Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

ΣΕ ΒΑΡΕΘΗΚΑ ΕΣΕΝΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΚΟΤΕΣ ΣΟΥ

ΣΕ ΒΑΡΕΘΗΚΑ ΕΣΕΝΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΚΟΤΕΣ ΣΟΥ

Δημοσίευσηαπό gtsit » 07 Μαρ 2005, 13:39

Ρε παιδιά τι θα γίνει τελικά? Το forum το έχουμε για να τα χώνουμε ο ένας στον άλλον ή για να βγάλουμε χρήσιμα συμπεράσματα και να πάρουμε πληροφορίες σε τεχνικά θέματα? Βαρέθηκα να μπαίνω σε posts για να διαβάσω πράγματα που με ενδιαφέρουν και να βλέπω φάτσα φόρα τον Blackchris να τα χώνει. Ok και εγώ άνοιξα αντίστοιχο post παλιότερα για χαβαλέ μήπως και οι κόντρες περιοριστούν στο συγκεκριμένο post αλλά μάταια. Ξεκινάμε μία σοβαρή κουβέντα για ένα πρόβλημα ή μετατροπή και στο τέλος κατλήγουμε να μιλάμε για κότες και κοτέτσια. Ξφτιλίστηκε η κατάσταση. Εννοείται πως δεν ρίχνω ευθύνες σε αυτούς που απλά προσπαθούν να υπερασπιστούν το αγαπημένο μας τετρακίνητο, αλλά σε αυτούς που προκαλούν συνεχώς και σε όλα τα post. ΈΛΕΟΣ ΠΙΑ Ο ADMIN ΤΙ ΚΑΝΕΙ ΚΟΙΜΑΤΑΙ?? Είδατε μήπως κάτι αντίστοιχο σε άλλες ενότητες??? Χαβαλέ θα μου πείτε κάνουμε οκ. Υπάρχει όμως μία διαφορά. Χαβαλές από μ@λ@κί@ έχει τεράστια διαφορά γιατί έτσι έχει καταντήσει η κατάσταση. Κάνουμε μία ερώτηση ακολουθούν μία ή δύο απαντήσεις, μετά το θέμα αλλάζει και μιλάμε για κότες και κοτέτσια έχοντας ξεχάσει το ζητούμενο.
ΕΥΓΕ.

ΥΓ. Firelord μην μασάς δεν πάνε για σένα αυτά που λέω.
Μιλάω για τον γνωστό Γιαπωνέζο.......
Νομίζω πως το forum έχει χάσει μεγάλο μέρος από την σοβαρότητα του.
Ελπίζω να μην φάνηκα ξενέρωτος. Απλά νομίζω πως έχει παραγίνει η κατάσταση.
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

GEORGE
Άβαταρ μέλους
gtsit
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 347
Εγγραφή: 19 Ιαν 2004, 03:54

ΣΕ ΒΑΡΕΘΗΚΑ ΕΣΕΝΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΚΟΤΕΣ ΣΟΥ

Δημοσίευσηαπό teroulas » 07 Μαρ 2005, 14:18

Επειδή κι εγώ έχω κάνει χαβαλέ όπως ο blackchris λυπάμαι που νιώθεις έτσι.
Δαμιανός
Άβαταρ μέλους
teroulas
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 1264
Εγγραφή: 20 Μάιος 2004, 08:54
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευσηαπό giagoulas » 07 Μαρ 2005, 16:11

Θα διαφωνήσω με τον φίλο gtsit.

Δε νομίζω ότι ο χαβαλές εμπόδισε ποτέ τις σοβαρές συζητήσεις ή κάποιον απο το να μάθει πληροφορίες σε αυτό που ήθελε.

Επίσης (θα κάνω την καρδιά μου πέτρα) και θα υπερασπιστώ το γιαπωνέζο.

Πολλές φορές τα πράγματα και οι ανθρωποι δεν είναι αυτό που φαίνεται με την πρώτη ματιά.

Και επειδή οι πράξεις έχουν σημασία και όχι τα λόγια θα αναφέρω μικρό περιστατικό.

