Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

Niva Cabrio 1.6

Δημοσίευσηαπό lada-niva » 05 Μάιος 2005, 16:10

καλησπέρα σε όλους και χρόνια πολλά.έχω ένα hyundai coupe 2002 μοντέλο και εδώ και 2 χρόνια εχω ξετρελαθεί με το νίβα.ξεχρεώνω το κουπέ τον αύγουστο και σκέφτομαι πως να τα μοντάρω για να χτυπήσω το νίβα.μιλάμε για όχημα μιας ζωής!είναι θέμα χρόνου και θα έλθω κεγώ στην παρέα σας!χαιρετώ
korando 2.0
Άβαταρ μέλους
lada-niva
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 41
Εγγραφή: 14 Σεπ 2003, 23:20

Δημοσίευσηαπό xristost » 05 Μάιος 2005, 16:22

ΦΥΓΕ ΤΩΡΑΑΑΑΑ!!!!!!!! Αξεχρεωτο οπως εισαι.Πηγεναι στη λαντα Ελλας ασε το scoupe και διαλεξε χρωμα, παρτο και περημανουμαι για καφε στη βαρημπομπη.Προλαβενεις μεχρι το Σαββατο!!!!! :shock: :shock: :shock: :shock:
ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΗΣ ΑΣΦΑΛΤΟΥ!!!
Άβαταρ μέλους
xristost
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 334
Εγγραφή: 12 Αύγ 2004, 18:59
Τοποθεσία: ΖΕΦΥΡΙ ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευσηαπό Garfield » 05 Μάιος 2005, 16:34

Έτσι, έτσι να γινόμαστε πολλοί οι υποψήφιοι Νιβάδες!!! :occasion5: Λίγο ακόμα και θα χτυπήσω το 1600άρι 8) Έχω τρελαθεί απ τη χαρά μου!!!! ΘΑ ΥΠΑΚΟΥΣΩ ΣΤΟ ΚΑΛΕΣΜΑ ΤΟΥ ΙΒΑΝ!!! :headbang: Το κάμπριο θα μου ερχότανε κουτί... Υπάρχει ένα σπιτάκι στην κεφαλλονιά σε ορεινό χωριό και θα ήτανε πραγματικά το ιδανικό... Είδωμεν! :roll: Μια τελευταία ερώτηση, μιας και θα είναι το πρώτο αμάξι που δούλεψα, πήρα και θα συντηρήσω μόνος μου κτλ. δεν ξέρω και πολλά για ασφάλιστρα και εφορίες... όχι οτι θα μπούν ανάμεσα σε μένα και τον αγριόνιβα (γιαυτό και δεν τα κοίταξα καθόλου ως τώρα :wink: ) αλλά θα ήθελα να έχω μια ιδέα... τα φώτα του κανείς? :?:
Άβαταρ μέλους
Garfield
50cc moped
50cc moped
 
Δημοσιεύσεις: 7
Εγγραφή: 19 Απρ 2005, 14:59
Τοποθεσία: Αγία Παρασκευή, Αθήνα

Δημοσίευσηαπό xristost » 05 Μάιος 2005, 16:47

Συτροφε αν ρωτας 1ον Το σημα κυκλ. ειναι 145ε 2ον το τεκμιριο ειναι αφορολογητο 1700κ.ε. 3ον τα ασφαληστρο κοστηζουν αναλογα τις καληψεις, τις εταιριες,και τον τροπο που θα αγωραστη (καινουριο η¨μεταχηρισμενο) και ακομ αν εισαι καινουριος οδηγος. Απο 350.00e -1000e και βαλε!!! :wink:
ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΗΣ ΑΣΦΑΛΤΟΥ!!!
Άβαταρ μέλους
xristost
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 334
Εγγραφή: 12 Αύγ 2004, 18:59
Τοποθεσία: ΖΕΦΥΡΙ ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευσηαπό Garfield » 05 Μάιος 2005, 17:21

