Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

Χωμάτινες βόλτες με GV

Δημοσίευσηαπό gmak » 24 Σεπ 2007, 22:02

καταρχας μιας και με ρωτησες για τις φωτο βεβαιως ειναι πολυ καλυτερες απο την ραμπα που ειχε βαλει μεσα στην Αθηνα :P :P :P τετοιες φωτο πρεπει να ποσταρουμε μαζι με τις μετατροπες...

εχω δυο ερωτησεις...

α) γιατι στις φωτο κρυβεται τον αριθμο κυκλοφοριας?
β) να το καταλαβω για τον αριθμο, αλλα στην φωτο με το τραπεζι γιατι βαλατε ταινια?επικηρυγμένοι εισαστε?ή φοβαστε μην σας ματιασουν...και αφου βαλατε ταινια ποιο το νοημα της φωτο?
www.4x4fun.gr

SUZUKI GRAND VITARA 1.9 DDIS
Άβαταρ μέλους
gmak
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 268
Εγγραφή: 03 Ιαν 2007, 02:12

Δημοσίευσηαπό KON.GV1,6 » 24 Σεπ 2007, 22:22

λογο επεξεργασιας γιατι δεν τις παιρνει αλλιως σβυνω με χρωμα σημεια που δεν εχουν σημασια.σε αλλες θα δεις και αλλου να εχω χρωμα.τη φωτο της ταβερνας την εβαλα εγω χωρις να ρωτησω τους αλλους οποτε δεν ηξερα αν ηθελαν να φαινονται... οσο για τη ραμπα εγω το δοκιμασα εγω το εβαλα.εσυ θα δοκιμασεις ποτε τιποτα να βαλεις καμια φωτο?εστω και απο πλυντηριο αυτοκινητων οταν το πλενεις η οταν αλλαζεις λαδια στην αλλη ραμπα?...... :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
KON.GV1,6
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 852
Εγγραφή: 02 Ιούλ 2007, 19:16
Τοποθεσία: Πετρούπολη

Δημοσίευσηαπό gmak » 24 Σεπ 2007, 22:45

KON.GV1,6 έγραψε:λογο επεξεργασιας γιατι δεν τις παιρνει αλλιως σβυνω με χρωμα σημεια που δεν εχουν σημασια.σε αλλες θα δεις και αλλου να εχω χρωμα.τη φωτο της ταβερνας την εβαλα εγω χωρις να ρωτησω τους αλλους οποτε δεν ηξερα αν ηθελαν να φαινονται... οσο για τη ραμπα εγω το δοκιμασα εγω το εβαλα.εσυ θα δοκιμασεις ποτε τιποτα να βαλεις καμια φωτο?εστω και απο πλυντηριο αυτοκινητων οταν το πλενεις η οταν αλλαζεις λαδια στην αλλη ραμπα?...... :lol: :lol:



τον αριθμο κυκλοφοριας καποτε τον εσβηνα και εγω...μετα καταλαβα οτι δεν χρειαζεται να τον σβηνω...δεν υπαρχει λογος...ποσο μαλλον τα προσωπα...

τωρα αν το καρφι σου αναφερεται για την ραμπα, βεβαιως και δεν εχω φωτο απο ραμπα διοιτι δεν προκειται να το βαλω ποτε...δεν θελω να αποδειξω τιποτα...αν παλι το καρφι σου αναφερεται σε γενικοτερες φωτο τοτε υπαρχουν και σε αυτην την ενοτητα οσο και στο λινκ της υπογραφης μου...

παροτι το αμαξι μου ειναι μαμισιο, το εχω βαλει εκει που για καποιους μονο φτιαγμενα θα τα βαζανε......και οταν λεω μαμισιο εννοω ουτε λαστιχα....το οτι δεν πηγατε απο χωματοδρομο αλλα εκτος δρομου το θεωρητε υπερβαση, την ιδια στιγμη που εμεις στην παρεα αν παμε εκδρομη χωρις να μπουν τα αμαξια σε κανα κρολολοδρομο με κλιση που ιδρωνεις που την βλεπεις...θεωρησαι χ...στης και σε δουλευουν ψιλογαζι...ιδως για τον μεγα προεδρο μας θεωρουνται light εκδρομες..εγω βεβαιως και δεν προκειται ποτε να ξεσκισω το αμαξι μου, διοτι μπαινει ενας μπεμπης μεσα, απο την αλλη θεωρω οτι το εχω χωσει αρκετα το αμαξι μου,που δεν το εχω για μοστρα.

