Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΣΟΦΙΑ?

ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΣΟΦΙΑ?

Δημοσίευσηαπό niva13 » 27 Απρ 2005, 13:12

ΣΥΝΤΡΟΦΟΙ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΔΙΑ ΒΑΖΩ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΠΕΡΙ ΣΟΦΙΑΣ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΡΕΜΒΑΣΗ ΤΟΥ ΣΥΝΤΡΟΦΟΥ TAXIDEYTHS ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΚΙΝΗΣΗ ΤΗΝ ΠΕΡΙΕΡΓΕΙΑ ΝΑ ΜΑΘΩ ΤΙ ΠΑΙΖΕΙ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΑΥΤΟ
Άβαταρ μέλους
niva13
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 117
Εγγραφή: 16 Μαρ 2005, 12:40
Τοποθεσία: zografou attiki

Re: ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΣΟΦΙΑ?

Δημοσίευσηαπό blackchris » 27 Απρ 2005, 13:21

niva13 έγραψε:ΣΥΝΤΡΟΦΟΙ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΔΙΑ ΒΑΖΩ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΠΕΡΙ ΣΟΦΙΑΣ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΡΕΜΒΑΣΗ ΤΟΥ ΣΥΝΤΡΟΦΟΥ TAXIDEYTHS ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΚΙΝΗΣΗ ΤΗΝ ΠΕΡΙΕΡΓΕΙΑ ΝΑ ΜΑΘΩ ΤΙ ΠΑΙΖΕΙ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΑΥΤΟ


Σύντροφε απο ότι "έπιασα" η Σοφία δεν είναι Σοφία αλλά μουστακαλής με φουστανέλα που μάλλον ακούει στο όνομα “Νωντας”, αλλά περισσότερο θα μας διαφώτιση ο σύντροφος Μετάλαξης :roll: :roll:
Άβαταρ μέλους
blackchris
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2712
Εγγραφή: 28 Σεπ 2003, 19:41

Δημοσίευσηαπό sofia » 27 Απρ 2005, 14:12

που κολλάει δηλαδή το ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΣΟΦΙΑ?

Γιατί νιώθετε του κόσμου οι κατατρεγμένοι;

ρε παιδιά ποιός ασχολήθηκε μαζί σας;

γιατί δεν μπορεί κάποιος να μπεί στο forum χωρίς να τον κράξετε;

σε τελική ανάλυση δεν έβρισα κανέναν, δεν πρόσβαλα κανέναν,
αντίθετα τα έλαβα ολα αυτά και απο πάνω να πρέπει να απολογηθώ;

ειλικρινά δεν το καταλαβαίνω, όπως δεν καταλαβαίνω και τι ζημιά και πια προσβολή μπορεί να έκανα στον metalaxe και στον taxideytis και ακόμη περισσότερο στον blackchris και στον niva13 και έχουν αυτή την συμπεριφορά απέναντί μου.
ακόμη και να έχουν φτιάξει αυτοί την Λέσχη πάλι νομίζω ότι δεν ήμουν προσβλητική μόνο μία ερώτηση έκανα.

αφήστε που εγώ δεν ρώτησα τι έχετε ανάμεσα στα πόδια!!

όπως έχω ξαναγράψει "Ξεκίνησε απο απλή περιέργεια και θα μπορούσε να τελειώσει έτσι αλλά το ξεχυλώσατε."

δεν μπορώ να μπαίνω στο forum με το άγχος τι μπορεί να μου έχουν γράψει πάλι κάποιοι, σε τελική ανάλυση υπάρχει και ο διάλογος.
.
Άβαταρ μέλους
sofia
50cc moped
50cc moped
 
Δημοσιεύσεις: 19
Εγγραφή: 25 Απρ 2005, 14:11
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευσηαπό niva13 » 27 Απρ 2005, 14:31

ΑΠΟ ΟΣΑ ΔΙΑ ΒΑΣΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΘΕΜΑ ΟΤΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΑΣ ΔΟΥΛΕΥΕΙ Η ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΑΣ ΒΑΖΕΙ ΣΕ ΙΔΕΕΣ ΜΕ ΛΕΣΧΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ . ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΡΟ ΣΤΟ OFF ROAD GENIKA ME LESXES KAI TETOIA ΚΑΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΟΤΙ ΑΥΤΑ ΤΑ SITE ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΚΙΝΗΣΟΥΝ ΚΟΣΜΟ ΜΕ ΚΕΡΔΟΣΚΟΠΙΚΟ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ .ΤΟ ΟΤΙ ΚΑΠΟΙΟΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙΡΟ ΣΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΘΕΜΑΤΑ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΕΧΩ ΓΝΩΡΙΣΕΙ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΝΟΜΙΖΟΥΝ ΟΤΙ ΚΙΝΗΤΕ ΚΑΤΙ ΥΠΟΠΤΑ ΓΙ ΑΥΤΟΥΣ ΤΟΤΕ ΕΓΩ ΣΥΖΗΤΑΩ ΚΑΙ ΡΩΤΑΩ ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΣΟΦΙΑ?
Άβαταρ μέλους
niva13
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 117
Εγγραφή: 16 Μαρ 2005, 12:40
Τοποθεσία: zografou attiki

Δημοσίευσηαπό blackchris » 27 Απρ 2005, 14:39

Δεν έχω λέσχη (μόνο ένα ταπεινό σκυλάδικο) δεν είμαι μέλος σε λέσχη ούτε πρόκειται να γίνω, δεν πουλάω τίποτε στον χώρο ούτε πρόκειται, δεν ανήκω σε διαπλεκόμενα μόνο σε τετρακινούμενα.
Απλώς ο σύντροφος μετάλαξης άφησε ένα υπονοούμενο ότι είσαι άλλο πρόσωπο απο αυτό που παρουσιάζεσαι (συμβαίνει συχνά).
Αν είσαι με γεια σου με χαρά σου αν δεν είσαι πάλι με γεια σου με χαρά σου, δεν θα ζητήσω δήλωση κοινωνικών φρονημάτων η δήλωση φύλου.
Απλώς κάνω χούμορ.... απλώς χούμορ ......
Άβαταρ μέλους
blackchris
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2712
Εγγραφή: 28 Σεπ 2003, 19:41

Δημοσίευσηαπό Metalaxe » 27 Απρ 2005, 14:41

blackchris έγραψε:Απλώς κάνω χούμορ.... απλώς χούμορ ......

Ναι, και μάλιστα Black χούμορ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Πρόεδρος B.R.A.T.(Τομέας W/H/R...)
Brizola Raiders Adventure Team
http://www.brat.gr
Άβαταρ μέλους
Metalaxe
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2161
Εγγραφή: 19 Μαρ 2003, 19:40
Τοποθεσία: Melissia

Δημοσίευσηαπό superspy » 27 Απρ 2005, 14:46

Βρε.... τι θα γίνει; Θα σας κυνηγάω απο πίσω;
Έχετε σκεφτεί οτί μπορεί να κάνετε λάθος;
Το θέμα κλείνει εδώ.
Εικόνα
Grand Erg Oriental...


Στάσου.... Μύγδαλα!
Άβαταρ μέλους
superspy
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 6828
Εγγραφή: 29 Ιούλ 2002, 07:57
Τοποθεσία: Όπου πατάνε οι τροχοί μου!


Επιστροφή στο Lada

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 11 επισκέπτες