Οταν βούτηξα σε ποτάμι βράδι και εκαψα τις λάμπες μου, ο γιαπωνέζος συμπεριφέρθηκε σα να ήταν δικό του το αυτοκίνητο, ενώ εγώ αναρωτιόμουν πως βγαίνουν οι λάμπες. Χαλάλι του λοιπόν και οι κότες και τα κοτέτσια.

Πλάκα κάνουμε και μαθαίνουμε και πέντε πράγματα. Το τερπνόν μετά του οφελίμου.

Ε και αν έχουμε ξεφύγει λιγάκι, αποκριές είναι. Μετά θα μαζευτούμε.

Να το πώ και διαφορετικά. Εστω ότι κάποιος γράφει κάτι άσχετο (δεν βγάζω τον εαυτό μου απ΄εξω) . Οταν οι υπόλοιποι απαντάνε σημαίνει ότι γουστάρουν το χαβαλέ. Δε νομίζω να θεωρεί κάποιος ότι αυτά γράφονται στα σοβαρά.


Φιλικά

Δημήτρης
-------------------------------------------------------
Ο ιπτάμενος Γιαγκουλας MIG 29
-------------------------------------------------------
Αν δεν κοιτάς εκεί που θέλεις να πάς, Θα πάς εκεί που κοιτάς.

ΕΛΛΗΝΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΤΑΤΑ

www.tataclub.gr
Άβαταρ μέλους
giagoulas
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 773
Εγγραφή: 21 Ιαν 2004, 00:21
Τοποθεσία: Bombay - Bollywood

Δημοσίευσηαπό gtsit » 07 Μαρ 2005, 17:06

giagoulas έγραψε:Θα διαφωνήσω με τον φίλο gtsit.

Δε νομίζω ότι ο χαβαλές εμπόδισε ποτέ τις σοβαρές συζητήσεις ή κάποιον απο το να μάθει πληροφορίες σε αυτό που ήθελε.

Επίσης (θα κάνω την καρδιά μου πέτρα) και θα υπερασπιστώ το γιαπωνέζο.

Πολλές φορές τα πράγματα και οι ανθρωποι δεν είναι αυτό που φαίνεται με την πρώτη ματιά.

Και επειδή οι πράξεις έχουν σημασία και όχι τα λόγια θα αναφέρω μικρό περιστατικό.

Οταν βούτηξα σε ποτάμι βράδι και εκαψα τις λάμπες μου, ο γιαπωνέζος συμπεριφέρθηκε σα να ήταν δικό του το αυτοκίνητο, ενώ εγώ αναρωτιόμουν πως βγαίνουν οι λάμπες. Χαλάλι του λοιπόν και οι κότες και τα κοτέτσια.

Πλάκα κάνουμε και μαθαίνουμε και πέντε πράγματα. Το τερπνόν μετά του οφελίμου.

Ε και αν έχουμε ξεφύγει λιγάκι, αποκριές είναι. Μετά θα μαζευτούμε.

Να το πώ και διαφορετικά. Εστω ότι κάποιος γράφει κάτι άσχετο (δεν βγάζω τον εαυτό μου απ΄εξω) . Οταν οι υπόλοιποι απαντάνε σημαίνει ότι γουστάρουν το χαβαλέ. Δε νομίζω να θεωρεί κάποιος ότι αυτά γράφονται στα σοβαρά.


Φιλικά

Δημήτρης



Πρώτον. Δεν μιλάω για χαβαλέ γιατί απλά ο χαβαλές έχει και όρια. Και εγώ έχω κάνει χαβαλέ και το ξέρεις.

