Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

Αξεσουάρ για το νέο Grand Vitara

Δημοσίευσηαπό grandjohn » 20 Οκτ 2006, 14:39

typod έγραψε:Καλά κατάλαβες ATR όπως τα λές.Η πλάκα είναι ότι η ρεζέβα είναι 16άρα.Αλλά η τιμή που μου είπες είναι πολύ καλή για 5 λάστιχα.Οπότε το 5ο το παίρνω και βλέπω.


Η τιμές που μου έδωσε είναι για τετράδες , μετά μου συμπλήρωσε ότι, έχει ένα λάστιχο σε 235 που του περίσσεψε, μετά από αλλαγή που έκανε κάποιος, και θα στο δώσει πακέτο με τα υπόλοιπα 4.

Αν τελικά πάμε μαζί, να τον ρωτήσεις ότι θες εκεί πριν ξεκινήσει,για να έχεις το κεφάλι σου ήσυχο :wink: :wink:

Εγώ σκέφτομαι για Τετάρτη-Πέμπτη πρωί, αν συμφωνείς πες μου να σου στείλω π.μ, για να σου πω που είναι, και πως μπορούμε να πάμε μαζί.
Άβαταρ μέλους
grandjohn
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 142
Εγγραφή: 30 Ιουν 2006, 20:56
Τοποθεσία: ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευσηαπό typod » 23 Οκτ 2006, 17:58

Καλό θα ήταν αν μπορείς Πέμπτη Πρωί.Στείλε π.μ. για τα σχετικά.Συγνώμη για την καθυστέρηση αλλά είχα τρέξιμο με την δουλειά και δεν ήμουνα σίγουρος για την ημέρα.
Άβαταρ μέλους
typod
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 302
Εγγραφή: 05 Δεκ 2005, 22:31
Τοποθεσία: Αγιος Δημήτρης

Δημοσίευσηαπό grandjohn » 24 Οκτ 2006, 10:41

typod έγραψε:Καλό θα ήταν αν μπορείς Πέμπτη Πρωί.Στείλε π.μ. για τα σχετικά.Συγνώμη για την καθυστέρηση αλλά είχα τρέξιμο με την δουλειά και δεν ήμουνα σίγουρος για την ημέρα.


Σου εχω στειλει π.μ,
για κοιτα το πήρες;;
Άβαταρ μέλους
grandjohn
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 142
Εγγραφή: 30 Ιουν 2006, 20:56
Τοποθεσία: ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευσηαπό typod » 24 Οκτ 2006, 14:59

NO
Άβαταρ μέλους
typod
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 302
Εγγραφή: 05 Δεκ 2005, 22:31
Τοποθεσία: Αγιος Δημήτρης

Δημοσίευσηαπό grandjohn » 24 Οκτ 2006, 15:19

Κατι δεν κάνω καλά μάλλον.
οκ ειναι για Πέμπτη πρωι.Καλό ειναι 8.00 - 8.15 να είμαστε εκεί για να πάμε και στις δουλειές μας μετά.
Τελευταία επεξεργασία από grandjohn και 26 Οκτ 2006, 17:51, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
grandjohn
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 142
Εγγραφή: 30 Ιουν 2006, 20:56
Τοποθεσία: ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευσηαπό typod » 26 Οκτ 2006, 16:54

grandjohn Πως πάνε τα καινούργια πατούμενα??
Άβαταρ μέλους
typod
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 302
Εγγραφή: 05 Δεκ 2005, 22:31
Τοποθεσία: Αγιος Δημήτρης

Δημοσίευσηαπό mirmidonas » 26 Οκτ 2006, 19:10

ΕΡΠΥΣΤΡΙΕΣ ΛΕΜΕ !!!!
Άβαταρ μέλους
mirmidonas
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 155
Εγγραφή: 26 Ιαν 2006, 06:22
Τοποθεσία: ΦΑΡΣΑΛΑ

Δημοσίευσηαπό typod » 27 Οκτ 2006, 08:03

Εχω κανει παραγγελία και βάση για πολυβόλο στην οροφή.
Άβαταρ μέλους
typod
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 302
Εγγραφή: 05 Δεκ 2005, 22:31
Τοποθεσία: Αγιος Δημήτρης

Δημοσίευσηαπό mirmidonas » 27 Οκτ 2006, 08:50

Μπράβο παλικάρια έτσι σας θέλω μάχιμους !!!!!
Άβαταρ μέλους
mirmidonas
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 155
Εγγραφή: 26 Ιαν 2006, 06:22
Τοποθεσία: ΦΑΡΣΑΛΑ

Δημοσίευσηαπό grandjohn » 27 Οκτ 2006, 15:20

typod έγραψε:grandjohn Πως πάνε τα καινούργια πατούμενα??


