Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

"Κλειστά" forum

Πείτε μας τις καλύτερες προτάσεις σας για το πώς μπορούμε να συνεχίσουμε να βελτιώνουμε το Off-Road.gr.
Επίσης εδώ είναι το κατάλληλο σημείο για τις δοκιμές σας!

Δημοσίευσηαπό jimnys » 04 Νοέμ 2004, 01:32

Εγώ πάλι προτείνω να σταματήσουμε μιας και όλοι απο εδώ ξεκινήσαμε.
Κλειστά και ανοιχτά forums δεν έχει νόημα ,να γίνεται συζήτηση περετέρω.
Απλά κλείνουμε τα μάτια, μιας και τέτοιεσ βραδιές περνάμε καλά , αρκετά χρόνια τώρα, ανταλάσοντας γνώμες με πμ και πόστ.
Κρίμα να πληγονώμαστε αναμεταξύ μας.
Καλό ειναι να δεχτούμε ότι χολή δεν υπάρχη απο το μέρος κανενός, να γυρίσουμε σελίδα , και να προχωρήσουμε με γνώμονα το ότι.....''είναι πολύ μικρή εντέλει η ζωή ρε παιδιά και δεν αξίζει να τσακωνόμαστε''.
Απλά επειδεί ολα ξεκίνησαν εδώ να αναφέρω ότι όταν γράφω εδώ εκφράζω προσωπική μου άποψη.
Ζητώντας συγνώμη απο αυτούς που θίχτηκαν αδίκως απο πόστ μου,
Φιλικά(πάντα) Γιάννης
Land Jimny Cruiser
Άβαταρ μέλους
jimnys
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 419
Εγγραφή: 20 Ιαν 2003, 17:32
Τοποθεσία: ΠΑΛΛΗΝΗ - ΠΙΣΣΩΝΑΣ

Δημοσίευσηαπό discoman » 04 Νοέμ 2004, 01:52

οχι και ο οσφπ 4χ4 αυτοι ουτε 2χ2 δεν ειναι :lol: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Άβαταρ μέλους
discoman
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 723
Εγγραφή: 22 Φεβ 2004, 22:59

Δημοσίευσηαπό jimnys » 04 Νοέμ 2004, 01:59

discoman έγραψε:οχι και ο οσφπ 4χ4 αυτοι ουτε 2χ2 δεν ειναι :lol: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Τι να πει και ο βάζελος τότε που δεν έβαλε γκόλ και είρθε 1-1???? :P :P :P
Να μας πει πως το κάνειχαχαχα

Τελικά η Ελλάδα έχει Ολυμπιακούς και αντιΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥΣ :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P
Land Jimny Cruiser
Άβαταρ μέλους
jimnys
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 419
Εγγραφή: 20 Ιαν 2003, 17:32
Τοποθεσία: ΠΑΛΛΗΝΗ - ΠΙΣΣΩΝΑΣ

Δημοσίευσηαπό russo » 04 Νοέμ 2004, 03:11

Τελικά τι;; άλλα λόγια ν'αγαπιόμαστε;;;;;;;;;;;;;;;;;
Αλλού γράφουμε ΤΣΑΜΠΑ (βολικά), αλλού γράφουμε ΑΜΑ ΠΛΗΡΩΣΟΥΜΕ (πάλι βολικά;;). Ολα στο όνομα της δημοκρατίΛας;;;;;;;;
Ασε δε αυτά τα Γιάννη μου, Κούλαααααα - Χαράλαμπεεεεεεεεεεεεεεεεεεε
Στο χωριό μου λένε: "Νισάφι πια" .
Γιάννη, γνώμη μου "οι πιανίστες" ανάλογα τα δάκτυλα και το ρεπερτόριο πουλάνε ή πεινάνε. (άμα γνωριστούμε θα συμπληρώσω το ΜΟΥ) :)
Συμπέρασμα 1: Ναι στα ανοιχτά forum
Συμπέρασμα 2: Ναι στα forum επί πληρωμή (περί ορέξεως κολοκυθόπιττα)
Συμπέρασμα 3: Ναι και στα δύο forum
Συγνώμη με το καλημέρα αν κάποιοι το διαβάσουν στραβά ή τους πρόσβαλα.
Γιώργος Ρούσσος.
Άβαταρ μέλους
russo
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 141
Εγγραφή: 19 Απρ 2004, 02:27
Τοποθεσία: Αθήνα-Χαλάνδρι

Δημοσίευσηαπό Metalaxe » 04 Νοέμ 2004, 09:05

chriska έγραψε:Πέστα ρε Αντώνη.
Πως γίναμε έτσι.Αλλιώς ήταν τότε στην Πάρνηθα και στην Πεντέλη.Θυμάσαι?

