Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

Xάρτης Auto Drive Hellas για G.V.

GREEK VOICE ===> KNA-G520

Δημοσίευσηαπό panfil16 » 02 Αύγ 2008, 15:10

ΛΟΙΠΟΝ ΠΑΙΔΙΑ ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ ΜΙΑ ΕΥΚΟΛΗ ΛΥΣΗ ΓΙΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΦΩΝΗΤΙΚΕΣ ΟΔΗΓΙΕΣ ΣΤΟ G520. ΘΑ ΚΑΤΕΒΑΣΕΤΕ ΑΠΟ ΤΗ ΣΕΛΙΔΑ ΤΗΣ GARMIN ΤΟ WEB-UPDATER ΚΑΙ ΘΑ ΣΥΝΔΕΣΕΤΕ ΕΝΑ LAPTOP ΠΟΥ ΝΑ ΕΧΕΙ ΠΡΟΣΒΑΣΗ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΜΕ ΤΟ G520 ΣΤΗ MINI-USB ΠΟΥ ΕΧΕΙ (ΑΦΟΥ ΠΡΩΤΑ ΕΓΚΑΤΑΣΤΗΣΕΤΕ ΤΟΥΣ USB DRIVERS). ΘΑ ΤΡΕΞΕΤΕ ΤΟ WEB-UPDATER ΘΑ ΕΝΤΟΠΙΣΕΙ ΤΗ ΣΥΣΚΕΥΗ ΣΑΣ ΚΑΙ ΘΑ ΣΑΣ ΒΓΑΛΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΔΙΑΘΕΣΗΜΑ UPDATES ΤΗΣ ΣΥΣΚΕΥΗΣ. ΤΑ ΠΙΟ ΠΟΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΓΛΩΣΣΕΣ, ΘΑ ΨΑΞΕΤΕ ΝΑ ΒΡΕΙΤΕ ΤΗΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΘΑ ΤΗΝ ΕΠΙΛΕΞΕΤΕ ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΤΗΣΕΤΕ ΟΚ ΓΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΤΕΒΑΣΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΕΓΚΑΤΑΣΤΗΣΕΙ. !!ΠΡΟΣΟΧΗ ΟΜΩΣ ΚΑΤΑ ΤΗ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΟΛΗΣ ΑΥΤΗΣ ΤΗΣ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝΟΙΧΤΟΣ Ο ΔΙΑΚΟΠΤΗΣ ΤΟΥ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΚΛΕΙΣΕΙ ΓΙΑΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΙΝΥΝΟΣ ΑΠΟΛΕΙΑΣ ΔΕΔΟΜΕΝΩΝ ΚΑΙ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΗ ΤΟΥΣ!!

ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΑΛΛΟΣ ΤΡΟΠΟΣ ΓΙΑ ΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΑΡΧΕΙΟ VOICE GREEK V2.00 ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΑΞΙΟΠΙΣΤΟΣ ΚΑΘΟΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΔΥΣΚΟΛΟΣ ΑΛΛΑ ΤΟ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΠΡΟΣΒΑΣΗ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΣΥΝΔΕΣΕΙ ΤΟ LAPTOP ΜΕ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ.

PS: ΤΟ UPDATE ΑΛΛΑΖΕΙ ΜΟΝΟ ΤΙΣ ΦΩΝΗΤΙΚΕΣ ΟΔΗΓΙΕΣ, ΤΑ ΜΕΝΟΥ ΚΑΙ ΟΙ ΧΑΡΤΕΣ ΠΑΡΑΜΕΝΟΥΝ ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΓΛΩΣΣΑ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΠΡΩΤΑ.
Άβαταρ μέλους
panfil16
50cc moped
50cc moped
 
