Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

NIVA CLUB (εκδρομες)

Δημοσίευσηαπό Metalaxe » 18 Απρ 2005, 08:12

Ο απουσιολόγος (savourdaman) προειδοποιεί οτι στις 3 αδικαιολόγητες θα υπάρξουν κυρώσεις :twisted: :twisted: :twisted:

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Πρόεδρος B.R.A.T.(Τομέας W/H/R...)
Brizola Raiders Adventure Team
http://www.brat.gr
Άβαταρ μέλους
Metalaxe
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2161
Εγγραφή: 19 Μαρ 2003, 19:40
Τοποθεσία: Melissia

Δημοσίευσηαπό xristost » 18 Απρ 2005, 14:17

ΟΥΠΣ!!!! Λαμβανω την τιμη να¨αναφερω!! δικαιολογητος απων.Αναφερω πως δυο ωρων προ συναντησεως και εντελως ευθηνιως τηναξε τα πεταλα ο βηματοδωτης του ρελαντι απο το μπολσεβικο μου!! :cry: :cry: Επεικαλουμαι απαλαγη λογο ανωτερας βιας!! :oops: :oops: :oops: Και υποσχομαι να μην ξανα γινει
ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΗΣ ΑΣΦΑΛΤΟΥ!!!
Άβαταρ μέλους
xristost
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 334
Εγγραφή: 12 Αύγ 2004, 18:59
Τοποθεσία: ΖΕΦΥΡΙ ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευσηαπό savourdaman » 18 Απρ 2005, 14:39

Kανενα προβλημα xalk δικαιολογημενος οπως και xristost (περαστικα ειναι συντροφε)οσο για τον gtsit χμμμμ αν ειναι ετσι...... :D :D
Πριν με ελεγαν συντροφο
μετα Αγγλο Ψυχασθενη
και τωρα....ΙΝΔΟ ΦΑΚΙΡΙ
Άβαταρ μέλους
savourdaman
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 335
Εγγραφή: 28 Ιαν 2004, 16:21
Τοποθεσία: Ν.Κοσμος ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευσηαπό savourdaman » 19 Απρ 2005, 15:07

Λοιπον το ψηλωσα του εβαλα λαστιχα mud του εβαλα cb και gps θα του κανω και ευθυγραμμιση αλλα δεν εχω παει βολτααααααα :evil: :evil: για την Κυριακη θα κανουμε τιποτα καμια Διρφυ?Κατι τελος παντων :?:
Πριν με ελεγαν συντροφο
μετα Αγγλο Ψυχασθενη
και τωρα....ΙΝΔΟ ΦΑΚΙΡΙ
Άβαταρ μέλους
savourdaman
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 335
Εγγραφή: 28 Ιαν 2004, 16:21
Τοποθεσία: Ν.Κοσμος ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευσηαπό xalk » 20 Απρ 2005, 00:10

savourdaman έγραψε:Λοιπον το ψηλωσα του εβαλα λαστιχα mud του εβαλα cb και gps θα του κανω και ευθυγραμμιση αλλα δεν εχω παει βολτααααααα :evil: :evil:
Αντε, βάλε καμιά foto να το χαρούμε!!:D :D
savourdaman έγραψε:για την Κυριακη θα κανουμε τιποτα καμια Διρφυ?...
Αχ!! απ' ολες τις Κυριακές του χρόνου ΑΥΤΗ θα διαλέξετε? :shock:
Δεν θα μπορώ να σας ξεναγήσω στα μερη μου! :cry:
(Εχω... "αγώνα" στο trial στη Θήβα)
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
xalk
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 239
Εγγραφή: 30 Νοέμ 2004, 02:43

Δημοσίευσηαπό Metalaxe » 20 Απρ 2005, 07:51

savourdaman έγραψε:Λοιπον το ψηλωσα του εβαλα λαστιχα mud του εβαλα cb και gps θα του κανω και ευθυγραμμιση αλλα δεν εχω παει βολτααααααα :evil: :evil: για την Κυριακη θα κανουμε τιποτα καμια Διρφυ?Κατι τελος παντων :?:

Έλα από δω http://www.offroadclub.gr/phpBB2/viewtopic.php?t=600
Πρόεδρος B.R.A.T.(Τομέας W/H/R...)
Brizola Raiders Adventure Team
http://www.brat.gr
Άβαταρ μέλους
Metalaxe
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2161
Εγγραφή: 19 Μαρ 2003, 19:40
Τοποθεσία: Melissia

