Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

Service στην αντιπροσωπεια.

Service στην αντιπροσωπεια.

Δημοσίευσηαπό savourdaman » 01 Απρ 2005, 15:32

Αγαπητοι συντροφοι πηγα για service στην κεντρικη αντιπροσωπεια τον Γιουρι μου.Πρεπει να ευχαριστησω ολα τα παιδια γιατι πραγματικα κοιταξαν με πολλη προσοχη το αυτοκινητο και ελυσαν οποιοδηποτε προβλημα ειχε οπως το γνωστο προβλημα των προβολεων(μπραβο στον ηλεκτρολογο τζιμανι της LADA που μου το εφτιαξε αλλα μου περασε και μια γραμμη για cb τον ευχαριστω)Αλλα πανω απο ολους θελω να ευχαριστησω τον Φωτη που ασχοληθηκε ιδιαιτερα μαζι μου και ελυσε εν ριπη οφθαλμου τα προβληματα εξηγωντας μου παραλληλα τα παντα.Φωτη σε ευχαριστω και ευχομαι να συνεχισουμε ολοι μαζι ετσι για κατι καλυτερο διοτι συντροφοι κατι αλλαζει σιγα σιγα στην Αντιπροσωπεια. :) :)
Πριν με ελεγαν συντροφο
μετα Αγγλο Ψυχασθενη
και τωρα....ΙΝΔΟ ΦΑΚΙΡΙ
Άβαταρ μέλους
savourdaman
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 335
Εγγραφή: 28 Ιαν 2004, 16:21
Τοποθεσία: Ν.Κοσμος ΑΘΗΝΑ

Service στην αντιπροσωπεια.

Δημοσίευσηαπό NIBAKIOC » 01 Απρ 2005, 15:45

Σύντροφε Σαβουρδαμάν να χαίρεσαι τον Νιβάκλαρο. Μπορεις να είσαι λίγο πιό αναλυτικός; Τι προβλήματα είχες που σου έφτιαξαν τώρα; Και κυρίως τι αλλάζει σιγά σιγά στην αντιπροσωπεία; Συντροφικούς χαιρετισμούς
Άβαταρ μέλους
NIBAKIOC
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 209
Εγγραφή: 02 Αύγ 2004, 14:46

Δημοσίευσηαπό xristost » 01 Απρ 2005, 15:54

Συτροφοι!! Ειμαι και γω σηγουρος οτι θα αλαξουν πολλα πραγματα.Ειδη εχουμαι αρχησει να τα βλεπουμαι.Ενα μεγαλο μπραβω στον κ.Φωτη και παλι!!!!! Υ.Γ. Αντε μαζι ολοι να γεμησουμαι τους Ελληνικους δρομους και βουνα με NIBA!!!!!!!!!!!
ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΗΣ ΑΣΦΑΛΤΟΥ!!!
Άβαταρ μέλους
xristost
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 334
Εγγραφή: 12 Αύγ 2004, 18:59
Τοποθεσία: ΖΕΦΥΡΙ ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευσηαπό NIBAKIOC » 01 Απρ 2005, 16:22

Πειτε ρε συντροφοι καμμια λεπτομερεια. Τι αλλαζει δηλαδη; Αλλαξε ο ιδιοκτητης, οι υπαλληλοι, οι μηχανικοι, η πεθερά του, η νοοτροπια του;; Τι αλλαξε; Θα ρίξει τις τιμες που ρωτησα για σχαρα (αυτη που πιάνει και πισω πορτα) και μου ειπαν 215 ευρά και ο γιατρος μου την εδωσε στα 140; Θα αλλαξει το οτι ζητουσα τεστ ντραιβ για μηνες και δεν ειχαν; Συντροφοι μη με παρεξηγατε ρωταω σοβαρα. Μακαρι να αλλαξει. Εχει οντως αλλαξει νοοτροπια ο διοκτητης; Αμην. Πειτε κατι πιο συγκεκριμενο.
Άβαταρ μέλους
NIBAKIOC
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 209
Εγγραφή: 02 Αύγ 2004, 14:46

Δημοσίευσηαπό gtsit » 01 Απρ 2005, 16:25

xristost έγραψε:Συτροφοι!! Ειμαι και γω σηγουρος οτι θα αλαξουν πολλα πραγματα.Ειδη εχουμαι αρχησει να τα βλεπουμαι.Ενα μεγαλο μπραβω στον κ.Φωτη και παλι!!!!! Υ.Γ. Αντε μαζι ολοι να γεμησουμαι τους Ελληνικους δρομους και βουνα με NIBA!!!!!!!!!!!


