Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

Ναζάκια Μίζας

Δημοσίευσηαπό akiste » 08 Απρ 2005, 19:18

Μαλλον πρεπει να αλλαξεις μαστορα και διακοπτη αν στο κανει μετα το καθαρισμα .Οσο για το <<ταλαιπωρηνενη μπομπινα>> μαλακια το ακουω , η εχει διακοπη στο τυλιγμα επρεπε να το βρει η ο συλεκτης ειναι φθαρμενος και θελει τορνιρισμα ,μαζι με αλλαγη ψηκτρων και αλλαγη κουζινετων ,πραγματα μικρου κοστους και αναγκαια σε καθε επισκευη μιζας .Τα λαδωματα και τα καθαρισματα μπορει και να μην εγιναν ποτε .
Άβαταρ μέλους
akiste
50cc moped
50cc moped
 
Δημοσιεύσεις: 17
Εγγραφή: 12 Φεβ 2005, 01:11
Τοποθεσία: athina

Δημοσίευσηαπό NIBAKIOC » 13 Απρ 2005, 14:25

akiste έγραψε:Μαλλον πρεπει να αλλαξεις μαστορα και διακοπτη αν στο κανει μετα το καθαρισμα .Οσο για το <<ταλαιπωρηνενη μπομπινα>> μαλακια το ακουω , η εχει διακοπη στο τυλιγμα επρεπε να το βρει η ο συλεκτης ειναι φθαρμενος και θελει τορνιρισμα ,μαζι με αλλαγη ψηκτρων και αλλαγη κουζινετων ,πραγματα μικρου κοστους και αναγκαια σε καθε επισκευη μιζας .Τα λαδωματα και τα καθαρισματα μπορει και να μην εγιναν ποτε .


ΤΟ λάδωμα-καθάρισμα έγινε μπροστά μου. Τα καρβουνάκια ηταν ενταξει (τα ειχα αλλαξει πέρσι) Διακοπη στο τύλιγμα δεν είχε. Τώρα δεν το κάνει αλλά δεν έχω κανει ταξείδι πανω απο ώρα για να ειμαι σίγουρος...
Άβαταρ μέλους
NIBAKIOC
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 209
Εγγραφή: 02 Αύγ 2004, 14:46

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Lada

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 22 επισκέπτες

cron