Δημοσιεύσεις: 9
Εγγραφή: 11 Νοέμ 2007, 21:10
Τοποθεσία: ΛΕΥΚΑΔΑ

Δημοσίευσηαπό iguana » 25 Αύγ 2008, 09:06

Έκανα όλη την διαδικασία με τους χάρτες autodrive στο ppc και μετά στο kenwood και όλα δουλεύουν μια χαρά. Η ερώτηση μου είναι αν κάνω αντιγραφή την καρτούλα σε άλλη κάρτα για να την δώσω σε φίλο με vitara θα δουλέψει όπως είναι μόνο με copy-paste ή θα θέλει καμιά διαδικάσια πάλι?
Άβαταρ μέλους
iguana
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 70
Εγγραφή: 16 Οκτ 2006, 22:21
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευσηαπό panfil16 » 25 Αύγ 2008, 15:45

iguana έγραψε:Έκανα όλη την διαδικασία με τους χάρτες autodrive στο ppc και μετά στο kenwood και όλα δουλεύουν μια χαρά. Η ερώτηση μου είναι αν κάνω αντιγραφή την καρτούλα σε άλλη κάρτα για να την δώσω σε φίλο με vitara θα δουλέψει όπως είναι μόνο με copy-paste ή θα θέλει καμιά διαδικάσια πάλι?


οχι
καθε καρτουλα autodrive εχει δικο της κωδικο. δηλαδη στου φιλου σου την καρτουλα{γνησια} θα επαναλαβης την ιδια διαδικασια.
Εαν ο φιλος σου δεν τα καταφερει στην αντιπροσωπια της kennwood στη θεσσαλονικη υπαρχει ενας καλοπροαιρετος και εξυπηρετικοτατος υπαλληλος (δεν θυμαμαι αυτη τη στιγμη το ονομα του μπορω ομως να το βρω) που θα τον εξυπηρετηση αυθημερον.
Εαν τωρα εχεις οποιοδηποτε αλλο προβλημα ακολουθησε τις οδηγιες georgeh που ειναι ο πρωτος {{διδαξας}} και τον ευχαριστουμε και θα λυσης καθε απορια.
φιλικα π.φ[/b]
Άβαταρ μέλους
panfil16
50cc moped
50cc moped
 
Δημοσιεύσεις: 9
Εγγραφή: 11 Νοέμ 2007, 21:10
Τοποθεσία: ΛΕΥΚΑΔΑ

Δημοσίευσηαπό djtas » 08 Σεπ 2008, 22:53

panfil16 έγραψε:ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΠΑΙΔΙΑ. ΘΕΛΩ ΜΙΑ ΔΙΕΥΚΡΙΝΙΣΗ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΣΤΟ GARMIN. ΕΧΩ ΤΟ KNA G520 ME TO DNX6029 ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ (ΧΑΡΤΕΣ ΚΑΙ ΦΩΝΗΤΙΚΗ ΚΑΘΟΔΗΓΗΣΗ ΣΤΑ ΑΓΓΛΙΚΑ). ΣΤΟ ΜΗΧΑΝΗΜΑ ΕΧΩ ΤΗΝ SD ΜΕ ΤΟ AUTODRIVE HELLAS TOY SKORDILI ΚΑΙ ΤΟ ΕΧΩ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΕΙ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ 1.40 ΑΓΓΛΙΚΑ ΚΑΙ UNIT SOFTWARE 3.60. ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΕΙΝΑΙ ΑΝ ΑΚΟΛΟΥΘΙΣΩ ΤΙΣ ΟΔΗΓΙΕΣ ΤΟΥ georgeh ΤΑ ΑΡΧΕΙΑ gmapsupp.img KAI gmapsupp.unl ΣΤΟ ΦΑΚΕΛΟ garmin ΘΑ ΤΑ ΒΑΛΩ ΣΕ ΜΙΑ ΠΡΟΧΕΙΡΗ SD ΩΣΤΕ ΝΑ ΕΓΚΑΤΕΣΤΗΘΟΥΝ ΣΤΟ ΜΗΧΑΝΗΜΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΞΑΝΑΒΑΛΩ ΤΗΝ ΚΑΡΤΑ ΤΟΥ AUTODRIVE HELLAS 'Η ΘΑ ΤΑ ΒΑΛΩ ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΚΑΡΤΑ ΜΕ ΤΟ AUTODRIVE HELLAS?
ΕΠΕΙΔΗ ΔΕ ΘΕΛΩ ΝΑ ΡΙΣΚΑΡΩ ΚΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΧΑΛΑΣΕΙ Η ΚΑΡΤΑ ΜΕ ΤΟ AUTODRIVE HELLAS ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΡΟΠΟΣ ΝΑ ΤΗΝ ΑΝΤΙΓΡΑΨΩ ΣΕ ΑΛΛΗ ΚΑΡΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΞΕΚΛΕΙΔΩΣΩ ΚΑΙ ΑΝ ΝΑΙ ΠΩΣ? ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΔΟΚΙΜΑΣΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ LOCKED?


ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΕΓΩ ΕΧΩ ΤΟ DNX 7200.
ΜΗΠΩΣ ΞΕΡΕΙΣ Η ΚΑΝΕΝΑΣ ΑΛΛΟΣ ΠΩΣ ΘΑ ΤΟ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΩ ΣΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΚΔΟΣΗ 1.40 ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΜΠΕΡΔΕΥΤΕΙ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΔΕΝ ΕΠΙΑΣΑΝ ΚΟΠΟ?
Άβαταρ μέλους
djtas
bicycle training wheels
 
Δημοσιεύσεις: 4
Εγγραφή: 08 Σεπ 2008, 22:51

Δημοσίευσηαπό panfil16 » 09 Σεπ 2008, 22:13

ΓΙΑ ΤHN KAΡΤΟΥΛΑ AUTODRIVE ENNOEIΣ. ΠΡΟΣΕΞΕ ΜΗΠΩΣ ΤΟ ΔΙΑΚΟΠΤΑΚΙ ΣΤΟ ΠΛΑΗ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗ ΘΕΣΗ LOCK .ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕ ΤΗΣΟΔΗΓΙΕΣ ΑΦΟΥ ΠΡΩΤΑ ΚΑΤΕΒΑΣΗΣ ΣΤΟ PC ΣΟΥ ΤΟ ΑΡΧΕΙΟ
http://www.autodrivehellas.gr/html/adh_dl.html
ΤΗΛΕΦΩΝΗΣΕ
http://www.autodrivehellas.gr/html/adh_cm.html
ΕΑΝ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙΣ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΘΑ ΒΡΟΥΜΕ
ΦΙΛΙΚΑ ΠΦ
Άβαταρ μέλους
panfil16
50cc moped
50cc moped
 
Δημοσιεύσεις: 9
Εγγραφή: 11 Νοέμ 2007, 21:10
Τοποθεσία: ΛΕΥΚΑΔΑ

Δημοσίευσηαπό djtas » 09 Σεπ 2008, 23:06

panfil16 έγραψε:ΓΙΑ ΤHN KAΡΤΟΥΛΑ AUTODRIVE ENNOEIΣ. ΠΡΟΣΕΞΕ ΜΗΠΩΣ ΤΟ ΔΙΑΚΟΠΤΑΚΙ ΣΤΟ ΠΛΑΗ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗ ΘΕΣΗ LOCK .ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕ ΤΗΣΟΔΗΓΙΕΣ ΑΦΟΥ ΠΡΩΤΑ ΚΑΤΕΒΑΣΗΣ ΣΤΟ PC ΣΟΥ ΤΟ ΑΡΧΕΙΟ
http://www.autodrivehellas.gr/html/adh_dl.html
ΤΗΛΕΦΩΝΗΣΕ
http://www.autodrivehellas.gr/html/adh_cm.html
ΕΑΝ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙΣ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΘΑ ΒΡΟΥΜΕ
ΦΙΛΙΚΑ ΠΦ


Στο unlock ειναι φίλε μου αλλά τίποτα...
Παίρνω τηλέφωνο και στην Autodrive αλλα δεν μπορώ να βρω ακρη.
Άβαταρ μέλους
djtas
bicycle training wheels
 
Δημοσιεύσεις: 4
Εγγραφή: 08 Σεπ 2008, 22:51

Δημοσίευσηαπό djtas » 22 Σεπ 2008, 22:05

djtas έγραψε:
panfil16 έγραψε:ΓΙΑ ΤHN KAΡΤΟΥΛΑ AUTODRIVE ENNOEIΣ. ΠΡΟΣΕΞΕ ΜΗΠΩΣ ΤΟ ΔΙΑΚΟΠΤΑΚΙ ΣΤΟ ΠΛΑΗ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗ ΘΕΣΗ LOCK .ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕ ΤΗΣΟΔΗΓΙΕΣ ΑΦΟΥ ΠΡΩΤΑ ΚΑΤΕΒΑΣΗΣ ΣΤΟ PC ΣΟΥ ΤΟ ΑΡΧΕΙΟ
http://www.autodrivehellas.gr/html/adh_dl.html
ΤΗΛΕΦΩΝΗΣΕ
http://www.autodrivehellas.gr/html/adh_cm.html
ΕΑΝ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙΣ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΘΑ ΒΡΟΥΜΕ
ΦΙΛΙΚΑ ΠΦ


Στο unlock ειναι φίλε μου αλλά τίποτα...
Παίρνω τηλέφωνο και στην Autodrive αλλα δεν μπορώ να βρω ακρη.