Δημοσίευσηαπό xristost » 21 Απρ 2005, 22:05

Συτροφοοοοιιιιιιι!!!!! ειναι κανεις για καφεδακι το Σαββατο το απογευμα????Και μετα αν θελεται παμαι και για κανενα κοψηδι!!!(Γιατι ερχεται και μ. βδομαδα)?? ε!!!!! τι λεται??? ε!!!!!! :D :D :D :D :D
ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΗΣ ΑΣΦΑΛΤΟΥ!!!
Άβαταρ μέλους
xristost
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 334
Εγγραφή: 12 Αύγ 2004, 18:59
Τοποθεσία: ΖΕΦΥΡΙ ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευσηαπό savourdaman » 03 Μάιος 2005, 15:06

Λοιπον μεγαλο Σαββατο την εκανα για Ζηρεια με την προοπτικη να παω Ζαρουχλα ελπιζωντας να βρω λασπη μιας και μεχρι πριν 3 εβδομαδες μετα απο μια αποπειρα να κανω την ιδια διαδρομη τα βρηκα λιγο σκουρα με το χιονι.Ομως τα νεα ηταν ασχημα καθως οχι μονο λασπη δεν υπηρχε αλλα μονο σκονη και τιποτα αλλο ασε που ειχαν βγει βολτα και υποτιθεμενοι τζιπαδες με αμερκλανικα και σε καθε γουβα φρεναραν μην και χτυπησει το χρεπι τους :evil: γεμιζοντας σε με τονους σκονης και μη αφηνοντας να τους περασεις :evil: .Το καλο ειναι οτι εξερευνηθηκε δρομος χωμα εννοειτε οπου γλιτωνεις τις φουρκετες της Καστανιας. :wink: Οσον αφορα τον Γιουρι λαβωθηκε :oops: καθως σε κατεβασμα σε ρυθμους αγωνα (τρομοκρατωντας ενα rav που ειδε τις πορτες σε μια στροφη)χτυπησε ασχημα σε γουβα με αποτελεσμα να την κανει η μπροστινη δεξια προσθηκη απο την θεση της το κακο μικρο συνενοηθηκα με τον δικο μου γιατρο (xristost) και θα το κοιταξουμε με την πρωτη ευκαιρια οσον αφορα τις εντυπωσεις μου απο τον Γιουρι μονο ενα θα σας γραψω αυτολεξη οπως μου το ειπε ο αδελφος μου :Εαν καπου κολλησεις με αυτο το εργαλειο θα ειμαι σιγουρος οτι θα φταις εσυ :D
Πριν με ελεγαν συντροφο
μετα Αγγλο Ψυχασθενη
και τωρα....ΙΝΔΟ ΦΑΚΙΡΙ
Άβαταρ μέλους
savourdaman
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 335
Εγγραφή: 28 Ιαν 2004, 16:21
Τοποθεσία: Ν.Κοσμος ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευσηαπό Metalaxe » 04 Μάιος 2005, 07:37

savourdaman έγραψε::Εαν καπου κολλησεις με αυτο το εργαλειο θα ειμαι σιγουρος οτι θα φταις εσυ :D

Σύντροφε, μην είσαι τόσο σίγουρος :roll: :roll:
Μπορείς να κολλήσεις τόσο εύκολα (με οποιοδήποτε 4x4) που δε φαντάζεσαι :!: :!:
Πρόεδρος B.R.A.T.(Τομέας W/H/R...)
Brizola Raiders Adventure Team
http://www.brat.gr
Άβαταρ μέλους
Metalaxe
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2161
Εγγραφή: 19 Μαρ 2003, 19:40
Τοποθεσία: Melissia

Δημοσίευσηαπό savourdaman » 04 Μάιος 2005, 14:53

Συντροφε εχεις δικιο μπορεις να κολησεις παντου και με unimog :!: ακομα αλλα ειμαι 100% σιγουρος οτι θα παω πιο μακρυα απο καποιες ανατολιτικες μπανιερες :twisted: :twisted: :twisted:
Πριν με ελεγαν συντροφο
μετα Αγγλο Ψυχασθενη
και τωρα....ΙΝΔΟ ΦΑΚΙΡΙ
Άβαταρ μέλους
savourdaman
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 335
Εγγραφή: 28 Ιαν 2004, 16:21
Τοποθεσία: Ν.Κοσμος ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευσηαπό Metalaxe » 04 Μάιος 2005, 15:14

Τώρα που ανέφερες μπανιέρες, που είναι αυτός ο άχρηστος :D :D έχει χαθεί τελείως :twisted: :twisted:
Πρόεδρος B.R.A.T.(Τομέας W/H/R...)
Brizola Raiders Adventure Team
http://www.brat.gr
Άβαταρ μέλους
Metalaxe
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2161
Εγγραφή: 19 Μαρ 2003, 19:40
Τοποθεσία: Melissia

