Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

Που εισαι??

Πείτε μας τις καλύτερες προτάσεις σας για το πώς μπορούμε να συνεχίσουμε να βελτιώνουμε το Off-Road.gr.
Επίσης εδώ είναι το κατάλληλο σημείο για τις δοκιμές σας!

Δημοσίευσηαπό blackchris » 24 Ιαν 2007, 19:49

pantg έγραψε:Με τον "πλακατζή τζη τζη τζη τζη τζη τζη τζη" όμως [edit superspy] δεν μπορώ να πώ ότι έχει λήξει το θέμα καθώς οφείλει πολλές εξηγήσεις όχι μόνο σε εμένα αλλά και σε πολλούς που του το ζήτησαν.
Το θέμα άλλωστε δεν το άρχισα εγώ για να μπορέσω να το τερματίζω και εγώ.

Αυτός που κάνει το λάθος λήγει το θέμα με την παραδοχή του σφάλματός του (και έχουν γίνει αρκετά).

Αρα τί να σου απαντήσω φίλε fatman? προτίμησα να μην δημιουργήσω ρήγμα σε αυτή την πρόταση υποβίβασης της σημασίας και των εντάσεων που δημιούργησε η "πλάκα" και η αμετροέπεια του [edit superspy].
Για αυτό και εσώπασα όπως και άλλες φορές που προσωπικά επέλεξα να μην αντιδράσω πέραν του αρεστού σε επιθέσεις ή αμφισβητήσεις.
Στην προκειμένη περίπτωση όμως το μέτρο και τα όρια ξεπεράστηκαν από την άλλη πλευρά και νομίζω ότι αυτό το έχουν διαπιστώσει όλοι.
Ειναι φανερό άλλωστε από τις μέχρι τώρα αντιδράσεις ανθρώπων που ζήτησαν από τον συγκεκριμένο "πλακατζή" να επανέλθει στην τάξη και να αναγνωρίσει τα σφάλματα και τις υπερβολές του (να το βάλω κόσμια)

Χαιρετώ και συγγνώμη αν σε χαλάω.


Χαίρομαι που το παραδέχεσαι [edit superspy] το θέμα δεν έληξε έχουμε συνέχεια εμείς αλλά μην σε αποσπά αυτό απο την δουλίτσα σου κάπου πήρε το μάτι μου δυο νέα μέλη στείλε τους γρήγορα μύνημα "σε παρακαλώ πάρε με τηλ. στο 694χχχχχχχ και 22990χχχχ άντε θα στους φαει κανενα άλλος. Ο ένας εχει suzuki και ο άλλος Niva.
Άβαταρ μέλους
blackchris
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2712
Εγγραφή: 28 Σεπ 2003, 19:41

Δημοσίευσηαπό pantg » 24 Ιαν 2007, 20:45

Επειδή αυτό το έγραψες πριν το δω και αρκετή ώρα πριν γράψω την πρότασή μου για ανακωχή το αντιπαρέρχομαι.
pantg
 

Δημοσίευσηαπό stefanbalik » 25 Ιαν 2007, 09:17

ΧΑΛΑΡΩΣΕ blackchris
΀Ο Ξ™Ξ Ξ€Ξ‘ΞœΞ•ΞΞŸ Ξ˜Ξ—Ξ‘Ξ™ΞŸ
SW7LNC
www.serres4x4.gr
Άβαταρ μέλους
stefanbalik
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 269
Εγγραφή: 15 Μαρ 2006, 10:16

Δημοσίευσηαπό disco » 07 Μαρ 2007, 11:24

Που είναι ο Φατμαν???????? :roll:

Ανδρέα, Ανδρέα.....Δεύρο έξω! :D
VoiP-Τηλ.-Skype
discopatra
Άβαταρ μέλους
disco
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 1742
Εγγραφή: 11 Ιούλ 2005, 09:10
Τοποθεσία: Πατρα

Δημοσίευσηαπό pantg » 07 Μαρ 2007, 21:14

Eτοιμάζει το καινούργιο ΕΡΓΑΛΕΙΟ !!!!!!
pantg
 

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Προτάσεις, παράπονα και πεδίο δοκιμών

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 3 επισκέπτες