Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΙΑ ΕΓΚΑΘΕΤΟΥΣ

Δημοσίευσηαπό blackchris » 21 Φεβ 2005, 17:55

firelord έγραψε:αναφορικά με τον μπλακρίς...το βιτάρα το κράτησα ελάχιστες μέρες, το τσεκάρισα, το ζόρισα (δεν ήταν και δύσκολο) και τόφτυσα


Φιρελόρδα μου θιμίζεις κάτι τύπους που έκαναν την μ@λ@κ!@ και έδιωξαν την γκόμενα τις ζωής τους και μετά για παριγοριά βρήκαν οχι μόνο την χειρότερη πατσούρα που υπάρχη αλλα αφού την παντρεύτικαν κιολας μετά λέγαν οτι είναι η ομορφότερη η πιο γκομενάρα κτλ κτλ.
Μην απελπίζεσε μικρός είσαι ακόμα θα σου περάσει :twisted: :twisted:
Άβαταρ μέλους
blackchris
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2712
Εγγραφή: 28 Σεπ 2003, 19:41

Δημοσίευσηαπό taxideytis » 22 Φεβ 2005, 23:35

Φιρελόρδα μου θιμίζεις κάτι τύπους που έκαναν την μ@λ@κ!@ και έδιωξαν την γκόμενα τις ζωής τους και μετά για παριγοριά βρήκαν οχι μόνο την χειρότερη πατσούρα που υπάρχη αλλα αφού την παντρεύτικαν κιολας μετά λέγαν οτι είναι η ομορφότερη η πιο γκομενάρα κτλ κτλ.
Μην απελπίζεσε μικρός είσαι ακόμα θα σου περάσ


εσυ σε ποια φαση είσαι τώρα; :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:
Άβαταρ μέλους
taxideytis
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 364
Εγγραφή: 18 Νοέμ 2003, 23:42
Τοποθεσία: menidi

Δημοσίευσηαπό firelord » 23 Φεβ 2005, 10:15

σε φάση άρνησης προφανώς Κώστα (αναφορικά με μπλακρίς).

Το Σοβιέτ σκέπτεται σοβαρά να προσφέρει δωρεάν συνδρομή ψυχολόγου.

Γιατί για κίτ Καλμίνι δε γίνεται λόγος, βγαίνει ακριβά (μήπως και φτάσει το μπλακρισμομπίλ το 55% των ικανοτήτων του Νίβα).
SV4LAX
ARES (amateur radio emergency services) Mobile stations
SV4LAX-8 Discovery
SV4LAX-9 Freelander
QRV SV4F Mount Pelion
info www.qrz.com
www.sz4srm.gr RADIO AMATEURS CLUB MAGNESIA
Άβαταρ μέλους
firelord
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2982
Εγγραφή: 29 Σεπ 2004, 19:20
Τοποθεσία: Volos

Δημοσίευσηαπό firelord » 23 Φεβ 2005, 10:19

tazmania έγραψε:
vagelis έγραψε:Μεγαλε μου θυμιζεις την Παπαρηγα καπως ετσι τα λεει στις λαικες συγκεντρωσεις νομιζοντας οτι εχει το 95% και οχι το 5%.


15% παρακαλώ. Βαγγελάκη μου, σου έχει κάνει ποτέ ντου το 15% να δεις την γλύκα :twisted: :twisted: :twisted:

Άντε, γιατί τώρα που τα Αγγλάκια συμμαχήσανε με τα Αμερικανάκια σας έχει στην μπούκα η κυρία Γ.Γ. :twisted: :twisted: :twisted:



Γκαμήλα Πάρκερ Μπόουλς που τους χρειάζεται
SV4LAX
ARES (amateur radio emergency services) Mobile stations
SV4LAX-8 Discovery
SV4LAX-9 Freelander
QRV SV4F Mount Pelion
info www.qrz.com
www.sz4srm.gr RADIO AMATEURS CLUB MAGNESIA
Άβαταρ μέλους
firelord
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2982
Εγγραφή: 29 Σεπ 2004, 19:20
Τοποθεσία: Volos

Δημοσίευσηαπό blackchris » 23 Φεβ 2005, 21:15

taxideytis έγραψε:
Φιρελόρδα μου θιμίζεις κάτι τύπους που έκαναν την μ@λ@κ!@ και έδιωξαν την γκόμενα τις ζωής τους και μετά για παριγοριά βρήκαν οχι μόνο την χειρότερη πατσούρα που υπάρχη αλλα αφού την παντρεύτικαν κιολας μετά λέγαν οτι είναι η ομορφότερη η πιο γκομενάρα κτλ κτλ.
Μην απελπίζεσε μικρός είσαι ακόμα θα σου περάσ


εσυ σε ποια φαση είσαι τώρα; :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:


Εγώ είμαι στην φάση που έκοψα τα αβγα γιατι έμαθα οτι οι κότες τα γεννούν στα Νiva :twisted: :twisted:
Άβαταρ μέλους
blackchris
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2712
Εγγραφή: 28 Σεπ 2003, 19:41

Δημοσίευσηαπό blackchris » 23 Φεβ 2005, 21:36

firelord έγραψε:σε φάση άρνησης προφανώς Κώστα (αναφορικά με μπλακρίς).

