Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

Με γεία μας το Forum.....

Πείτε μας τις καλύτερες προτάσεις σας για το πώς μπορούμε να συνεχίσουμε να βελτιώνουμε το Off-Road.gr.
Επίσης εδώ είναι το κατάλληλο σημείο για τις δοκιμές σας!

Με γεία μας το Forum.....

Δημοσίευσηαπό superspy » 16 Ιούλ 2002, 15:02

:lol: Με γεία μας το forum παιδιά.... αντέ και με ηρεμία η διεξαγωγή των συζητήσεων....
Δε μου έρχεται στο μυαλό κάτι αυτή τη στιγμή, εκτός απο το Rally μεγάλων αποστάστεων, που.... το πήρατε απο την άκρη της γλώσσας μου.....
Άβαταρ μέλους
superspy
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 6828
Εγγραφή: 29 Ιούλ 2002, 07:57
Τοποθεσία: Όπου πατάνε οι τροχοί μου!

Re: Με γεία μας το Forum.....

Δημοσίευσηαπό smokie » 16 Ιούλ 2002, 16:39

superspy έγραψε:
superspy έγραψε::lol: Με γεία μας το forum παιδιά.... αντέ και με ηρεμία η διεξαγωγή των συζητήσεων....
Δε μου έρχεται στο μυαλό κάτι αυτή τη στιγμή, εκτός απο το Rally μεγάλων αποστάστεων, που.... το πήρατε απο την άκρη της γλώσσας μου.....

Και μιά και δεν μπορώ ακόμα να διορθώνω αυτά που γράφω.... Ξέχασα ότι θέλω μιά ενότητα για ΚΤΜ.....


Με γειά μας φίλε.....
Άβαταρ μέλους
smokie
Site Admin
Site Admin
 
Δημοσιεύσεις: 68
Εγγραφή: 23 Ιούλ 2002, 20:22
Τοποθεσία: Δράμα

Δημοσίευσηαπό VAGOS » 16 Μαρ 2004, 07:28

καλο σχολειο το forum! για οπιους δεν ξερουν μαθαινουν, και αυτη που γνωριζουν εξηγουν! :D
Άβαταρ μέλους
VAGOS
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 101
Εγγραφή: 05 Μαρ 2004, 23:34
Τοποθεσία: ΚΩΣ

Δημοσίευσηαπό blackchris » 22 Μαρ 2004, 12:17

Αγαπητέ master of the universe μπορούμε να βάλουμε μια καλύτερη ειδοποίηση για τα ρημάδια τα pm, ας πούμε να ανοίγει ένα μικρό παράθυρο ειδοποίησης, γιατί μέχρι να το δει ο άλλος μπορεί να περάσει και εβδομάδα αν είσαι τυχερός.
Η θα πρέπει να ειδοποιώ στο forum τον καθένα ότι του έχω στείλει pm :roll: :roll: :roll: :roll:
Άβαταρ μέλους
blackchris
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2712
Εγγραφή: 28 Σεπ 2003, 19:41


Επιστροφή στο Προτάσεις, παράπονα και πεδίο δοκιμών

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 6 επισκέπτες

cron