Αν θυμάμαι λέει :D :D :D :D
Η αλήθεια είναι ρε Χρήστο οτι κάπου στην πορεία απομακρυνθήκαμε λίγο ως πολύ από τις απλές και ωραίες βολτούλες μας με τη μικρή μας παρέα, αλλά είναι επόμενο όταν ξαφνικά μεγαλώνουμε τόσο πολύ (εννοώ μεγαλώνει η παρέα, γιατί εμείς μένουμε πάντα παιδιά :mrgreen: ).
Πάντως, άσχετα από το δρόμο που (φυσιολογικά) τράβηξε ο καθένας και από τις διάφορες "κόντρες" που κατά καιρούς βγήκαν στην επιφάνεια, πιστεύω πως οι παρέες που δημιουργήσαμε από αυτούς τους χώρους ήταν και είναι ανεκτίμητες και σε τελική ανάλυση δεν είναι δυνατόν να είμαστε όλοι "κολλητοί" μεταξύ μας ντε και καλά, αλλά ούτε και να ψάχνουμε αφορμή να την "πούμε" ο ένας στον άλλο :discussion:
jimnys έγραψε:Εγώ πάλι προτείνω να σταματήσουμε μιας και όλοι απο εδώ ξεκινήσαμε.
Κλειστά και ανοιχτά forums δεν έχει νόημα ,να γίνεται συζήτηση περετέρω.
Απλά κλείνουμε τα μάτια, μιας και τέτοιεσ βραδιές περνάμε καλά , αρκετά χρόνια τώρα, ανταλάσοντας γνώμες με πμ και πόστ.
Κρίμα να πληγονώμαστε αναμεταξύ μας.
Καλό ειναι να δεχτούμε ότι χολή δεν υπάρχη απο το μέρος κανενός, να γυρίσουμε σελίδα , και να προχωρήσουμε με γνώμονα το ότι.....''είναι πολύ μικρή εντέλει η ζωή ρε παιδιά και δεν αξίζει να τσακωνόμαστε''.

Συμφωνώ απολύτως, ας βάλουμε μια τελεία επιτέλους στο θέμα αυτό :happyhippy:
Πρόεδρος B.R.A.T.(Τομέας W/H/R...)
Brizola Raiders Adventure Team
http://www.brat.gr
Άβαταρ μέλους
Metalaxe
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2161
Εγγραφή: 19 Μαρ 2003, 19:40
Τοποθεσία: Melissia

Δημοσίευσηαπό vagelis » 04 Νοέμ 2004, 09:49

Εγω πιστευω οτι για ολα φταιει ο μαγειρας,τι περιμενης?Καιει τις μπριζολες μας φλομωνει στην τσικνα,ε δεν παει αλλο.
THE BEST 4X4XFAR

SIII 88 YELLOW HREPI

EΛΛΗΝΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΤΑΤΑ
ΝΕΚΡΟΙ ΟΛΟΥ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΕΝΩΘΕΙΤΑΙ.
ΛΑΖΑΡΕ ΠΡΟΔΟΤΗ ΘΑ ΠΕΘΑΝΕΙΣ.
Άβαταρ μέλους
vagelis
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2521
Εγγραφή: 19 Νοέμ 2003, 07:58
Τοποθεσία: N.Iraklio Attikis

Δημοσίευσηαπό discoman » 04 Νοέμ 2004, 23:03

jimnys έγραψε:
discoman έγραψε:οχι και ο οσφπ 4χ4 αυτοι ουτε 2χ2 δεν ειναι :lol: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Τι να πει και ο βάζελος τότε που δεν έβαλε γκόλ και είρθε 1-1???? :P :P :P
Να μας πει πως το κάνειχαχαχα

Τελικά η Ελλάδα έχει Ολυμπιακούς και αντιΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥΣ :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P
Γ,,,,Ω ΤΑ ΜΑΤΣ ΧΘΕΣ ΜΕ ΤΕΤΟΙΟ ΜΠΑΤΣΕΤ ΤΕΤΟΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΣΟΥΣ ΓΑΥΡΟΥΣ ΤΕΤΟΙΑ ΜΠΑΛΛΑ ΠΑΙΖΕΤΑΙ ΚΟΙΜΗΘΗΚΑ ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΑΤΕ ΜΕ ΤΟ ΜΟΝΑΚΟ CAFE :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
discoman
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 723
Εγγραφή: 22 Φεβ 2004, 22:59