Λοιπόν τα φόρεσα εχτες το πρωι και εφυγα για Αττική Οδο για δουλεια, αλλά και για να δω τι γίνεται.Ταχύτητες εως 140 χλμ
1.Επίπεδα θορύβου φίλε μου ειναι στο 0 , δεν κατάλαβα ότι άλαξα λάστιχα.
2.Το αμάξι σου δινει την αισθηση οτι κάθεται καλύτερα στις στροφες , προφανως λογω καλύτερου κρατηματος , αλλά και μιας ελαφρώς πιο <βαριας> αισθησης του αμαξιού.
3.Κατανάλωση ,δεν μπορω να πω ακόμα γιατι τα φοράω μόλις 2 μερες.
Η πρωτη αποψη ομως, απο οτι βλέπω ειναι περίπου στα ιδια επίπεδα.
4.Αισθητική , εμένα μου αρέσει, δείχνει πιο σπόρ 8)
Θα βάλω φωτογραφίες όποτε μπορέσω.
Ανυπομονώ να φύγω για Οιτη την άλλη εβδομάδα να τα δω σε ταξίδι αλλά και εκτός.

Εσύ τι θα κάνεις τελικά αποφάσισες;;
Άβαταρ μέλους
grandjohn
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 142
Εγγραφή: 30 Ιουν 2006, 20:56
Τοποθεσία: ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευσηαπό typod » 27 Οκτ 2006, 15:37

Αντε με γειές.Εγω φεύγω τώρα για να τα βάλω.Καλά μας ταξίδια.
Άβαταρ μέλους
typod
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 302
Εγγραφή: 05 Δεκ 2005, 22:31
Τοποθεσία: Αγιος Δημήτρης

Δημοσίευσηαπό grandjohn » 27 Οκτ 2006, 15:54

typod έγραψε:Αντε με γειές.Εγω φεύγω τώρα για να τα βάλω.Καλά μας ταξίδια.


Ευχαριστω , καλά ταξίδια να εχουμε οπως τα είπες.
Αν πας εκει που λέγαμε να τα βάλεις , πες του απο το Γιάννη με το GV που εβαλε τα cooper χτες το πρωί...

Αντε αναμένω εντυπώσεις..
Άβαταρ μέλους
grandjohn
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 142
Εγγραφή: 30 Ιουν 2006, 20:56
Τοποθεσία: ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ ΑΘΗΝΑ

ΑΞΕΣΟΥΑΡ ΓΙΑ NEW GRAND VITARA

Δημοσίευσηαπό PKKGV2006 » 27 Οκτ 2006, 15:57

ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ
ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΑ ΣΤΟΝ BLACK DOG
ΑΠΟ ΑΞΕΣΟΥΑΡ ΕΔΩΣΑ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑ ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΑΠΟ COBRA ΣΤΗΝ ΘΕΣ/ΚΗ ΣΤΟΝ ΑΜΠΑΤΖΑ ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΤΑ ΒΑΛΩ ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ.
ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΧΡΟΝΟ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΩ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ CB ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΡΟΠΟ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗΣ ΣΤΟ ΤΑΜΠΛΟ ΤΟΥ GV.
ΕΙΧΑ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΜΠΩ ΣΤΟ FORUM ΛΟΓΩ ΔΟΥΛΕΙΩΝ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΚΑΛΕΣ ΒΟΛΤΕΣ
PKK GV2006
Άβαταρ μέλους
PKKGV2006
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 40
Εγγραφή: 06 Μάιος 2006, 12:02

Δημοσίευσηαπό typod » 28 Οκτ 2006, 14:28

grandjohn έγραψε:
typod έγραψε:Αντε με γειές.Εγω φεύγω τώρα για να τα βάλω.Καλά μας ταξίδια.


Ευχαριστω , καλά ταξίδια να εχουμε οπως τα είπες.
Αν πας εκει που λέγαμε να τα βάλεις , πες του απο το Γιάννη με το GV που εβαλε τα cooper χτες το πρωί...

Αντε αναμένω εντυπώσεις..
Φίλε Γιάννη οι πρώτες μου εντυπώσεις είναι ακριβώς ίδιες με τις δικές σου.Τίποτα περισσότερο τίποτα λιγότερο.Νομίζω ότι κάναμε πολύ καλή αγορά.Σήμερα δυστηχώς δουλεύω.Αύριο πάω λίμνη Τσιβλού.Θα σου πώ εντυπώσεις απο λίγο εκτός δρόμου την Δευτέρα.Χαιρετίσματα απο τον Γιάννη,εκεί πήγα.ΑΡΙΣΤΟΣ.Δεν ξέρω αν σου είπε,ότι σε λίγο καιρό φέρνει ποδιές για τα δικά μας.
Άβαταρ μέλους
typod
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 302
Εγγραφή: 05 Δεκ 2005, 22:31
Τοποθεσία: Αγιος Δημήτρης

Δημοσίευσηαπό mirmidonas » 28 Οκτ 2006, 23:49

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΚΑΙ ΚΛΑΨΤΕ !!!!

ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΜΙΛΑΩ ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΠΗΡΑΜΕ ΤΟ NEW GRAND VITARA ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ . ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΔΙΚΑΙΟ ΑΥΤΟ , ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΤΟ ΠΕΡΑΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΣΤΑ ΔΙΚΑ ΜΑΣ , ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΣΕ ΠΟΙΑ ΤΙΜΗ ? ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ Η ΕΠΙΣΗΜΗ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑ ΕΝ ΕΛΛΑΔΙ ΚΑΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΕΜΑΣ

Suzuki Grand Vitara με στάνταρ Multimedia Cyber Station ...αξίας 3.000 Ευρώ, εντελώς δωρεάν σε όλες τις εκδόσεις.


Για πρώτη φορά, ένα κορυφαίο σύστημα πλοήγησης, ψυχαγωγίας και επικοινωνίας προσφέρεται στο στάνταρ εξοπλισμό ενός αυτοκινήτου, δίνοντας σε όλους την ευκαιρία να απολαύσουν τις ανεξάντλητες δυνατότητες της τεχνολογίας.




Το Suzuki Grand Vitara διατίθεται πλέον με το μοναδικό σύστημα DDX6029 της Kenwood, στο βασικό εξοπλισμό όλων των εκδόσεών του. Με προηγμένες δυνατότητες εικόνας, ήχου, επικοινωνίας και πλοήγησης σε μια μόνο συσκευή, το Grand Vitara, πέρα από τις εξαιρετικές του επιδόσεις σε άσφαλτο και χώμα, προσφέρει πλέον στον οδηγό του την απόλαυση του κορυφαίου Multimedia Cyber Station, που μετατρέπει κάθε μετακίνηση σε μια μοναδική εμπειρία.

Συγκεκριμένα, το σύστημα περιλαμβάνει κεντρική οθόνη αφής 7 ιντσών, DVD player, ράδιο - cd MP3, δορυφορικό σύστημα πλοήγησης, δέκτη τηλεόρασης, GPS, Trip Computer, σύνδεση με i-Pod και ασύρματη τηλεφωνική επικοινωνία Bluetooth. Σημαντικό επίσης χαρακτηριστικό αποτελεί η διατήρηση της δυνατότητας χειρισμού του συστήματος, μέσω των διακοπτών στο τιμόνι.

Παρά τις δεκάδες λειτουργίες και τις ανεξάντλητες δυνατότητές του, το Multimedia Cyber Station του Grand Vitara είναι ένα εξαιρετικά εργονομικό και φιλικό στο χρήστη σύστημα, καθώς διαθέτει μεγάλη οθόνη αφής από την οποία μπορούν να γίνουν οι πιο εξειδικευμένες λειτουργίες και ελάχιστα διακριτικά πλήκτρα χειρισμού στο πάνελ. Παράλληλα, προσφέρει δυνατότητες επέκτασης και μελλοντικής αναβάθμισης, που το καθιστούν διαχρονικό και του επιτρέπουν να βρίσκεται συνεχώς στην πρώτη γραμμή της τεχνολογικής εξέλιξης.

Το σύστημα, αντίθετα με ότι συμβαίνει με τις περισσότερες ηλεκτρονικές συσκευές, καλύπτεται από εγγύηση 3 ετών ή 100.000 χιλιομέτρων, όπως και τα μηχανικά μέρη του Grand Vitara.



Με δυνατότητες που εντυπωσιάζουν, το Multimedia Cyber Station προστίθεται στα μοναδικά πλεονεκτήματα του Grand Vitara, που το καθιστούν το πιο πλήρες και προηγμένο 4Χ4 της αγοράς. Χωρίς καμία επιβάρυνση για τον αγοραστή, το σύστημα αξίας 3.000 ευρώ αποκαλύπτει το μέλλον της ψηφιακής τεχνολογίας σήμερα και δίνει τη δυνατότητα σε όλους να απολαύσουν διευρυμένες δυνατότητες ψυχαγωγίας, επικοινωνίας και πλοήγησης.

Το νέο Grand Vitara με το στάνταρ Multimedia Cyber Station βρίσκεται ήδη σε όλες τις εκθέσεις του δικτύου επίσημων εμπόρων Suzuki στην Ελλάδα και περιμένει τους υποψήφιους αγοραστές να «πλοηγηθούν» στις μοναδικές του δυνατότητες.


Άβαταρ μέλους
mirmidonas
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 155
Εγγραφή: 26 Ιαν 2006, 06:22
Τοποθεσία: ΦΑΡΣΑΛΑ

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Suzuki

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 18 επισκέπτες