παρε ενα δειγμα...για να σε βοηθησω ειναι το μπλε βιταρα
http://picasaweb.google.com/skartaekato/ewyofG
www.4x4fun.gr

SUZUKI GRAND VITARA 1.9 DDIS
Άβαταρ μέλους
gmak
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 268
Εγγραφή: 03 Ιαν 2007, 02:12

Δημοσίευσηαπό SKARTOS » 25 Σεπ 2007, 07:44

gmak έγραψε:
KON.GV1,6 έγραψε:λογο επεξεργασιας γιατι δεν τις παιρνει αλλιως σβυνω με χρωμα σημεια που δεν εχουν σημασια.σε αλλες θα δεις και αλλου να εχω χρωμα.τη φωτο της ταβερνας την εβαλα εγω χωρις να ρωτησω τους αλλους οποτε δεν ηξερα αν ηθελαν να φαινονται... οσο για τη ραμπα εγω το δοκιμασα εγω το εβαλα.εσυ θα δοκιμασεις ποτε τιποτα να βαλεις καμια φωτο?εστω και απο πλυντηριο αυτοκινητων οταν το πλενεις η οταν αλλαζεις λαδια στην αλλη ραμπα?...... :lol: :lol:



τον αριθμο κυκλοφοριας καποτε τον εσβηνα και εγω...μετα καταλαβα οτι δεν χρειαζεται να τον σβηνω...δεν υπαρχει λογος...ποσο μαλλον τα προσωπα...

τωρα αν το καρφι σου αναφερεται για την ραμπα, βεβαιως και δεν εχω φωτο απο ραμπα διοιτι δεν προκειται να το βαλω ποτε...δεν θελω να αποδειξω τιποτα...αν παλι το καρφι σου αναφερεται σε γενικοτερες φωτο τοτε υπαρχουν και σε αυτην την ενοτητα οσο και στο λινκ της υπογραφης μου...

παροτι το αμαξι μου ειναι μαμισιο, το εχω βαλει εκει που για καποιους μονο φτιαγμενα θα τα βαζανε......και οταν λεω μαμισιο εννοω ουτε λαστιχα....το οτι δεν πηγατε απο χωματοδρομο αλλα εκτος δρομου το θεωρητε υπερβαση, την ιδια στιγμη που εμεις στην παρεα αν παμε εκδρομη χωρις να μπουν τα αμαξια σε κανα κρολολοδρομο με κλιση που ιδρωνεις που την βλεπεις...θεωρησαι χ...στης και σε δουλευουν ψιλογαζι...ιδως για τον μεγα προεδρο μας θεωρουνται light εκδρομες..εγω βεβαιως και δεν προκειται ποτε να ξεσκισω το αμαξι μου, διοτι μπαινει ενας μπεμπης μεσα, απο την αλλη θεωρω οτι το εχω χωσει αρκετα το αμαξι μου,που δεν το εχω για μοστρα.

παρε ενα δειγμα...για να σε βοηθησω ειναι το μπλε βιταρα
http://picasaweb.google.com/skartaekato/ewyofG


:hello1: :hello1: :hello1: :hello1: :hello1: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
Τό ωραιότερο βουνό είναι αυτό που δέν έχω πάει ακόμα.
NISSAN NAVARA DOUBLE CAB AUTOMATIC .......απλό για την ώρα ! (θά έρθει και η ώρα του)
Άβαταρ μέλους
SKARTOS
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 513
Εγγραφή: 31 Μαρ 2006, 08:23
Τοποθεσία: ΠΑΤΡΑ