Δημοσίευσηαπό savourdaman » 04 Μάιος 2005, 15:24

Μπα μαλλον εκτρεφει και αλλα παπακια :shock: που του εκανε δωρο η suzuki καθως πληρωσε 1000 ευρω για μια αλλαγη λαδιων :twisted: :twisted: :twisted: οποτε περιμενε τον καλο καλοκαιρι που θα εχουν μεγαλωσει και θα ειναι αυτονομα χαχαχχαχαχα
Πριν με ελεγαν συντροφο
μετα Αγγλο Ψυχασθενη
και τωρα....ΙΝΔΟ ΦΑΚΙΡΙ
Άβαταρ μέλους
savourdaman
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 335
Εγγραφή: 28 Ιαν 2004, 16:21
Τοποθεσία: Ν.Κοσμος ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευσηαπό blackchris » 04 Μάιος 2005, 19:32

savourdaman έγραψε:Μπα μαλλον εκτρεφει και αλλα παπακια :shock: που του εκανε δωρο η suzuki καθως πληρωσε 1000 ευρω για μια αλλαγη λαδιων :twisted: :twisted: :twisted: οποτε περιμενε τον καλο καλοκαιρι που θα εχουν μεγαλωσει και θα ειναι αυτονομα χαχαχχαχαχα


Α ρε κουφ@λιτσες δεν κάνετε χωρίς εμένα :twisted: :twisted: αλλά τι να γίνει που μου αρέσει που όταν σας μαστιγώνω φωνάζετε "κι άλλο κι άλλο" :twisted: :twisted:
Όσον αφορά τα service τα κάνω μόνος μου (λαδιά φίλτρα βαλβολίνες) εδώ και 110.000 km και στην αντιπροσωπία έχω αλλάξει μόνο τον ιμάντα της τρόμπας νερού - δυναμό. Στην αντιπροσωπία δεν με γνωρίζουν με το μικρό μου, ούτε είμαι μέτοχος :twisted:
Η αυτού μεγαλειότης ο Αυτοκράτωρ έχει αυτορυθμιζόμενες βαλβίδες, καδένα και όχι ιμάντα και κινητήρα που τα ρώσικα κοτέτσια θα δουν σε 50 χρόνια στον ύπνο τους :twisted:
Service ????????? :shock: :shock: :shock: :shock: Τι είν΄τούτο :roll: :roll: :roll:
Service ??? Δεν γνωρίζω στην αντιπροσωπία ούτε τον Μανόλη ουτε τον Μπάμπη ούτε προσκυνάω κανένα γιατρό γιατί ποτέ δεν αρρώστησα και ούτε πρόκειται.
Τιμή και δόξα στον Αυτοκράτωρααααααααααααααααααααααααααα :twisted: :twisted:
Μετρήστε τα ποστ για τα προβλήματα στα κοτέτσια σας και τα ποστ για προβλήματα στα vitara :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Έλα Αλέκοοοοοοοοοοοοοοοοοο :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Άβαταρ μέλους
blackchris
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2712
Εγγραφή: 28 Σεπ 2003, 19:41

Δημοσίευσηαπό blackchris » 04 Μάιος 2005, 19:37

savourdaman έγραψε:Συντροφε εχεις δικιο μπορεις να κολησεις παντου και με unimog :!: ακομα αλλα ειμαι 100% σιγουρος οτι θα παω πιο μακρυα απο καποιες ανατολιτικες μπανιερες :twisted: :twisted: :twisted:


Τστστστστσ :twisted: :twisted: :twisted: Όλο λόγια και πάλι λόγια :twisted: :twisted: σας παίζω όλους σας και μόνος μου :twisted: :twisted: πάμε στο βουνό να σας δείξω τι θα πει Αυτοκράτορας :twisted: μόνο να έχει και αλάνα για να βάλετε σε κύκλο τα κοτέτσια σας και να τα κάψετε :flames: :onfire: :firestarter: :hothot: :explosivesmile: :explosivesmile: :explosivesmile: :explosivesmile: :explosivesmile: :explosivesmile: :explosivesmile: :explosivesmile: :explosivesmile:
Άβαταρ μέλους
blackchris
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2712
Εγγραφή: 28 Σεπ 2003, 19:41

Δημοσίευσηαπό blackchris » 04 Μάιος 2005, 19:41

Metalaxe έγραψε:Τώρα που ανέφερες μπανιέρες, που είναι αυτός ο άχρηστος :D :D έχει χαθεί τελείως :twisted: :twisted:


Αντώνη και λοιποί κοτετσάδες ελπίζω να τα πούμε στο event που θα γίνει στην Χασιά το μεθεπόμενο Σαββατοκύριακο θα χαρώ να γνωρίσω και τους υπόλοιπους. Θα φέρω και τρελίατρο να σας εξετάσει δωρεάν για να δούμε απο τι πάθατε το κόλλημα με τα κοτέτσια :twisted: :twisted: :twisted:
Άβαταρ μέλους
blackchris
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2712
Εγγραφή: 28 Σεπ 2003, 19:41

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Lada

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 35 επισκέπτες