Και εγώ επίσης θέλω να ευχαριστήσω τον Φώτη αν και δεν έχω πάει αυτές τις μέρες από την αντιπροσωπεία για κάποιο πρόβλημα. Ο λόγος? Είναι πολύ εξυπηρετικός και διατεθιμένος να σου λύσει οποιαδήποτε απορία έχεις. Σίγουρα κάτι αλλάζει....

GEORGE
Άβαταρ μέλους
gtsit
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 347
Εγγραφή: 19 Ιαν 2004, 03:54

Δημοσίευσηαπό xristost » 01 Απρ 2005, 16:34

Συτροφε!!! Πρωτα απ" ολα ο ιδιοκτητησ παραμενει ο ιδιος.Απλα αλαζει τροπο αντημετοπησης των πελατων.Ερχεται ποιο κοντα στον πελατη.Οι μηχανικοι ειναι και αυτοι κοντα μας και ειναι προθημοι να μας ακουσουν.Τωρα για περησσοτερα θα τα πουμαι σε λιγο καιρο που θα εχουμαι και τα νεα ποιο επησημα!!! Υπομονη!!!! Η ρωσηκη επανασταση ερχεται :wink:
ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΗΣ ΑΣΦΑΛΤΟΥ!!!
Άβαταρ μέλους
xristost
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 334
Εγγραφή: 12 Αύγ 2004, 18:59
Τοποθεσία: ΖΕΦΥΡΙ ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευσηαπό niva13 » 01 Απρ 2005, 19:24

συντροφοι αν και τον τελευταιο καιρο ασχολουμε με την lada τα παιδια ειναι πολυ εξυπερετικα ο ηλεκτρολογος ειναι γαμω τα παιδια μεχρι και το σχεδιο μου εδωσε γεια να βαλω τους προβολεις μονος μου γεια να μην πληρωσω ο κ. αρχοντης που ειναι υπευθηνος στο συνεργειο μεχρι και τον τροπο βελτωσης του κινητηρα μου ειπε με μπεκ απο 2000τρο
Άβαταρ μέλους
niva13
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 117
Εγγραφή: 16 Μαρ 2005, 12:40
Τοποθεσία: zografou attiki

Δημοσίευσηαπό pkatsab » 01 Απρ 2005, 19:56

Μάλλον έπεφτα σε κακές μέρες λοιπόν...Μακάρι...
Η αλήθεια είναι ότι ο Αρχοντής και ο Κοντός,καθώς και ο Ηλίας από τις πωλήσεις μου έδωσαν την εντύπωση ότι είχαν όλη την καλή διάθεση, αλλά μόνοι τους τι να κάνουν...Μακάρι να αλλάξει κάτι όπως λες...
Παναγιώτης.

Εικόνα_____ΧΩΡΙΣ ΟΡΙΑ
Άβαταρ μέλους
pkatsab
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 151
Εγγραφή: 13 Ιαν 2005, 04:03
Τοποθεσία: Κηφισιά

Δημοσίευσηαπό Metalaxe » 04 Απρ 2005, 08:27

Παιδιά ελπίζω κι εγώ να πηγαίνουμε στη σωστή κατεύθυνση για το καλό όλων μας, πράγματι πιστεύω οτι κάτι έχει αλλάξει και ελπίζω να έχει συνέχεια.
Η συνέχεια επί της οθόνης (του υπολογιστή), μείνετε συντονισμένοι....
Πρόεδρος B.R.A.T.(Τομέας W/H/R...)
Brizola Raiders Adventure Team
http://www.brat.gr
Άβαταρ μέλους
Metalaxe
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2161
Εγγραφή: 19 Μαρ 2003, 19:40
Τοποθεσία: Melissia

Δημοσίευσηαπό michailbm » 04 Απρ 2005, 09:29

Ακόμα με τις αντιπροσωπίες ασχολείστε ρε σεις δεν μάθατε τίποτα τόσα χρόνια ?
Διαφημιστικό πρόγραμμα σας παίζουν ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε!
:crazy: :crazy: :crazy: :crazy:
Άβαταρ μέλους
michailbm
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 1294
Εγγραφή: 19 Δεκ 2004, 15:04
Τοποθεσία: Χανια Κρητη - Αγια Θεσσαλια

Δημοσίευσηαπό gtsit » 04 Απρ 2005, 16:40

michailbm έγραψε:Ακόμα με τις αντιπροσωπίες ασχολείστε ρε σεις δεν μάθατε τίποτα τόσα χρόνια ?
Διαφημιστικό πρόγραμμα σας παίζουν ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε!
:crazy: :crazy: :crazy: :crazy:


Μετά από επίσκεψη στην αντιπροσωπεία σήμερα για βλάβη στα ηλεκτρικά και ειδικότερα στο καντράν έμεινα και εγώ κατευχαριστημένος. Είδα ακριβώς τι δουλειά γίνεται. Κατέβηκα και μια βολτίτσα από τα υπόγεια και έπαθα πλάκα. Ποιοτικότερα ανταλλακτικά, βλετιώσεις ουσίας και τα σχετικά. Και η εξυπηρέτηση που είχα από τα παιδιά άψογη.
ΝΑΙ ΚΥΡΙΟΙ ΓΙΑ ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ. ΚΑΙ ΣΑΣ ΡΩΤΑΩ. ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ ΑΠΟ ΑΥΤΗ? ΠΟΝΤΑΡΟΥΝ ΣΤΗΝ ΑΜΕΣΗ ΚΑΙ ΑΝΘΡΩΠΙΝΗ ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΔΕΙΧΟΥΝ ΣΤΗΝ TV ΤΕΤΡΑΚΟΥΝΕΣ ΝΑ ΠΗΔΑΝΕ ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ ΓΚΡΕΜΟΥΣ ΓΙΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΤΕΤΟΙΕΣ ΒΛΑΚΕΙΕΣ. Γίνεται πολύ καλή δουλειά από ότι κατάλαβα και μας περιμένουν ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΕΣ ΕΚΠΛΞΗΞΕΙΣ...... ΘΑ ΠΑΘΕΤΕ ΠΛΑΚΑ.
Δεν λέω άλλα, θα χαλάσει η έκπληξη.............
ΈΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΚΑΙ ΕΙΣ ΑΝΩΤΕΡΑ....

GEORGE
Άβαταρ μέλους
gtsit
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 347
Εγγραφή: 19 Ιαν 2004, 03:54

Δημοσίευσηαπό niva13 » 04 Απρ 2005, 19:03

AΦΗΣΤΕ ΤΟΥΣ ΝΑ ΛΕΝΕ ΟΤΑΝ ΠΑΝΕ ΣΤΗΝ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΙΕΣ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΠΛΗΡΩΝΟΥΝ 300ΕΥΡΑ ΚΑΙ ΠΛΗΡΩΝΟΥΝ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΟΡΤΟΚΑΛΑΔΑ ΠΟΥ ΠΙΝΟΥΝ ΤΟΥΣ ΛΕΝΕ ΚΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ .ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΕΙΝΑΙ ΓΝΩΣΤΟ ΜΠΑΝΙΕΡΕΣ ΜΠΑΙΝΟΥΝ ΜΠΑΝΙΕΡΕΣ ΒΓΑΙΝΟΥΝ
Άβαταρ μέλους
niva13
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 117
Εγγραφή: 16 Μαρ 2005, 12:40
Τοποθεσία: zografou attiki

Δημοσίευσηαπό savourdaman » 04 Απρ 2005, 19:15

Καλε μου συντροφε οι δικες τους δεν ονομαζονται αντιπρσοσωπειες αλλα καταστηματα με ειδη υγιεινης :twisted: :twisted: :twisted: που κανουν και προσφορες οταν καθεσαι στην χεστρα (αυτοκινητο το λενε αυτοι)σου δινουν δωρο TV για να περνας την ωρα σου :twisted: :twisted:
Πριν με ελεγαν συντροφο
μετα Αγγλο Ψυχασθενη
και τωρα....ΙΝΔΟ ΦΑΚΙΡΙ
Άβαταρ μέλους
savourdaman
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 335
Εγγραφή: 28 Ιαν 2004, 16:21
Τοποθεσία: Ν.Κοσμος ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευσηαπό michailbm » 04 Απρ 2005, 19:57

Παραμυθιαστήτε και θα καλοπεράσετε!
Προσωπικά εγώ δεν πάω σε αντιπροσωπίες (ποτέ και σε κανένα αυτοκίνητο μου) εκ πεποιθήσεως !
Και όπως λέμε στην κρητη:
Στραβώνω και πουλώ, συ θώριε κι αγοραζε!
Υ.Σ. Αυτα που γραφω δεν εχουν σχεση με μαρκες και τα συναφή ,..., παντού το ίδιο είναι!
Άβαταρ μέλους
michailbm
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 1294
Εγγραφή: 19 Δεκ 2004, 15:04
Τοποθεσία: Χανια Κρητη - Αγια Θεσσαλια

Δημοσίευσηαπό xristost » 04 Απρ 2005, 20:53

Καλα ρε συτροφε Γιωργο μετα το χτεσηνο ιδιεταιρο πηγες απο το πρωι κατω για εντατηκα ??? :shock: :shock: :shock:
ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΗΣ ΑΣΦΑΛΤΟΥ!!!
Άβαταρ μέλους
xristost
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 334
Εγγραφή: 12 Αύγ 2004, 18:59
Τοποθεσία: ΖΕΦΥΡΙ ΑΘΗΝΑ

Επόμενο

Επιστροφή στο Lada

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 27 επισκέπτες