Δεύτερον. Ας υποθέσουμε πως έχεις δίκιο. Τι θα γινόταν λοιπόν αν εγώ και άλλοι 10 από εδώ μέσα μπαίναμε σε άλλεςς θεματικές ενότητες για άλλα αυτοκίνητα με το γνωστό στυλάκι και τα κάναμε πουτ@ν@??? Μετά το θέμα θα είχε ξεφύγει από τα όρια του απλού χαβαλέ. Αυτό θέλω να πω. Δεν το θέτω δεοντολογικά το θέμα αλλά πρακτικά. Όπως εσένα και άλλους εδώ μέσα σε κουράζουν τα greeklish για παράδειγμα, έτσι και μένα και σίγουρα και άλλους με κουράζει κάποια στιγμή να ψάχνω για κάτι συκεκριμένο και να βλέπω 5 posts για το τεχνικό θέμα που μας απασχολεί και άλλα 50 για κότες και κοτέτσια. Όταν βρεθούμε είτε για καφέ είτε στο βουνό ας κάνουμε όσο χαβαλέ θέλουμε. Εννοείτε. Εδώ όμως κάποια στιγμή καταντάει βαρετό και κουραστικό.

Για παράδειγμα:
Θέτω εγώ ή κάποιος άλλος ένα ερώτημα τεχνικής φύσεως για το NIVA.
Περιμένω μία απάντηση οκ? Βλέπω λοιπόν πως έχω απάντηση.
Πάω να δω και βλέπω κοτέτσια. 'Αντε μία, άντε δύο, ε μετά κατντάει σπαστικό. Άδικο έχω?? Το ίδιο θα έλεγα αν ήξερα ότι συστηματικά γίνετε το ίδιο από τους Nivakides σε άλλα post.
Το forum είναι για όλους. Στο τέλος λοιπόν θα αναγκαστώ και εγώ και άλλοι φαντάζομαι να μαθαίνουμε αυτά που θέλουμε μόνο μέσω πμ. Δεν είναι κρίμα??? Γιατί να μην μοιραστεί η γνώση??? Τον τελευταίο καιρό μόνο πούπουλα μοιράζουμε.

GEORGE
Άβαταρ μέλους
gtsit
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 347
Εγγραφή: 19 Ιαν 2004, 03:54

Re: ΣΕ ΒΑΡΕΘΗΚΑ ΕΣΕΝΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΚΟΤΕΣ ΣΟΥ

Δημοσίευσηαπό gtsit » 07 Μαρ 2005, 17:10

teroulas έγραψε:Επειδή κι εγώ έχω κάνει χαβαλέ όπως ο blackchris λυπάμαι που νιώθεις έτσι.


Και εγώ λυπάμαι που έχεις terrios χι χι χι.....

GEORGE
Άβαταρ μέλους
gtsit
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 347
Εγγραφή: 19 Ιαν 2004, 03:54

Δημοσίευσηαπό giagoulas » 07 Μαρ 2005, 19:07

Ακόμη και να συμφωνούσα με την ουσία αυτού που γράφεις , ΔΙΑΦΩΝΩ οριζόντια και κάθετα με τον τρόπο που το θέτεις.

Υπάρχουν τρόποι και τρόποι.

Αυτός δε μου άρεσε !

Οι πολλαπλες απαντήσεις στο χαβαλέ που κάνει ο blackchris και ΟΛΟΙ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΟΙ , δείχνει ότι γιυστάρουν χαβαλέ. Διαφορετικά δεν θα απαντούσαν και θα σταμάταγε η ιστορία εκεί.

Επίσης ο χαβαλές είναι χαβαλές. Δεν μπορεί να λέι κάποιος τώρα θέλω, μετά δε θέλω και μετά ξαναθέλω.

Και να μη ξεχνάμε
Αλλο σοβαρότητα και άλλο σοβαροφάνεια
Δηλαδή μπορεί να είσαι χαβαλετζίδικα σοβαρός ή και ενναλακτικά σοβαρός χαβαλές.

Νομίζω ότι οι περισσότεροι είναι το πρώτο.
-------------------------------------------------------
Ο ιπτάμενος Γιαγκουλας MIG 29
-------------------------------------------------------
Αν δεν κοιτάς εκεί που θέλεις να πάς, Θα πάς εκεί που κοιτάς.

ΕΛΛΗΝΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΤΑΤΑ

www.tataclub.gr
Άβαταρ μέλους
giagoulas
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 773
Εγγραφή: 21 Ιαν 2004, 00:21
Τοποθεσία: Bombay - Bollywood

Re: ΣΕ ΒΑΡΕΘΗΚΑ ΕΣΕΝΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΚΟΤΕΣ ΣΟΥ

Δημοσίευσηαπό NIBAKIOC » 07 Μαρ 2005, 19:21

Σύντροφοι γειά και χαρά σας. Ο χαβαλές στην ενότητα ΛΑΔΑ μου αρέσει (και έχω γράψει και εγώ αρκετές μ@λ@κίες)
και δεν θα ήθελα να γίνουν επίσημες προσπάθειες να περιοριστεί. Μερικές φορές όμως, μου φάνηκε και μένα οτι ορισμένες καλές τεχνικές ενότητες κατάληξαν σε ακατάσχετη ορνιθολογία. Για αυτό θα ήθελα να παρακαλέσω τους συμπαθέστατους εγκάθετους φίλους μας, ιδιαίτερα αυτους που τείνουν να υπερορνιθολογούν, να επιδείξουν λίγο αυτοσυγκράτηση όταν βλέπουν ότι κάποια ενότητα παει να σοβαρεψει κάπως τεχνικά. Αν πάλι δεν μπορούν με τίποτα να αντισταθουν στον πειρασμό να κοτετσολογήσουν, υπάρχουν και οι Υπηρεσίες Λόχου. Μπορούμε επίσης να ανοίξουμε ειδική ενότητα με τίτλο <<Το Κοτέτσι>> όπου θα μπορουν να μπορούν να αισθάνονται άνετα και να εκτονώνονται. Το ξέρω και το καταλαβαίνω οτι το ψαχνό για ειρωνικά σχόλια βρίσκεται στα τεχνικά θέματα. Δεν ζητάω ΠΡΟΣ ΘΕΟΥ να πάψει πλήρως ο χαβαλές στις τεχνικές ενότητες. Απλώς ίσως μερικές φορές ίσως χρειάζεται λίγο ρέγουλο.

Κό κο κο! Κοκό κο κο. :D
Άβαταρ μέλους
NIBAKIOC
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 209
Εγγραφή: 02 Αύγ 2004, 14:46

Δημοσίευσηαπό tedos » 07 Μαρ 2005, 19:23

giagoulas έγραψε:Ακόμη και να συμφωνούσα με την ουσία αυτού που γράφεις , ΔΙΑΦΩΝΩ οριζόντια και κάθετα με τον τρόπο που το θέτεις.

.


Δηλαδη πλαγιως δεν διαφωνεις Δρακουλιαρη μου??? :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Stratego Adventure Team

My other name is ΑΔΩΝΙΣ..


Nemo Vom Batu
Άβαταρ μέλους
tedos
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2571
Εγγραφή: 28 Οκτ 2003, 18:21
Τοποθεσία: South Evoia, Greece

Δημοσίευσηαπό giagoulas » 07 Μαρ 2005, 19:30

tedos έγραψε:
giagoulas έγραψε:Ακόμη και να συμφωνούσα με την ουσία αυτού που γράφεις , ΔΙΑΦΩΝΩ οριζόντια και κάθετα με τον τρόπο που το θέτεις.

.


Δηλαδη πλαγιως δεν διαφωνεις Δρακουλιαρη μου??? :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:


Και πλαγίως , και επι τας αυτάς και σε ν γεωμετρικούς χώρους ΔΙΑΦΩΝΩ.

Εξ' άλλου άρκετές φορές πρωτοστατώ στα παρατράγουδα.

Ο φίλος NIBAKIOC το θέτει πιο σωστά.

Θα το κάψω το κοτέτσι το ρημάδι.
-------------------------------------------------------
Ο ιπτάμενος Γιαγκουλας MIG 29
-------------------------------------------------------
Αν δεν κοιτάς εκεί που θέλεις να πάς, Θα πάς εκεί που κοιτάς.

ΕΛΛΗΝΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΤΑΤΑ

www.tataclub.gr
Άβαταρ μέλους
giagoulas
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 773
Εγγραφή: 21 Ιαν 2004, 00:21
Τοποθεσία: Bombay - Bollywood

Δημοσίευσηαπό blackchris » 07 Μαρ 2005, 19:48

Αγαπητέ φίλε δεν έχεις άδικο σε όσα γράφεις, κάπου το το παραχέσαμε και εγώ μάλλον είμαι ο πρωτεργάτης σε αυτό αλλά όχι ο μόνος
Κατ αρχάς να ξεκαθαρίσω ότι δεν έχω κανένα πρόβλημα με τα Niva και με τους ιδιοκτήτες τους.
Ο χαβαλές ξεκίνησε μεταξύ φίλων πριν αρκετό καιρό και επεκτάθηκε μέχρι σήμερα όπου μπήκαν στο παιχνίδι και άλλοι εκτός τις αρχικής παρέας και εκεί έγινε ο μύλος. Η μόνη ένσταση μου είναι το έντονο ύφος σου χωρίς προηγουμένως να έχεις αναφέρει ότι κάτι σε ενοχλεί. Μπορούμε πολύ απλά να διατηρήσουμε καθαρές τις ενότητες και όλοι θα είμαστε χαρούμενοι. To σε “βαρέθηκα όμως εσένα και τις κότες σου”, στα καλά καθούμενα δεν είναι και τόσο ευγενικό.
Άβαταρ μέλους
blackchris
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2712
Εγγραφή: 28 Σεπ 2003, 19:41

Δημοσίευσηαπό BugsBunny » 07 Μαρ 2005, 20:05

Συμφωνώ με τους φίλους NIBAKIOC και gtsit... Άψογος και απόλυτα αναγκαίος ο χαβαλές και ειδικά στα forums και στο Lada τον χαίρεσαι τον χαβαλέ(!!!), αλλά όταν θες να διαβάσεις κάτι (ειδικά για μας τους νέους του forum...) και αρχίζουν οι ιστορίες με τις κότες-κοτόπουλα-κόκορες αρχίζει γίνεται ενοχλητικό... Μία νέα ενότητα "Το Κοτέτσι" όπως προαναφέρθηκε, ίσως να βοηθούσε...
Καλή συνέχεια παιδιά!!!
BugsBunny
50cc moped
50cc moped
 
Δημοσιεύσεις: 14
Εγγραφή: 22 Ιαν 2005, 22:50

Δημοσίευσηαπό blackchris » 07 Μαρ 2005, 20:32

BugsBunny έγραψε:Συμφωνώ με τους φίλους NIBAKIOC και gtsit... Άψογος και απόλυτα αναγκαίος ο χαβαλές και ειδικά στα forums και στο Lada τον χαίρεσαι τον χαβαλέ(!!!), αλλά όταν θες να διαβάσεις κάτι (ειδικά για μας τους νέους του forum...) και αρχίζουν οι ιστορίες με τις κότες-κοτόπουλα-κόκορες αρχίζει γίνεται ενοχλητικό... Μία νέα ενότητα "Το Κοτέτσι" όπως προαναφέρθηκε, ίσως να βοηθούσε...
Καλή συνέχεια παιδιά!!!


H ενότητα αυτή υπάρχει και είναι η "μια αλεπού στο κοτέτσι" :wink:
Άβαταρ μέλους
blackchris
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2712
Εγγραφή: 28 Σεπ 2003, 19:41

Δημοσίευσηαπό xontros » 07 Μαρ 2005, 22:14

Εγώ :l33t: για κάποιο ανεξήγητο λόγο αισθάνομαι ότι θίγομαι μαζί με τον :salute: Κάπελα, και θα το θέσω πολύ :tank: δημοκρατικά :roll: ... Επειδή αυτό το φόρουμ (και τα άλλα) έγινε ότι έγινε από το :microwave: ανακάτεμα :discussion: γνώσης και :crazy: χαβαλέ, εάν κάποιος δεν αντέχει, ας πάει mopedsmile: να διαβάσει αυτά που τον ενδιαφέρουν σε μια ...βιβλιοθήκη :twisted: :twisted: :twisted:
Ειλικρινά δε μπορώ να το φανταστώ χωρίς χαβαλέ :violent1:.... Είναι τόσο τρομερό η απάντηση που ψάχνει κάποιος να πάει 5 post παρακάτω :?: :?: :?:
:haha: :dancing: :blob: :megaman: :riding: :pissing: :moon: :happyhippy: :rr:
<i>Brizola Raiders Adventure Team</i>
Άβαταρ μέλους
xontros
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 1343
Εγγραφή: 28 Ιαν 2003, 00:54