Οταν Αγόρασα το Dnx-7200 δεν είχε μέσα κάρτα της Auto-drive και δεν ξέρω τώρα αν γίνεται να κάνω αναβάθμιση χωρίς κάρτα της auto drive,δηλαδή με μία κοινή κάρτα sd.
Ξέρει κανείς τίποτα γι αυτο γιατι όταν βάζω την sd που δεν είναι της auto drive δεν μου τρέχει την εγκατάσταση και δεν ξέρω τι να κάνω..
please help!!
Άβαταρ μέλους
djtas
bicycle training wheels
 
Δημοσιεύσεις: 4
Εγγραφή: 08 Σεπ 2008, 22:51

Δημοσίευσηαπό panfil16 » 24 Σεπ 2008, 23:22

Φιλε πρεπει να εχεις , αν δεν κανω λαθος, μπερδευτη.
Το μηχανημα σου εχει χαρτες garmin και αναβαθμιζονται οπως και το λογισμικο με τον τροπο που περιγραφεις. Αλλο τωρα ειναι το autodrive.δ ηλαδη αγοραζης την καρτα autodrive (τηλ. στο σκορδιλη και πληρωνης 130 ευρω αντικαταβολη) και οι αναβαθμισεις θα γινονται αφου κατεβασης το αρχειο και βαλεις αυτη την καρτα στο pc. τωρα αν θελεις και ελληνικη καθοδηγηση(oxi γραμματα) θα διαβασης καλα τα προηγουμενα που εχουν γραφη και εαν βλεπεις οτι δεν θα τα καταφερεις παρε τηλ. στην kenwood στη θεσσαλονικη υπαρχει εκει ενας αξιολογος κυριος δεν θυμαμαι αυτη τη στιγμη το ονομα του θα σου το αναβαθμιση αυθημερον χωρις χρηματα θα πληρωσης αν δεν κανω λαθος 9 ευρω τα εξοδα της courier .αλλα αυτα θα σου τα εξηγησουν στο τηλ.
φιλικα παναγιωτης
Άβαταρ μέλους
panfil16
50cc moped
50cc moped
 
Δημοσιεύσεις: 9
Εγγραφή: 11 Νοέμ 2007, 21:10
Τοποθεσία: ΛΕΥΚΑΔΑ

Δημοσίευσηαπό BMW850i » 13 Οκτ 2008, 13:45

Παιδιά καλησπέρα, είμαι καινούργιος στο φόρουμ και επίσης νέος κάτοχος G.V. 1.6 με το Kenwood DNX 7200.

Λόγο του ότι οι χάρτες φαίνονται αρκετά παλιοί, έψαξα και βρήκα πως αρκετά παιδιά από εδώ μέσα έχετε καταφέρει να κάνετε αναβάθμιση.

Ασχολήθηκα όλο το Σαββατοκύριακο με αυτό το θέμα και ενώ κατάφερα να αναβαθμίσω το firmware από την έκδοση 2.40 σε 2.60 πολύ εύκολα, συνάντησα προβλήματα στην αναβάθμιση των χαρτών.

Κατέβασα το image file, το πέρασα στην κάρτα, μου ζήτησε τον κωδικό ξεκλειδώματος, τον πέρασα (από το προγραμματάκι - patch) αλλά κάθε φορά μου ζήταγε να τον εισάγω ξανά χωρίς να μου κάνει αναβάθμιση. Τελικά μετά από 3 αποτυχημένες προσπάθειες εισαγωγής του κωδικού, όταν πλέον βάζω την κάρτα μου εμφανίζει μια γαλάζια εικόνα, δείχνει πως πάει να κάνει αναβάθμιση αλλά κολλάει και χρειάζεται επανεκκίνηση.

Ανακάλυψα πως στο πίσω μέρος υπάρχει μια μικρή θύρα USB στην οποία πέρασα ένα καλώδιο από το ντουλαπάκι και το έχω αφήσει μόνιμα σαν αναμονή για να μην βγάζω συνέχεια το μηχάνημα.

