31

superspy έγραψε:
tasos953 έγραψε:
superspy έγραψε:Νομίζω ότι το καλύτερο θα ήταν ο πρώην να προτείνει τον επόμενο.... ;-)

Η πρόταση αυτή θυμίζει πάντως το πώς γίνεσαι ..... ηγούμενος..... :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:


.... To παιδί πήρε νέο τουτου..... όποτε με κάποιο τρόπο πρέπει να αποκτήσει την οικονομική ευχέρεια να το.... εξοπλίσει... :-)

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: κρύβε λόγια ρε κατάσκοπε, θα μας πάρουνε πρέφα :roll: :roll: :roll: :roll:
Εγώ πάντως πρότεινα τον Dr.Format :D :D :D :D :D
Πρόεδρος B.R.A.T.(Τομέας W/H/R...)
Brizola Raiders Adventure Team
http://www.brat.gr
Άβαταρ μέλους
Metalaxe
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2161
Εγγραφή: 19 Μαρ 2003, 19:40
Τοποθεσία: Melissia

Δημοσίευσηαπό blackchris » 09 Νοέμ 2005, 07:36

Metalaxe έγραψε:
superspy έγραψε:
tasos953 έγραψε:
superspy έγραψε:Νομίζω ότι το καλύτερο θα ήταν ο πρώην να προτείνει τον επόμενο.... ;-)

Η πρόταση αυτή θυμίζει πάντως το πώς γίνεσαι ..... ηγούμενος..... :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:


.... To παιδί πήρε νέο τουτου..... όποτε με κάποιο τρόπο πρέπει να αποκτήσει την οικονομική ευχέρεια να το.... εξοπλίσει... :-)

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: κρύβε λόγια ρε κατάσκοπε, θα μας πάρουνε πρέφα :roll: :roll: :roll: :roll:
Εγώ πάντως πρότεινα τον Dr.Format :D :D :D :D :D


O πρώην (metalaxe) και ο Επίτιμος (η αφεντομουτσουνάρα μου) συμφωνούν

Dr Format !!!!!!!!!!!!

Να μας ζήσει

:band: :dancing: :pimpdaddy: :riding: :jester: :occasion9: :occasion9: :occasion9: :occasion9: :occasion9: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion7: :occasion7: :occasion7: :occasion7: :occasion7: :toothy4: :toothy4: :toothy4: :toothy4: :band:
Άβαταρ μέλους
blackchris
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2712
Εγγραφή: 28 Σεπ 2003, 19:41

Δημοσίευσηαπό teroulas » 09 Νοέμ 2005, 08:41

Κι εγώ μι ψήφο στον Dr Format
Δαμιανός
Άβαταρ μέλους
teroulas
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 1264
Εγγραφή: 20 Μάιος 2004, 08:54
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευσηαπό Metalaxe » 09 Νοέμ 2005, 09:07

Ζήτω ο νέος Nivaρχηγός :blob: :blob: :dancing: :haha2: :haha2: :riding: :rockout2: :rockout2: :smilecolros: :onfire: :blob2: :blob3: :blob4: :blob5: :blob6: :blob7: :blob8: :headbang: :headbang: :hello1: :hello1: :occasion5: :occasion9: :thumbup:
Πρόεδρος B.R.A.T.(Τομέας W/H/R...)
Brizola Raiders Adventure Team
http://www.brat.gr
Άβαταρ μέλους
Metalaxe
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2161
Εγγραφή: 19 Μαρ 2003, 19:40
Τοποθεσία: Melissia

Δημοσίευσηαπό blackchris » 09 Νοέμ 2005, 10:18

Έμαθα ότι η Αυτού Εξοχότης Dr. Format νιβαρχηγός ο νεότερος παρά την δηλωμένη του αντιπάθεια προς τα CB, έκανε τοποθέτηση CB για να μας απευθύνει λόγο μέσω αυτού στο ξαναντάμωμα στην Πλαστήρα. :D :D :D :D
Άβαταρ μέλους
blackchris
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2712
Εγγραφή: 28 Σεπ 2003, 19:41

Δημοσίευσηαπό Dr.Format » 09 Νοέμ 2005, 10:41

Λαέ μου, :love4:

σύντροφοι και συντρόφισες,

Νιβάκηδες και Νιβακιώτισσες
:lol: :lol: :lol:

σας ευχαριστώ θερμά για την εμπιστοσύνη που μου δείχνετε :shock:

Εεεε μην πετάτε :splat: :splat:



Ομως ΑΝ λέω ΑΝ, με εκλέξετε για Νιβαρχηγό σας :pimpdaddy:
θα πρέπει να λάβετε υπόψη σας ότι θα ισχύσουν μερικά "μέτρα" :twisted: :evil3:



1ον: Ολοι οι Niv-ιδιοκτήτες και όλοι οι Niv-όφιλοι θα καταθέτουν σε κοινό λογαριασμό (στην τσέπη μου) "ετήσια συνδρομή" για τα έξοδά μου ως αρχηγού. Ητοι: αποζημίωση για την ψυχική οδύνη, να σας ανέχομαι :shaking2: :shaking: :confused2: (αυτό μου το πρότεινε ο Επίτιμος) :twisted:


2ον: Κάθε πρωί θα πίνετε νερό στο Ονομά μου brushteeth και τις Κυριακές στην εκκλησία (δεν φαντάζομαι να μην πηγαίνετε) θα μου ανάβετε και κερί :D :riding:


3ον: ΚΑΝΕΙΣ δεν επιτρέπεται να γράφει αρνητικά σχόλια για τα Niva τους ιδιοκτήτες τους καθώς και τους μηχανικούς τους :evil:
Οι παραβάτες θα τιμωρούνται παραδειγματικά :smackbottom: :violent1: :whipitgood: :physassult:


4ον: Με καθαρά δημοκρατικές διαδικασίες :whipitgood: (δηλαδή ότι αποφασίσει ο αρχηγός) θα εφαρμόζετε τις αποφάσεις μου χωρίς αντιρρήσεις ΟΠΟΙΕΣ κι αν είναι αυτές :phear:


5ον: Ολοι οι υπηκοοί μου (ανεξαιρέτως) θα φέρουν σε εμφανές σημείο της ενδυμασίας τους καθώς και στο Niva τους το σχετικό λογότυπο (badge) στο οποίο θα απεικονίζεται η Αυτού Εξοχότης μου :joker: , και με μικρά γράμματα θα ανεφέρεται η υποταγή τους στις διαταγές μου. :salute:


Κατά τα άλλα δεν θα έχω άλλες απαιτήσεις :lol: :lol: :lol:


Υ.Γ.: Μήπως πρέπει να το ξανασκεφτείτε :roll: :?: :scratch:

:laughing3: :laughing3: :laughing3:
Άβαταρ μέλους
Dr.Format
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 1468
Εγγραφή: 12 Φεβ 2003, 14:49
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευσηαπό mato » 09 Νοέμ 2005, 10:44

MA ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ?
ΛΟΓΟ ΜΕΣΩ CB ? ΚΟΝΣΕΡΒΑ ?
Η περίσταση απαιτεί μικροφωνική, ηχεία, ντουντούκες και εξέδρα κανονική, με λαμπάκια και μπαλέτο.
Άβαταρ μέλους
mato
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 852
Εγγραφή: 24 Μαρ 2004, 23:00
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευσηαπό Metalaxe » 09 Νοέμ 2005, 10:49

Ρε σεις ο νέος Nivaρχηγός έχει πολύ άγριες διαθέσεις :twisted: :twisted: :twisted: αλλά καλύτερα για να εκτιμήσετε τι χάσατε :mrgreen: :mrgreen: την κάνω τώρα με ελαφριά πηδηματάκια για τους νέους συντρόφους μου :badairday:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Πρόεδρος B.R.A.T.(Τομέας W/H/R...)
Brizola Raiders Adventure Team
http://www.brat.gr
Άβαταρ μέλους
Metalaxe
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2161
Εγγραφή: 19 Μαρ 2003, 19:40
Τοποθεσία: Melissia

Δημοσίευσηαπό Dr.Format » 09 Νοέμ 2005, 10:50

blackchris έγραψε:Έμαθα ότι η Αυτού Εξοχότης Dr. Format νιβαρχηγός ο νεότερος


Ο νεότερος ??? :laughing5: :laughing5: :laughing5: :laughing5: :laughing5:


blackchris έγραψε:παρά την δηλωμένη του αντιπάθεια προς τα CB, έκανε τοποθέτηση CB για να μας απευθύνει λόγο μέσω αυτού στο ξαναντάμωμα στην Πλαστήρα.


Επίσης καταγγέλω, ότι χθες το βράδυ, Ιαπωνικά στοιχεία (ξένα παράκεντρα εξουσίας), έκαναν αυθαίρετη εγκατάσταση CB μετά κεραίας, στον ηρωϊκό μου YURI :evil:


Οι ένοχοι :grab: πρέπει να τιμωρηθούν αυστηρά :sword:
Άβαταρ μέλους
Dr.Format
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 1468
Εγγραφή: 12 Φεβ 2003, 14:49
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευσηαπό blackchris » 09 Νοέμ 2005, 13:30

Συμφωνούμε σε όλα ζήτω ο Νivαρχηγός :blob: :blob: :blob: :blob: :blob: :blob: :blob: :band:

(ο γιατρός έχει πει να του λέμε πάντα ναι :mrgreen: )
Άβαταρ μέλους
blackchris
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2712
Εγγραφή: 28 Σεπ 2003, 19:41