Ευχαριστώ σύντροφε Χρήστο! :D Δηλαδή αν μιλάμε για έναν μεταχειρισμένο αγριόνιβα 1600άρη πάνω από 10ετίας και εγώ έχω δίπλωμα λίγο λιγότερο απο 2 χρόνια πόσο θα πληρώνω (με το χρόνο πάει? :? ) με μια φτηνή ασφάλεια περίπου? Ευχαριστώ πολύ παιδιά αν δεν ήσασταν εσείς δε θα ήξερα τίποτα για τον ρώσο σύντροφο... ΜΕ ΤΙΣ ΑΝΙΛΗΨΕΙΣ ΤΥΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΛΑΝΤΑ ΠΕΤΑ ΤΟ ΚΑΙ ΠΑΡΕ ΜΠΟΥΖΟΥΚΙ εεεε... σουζουκι εννοούσα :P δε μπορώ να μάθω και πολλά! Και ο αντιπρόσωπος εδώ, Χ. Μάτζαρης είναι :bad-words: ... Τέλος πάντων! Νιώθω μέσα μου οτι δε θα μετανοιώσω για την αγορά του Ιβάν ότι και να μου λένε! Πιστεύω έτσι νιώθατε και σεις όταν σας λέγανε όλοι "ΜΑ ΚΑΛΑ, ΛΑΝΤΑ ΘΕΣ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ???"
Άβαταρ μέλους
Garfield
50cc moped
50cc moped
 
Δημοσιεύσεις: 7
Εγγραφή: 19 Απρ 2005, 14:59
Τοποθεσία: Αγία Παρασκευή, Αθήνα

Δημοσίευσηαπό lada-niva » 05 Μάιος 2005, 17:46

xristost έγραψε:ΦΥΓΕ ΤΩΡΑΑΑΑΑ!!!!!!!! Αξεχρεωτο οπως εισαι.Πηγεναι στη λαντα Ελλας ασε το scoupe και διαλεξε χρωμα, παρτο και περημανουμαι για καφε στη βαρημπομπη.Προλαβενεις μεχρι το Σαββατο!!!!! :shock: :shock: :shock: :shock:


σύντροφε xristost είπαμε όχι και scoupe!το τελευταίο μοντέλο κουπέ έχω και ειναι κορυφή.ΑΛΛΑ νιβα και πάλι νίβα!! :lover:
Άβαταρ μέλους
lada-niva
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 41
Εγγραφή: 14 Σεπ 2003, 23:20

Δημοσίευσηαπό lada-niva » 05 Μάιος 2005, 17:55

Garfield έγραψε:Ευχαριστώ σύντροφε Χρήστο! :D Δηλαδή αν μιλάμε για έναν μεταχειρισμένο αγριόνιβα 1600άρη πάνω από 10ετίας και εγώ έχω δίπλωμα λίγο λιγότερο απο 2 χρόνια πόσο θα πληρώνω (με το χρόνο πάει? :? ) με μια φτηνή ασφάλεια περίπου? Ευχαριστώ πολύ παιδιά αν δεν ήσασταν εσείς δε θα ήξερα τίποτα για τον ρώσο σύντροφο... ΜΕ ΤΙΣ ΑΝΙΛΗΨΕΙΣ ΤΥΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΛΑΝΤΑ ΠΕΤΑ ΤΟ ΚΑΙ ΠΑΡΕ ΜΠΟΥΖΟΥΚΙ εεεε... σουζουκι εννοούσα :P δε μπορώ να μάθω και πολλά! Και ο αντιπρόσωπος εδώ, Χ. Μάτζαρης είναι :bad-words: ... Τέλος πάντων! Νιώθω μέσα μου οτι δε θα μετανοιώσω για την αγορά του Ιβάν ότι και να μου λένε! Πιστεύω έτσι νιώθατε και σεις όταν σας λέγανε όλοι "ΜΑ ΚΑΛΑ, ΛΑΝΤΑ ΘΕΣ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ???"

φίλε Garfield αυτα είναι κομπλεξισμοί και μη δίνεις καμία μα καμία σημασία.Χτύπα το νίβα χωρίς δεύτερη σκέψη! ας λεει ο καθένας οτι θέλει. :knight:
Άβαταρ μέλους
lada-niva
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 41
Εγγραφή: 14 Σεπ 2003, 23:20

