Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

Μια πολύ όμορφη ...Πέμπτη!

Δημοσίευσηαπό tasos953 » 04 Ιούλ 2005, 18:51

Ά τα παλιόπαιδα!!!!! Δεν τον παίζουν άλλο!!!! Γιατί άραγε;;;;;;
:roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
<--------THIS IS A SUV, BUT WHAT A SUV!
Όπως λέμε ΝΑΝΟΣ, αλλά με κάτι @..... Νά!!
Άβαταρ μέλους
tasos953
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 837
Εγγραφή: 26 Οκτ 2003, 10:53
Τοποθεσία: ΒΕΡΟΙΑ

Δημοσίευσηαπό taxideytis » 04 Ιούλ 2005, 21:46

Taxideytis εεεεεε Taxideytis!!! από Εύβοια μεριά, έρχεσαι καθόλου?


τώρα πια μόνο Σάμο....

και γω επιμένω....no man is strong still he stands alone.....
και προσωπικά και γω...τα καλυτερά μου τάχω κάνει χωρίς μάρτυρες...ι
Άβαταρ μέλους
taxideytis
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 364
Εγγραφή: 18 Νοέμ 2003, 23:42
Τοποθεσία: menidi

Δημοσίευσηαπό firelord » 04 Ιούλ 2005, 21:56

εύγε για την σωτήρια ευστροφεία της στιγμής ΧΑΛΚ!

πλην όμως να σημειώσω πως όταν το 4χ4 από ευχαρίστηση γίνεται τρόμος, τότε πρέπει να το ξανασκεπτόμεθα...
SV4LAX
ARES (amateur radio emergency services) Mobile stations
SV4LAX-8 Discovery
SV4LAX-9 Freelander
QRV SV4F Mount Pelion
info www.qrz.com
www.sz4srm.gr RADIO AMATEURS CLUB MAGNESIA
Άβαταρ μέλους
firelord
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2982
Εγγραφή: 29 Σεπ 2004, 19:20
Τοποθεσία: Volos

Δημοσίευσηαπό michailbm » 04 Ιούλ 2005, 23:17

Καλή η αδρεναλίνη αλλά όχι καλός σύμβουλος.... αν και ενίοτε την συμβουλεύομαι!!!
Άβαταρ μέλους
michailbm
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 1294
Εγγραφή: 19 Δεκ 2004, 15:04
Τοποθεσία: Χανια Κρητη - Αγια Θεσσαλια

Δημοσίευσηαπό firelord » 05 Ιούλ 2005, 10:33

καλύτερος σύμβουλος το bacardi breezer!

και να σου πω, ακόμα να έλθεις? Ε ΜΑ ΠΙΑ!!!
SV4LAX
ARES (amateur radio emergency services) Mobile stations
SV4LAX-8 Discovery
SV4LAX-9 Freelander
QRV SV4F Mount Pelion
info www.qrz.com
www.sz4srm.gr RADIO AMATEURS CLUB MAGNESIA
Άβαταρ μέλους
firelord
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2982
Εγγραφή: 29 Σεπ 2004, 19:20
Τοποθεσία: Volos

Δημοσίευσηαπό michailbm » 05 Ιούλ 2005, 11:43

firelord έγραψε:καλύτερος σύμβουλος το bacardi breezer!

και να σου πω, ακόμα να έλθεις? Ε ΜΑ ΠΙΑ!!!


Τι να σου πω Γιώργο μου , η κατάσταση έχει ξεφύγει …. :? :? :?
ΓΙΑ ΤΡΙΤΗ ΦΟΡΑ (ελπίζω να βγω αληθινός) προγραμματίζω να έρθω ή το Σάββατο ή την Κυριακή!!!! :roll: :roll: :roll:
Άβαταρ μέλους
michailbm
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 1294
Εγγραφή: 19 Δεκ 2004, 15:04
Τοποθεσία: Χανια Κρητη - Αγια Θεσσαλια

Δημοσίευσηαπό firelord » 05 Ιούλ 2005, 13:02

ΕΞΩΔΙΚΗ ΟΧΛΗΣΗ ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΙΑ & ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ
ΕΝΩΠΙΟΝ ΠΑΣΗΣ ΤΕΤΡΑΚΙΝΗΤΗΣ ΑΡΧΗΣ (ΚΑΙ ΠΑΣΗΣ ΕΞΟΥΣΙΑΣ ΑΜΑ ΛΑΧΕΙ ΝΑ'ΟΥΜ)