Δημοσίευσηαπό jps » 09 Νοέμ 2005, 13:52

:blob: Και θέλουμε και λόγο στη Λίμνη μέσω του ΣΙ-ΜΠΙΟΥ
Be Cool but ... Alert !!
http://users.ntua.gr/jpsarris/
Άβαταρ μέλους
jps
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 217
Εγγραφή: 29 Νοέμ 2004, 18:49
Τοποθεσία: ΜΑΡΟΥΣΙ, ΑΤΤΙΚΗ

Δημοσίευσηαπό giagoulas » 09 Νοέμ 2005, 14:55

Dr.Format έγραψε:Λαέ μου, :love4:

σύντροφοι και συντρόφισες,

Νιβάκηδες και Νιβακιώτισσες
:lol: :lol: :lol:

σας ευχαριστώ θερμά για την εμπιστοσύνη που μου δείχνετε :shock:

Εεεε μην πετάτε :splat: :splat:



Ομως ΑΝ λέω ΑΝ, με εκλέξετε για Νιβαρχηγό σας :pimpdaddy:
θα πρέπει να λάβετε υπόψη σας ότι θα ισχύσουν μερικά "μέτρα" :twisted: :evil3:



1ον: Ολοι οι Niv-ιδιοκτήτες και όλοι οι Niv-όφιλοι θα καταθέτουν σε κοινό λογαριασμό (στην τσέπη μου) "ετήσια συνδρομή" για τα έξοδά μου ως αρχηγού. Ητοι: αποζημίωση για την ψυχική οδύνη, να σας ανέχομαι :shaking2: :shaking: :confused2: (αυτό μου το πρότεινε ο Επίτιμος) :twisted:


2ον: Κάθε πρωί θα πίνετε νερό στο Ονομά μου brushteeth και τις Κυριακές στην εκκλησία (δεν φαντάζομαι να μην πηγαίνετε) θα μου ανάβετε και κερί :D :riding:


3ον: ΚΑΝΕΙΣ δεν επιτρέπεται να γράφει αρνητικά σχόλια για τα Niva τους ιδιοκτήτες τους καθώς και τους μηχανικούς τους :evil:
Οι παραβάτες θα τιμωρούνται παραδειγματικά :smackbottom: :violent1: :whipitgood: :physassult:


4ον: Με καθαρά δημοκρατικές διαδικασίες :whipitgood: (δηλαδή ότι αποφασίσει ο αρχηγός) θα εφαρμόζετε τις αποφάσεις μου χωρίς αντιρρήσεις ΟΠΟΙΕΣ κι αν είναι αυτές :phear:


5ον: Ολοι οι υπηκοοί μου (ανεξαιρέτως) θα φέρουν σε εμφανές σημείο της ενδυμασίας τους καθώς και στο Niva τους το σχετικό λογότυπο (badge) στο οποίο θα απεικονίζεται η Αυτού Εξοχότης μου :joker: , και με μικρά γράμματα θα ανεφέρεται η υποταγή τους στις διαταγές μου. :salute:


Κατά τα άλλα δεν θα έχω άλλες απαιτήσεις :lol: :lol: :lol:


Υ.Γ.: Μήπως πρέπει να το ξανασκεφτείτε :roll: :?: :scratch:

:laughing3: :laughing3: :laughing3:


Αρχηγέ να μας ζήσεις.

Παίρνω ταπεινά την πρωτοβουλία να σου προτείνω τα εξής

1. Δες ένα ντοκυμαντερ που ειχε χθές η τηλεόραση για τη Βόρειο Κορέα.
2. Βρές και διάβασε λίγο Στάλιν.

Δε μπορεί κάποια επιπλέον ιδέα θα πάρεις. Πχ στη Βόρειο Κορέα έχουν τεράστιο αγαλμα του αρχηγού. Αν δεν υποκλιθείς σωστά οποτε περνάς απο μπροστά του, έχεις 7 χρόνοια κάτεργα.

Επίσης θα ηθελα σε παρακαλώ να σκεφτείς τη πιθανότητα να αλλάξεις το ονομα Γιουρι σε κάτι πιο αντρικό πχ Στάλιν ........

Με τιμή

Ο ταπεινός οπάδος

Συντροφος Γιαγκούλας.

Πρόταση : Μήπως ηρθε η ώρα να φτιάξουμε niva-ring. Δακτυλιδι που θα φοράνε οι οπαδοί (γνήσιοι και επίτιμοι).
-------------------------------------------------------
Ο ιπτάμενος Γιαγκουλας MIG 29
-------------------------------------------------------
Αν δεν κοιτάς εκεί που θέλεις να πάς, Θα πάς εκεί που κοιτάς.

ΕΛΛΗΝΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΤΑΤΑ

www.tataclub.gr
Άβαταρ μέλους
giagoulas
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 773
Εγγραφή: 21 Ιαν 2004, 00:21
Τοποθεσία: Bombay - Bollywood

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Lada

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 17 επισκέπτες