Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

Προφίλ και Τροποποίηση Προφιλ και Εισαγωγή Avatar

Πείτε μας τις καλύτερες προτάσεις σας για το πώς μπορούμε να συνεχίσουμε να βελτιώνουμε το Off-Road.gr.
Επίσης εδώ είναι το κατάλληλο σημείο για τις δοκιμές σας!

Προφίλ και Τροποποίηση Προφιλ και Εισαγωγή Avatar

Δημοσίευσηαπό giagoulas » 19 Ιαν 2005, 22:57

To User Interface με έχει μπερδέψει λιγο.

1. Σχειτκά με το προφίλ μου, υπάρχουν δύο διαφορετικές σελίδες

α. Η σελίδα του button "SETTINGS" πάνω αριστερά. (Η ιδια σελίδα εμφανίζεται και αν επιλέξεις "Your Account" απο τη Φατσούλα αριστερά.

β. Η Σελίδα της επιλογής "Προφίλ". Η σελίδα αυτή είναι διαφορετική και συμπληρωματική της (α). Επιπλέον υποστηρίζει την επιλογής φωτο για avatar.


2. Απο ποιά επιλογή πρέπει να αλάζω το πρφιλ μου ? Πχ η "υπογραφη" εμφανιζεται και στις δύο σελίδες.Οι

3. Δοκίμασα να βάλω φωτο ως avatar. Τα κατάφερα αρχικά, μετά εξαφανίστηκε και εκτοτε έχω κάνει αρκετές αποτυχυμένες προσπάθειες.

4. Οι επιλογές "Change your PostNuke" kai "Refresh your Postnuke" τι κάνουν ?
-------------------------------------------------------
Ο ιπτάμενος Γιαγκουλας MIG 29
-------------------------------------------------------
Αν δεν κοιτάς εκεί που θέλεις να πάς, Θα πάς εκεί που κοιτάς.

ΕΛΛΗΝΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΤΑΤΑ

www.tataclub.gr
Άβαταρ μέλους
giagoulas
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 773
Εγγραφή: 21 Ιαν 2004, 00:21
Τοποθεσία: Bombay - Bollywood

Προφίλ και Τροποποίηση Προφιλ και Εισαγωγή Avatar

Δημοσίευσηαπό IKE » 24 Απρ 2005, 16:53

(λίγο καθυστερημένη η απάντηση αλλα μπορεί να έχουν και άλλοι την ίδια απορία)

Το προφίλ του φόρουμ το αλλάζεις απο το λινκ που λέει "Προφίλ" πάνω απο τον τίτλο του τόπικ και κάτω απο το μπάνερ, όχι απο τα settings.

Ενα άλλο προβληματάκι που βλέπω σήμερα, χάθηκε το άβατάρ μου και μόλις πάω να το ξαναφορτώσω μου βγάζει αυτα:

Κώδικας: Επιλογή όλων
Warning: copy(./modules/PNphpBB2/images/avatars/upload/2141248726426bb23619550.gif): failed to open stream: Permission denied in /home/offroad/public_html/modules/PNphpBB2/includes/usercp_avatar.php on line 252

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/offroad/public_html/modules/PNphpBB2/includes/usercp_avatar.php:252) in /home/offroad/public_html/modules/PNphpBB2/includes/page_header.php on line 686

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/offroad/public_html/modules/PNphpBB2/includes/usercp_avatar.php:252) in /home/offroad/public_html/modules/PNphpBB2/includes/page_header.php on line 692

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/offroad/public_html/modules/PNphpBB2/includes/usercp_avatar.php:252) in /home/offroad/public_html/modules/PNphpBB2/includes/page_header.php on line 693
Άβαταρ μέλους
IKE
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 760
Εγγραφή: 27 Φεβ 2003, 15:38
Τοποθεσία: ΒΑ Αττική

Προφίλ και Τροποποίηση Προφιλ και Εισαγωγή Avatar

Δημοσίευσηαπό pino » 24 Απρ 2005, 19:02

Είναι σε εξέλιξη η μεταφορά του off-road.gr σε καινούργιο server. Τυχόν προβλήματα θα αντιμετωπιστούν με επιτυχία λίαν συντόμως...
Άβαταρ μέλους
pino
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 514
Εγγραφή: 29 Ιούλ 2002, 07:57


Επιστροφή στο Προτάσεις, παράπονα και πεδίο δοκιμών

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 21 επισκέπτες