Δημοσίευσηαπό xristost » 05 Μάιος 2005, 21:08

Garfield έγραψε:Ευχαριστώ σύντροφε Χρήστο! :D Δηλαδή αν μιλάμε για έναν μεταχειρισμένο αγριόνιβα 1600άρη πάνω από 10ετίας και εγώ έχω δίπλωμα λίγο λιγότερο απο 2 χρόνια πόσο θα πληρώνω (με το χρόνο πάει? :? ) με μια φτηνή ασφάλεια περίπου? Ευχαριστώ πολύ παιδιά αν δεν ήσασταν εσείς δε θα ήξερα τίποτα για τον ρώσο σύντροφο... ΜΕ ΤΙΣ ΑΝΙΛΗΨΕΙΣ ΤΥΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΛΑΝΤΑ ΠΕΤΑ ΤΟ ΚΑΙ ΠΑΡΕ ΜΠΟΥΖΟΥΚΙ εεεε... σουζουκι εννοούσα :P δε μπορώ να μάθω και πολλά! Και ο αντιπρόσωπος εδώ, Χ. Μάτζαρης είναι :bad-words: ... Τέλος πάντων! Νιώθω μέσα μου οτι δε θα μετανοιώσω για την αγορά του Ιβάν ότι και να μου λένε! Πιστεύω έτσι νιώθατε και σεις όταν σας λέγανε όλοι "ΜΑ ΚΑΛΑ, ΛΑΝΤΑ ΘΕΣ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ???"
Συτροφε η παλαιοτητα του αυτοκ. δεν πεζει ρολο στα αφαλ. Το διπλομα σου ομως θα εχει μια μικρη επιβαρηνση. Και με βαση το 10 σαν μπονους θα πρεπει να δινεις απο 330.00ε-450.00ε τον χρονο. Τωρα οσο για τον πολιτη??!!! Κανε τον κοπ να τηλ. στον αδελφοτου Γιωργο Μαντζαρη που εχει και αυτος νιβα. Τα τηλ. ειναι 1202400177-6948536176 .Ειναι διπλα στην Αττικη οδο εξοδος 7 δεξια προς Μενιδι. Εχει και 1600 και 1700κ.ε. :wink: :wink: :wink:
ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΗΣ ΑΣΦΑΛΤΟΥ!!!
Άβαταρ μέλους
xristost
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 334
Εγγραφή: 12 Αύγ 2004, 18:59
Τοποθεσία: ΖΕΦΥΡΙ ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευσηαπό Metalaxe » 06 Μάιος 2005, 07:55

Μελλοντικοί σύντροφοι :D :D
Έχετε ήδη καθυστερήσει πολύ, άντε με το καλό να έρθετε στην παρέα μας :wink: :wink:
Πρόεδρος B.R.A.T.(Τομέας W/H/R...)
Brizola Raiders Adventure Team
http://www.brat.gr
Άβαταρ μέλους
Metalaxe
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2161
Εγγραφή: 19 Μαρ 2003, 19:40
Τοποθεσία: Melissia

Δημοσίευσηαπό Garfield » 06 Μάιος 2005, 12:55

Ανυπόμονε σύντροφε μπριζολοφάγε Σιδεροτσεκούρη, σε λίγο καιρό θα μας τρως στη μάπα και από κοντά μη βιάζεσαι :P Από ότι κατάλαβα ο αδερφός του εδώ Μάτζαρη (γκρρρρ...) είναι όπως βγαίνεις απ την αττική οδό στην Δημοκρατίας στρίβεις δεξιά στο φανάρι και ακολουθείς τη λεωφόρο μέχρι να τον δεις...(?) Θα πάω σε λίγο να ρίξω μια ματιά ευχαριστώ :D
Άβαταρ μέλους
Garfield
50cc moped
50cc moped
 
Δημοσιεύσεις: 7
Εγγραφή: 19 Απρ 2005, 14:59
Τοποθεσία: Αγία Παρασκευή, Αθήνα

Δημοσίευσηαπό xristost » 06 Μάιος 2005, 17:09

Ετσι ντεεε!!! :wink:
ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΗΣ ΑΣΦΑΛΤΟΥ!!!
Άβαταρ μέλους
xristost
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 334
Εγγραφή: 12 Αύγ 2004, 18:59
Τοποθεσία: ΖΕΦΥΡΙ ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευσηαπό niva13 » 06 Μάιος 2005, 20:35

ΟΕΟΕΟΕΟΕΟΕΟΕ ΚΙ ΑΛΛΟ ΝΗΒΑ ΕΟΕΟΕΟΕΟΕΟΕΟΕΟΕΟ
Άβαταρ μέλους
niva13
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 117
Εγγραφή: 16 Μαρ 2005, 12:40
Τοποθεσία: zografou attiki

Δημοσίευσηαπό NIBAKIOC » 07 Μάιος 2005, 11:15

Μελλοντικε σύντροφε Garfield, αν δεν παρεις το cabrio (και παρεις κλειστο), το cabrio το θελω εγω για καλοκαιρινο! Παντα ηθελα να γινω Δινιβάς. Αν παρω και ενα 1600 κλειστο, Τρινιβάς, και ενα επετειακο mpi για τη συλλογη, Τετρανιβάς

(και μετα ξύπνησα... :riding: :riding: :riding: :crazy: )

Πά΄ντως χωρις πλακα, ενα cabrio το τσιμπαγα...
Άβαταρ μέλους
NIBAKIOC
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 209
Εγγραφή: 02 Αύγ 2004, 14:46

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Lada

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 8 επισκέπτες