ΕΓΩ ΚΑΤΑ ΜΙΧΑΗΛΒΜ

ΚΑΤΟΠΙΝ ΠΟΛΛΑΠΛΩΝ ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΩΝ ΟΧΛΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΣΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΠΑΛΑΙΟΤΕΡΩΝ ΣΥΝΟΜΙΛΙΩΝ

δεσμευθήκατε όπως ανεβείτε εις τα μέρη μας. Έκτοτε παραμένετε πλησίον της Αφρικής και εις απόσταση υπολογίσιμη εξ ημών. Καλείσθε όπως φορτώσετε τον αγριοπίνινα και ανεβείτε εις Ιεροσόλυμα (ώχ αυτό ήταν βιβλικό - άστο).

ΕΓΩ

αρμόδιος επιμελητής επιτάσσεται όπως επιδόσει στον ως άνω το παρόν, προς γνώση του και για να επέλθουν οι νόμιμες συνέπειες!!!! (τα γνωστά - παϊδάκια - σκόνη - πιθανώς λάσπη και τρελλός χαβαλές!!!!!)
SV4LAX
ARES (amateur radio emergency services) Mobile stations
SV4LAX-8 Discovery
SV4LAX-9 Freelander
QRV SV4F Mount Pelion
info www.qrz.com
www.sz4srm.gr RADIO AMATEURS CLUB MAGNESIA
Άβαταρ μέλους
firelord
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2982
Εγγραφή: 29 Σεπ 2004, 19:20
Τοποθεσία: Volos

Δημοσίευσηαπό michailbm » 05 Ιούλ 2005, 14:14

Δήλωση

Κατόπιν εντονότατης διαμαρτυρίας εκ μέρους σας δηλώνω υπευθύνως και έχοντας γνώσιν των συνεπειών που ο νόμος προβλέπει (τα γνωστά - παϊδάκια - σκόνη - πιθανώς λάσπη και τρελός χαβαλές!!!) ότι:
Θα συμμορφωθώ με τας παραινέσεις σας και λίαν συντόμως θα συνευρεθούμεν δια να επιτελέσομεν το ύψιστο καθήκον κάθε τετρακίνητου (τα γνωστά - παϊδάκια - σκόνη - πιθανώς λάσπη και τρελός χαβαλές!!!) σε βαθμό εξουθενώσεως!

ΕΓΩ.
Άβαταρ μέλους
michailbm
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 1294
Εγγραφή: 19 Δεκ 2004, 15:04
Τοποθεσία: Χανια Κρητη - Αγια Θεσσαλια

Δημοσίευσηαπό blackchris » 05 Ιούλ 2005, 18:27

TSARKOS έγραψε:ΝΑ ΤΑ ΑΚΟΥΝΕ ΑΥΤΑ ΟΙ ΕΓΚΑΘΕΤΟΙ.ΣΥΝΤΡΟΦΕ XALK ΧΑΡΑΣ ΣΤΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΣΟΥ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟ ΘΡΙΛΕΡ!ΜΑΥΡΟΧΡΗΣΤΟ ΑΜΑ ΕΙΣΟΥΝ ΕΣΥ ΣΤΗΝ ΘΕΣΗ ΤΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΜΠΑΝΙΕΡΑ ΑΚΟΜΑ ΘΑ ΜΕΤΡΑΓΕΣ ΤΟΥΜΠΕΣ ΣΤΗΝ ΠΛΑΓΙΑ :lol: :lol: (ΕΑΝ ΠΟΤΕ ΚΑΤΑΦΕΡΝΕΣ ΝΑ ΤΗΝ ΑΝΕΒΕΙΣ :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:


Σύντροφε τσάρκε o σύντροφος χάλκ απέδειξε ότι το λεει η περδικούλα του και ότι είναι offroader και όχι floroader άσχετα με το τι αμάξι έχει πιστεύω οτι θα το έκανε γιατί γούσταρε. Ο καθένας απο μας που γουστάρει κάτι παραπάνω έχει κάποια ιστορία να διηγηθεί. Όταν χειμωνιάση με το καλό να οργανώσουμε μερικές μάχιμες για να δούμε ποιος θα σκίσει καλσόν και ποιος όχι, και δεν εννοώ μάχιμες σε κτήμα για τσίπουρα :twisted: :twisted:
Α! Προς το τέλος Αυγούστου 3 αυτοκίνητα θα ξεκινήσουμε απο Αθήνα και θα φτάσουμε Ροδόπη ΑΠΟ ΧΩΜΑ, ύπνος σε σκηνές όπου νυχτώσουμε, και διάβαση απο τα πιο ψηλά περάσματα που τον χειμώνα είναι κλειστά. Αφήστε λοιπόν τα μπράβο και ελάτε :wink:
Άβαταρ μέλους
blackchris
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2712
Εγγραφή: 28 Σεπ 2003, 19:41

Δημοσίευσηαπό niva13 » 05 Ιούλ 2005, 18:35

συντροφε χαλκ με αφησες αφωνω εχω παθει ντελιριο μετην περιγραφη και φανταζομαι για να την περιγραψης με αυτο των τροπο πωσ θα ησουν εκεινη την ωρα ψυχολογικα συγχαρητηρια επισησ θελω να πω μια γνωμη γενικα πωσ ο ανθρωποσ που ξεπερνα τα ορια(οχι μονο offroad) και βαζει των εαυτο του σε κινδυνο θελητα η μη einai o καλητερος εκτιμητησ καταστασεων και ψυχολογικα ετοιμοσ και ηρεμος για το οτιδηποτε συμβη στην ζωη του
Άβαταρ μέλους
niva13
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 117
Εγγραφή: 16 Μαρ 2005, 12:40
Τοποθεσία: zografou attiki

Δημοσίευσηαπό TSARKOS » 05 Ιούλ 2005, 23:48

ΠΡΟΣ ΤΟΝ ΦΙΛΟ ΜΟΥ ΤΟΝ BLACKCHRIS ME MEΓΑΛΗ ΜΟΥ ΧΑΡΑ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΤΟ ΧΕΙΜΩΝΑ ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΨΕ ΜΕ ΟΤΙ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΚΤΗΜΑ ΜΕ ΤΑ ΤΣΙΠΟΥΡΑ ΘΑ ΣΟΥ ΒΡΩ ΑΡΚΕΤΑ ΜΑΧΙΜΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ ΠΟΥ ΕΑΝ ΔΕΝ ΣΕ ΣΤΑΜΑΤΗΣΟΥΝ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΣΕ ΔΥΣΚΟΛΕΨΟΥΝ ΑΦΑΝΤΑΣΤΑ! :lol: :lol: ΥΓ.ΕΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΜΠΛΟΚΕ ΠΙΣΩ ΣΤΟ VITARA ΣΟΥ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΔΥΟ ΕΧΟΥΜΕ(ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΜΕ ΧΩΜΑΤΙΝΑ ΛΑΣΤΙΧΑ) ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΕΧΕΙ ΛΑΣΠΗ ΜΕΝΟΥΝΕ ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΚΑ ΑΝΑΧΩΜΑΤΑ :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
TSARKOS
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 42
Εγγραφή: 07 Μαρ 2005, 23:34
Τοποθεσία: ΑΜΦΙΚΛΕΙΑ ΦΘΟΙΩΤΙΔΑ

Δημοσίευσηαπό blackchris » 06 Ιούλ 2005, 00:04

TSARKOS έγραψε:ΠΡΟΣ ΤΟΝ ΦΙΛΟ ΜΟΥ ΤΟΝ BLACKCHRIS ME MEΓΑΛΗ ΜΟΥ ΧΑΡΑ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΤΟ ΧΕΙΜΩΝΑ ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΨΕ ΜΕ ΟΤΙ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΚΤΗΜΑ ΜΕ ΤΑ ΤΣΙΠΟΥΡΑ ΘΑ ΣΟΥ ΒΡΩ ΑΡΚΕΤΑ ΜΑΧΙΜΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ ΠΟΥ ΕΑΝ ΔΕΝ ΣΕ ΣΤΑΜΑΤΗΣΟΥΝ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΣΕ ΔΥΣΚΟΛΕΨΟΥΝ ΑΦΑΝΤΑΣΤΑ! :lol: :lol: ΥΓ.ΕΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΜΠΛΟΚΕ ΠΙΣΩ ΣΤΟ VITARA ΣΟΥ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΔΥΟ ΕΧΟΥΜΕ(ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΜΕ ΧΩΜΑΤΙΝΑ ΛΑΣΤΙΧΑ) ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΕΧΕΙ ΛΑΣΠΗ ΜΕΝΟΥΝΕ ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΚΑ ΑΝΑΧΩΜΑΤΑ :lol: :lol:


Σύντροφε με μεγάλη μου χαρά να εξερευνήσουμε το κτήμα και επιτέλους να δοκιμάσω το ARB μπλοκέ μου γιατί μέχρι τώρα ποτέ δεν το χρειάστηκα. :twisted: :twisted:
Άραγε αργεί ο χειμώνας ? :roll: :roll:
Α! το τσίπουρο το πίνω χωρίς γλυκάνισο :oops:
Άβαταρ μέλους
blackchris
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2712
Εγγραφή: 28 Σεπ 2003, 19:41

Δημοσίευσηαπό xalk » 06 Ιούλ 2005, 01:50

Σιγά βρε σύντροφοι! Ότι έγινε, δεν έγινε επειδή το ήθελα, αλλά επειδή δεν είχα άλλη επιλογή!
Θα πρέπει να είσαι πολύ μα@#$#κας για να την βρίσκεις να κατρακυλάς ανεξέλεγκτα μια ολόκληρη πλαγιά με γρέμια τριγύρω σου, κάνοντας slalom με το Niva.
Όσο για την σωστή απόφαση της στιγμής μάλλον η αδρεναλίνη σε κάνει να σκέφτεσαι πιο γρήγορα. Και δεν σας κρύβω ότι ακόμα και τώρα, δεν μου φαίνεται το ίδιο λογικό όπως εκείνη την στιγμή, το να πατήσω τέρμα το γκάζι προς την πλαγιά, την ώρα που ήδη γλιστρούσα.
(παρεμπιπτόντως, σκέφτομαι να πάω να πάρω την ποδιά που άφησα εκεί... κανένας για βόλτα??? ) :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Χωρίς πλάκα!!! αποκλείονται εξ αρχής!! τα φαρδιά αμάξια, τα φαρδιά λάστιχα και όσοι τα έχουν ψηλώσει!!!
Άβαταρ μέλους
xalk
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 239
Εγγραφή: 30 Νοέμ 2004, 02:43

Δημοσίευσηαπό firelord » 06 Ιούλ 2005, 08:18

μη μου συγχίζεσαι σύντροφε!

εξάλλου όλοι μας έχουμε κάνει παρόμοιες 'περίεργες' διαδρομές και οι περισσότεροι μόνοι (νομιζω - τουλάχιστον αυτό συμβαίνει στην περίπτωσή μου)
SV4LAX
ARES (amateur radio emergency services) Mobile stations
SV4LAX-8 Discovery
SV4LAX-9 Freelander
QRV SV4F Mount Pelion
info www.qrz.com
www.sz4srm.gr RADIO AMATEURS CLUB MAGNESIA
Άβαταρ μέλους
firelord
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2982
Εγγραφή: 29 Σεπ 2004, 19:20
Τοποθεσία: Volos

Re: Μια πολύ όμορφη ...Πέμπτη!

Δημοσίευσηαπό Dr.Format » 06 Ιούλ 2005, 10:05

xalk έγραψε:...
Το πρόβλημα είναι, άντε και έγινε η στραβή, που θα με βρουν,
και με τι θα έρθουν να με σώσουν
:D :D :D
...


Σύντροφε xalk και λοιποί σύντροφοι,

γι αυτή την περίπτωση υπάρχει ένα project στα σκαριά :P :

http://www.4x4ekdromes.gr/SARA/

Σημείωση: η Java παίζει μόνο σε Internet Explorer (όχι Mozilla κ.λ.π.) :!:
Άβαταρ μέλους
Dr.Format
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 1468
Εγγραφή: 12 Φεβ 2003, 14:49
Τοποθεσία: Αθήνα

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Lada

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 12 επισκέπτες