Δημοσίευσηαπό KON.GV1,6 » 25 Σεπ 2007, 09:08

ορε qmak καβαλας τα πουρναρια και νομιζεις οτι κατι κανεις?για μπαξεδες καλα ειναι να το χωνεις.και κατι αλλο που θελω να πω για να τελειωνει η ιστορια.
απο το να κρινεις ολη την ωρα δεν χωνεις καμια φωτο?αντε γιατι βαριεμαι να ερχομαι σε διαπληκτισμους και δε μαρεσει.παλι βγαζεις την συζητηση εκτος θεματος που ειναι ΧΩΜΑΤΙΝΕς ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ και οχι ο ενας να κραζει τον αλλο.
...A hundred clocks are ticking
The line becomes a circle
Spin the wheel of fortune
Or learn to navigate...
Άβαταρ μέλους
KON.GV1,6
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 852
Εγγραφή: 02 Ιούλ 2007, 19:16
Τοποθεσία: Πετρούπολη

Δημοσίευσηαπό mobile » 25 Σεπ 2007, 09:14

Φιλε μου gmak o καθενας κρινει απο μονος του το που θελει να χωσει το αμαξι του.Αν οι φιλοι σου θελουν να σκιζουν τα αμαξια τους με σκοπο να φερουν καπακι τοτε εσυ εγω και ολοι οι υπολοιποι που δε τα σκιζουμε σε αυτο το σημειο δεν ειμαστε χε...ς αλλα αυτοι εινα πολλοι τολμηροι.Αρα φιλε μου KON.GV.1,6 σε κατατασω στου τολμηρους γιατι εισαι ο μοναδικος απο εδω περα μεσα που εχωσες το τουτου σου στη ραμπα και το εβαλες φωτο οι υπολοιποι τα βαζουν στη ραμπα αλλα ντρεπονται να παραθεσουν και την καταλληλη φωτο.Αξιος KON.GV.1.6 :rockout3: :P :D :twisted:
mobile
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 267
Εγγραφή: 18 Οκτ 2006, 08:40
Τοποθεσία: ΘΕΣ/ΝΙΚΗ

Δημοσίευσηαπό KON.GV1,6 » 25 Σεπ 2007, 09:30

το κακο φιλε mobile ειναι ποιος χωνει η ποιος δεν χωνει το αμαξι του.ο καθενας μπορει να κανει οτι θελει.το θεμα ειναι οτι καποιοι εχουν προβληματα στη ζωη τους και δεν ειναι ανετοι.οπως πχ η παντοφλα στο σπιτι και ετσι ξεσπανε εδω μεσα χωρις λογο.κανουν λες και εχουμε να χωρισουμε χωραφια....ρε ξεκολατε εκει κατω.αποβαλεται την νοοτροπια του μικρου παιδιου να κοροιδευει ο ενας τον αλλον.και παλι φιλε mobile δυστηχως βγαινουμε απο το θεμα που το χαλανε οι ιδιοι.εγω ξερω οτι τα προβληματα ειναι μονο γι ατους προβληματικους.anyway...τι εγινε με τι\ην εξορμηση της κυριακης στο χωριο σου?ειχε θεμα?εγω περασα πολυ καλα.οποτε ξαναερθω σιγουρα θα κανονισουμε να παμε και εκει για μια βολτα.
...A hundred clocks are ticking
The line becomes a circle
Spin the wheel of fortune
Or learn to navigate...
Άβαταρ μέλους
KON.GV1,6
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 852
Εγγραφή: 02 Ιούλ 2007, 19:16
Τοποθεσία: Πετρούπολη

Δημοσίευσηαπό gmak » 25 Σεπ 2007, 09:59

KON.GV1,6 έγραψε:ορε qmak καβαλας τα πουρναρια και νομιζεις οτι κατι κανεις?για μπαξεδες καλα ειναι να το χωνεις.και κατι αλλο που θελω να πω για να τελειωνει η ιστορια.
απο το να κρινεις ολη την ωρα δεν χωνεις καμια φωτο?αντε γιατι βαριεμαι να ερχομαι σε διαπληκτισμους και δε μαρεσει.παλι βγαζεις την συζητηση εκτος θεματος που ειναι ΧΩΜΑΤΙΝΕς ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ και οχι ο ενας να κραζει τον αλλο.