Το Σοβιέτ σκέπτεται σοβαρά να προσφέρει δωρεάν συνδρομή ψυχολόγου.

Γιατί για κίτ Καλμίνι δε γίνεται λόγος, βγαίνει ακριβά (μήπως και φτάσει το μπλακρισμομπίλ το 55% των ικανοτήτων του Νίβα).


Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα

49 κατασκευαστές κοτετσιών συνιστούν NIVA!!!

:alright: :alright: :alright: :alright: :alright: :alright: :alright: :alright: :alright: :alright: :thankyou: :thankyou: :thankyou: :thankyou: :thankyou: :thankyou: :thankyou: :thankyou: :thankyou: :thankyou: :hello1: :hello1: :hello1: :hello1: :hello1: :hello1: :hello1: :hello1: :hello1: :hello1: :hello1: :hello1: :hello1: :hello1: :hello1: :hello1: :hello1: :hello1: :hello1: :toothy7: :toothy7: :toothy7: :toothy7: :toothy7: :toothy7: :toothy7: :toothy7: :toothy7: :toothy7: :toothy7: :toothy7: :eeeeek: :eeeeek: :eeeeek: :eeeeek: :eeeeek: :eeeeek: :eeeeek: :eeeeek: :eeeeek: :eeeeek: :eeeeek: :eeeeek:
Άβαταρ μέλους
blackchris
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2712
Εγγραφή: 28 Σεπ 2003, 19:41

Δημοσίευσηαπό savourdaman » 23 Φεβ 2005, 21:46

Ναι καλα μια φωτο δεν φερνει την ανοιξη :-x
Άβαταρ μέλους
savourdaman
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 335
Εγγραφή: 28 Ιαν 2004, 16:21
Τοποθεσία: Ν.Κοσμος ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευσηαπό michailbm » 23 Φεβ 2005, 21:46

Καπελα ακομα και εγω που κρατω χαμηλους τονους σε τετοια θεματα ομολογω οτι :

Ναι μα ειναι καλοοοοοοοοοοοοοοο!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:

Ως ποστ , διοτι δεν μπορει κατι δεν μου κολαει!!!! :? :? :?

:D :D :D :D :D :D :D :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :P :P :P :P :P :D :D :D :D :D :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :razz: :razz:
Άβαταρ μέλους
michailbm
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 1294
Εγγραφή: 19 Δεκ 2004, 15:04
Τοποθεσία: Χανια Κρητη - Αγια Θεσσαλια

Δημοσίευσηαπό blackchris » 23 Φεβ 2005, 22:53

michailbm έγραψε:Καπελα ακομα και εγω που κρατω χαμηλους τονους σε τετοια θεματα ομολογω οτι :

Ναι μα ειναι καλοοοοοοοοοοοοοοο!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:

Ως ποστ , διοτι δεν μπορει κατι δεν μου κολαει!!!! :? :? :?

:D :D :D :D :D :D :D :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :P :P :P :P :P :D :D :D :D :D :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :razz: :razz:


Σύντεκνε είναι απόλυτα αλήθές όταν το βρήκα εδώ http://www.k9rdj.co.uk/index.html στην ενότητα Sane Booth αναφώνησα : MA EINAI ΔΥΝΑΤΟΝ Ο ΘΕΟΣ ΝΑ ΜΕ ΑΓΑΠΑΕΙ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ?
:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Και όπως βλέπεις το Νiva βρίσκετε στην φυσική του στάση : ΚΟΛΛΗΜΕΝΟ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΠΩ ΑΝΟΙΚΤΟ
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
blackchris
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2712
Εγγραφή: 28 Σεπ 2003, 19:41

Δημοσίευσηαπό blackchris » 23 Φεβ 2005, 23:19

Επειδή υπήρξα λίγο σκληρός μαζί σας το ομολογώ (και δεν μου αρεσει να κλέβω εκκλησίες) δειτε ωραία snorkel για NIVA http://www.parque4x4.com.ar/equipamient ... index.html
Άβαταρ μέλους
blackchris
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2712
Εγγραφή: 28 Σεπ 2003, 19:41

Δημοσίευσηαπό NIBAKIOC » 23 Φεβ 2005, 23:52

Κοίτα ρε παιδί μου πώς αυτοί οι σκιστομάτηδες ειναι τόσο κομπλεξικοι που στηνουν ολοκληρες σκηνες με τις φαντασιώσεις τους:
οτι και καλα κόλλησε λέει το Νίβα και το ξεκολλάει το σουντζουκάκι!!! Εν τάξει ρε παιδιά δεν ειναι και τόσο κακο το βιταρα ωστε να στηνετε ολοκληρες σκηνες με Νίβα για να αποδειξετε ποσο τρομερο ειναι. Αφου ειναι συμπαθητικο SUV!
Άβαταρ μέλους
NIBAKIOC
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 209
Εγγραφή: 02 Αύγ 2004, 14:46

