Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

ΤΟ NIVA ΣΤΗΝ ΕΘΝΙΚΗ

Δημοσίευσηαπό iceberg » 14 Ιούλ 2005, 11:42

Και σε πόσες μέρες το έβγαλε το πρόβλημα ΚοοΖοοΡ? Οχι τίποτα άλλο, άλλα οπως δείχνουν τα πράγματα το δικό μου θα το πάρω και θα πρέπει να φύγω διακοπές σχεδόν αμέσως και τώρα αρχίζουν να με προβληματίζουν οι πρώτες "παιδικές ασθένειες" που είμαι σχεδόν σίγουρος οτι θα περάσει. Αλήθεια, ξέρει κάποιος αν πρέπει να περιμένω κάτι χοντρό στα πρώτα χιλιόμετρα? Ολα βέβαια είναι θέμα τύχης κυρίως, άλλα θα ήταν καλό να ξέρω κάποια προβλήματα που αντιμετώπισαν, έστω πάνω απο ένας, στην αρχή.
Υ.Γ
Σιγουριά για προβλήματα και ανυπομονησία να το παραλάβω θεωρείται υγιής αντίδραση;
Μήπως κάτι μου συμβαίνει και δέν το έχω πάρει χαμπάρι ακόμα?
Γιατρέ μου, βοήθεια!!!
Άβαταρ μέλους
iceberg
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 115
Εγγραφή: 04 Ιούλ 2005, 12:01
Τοποθεσία: Περιστέρι Αττική

Δημοσίευσηαπό iceberg » 14 Ιούλ 2005, 11:44

Και σε πόσες μέρες το έβγαλε το πρόβλημα ΚοοΖοοΡ? Οχι τίποτα άλλο, άλλα οπως δείχνουν τα πράγματα το δικό μου θα το πάρω και θα πρέπει να φύγω διακοπές σχεδόν αμέσως και τώρα αρχίζουν να με προβληματίζουν οι πρώτες "παιδικές ασθένειες" που είμαι σχεδόν σίγουρος οτι θα περάσει. Αλήθεια, ξέρει κάποιος αν πρέπει να περιμένω κάτι χοντρό στα πρώτα χιλιόμετρα? Ολα βέβαια είναι θέμα τύχης κυρίως, άλλα θα ήταν καλό να ξέρω κάποια προβλήματα που αντιμετώπισαν, έστω πάνω απο ένας, στην αρχή.
Υ.Γ
Σιγουριά για προβλήματα και ανυπομονησία να το παραλάβω θεωρείται υγιής αντίδραση;
Μήπως κάτι μου συμβαίνει και δέν το έχω πάρει χαμπάρι ακόμα?
Γιατρέ μου, βοήθεια!!!
Άβαταρ μέλους
iceberg
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 115
Εγγραφή: 04 Ιούλ 2005, 12:01
Τοποθεσία: Περιστέρι Αττική

Δημοσίευσηαπό KooZooP » 14 Ιούλ 2005, 12:10

ΦΙΛΕ ICEBERG,
ΤΟ ΟΧΗΜΑ ΤΟ ΕΧΩ 10 ΗΜΕΡΕΣ! ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ 1500 ΧΛΜ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΡΧΟΜΕΝΗ ΤΡΙΤΗ ΕΧΩ ΚΛΕΙΣΕΙ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΓΙΑ SERVICE. ΗΔΗ ΜΟΥ ΑΝΑΨΕ ΤΟ CHECK ENGINE ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΟΙ ΘΟΡΥΒΟΙ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΟΛΟ ΚΑΙ ΠΙΟ ΕΝΤΟΝΟΙ. ΔΕΝ ΔΙΟΡΘΩΘΗΚΕ ΤΙΠΟΤΑ ΜΕ ΖΥΓΟΣΤΑΘΜΙΣΗ - ΕΥΘΥΓΡΑΜΜΙΣΗ ΟΠΟΤΕ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΦΤΑΙΕΙ. ΠΑΝΤΩΣ ΔΕΝ ΑΠΕΛΠΙΖΟΜΑΙ ΔΙΟΤΙ ΟΣΟΙ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΤΟ ΕΧΟΥΝ ΤΟΥΣ ΕΧΕΙ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ, ΠΟΛΛΑ ΑΠΟ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΔΙΟΡΘΩΘΗΚΑΝ ΣΤΗΝ ΠΟΡΕΙΑ, ΕΝΩ ΜΕΤΑ ΤΟ SERVICE ΚΑΛΥΤΕΡΕΥΟΥΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ. ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΕΧΟΥΝ ΟΛΑ ΤΑ NIVA (ΕΝΑΣ ΦΙΛΟΣ ΤΟ ΠΗΓΕ ΓΙΑ ΑΛΛΑΓΗ INJECTION 2 ΗΜΕΡΕΣ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΑΓΟΡΑ!) ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΦΤΙΑΧΤΟΥΝ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ 4Χ4 ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΕΚΤΟΣ ΔΡΟΜΟΥ. ΑΠΟ ΤΑ 1500 ΧΛΜ ΤΑ 1000 ΧΛΜ ΕΙΝΑΙ ΕΘΝΙΚΗ. ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ!
ΒΕΒΑΙΑ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΣ: ΟΤΙ ΠΛΗΡΩΝΕΙΣ ΠΑΙΡΝΕΙΣ!
Άβαταρ μέλους
KooZooP
50cc moped
50cc moped
 
Δημοσιεύσεις: 11
Εγγραφή: 30 Ιουν 2005, 13:33

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Lada

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 6 επισκέπτες