Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

προβλημα με samurai..

Δημοσίευσηαπό Jeeper » 10 Οκτ 2005, 22:50

Επισης το τιμονι κι εμενα ειχε μεγαλο τζογο αλλα το εφτιαξα.ηταν και λιγο στραβο απο οταν το πηρα (οταν οι τροχοι ειναι ευθεια το τιμονι δεν ειναι) αλλα δεν το εχω φτιαξει ακομα.
Samurai uber alles...
Άβαταρ μέλους
Jeeper
50cc moped
50cc moped
 
Δημοσιεύσεις: 8
Εγγραφή: 03 Οκτ 2005, 23:32
Τοποθεσία: Νέα Σμύρνη

Δημοσίευσηαπό teofil » 14 Οκτ 2005, 19:50

panos1973 έγραψε:Το δικό μου είναι του 1999 & μέχρι στιγμής είναι όλα καλά.
Το μόνο πρόβλημα είναι μετά τα 80 χ.λ.μ ακούγεται ένα σφύριγμα.Το πήγα στο εξουσιοδοτημένο & μου είπαν ότι είναι το βοηθητικό σασμάν,κάποιο ρουλεμάν.Υποτίθεται ότι το έφτιαξε αλλά στο επόμενο ταξίδι πάλι είχα τα ίδια.Το ξαναπάμε πάλι & μου λέει πάλι για το βοηθητικό κ.λ.π.Βέβαια ακόμη δεν το έφτιαξα.
Αυτό το <<πρόβλημα>> το έχει & κάποιος άλλος;;

Πάντως μου έφυγε το <<άγχος>> με το μικρό λεβιεδάκι(νά'σαι καλά JOHNNY :P )

hello!το ιδιο προβλημα σφυριγματος εχω κ εγω..μου εχουν κανει διαφορα..ακομα σφυριχτρα...κ επισης το μικρο λεβιεδακι αλλα κ το μεγαλο τρεμουν...
teofil
50cc moped
50cc moped
 
Δημοσιεύσεις: 9
Εγγραφή: 05 Οκτ 2005, 20:55
Τοποθεσία: Αθηνα

Δημοσίευσηαπό teofil » 14 Οκτ 2005, 20:09

Γεια σε ολους ξανα!
Παντως δεν ακουσα κατι για καποιο συνεργειο ..δεν το ξαναπαω αντιπροσωπεια γιατι παλι φρικη εφαγα..!!αλλο προβλημα τωρα..με καποια χιλιομετρα μολις αφηνεις γκαζι ενας διακεκομενος μεταλλικος θα ελεγα θορυβος..το κανει ακομα και σε λακουβιτσες,μου φαινεται ο αξονας που ηδη εχω αλλαξει,αλλα μου ειπαν οτι θελουν αλλαγη τα ρουλεμαν των μπροστινων τροχων...θα τρελλαθω..
teofil
50cc moped
50cc moped
 
Δημοσιεύσεις: 9
Εγγραφή: 05 Οκτ 2005, 20:55
Τοποθεσία: Αθηνα

Δημοσίευσηαπό teofil » 14 Οκτ 2005, 20:14

Γεια σε ολους ξανα!
Παντως δεν ακουσα κατι για καποιο συνεργειο ..δεν το ξαναπαω αντιπροσωπεια γιατι παλι φρικη εφαγα..!!αλλο προβλημα τωρα..με καποια χιλιομετρα μολις αφηνεις γκαζι ενας διακεκομενος μεταλλικος θα ελεγα θορυβος..το κανει ακομα και σε λακουβιτσες,μου φαινεται ο αξονας που ηδη εχω αλλαξει,αλλα μου ειπαν οτι θελουν αλλαγη τα ρουλεμαν των μπροστινων τροχων...θα τρελλαθω..
teofil
50cc moped
50cc moped
 
Δημοσιεύσεις: 9
Εγγραφή: 05 Οκτ 2005, 20:55
Τοποθεσία: Αθηνα

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Suzuki

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 12 επισκέπτες