Δημοσίευσηαπό michailbm » 07 Μαρ 2005, 22:49

xontros έγραψε:Εγώ :l33t: για κάποιο ανεξήγητο λόγο αισθάνομαι ότι θίγομαι μαζί με τον :salute: Κάπελα, και θα το θέσω πολύ :tank: δημοκρατικά :roll: ... Επειδή αυτό το φόρουμ (και τα άλλα) έγινε ότι έγινε από το :microwave: ανακάτεμα :discussion: γνώσης και :crazy: χαβαλέ, εάν κάποιος δεν αντέχει, ας πάει mopedsmile: να διαβάσει αυτά που τον ενδιαφέρουν σε μια ...βιβλιοθήκη :twisted: :twisted: :twisted:
Ειλικρινά δε μπορώ να το φανταστώ χωρίς χαβαλέ :violent1:.... Είναι τόσο τρομερό η απάντηση που ψάχνει κάποιος να πάει 5 post παρακάτω :?: :?: :?:
:haha: :dancing: :blob: :megaman: :riding: :pissing: :moon: :happyhippy: :rr:


Θα συμφωνήσω και θα σχολιάσω με την σειρά μου ότι 4x4 και χαβαλές της παρέας πάνε μαζί όπως μαζί πάει και η συντροφικότητα και η αλληλοβοήθεια που δύσκολα την βρίσκει κάποιος σε άλλες ετερόκλητες ομάδες όπως εμάς (λέγοντας "εμάς" εννοω όλους αυτούς τους κουζουλούς για την περιπέτεια και την προετοιμασία της) οι γνώσεις μεταδίδονται και απορίες λύνονται καμία φορά καλύτερα μεταξύ σοβαρού και αστείου , όπως επίσης παρ’ όλη την υπερβολή , όλοι και πάντα έγραφαν και την γνώμη- γνώση τους και κάνανε και τον χαβαλέ τους!
Άρα μην κάνουμε τα μικρά μεγάλα και ας προσπαθήσουμε να περάσουμε την όπια δυσαρέσκεια μας ήπια!!!!
:wink: :wink: :wink:
Άβαταρ μέλους
michailbm
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 1294
Εγγραφή: 19 Δεκ 2004, 15:04
Τοποθεσία: Χανια Κρητη - Αγια Θεσσαλια

Δημοσίευσηαπό xalk » 07 Μαρ 2005, 23:03

Υποθέτω ότι ο κάθε... "blackchris" που κάνει post με χαβαλέ, απλά του βγαίνει, και δεν το κάνει απλά και μόνο, για να κάνει post!
{προσωπική εμπειρία (και χωρίς καν να τον ξέρω τον άνθρωπο) με το που είδα την τελευταία του υπογραφή, απλά μου ήρθε να φτιάξω και εγώ κάτι για απάντηση και μάλιστα πολύ "χοντρό"}
οπότε εκ των πραγμάτων ο χαβαλές δεν μπορεί να περιοριστεί μόνο σε συγκεκριμένες ενότητες. (Εκτός και αν δεν έχουμε forum, αλλά «πρακτικά της βουλής» :twisted: )
Ή νομίζετε ότι αν δεν απαντούσαμε, θα συνέχιζε να κάνει post? Και για πόσο?
Επίσης καταλαβαίνω και αυτούς που μπαίνουν στο net μόνο και μόνο για να δουν ένα topic, και πέφτουν πάνω σε.... χρέπια και κοτέτσια... :shock:
Λίγη ... αυτοσυγκράτηση ποτέ δεν έβλαψε.
Αλλα νά,.... μερικές φορές ή θα το πείς ή θα σκάσεις!! :evil: :evil: :evil: :evil:
Οπότε και λίγη κατανόηση ποτέ δεν θα βλάψει...
Άβαταρ μέλους
xalk
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 239
Εγγραφή: 30 Νοέμ 2004, 02:43

Επόμενο

Επιστροφή στο Lada

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 24 επισκέπτες

cron