Δημοσίευσηαπό firelord » 24 Φεβ 2005, 12:27

όνειρα θερινής νυκτός βιταράκηδων


πόσο να έψαξε άραγε?
SV4LAX
ARES (amateur radio emergency services) Mobile stations
SV4LAX-8 Discovery
SV4LAX-9 Freelander
QRV SV4F Mount Pelion
info www.qrz.com
www.sz4srm.gr RADIO AMATEURS CLUB MAGNESIA
Άβαταρ μέλους
firelord
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2982
Εγγραφή: 29 Σεπ 2004, 19:20
Τοποθεσία: Volos

Δημοσίευσηαπό taxideytis » 24 Φεβ 2005, 23:18

Niva δεξιοτίμονο; Δεν γίνονται ρε παιδια αυτά τα πράγματα......κομμουνιστικο πράγμα με δεξιο τιμόνι ; άσε που ο τύπος μου θυμίζει τι μου θυμιζει τι.....

οχι λορδε μου...η ερώτηση για την φάση ήταν για το blackkitsio. Βασικά τώρα ειναι στα xai του γιατι βασικο μέλος του stratego ο dista για λόγους χώρου πήρε μακρύ βιτάρα. Εντάξει υπάρχουν και οικογενιεακές υποχρεώσεις.
Άβαταρ μέλους
taxideytis
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 364
Εγγραφή: 18 Νοέμ 2003, 23:42
Τοποθεσία: menidi

Δημοσίευσηαπό giagoulas » 25 Φεβ 2005, 00:08

taxideytis έγραψε:Βασικά τώρα ειναι στα xai του γιατι βασικο μέλος του stratego ο dista για λόγους χώρου πήρε μακρύ βιτάρα. Εντάξει υπάρχουν και οικογενιεακές υποχρεώσεις.


Αχ τι θα κάνουμε με αυτά τα γερόντια ? Το Φαφουτης και ξεκούτης club εννοω . Απο τη μια οι αγώνες , απο την άλλη τα vitara. Τι αλλο θα δούν τα ματια μας.

Μεταξυ μας τώρα, δεν ανυσυχώ γι αυτούς, αλλά για μένα που σιγα σιγά πλησιάζω την ηλικια τους. Φανταστείτε λέει στα 50 να κυκλοφορώ με RAV , να έχω φιλικά αισθήματα για τον μαυροκιτσο και να θέλω να τρέξω στο Παρίσι - Ντακαρ!
-------------------------------------------------------
Ο ιπτάμενος Γιαγκουλας MIG 29
-------------------------------------------------------
Αν δεν κοιτάς εκεί που θέλεις να πάς, Θα πάς εκεί που κοιτάς.

ΕΛΛΗΝΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΤΑΤΑ

www.tataclub.gr
Άβαταρ μέλους
giagoulas
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 773
Εγγραφή: 21 Ιαν 2004, 00:21
Τοποθεσία: Bombay - Bollywood

Δημοσίευσηαπό vagelis » 25 Φεβ 2005, 08:24

quote="giagoulas"]
taxideytis έγραψε:Βασικά τώρα ειναι στα xai του γιατι βασικο μέλος του stratego ο dista για λόγους χώρου πήρε μακρύ βιτάρα. Εντάξει υπάρχουν και οικογενιεακές υποχρεώσεις.


Αχ τι θα κάνουμε με αυτά τα γερόντια ? Το Φαφουτης και ξεκούτης club εννοω . Απο τη μια οι αγώνες , απο την άλλη τα vitara. Τι αλλο θα δούν τα ματια μας.

Μεταξυ μας τώρα, δεν ανυσυχώ γι αυτούς, αλλά για μένα που σιγα σιγά πλησιάζω την ηλικια τους. Φανταστείτε λέει στα 50 να κυκλοφορώ με RAV , να έχω φιλικά αισθήματα για τον μαυροκιτσο και να θέλω να τρέξω στο Παρίσι - Ντακαρ![/quote]
Μην ανυσηχεις καθολου,το φαρμακο για σενα ειναι γνωστο,LAND ROVER DEFENDER 90 Diesel.
THE BEST 4X4XFAR

SIII 88 YELLOW HREPI

EΛΛΗΝΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΤΑΤΑ
ΝΕΚΡΟΙ ΟΛΟΥ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΕΝΩΘΕΙΤΑΙ.
ΛΑΖΑΡΕ ΠΡΟΔΟΤΗ ΘΑ ΠΕΘΑΝΕΙΣ.
Άβαταρ μέλους
vagelis
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2521
Εγγραφή: 19 Νοέμ 2003, 07:58
Τοποθεσία: N.Iraklio Attikis

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Lada

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 34 επισκέπτες