Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

GV2006 - ΧΙΟΝΙΑ ΠΑΓΟΣ

Δημοσίευσηαπό typod » 02 Ιαν 2007, 09:44

Demoition_Man έγραψε:Πραγματικα πολυ το γουσταρω αυτο το "κεντρικο διαφορικο περιορισμενης ολισθησης" .... Ειδικα στο τριθυρο... εγω παντως ειμαι ψημενος για μπλοκαδουρα κεντρο και πισω απο την arb με συμπιεστη...
Φίλοι καλημέαρ και καλή χρονιά.Φυσικα και ΔΕΝ χρειάζεται να αλλάξεις ζάντες.Τώρα για το αν σου κόψει γκάζια η γνώμη μου είναι οτι θα δείς μία πολυ μικρή διαφορά αλλά θα δείς και ένα άλλο αυτοκίνητο εκτός δρόμου.Για πές μου έχεις ρωτήσει για μπλοκέ ARB??
Άβαταρ μέλους
typod
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 302
Εγγραφή: 05 Δεκ 2005, 22:31
Τοποθεσία: Αγιος Δημήτρης

Δημοσίευσηαπό Demoition_Man » 02 Ιαν 2007, 14:10

Δεν εχω ρωτησει αλλα ξερω σιγουρα πως εχει ο τετρακινηση στα Μελισσια. WWW.TETRAKINISI.GR επισης ξερω πως το δικο μας ειναι λιγο δυσκολο να δεχτει τετοιου ειδους μετατροπες.. Απο την στιγμη που υ συνδεσμολογια της αναρτησης αλλαξε εχει γινει λιγο περισσοτερο streetαδικο οχημα παρα off road...
Άβαταρ μέλους
Demoition_Man
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 25
Εγγραφή: 09 Αύγ 2005, 09:51
Τοποθεσία: Stamata,Attica

Δημοσίευσηαπό SilverArrow » 12 Ιαν 2007, 02:34

Φίλε antasp το topic σου είναι άσχετο βλέπεις εσύ πουθενά χιόνια πάγο. Τι θα γίνει ρε παιδιά με αυτόν τον καιρό έχει σαλτάρει εντελώς, χειμώνα θα κάνει ποτέ?
G.V.=GREAT VICTORY
Άβαταρ μέλους
SilverArrow
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 116
Εγγραφή: 08 Νοέμ 2006, 02:31
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευσηαπό antasp » 12 Ιαν 2007, 11:23

SilverArrow έγραψε:Φίλε antasp το topic σου είναι άσχετο βλέπεις εσύ πουθενά χιόνια πάγο. Τι θα γίνει ρε παιδιά με αυτόν τον καιρό έχει σαλτάρει εντελώς, χειμώνα θα κάνει ποτέ?


Δίκιο έχεις :lol:
Θα ανοίξω νέο topic... "Μετατροπή του GV σε cabrio" για τις ζεστές μέρες του χειμώνα
Άβαταρ μέλους
antasp
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 52
Εγγραφή: 15 Μάιος 2006, 15:14
Τοποθεσία: Agia Paraskevi - Athens

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Suzuki

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 34 επισκέπτες