καταρχας δεν ερχομαι σε διαπληκτισμους με κανεναν κατα δευτερο σου δινω λινκ και οχι φωτο , κατα τριτο η συζητηση τελειωνει εδω διοτι ειναι κριμα να παμε παρακατω με τα διαφορα υπονοούμενα σου-χαρακτηρισμου σου που πλεον πανε σε πολυ προσωπικο επιπεδο που ουτε ο χαρακτηρας μου ουτε η παιδεια μου επιτρεπουν να σχολιασω και να απαντησω.
www.4x4fun.gr

SUZUKI GRAND VITARA 1.9 DDIS
Άβαταρ μέλους
gmak
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 268
Εγγραφή: 03 Ιαν 2007, 02:12

Δημοσίευσηαπό BILLJEEP » 25 Σεπ 2007, 10:06

Ειρηνη "ημων"...... αγαπατε αλληλους!
The effort measures!
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
BILLJEEP
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 472
Εγγραφή: 07 Αύγ 2007, 18:18
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ - ΑΘΗΝΑ

..

Δημοσίευσηαπό mobile » 25 Σεπ 2007, 10:08

OK παιδια τελος ανακωχη καλυτερα να μη συνεχιστει αυτο δεν κανει καλο σε κανεναν. :(
mobile
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 267
Εγγραφή: 18 Οκτ 2006, 08:40
Τοποθεσία: ΘΕΣ/ΝΙΚΗ

..

Δημοσίευσηαπό grandjohn » 25 Σεπ 2007, 10:58

Ρε σεις μην σπαταλάτε ενέργεια άδικα..

Η ενότητα γράφει ‘Χωμάτινες Διαδρομές’, αυτό σημαίνει ότι εδώ προτείνουμε βόλτες που πιστεύουμε ότι αξίζουν, και επίσης προτείνουμε εκδρομές στο μέλλον για όποια μέλη μπορούν.
Είδατε πουθενά να γράφει ‘Κόντρα για ποιανού το αμορτισέρ πάει πιο ψηλά;’

Έλεος , ηρεμήστε..
Άβαταρ μέλους
grandjohn
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 142
Εγγραφή: 30 Ιουν 2006, 20:56
Τοποθεσία: ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ ΑΘΗΝΑ

..

Δημοσίευσηαπό KON.GV1,6 » 25 Σεπ 2007, 11:08

ΦΙΛΕ grandjohn και billjeep εχεται απολυτο δικαιο.δεν προκαλεσα κανεναν.απλα βαζω φωτος προτεινωντας μερη και εμπειριες.ελπιζω να το κανουν και αλλοι εδω να χαιρομαστε...
...A hundred clocks are ticking
The line becomes a circle
Spin the wheel of fortune
Or learn to navigate...
Άβαταρ μέλους
KON.GV1,6
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 852
Εγγραφή: 02 Ιούλ 2007, 19:16
Τοποθεσία: Πετρούπολη

Re: ..

Δημοσίευσηαπό gmak » 25 Σεπ 2007, 11:34

KON.GV1,6 έγραψε:ΦΙΛΕ grandjohn και billjeep εχεται απολυτο δικαιο.δεν προκαλεσα κανεναν.απλα βαζω φωτος προτεινωντας μερη και εμπειριες.ελπιζω να το κανουν και αλλοι εδω να χαιρομαστε...