Κατάφερα να συνδεθώ με τον φορητό μου υπολογιστή και είδα πως υπάρχουν κάποια αρχεία στο σκληρό δίσκο του KENWOOD μεταξύ αυτών και ένα image file γύρο στο 1,3 gigabyte.

Υπάρχει δυνατότητα να κάνουμε αναβάθμιση μέσω του καλωδίου και των αρχείων που βλέπουμε;
Άβαταρ μέλους
BMW850i
bicycle training wheels
 
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: 13 Οκτ 2008, 13:33

Δημοσίευσηαπό djtas » 08 Ιαν 2009, 16:58

BMW850i έγραψε:Παιδιά καλησπέρα, είμαι καινούργιος στο φόρουμ και επίσης νέος κάτοχος G.V. 1.6 με το Kenwood DNX 7200.

Λόγο του ότι οι χάρτες φαίνονται αρκετά παλιοί, έψαξα και βρήκα πως αρκετά παιδιά από εδώ μέσα έχετε καταφέρει να κάνετε αναβάθμιση.

Ασχολήθηκα όλο το Σαββατοκύριακο με αυτό το θέμα και ενώ κατάφερα να αναβαθμίσω το firmware από την έκδοση 2.40 σε 2.60 πολύ εύκολα, συνάντησα προβλήματα στην αναβάθμιση των χαρτών.

Κατέβασα το image file, το πέρασα στην κάρτα, μου ζήτησε τον κωδικό ξεκλειδώματος, τον πέρασα (από το προγραμματάκι - patch) αλλά κάθε φορά μου ζήταγε να τον εισάγω ξανά χωρίς να μου κάνει αναβάθμιση. Τελικά μετά από 3 αποτυχημένες προσπάθειες εισαγωγής του κωδικού, όταν πλέον βάζω την κάρτα μου εμφανίζει μια γαλάζια εικόνα, δείχνει πως πάει να κάνει αναβάθμιση αλλά κολλάει και χρειάζεται επανεκκίνηση.

Ανακάλυψα πως στο πίσω μέρος υπάρχει μια μικρή θύρα USB στην οποία πέρασα ένα καλώδιο από το ντουλαπάκι και το έχω αφήσει μόνιμα σαν αναμονή για να μην βγάζω συνέχεια το μηχάνημα.

Κατάφερα να συνδεθώ με τον φορητό μου υπολογιστή και είδα πως υπάρχουν κάποια αρχεία στο σκληρό δίσκο του KENWOOD μεταξύ αυτών και ένα image file γύρο στο 1,3 gigabyte.

Υπάρχει δυνατότητα να κάνουμε αναβάθμιση μέσω του καλωδίου και των αρχείων που βλέπουμε;


Φίλε απότι έχω καταλάβει πρέπει και εσύ να αγοράσεις την κάρτα με τους χάρτες της Autodrive και μετά να τους βαλεις.Μετά θα έχεις και δωρεάν αναβαθμύσεις.
Άβαταρ μέλους
djtas
bicycle training wheels
 
Δημοσιεύσεις: 4
Εγγραφή: 08 Σεπ 2008, 22:51

Δημοσίευσηαπό stydio » 09 Μάιος 2009, 21:56

Αν θελουμε να βαλουμε την τελευταια αναβαθμιση 1,70 θα πρεπει να κανουμε και παλι την ιδια διαδικασια απο την αρχη οπως καναμε στην αρχη του ποστ (πριν κανα χρονο δηλαδη). Κατεβασμα προγραμματα, "σπασιματα", κωδικους, κλπ? ή αρκει απλως να βαλουμε στην SD την νεα εκδοση?
Για το 7200 ρωταω
Άβαταρ μέλους
stydio
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 70
Εγγραφή: 10 Δεκ 2007, 01:29

Δημοσίευσηαπό kire612002 » 10 Μάιος 2009, 22:47

την ιδια διαδικασια
Άβαταρ μέλους
kire612002
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 67
Εγγραφή: 03 Ιαν 2008, 15:42
Τοποθεσία: glyfada

Δημοσίευσηαπό stydio » 29 Μάιος 2009, 10:07

Οκ, το εκανα και εναι κομπλε. Θελει μόνο extract την καινούργια έκδοση και αντικατάσταση στην SD της παλιας
Άβαταρ μέλους
stydio
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 70
Εγγραφή: 10 Δεκ 2007, 01:29

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Suzuki

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 50 επισκέπτες