φιλτατε con gv ΔΕΝ ΠΡΟΚΑΛΕΣΕΣ ΚΑΝΕΝΑΝ?? Η ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΣΤΗ..ΜΙΛΑΓΑΜΕ ΓΙΑ ΦΩΤΟΣ ΑΜΟΡΤΙΣΕΡ ΡΑΜΠΕΣ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΟΤΙ ΑΦΟΡΟΥΝ ΤΑ ΑΜΑΞΙΑ ΚΑΙ ΕΣΥ ΑΠΟ ΤΟ ΠΟΥΘΕΝΑ ΜΙΛΗΣΕΣ ΓΙΑ ΠΑΝΤΟΦΛΕΣ,ΓΙΑ ΝΟΟΤΡΟΠΙΕΣ ΜΙΚΡΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ,ΓΙΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΚΟΥΣ ΠΟΥ ΞΕΣΠΑΝΕ ΧΩΡΙΣ ΛΟΓΟ..ΣΤΟ ΞΑΦΝΙΚΟ ΕΘΙΞΕΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕΣ ΚΑΙ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ?
ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΝΤΡΕΠΟΜΑΙ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΣΑΝ ΕΣΕΝΑ(ΕΓΩ ΔΕΝ ΜΑΣΑΩ ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΙΛΑΩ ΣΤΟΝ ΠΛΗΘΥΝΤΙΚΟ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΛΥΦΘΩ ΕΚ ΤΩΝ ΥΣΤΕΡΩΝ) ΠΟΥ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΗΝ ΕΠΑΡΣΗ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΕΓΩΙΣΜΟ ΤΟΥΣ ΤΑ ΙΣΟΠΕΔΩΝΟΥΝ ΟΛΑ
ΚΑΙ ΟΣΟ ΑΦΟΡΑ ΑΝ ΣΕ ΠΡΟΚΑΛΕΣΑ ΕΓΩ ΕΞ ΑΡΧΗΣ ΠΗΓΑΙΝΕ ΠΙΣΩ ΣΤΑ ΠΟΣΤ ΠΕΡΙ ΡΑΜΠΑΣ ΝΑ ΔΕΙΣ ΠΟΙΟΣ ΣΤΗΝ "ΕΙΠΕ".
Ζητω συγνωμη απο τους υπολοιπους που δεν καταφερα να συγκρατηθω αλλα το να σε θιγει καποιος τοσο απροκαλυπτα θελει αναισθησια να μην απαντησεις και ιδιως αν αναφερεται σε οικογενειες και ηθη....και παλι συγνωμη
www.4x4fun.gr

SUZUKI GRAND VITARA 1.9 DDIS
Άβαταρ μέλους
gmak
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 268
Εγγραφή: 03 Ιαν 2007, 02:12

Re: ..

Δημοσίευσηαπό KON.GV1,6 » 25 Σεπ 2007, 15:06

αντε παλι.....αν σε εθιξα ζηταω συγνωμη.το θεμα ειναι χωματινες βολτες.......ποσες φορες να το πω????ποσες?ΕΔΩ μεσα δεν μιλαμε για αμορτισερ και ραμπες.....ειναι ΑΛΛΟ θεμα.....εδω μιλαμε για ΧΩΜΑΤΙΝΕΣ διαδρομες....εσυ ανεφερες ραμπα εδω μεσα στην αρχη αυτης της σελιδας.αν θελεις να μιλησεις για αμορτισερ πανε στην αντοιστιχη ενοτητα.αλλο το ενα αλλο το αλλο...συμφωνεις?αν θελεις να μιλησεις για ποδιες γραψε στις ποδιες.ΕΔΩ μονο φωτος απο εξορμησεις σε χωμα και οπου θελει ο καθενας.
...A hundred clocks are ticking
The line becomes a circle
Spin the wheel of fortune
Or learn to navigate...
Άβαταρ μέλους
KON.GV1,6
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 852
Εγγραφή: 02 Ιούλ 2007, 19:16
Τοποθεσία: Πετρούπολη

Re: ..

Δημοσίευσηαπό KON.GV1,6 » 25 Σεπ 2007, 15:42

και για να αλλαξω την διαθεση να αναφερω οτι σημερα πηγα με φιλο μια βολτα για να δουμε την περιοχη "μεταλλεια σκαλιστηρη"που ειναι κοντα στην αθηνα αλλα και οτι πρεπει για να εκτονωθεις οταν θα εχει καλοχειμωνιασει και δεν θα μπορεις να φυγεις μακρια για διαφορους λογους.υποβαλλω 2 φωτος.
Εικόνα
και ακομη μια...
Εικόνα
ο χωρος ειναι μεγαλος και εχει δρομους ετοιμους να λασπωσουν με την πρωτη βροχη.
...A hundred clocks are ticking
The line becomes a circle
Spin the wheel of fortune
Or learn to navigate...
Άβαταρ μέλους
KON.GV1,6
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 852
Εγγραφή: 02 Ιούλ 2007, 19:16
Τοποθεσία: Πετρούπολη

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Suzuki

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 8 επισκέπτες