Δημοσίευσηαπό discoman » 04 Νοέμ 2004, 23:05

ΤΙ ΛΕΣ ΤΩΡΑ ΕΔΩ φοραμε μασκα αντισφυξιογονα οταν μπαινουμε :lol: ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟΣ ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ
Άβαταρ μέλους
discoman
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 723
Εγγραφή: 22 Φεβ 2004, 22:59

Δημοσίευσηαπό jimnys » 05 Νοέμ 2004, 01:25

russo έγραψε:(άμα γνωριστούμε θα συμπληρώσω το ΜΟΥ) :)


:D :shock: :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Και σε beach party τα έχουμε πει, και σε εκείνη την, καταπλικτικής οργάνωσης εκδρομή, τα έχουμε πει.......
Και δεν έχουμε πεινάσει μιας και το ρεπερτόριο είχε πολλά ψητά :D :D :D
Υou don't remember i'll never forget......
Land Jimny Cruiser
Άβαταρ μέλους
jimnys
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 419
Εγγραφή: 20 Ιαν 2003, 17:32
Τοποθεσία: ΠΑΛΛΗΝΗ - ΠΙΣΣΩΝΑΣ

Δημοσίευσηαπό jimnys » 05 Νοέμ 2004, 01:27

discoman έγραψε:Γ,,,,Ω ΤΑ ΜΑΤΣ ΧΘΕΣ ΜΕ ΤΕΤΟΙΟ ΜΠΑΤΣΕΤ ΤΕΤΟΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΣΟΥΣ ΓΑΥΡΟΥΣ ΤΕΤΟΙΑ ΜΠΑΛΛΑ ΠΑΙΖΕΤΑΙ ΚΟΙΜΗΘΗΚΑ ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΑΤΕ ΜΕ ΤΟ ΜΟΝΑΚΟ CAFE :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Διακοπές στην Κέρκυρα, προσφορά του Αναστόπουλος travel :D :D :D :D :D :D :D :D
Land Jimny Cruiser
Άβαταρ μέλους
jimnys
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 419
Εγγραφή: 20 Ιαν 2003, 17:32
Τοποθεσία: ΠΑΛΛΗΝΗ - ΠΙΣΣΩΝΑΣ

Δημοσίευσηαπό discoman » 05 Νοέμ 2004, 07:40

jimnys έγραψε:
discoman έγραψε:Γ,,,,Ω ΤΑ ΜΑΤΣ ΧΘΕΣ ΜΕ ΤΕΤΟΙΟ ΜΠΑΤΣΕΤ ΤΕΤΟΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΣΟΥΣ ΓΑΥΡΟΥΣ ΤΕΤΟΙΑ ΜΠΑΛΛΑ ΠΑΙΖΕΤΑΙ ΚΟΙΜΗΘΗΚΑ ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΑΤΕ ΜΕ ΤΟ ΜΟΝΑΚΟ CAFE :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Διακοπές στην Κέρκυρα, προσφορά του Αναστόπουλος travel :D :D :D :D :D :D :D :D
παρακαλω δωσε στο παιδι μια μπουγατσα θεσαλλονικης :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟΣ ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ :lol: 8) :lol:
Άβαταρ μέλους
discoman
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 723
Εγγραφή: 22 Φεβ 2004, 22:59

Δημοσίευσηαπό russo » 05 Νοέμ 2004, 12:47

Προς jimnys -> Και στον Παρνασσό και στα Τουρκοβούνια :)
Τι γνώμη μου για τους "πιανίστες" την έγραψα σε άλλον Γιάννη ( έτσι νομίζω ότι τον λένε, και δεν τον έχω γνωρήση :) ακόμα )
Γιώργος Ρούσσος.
Άβαταρ μέλους
russo
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 141
Εγγραφή: 19 Απρ 2004, 02:27
Τοποθεσία: Αθήνα-Χαλάνδρι

Δημοσίευσηαπό chriska » 05 Νοέμ 2004, 13:31

Metalaxe έγραψε:
chriska έγραψε:Πέστα ρε Αντώνη.
Πως γίναμε έτσι.Αλλιώς ήταν τότε στην Πάρνηθα και στην Πεντέλη.Θυμάσαι?

Αν θυμάμαι λέει :D :D :D :D
Η αλήθεια είναι ρε Χρήστο οτι κάπου στην πορεία απομακρυνθήκαμε λίγο ως πολύ από τις απλές και ωραίες βολτούλες μας με τη μικρή μας παρέα, αλλά είναι επόμενο όταν ξαφνικά μεγαλώνουμε τόσο πολύ (εννοώ μεγαλώνει η παρέα, γιατί εμείς μένουμε πάντα παιδιά :mrgreen: ).
Πάντως, άσχετα από το δρόμο που (φυσιολογικά) τράβηξε ο καθένας και από τις διάφορες "κόντρες" που κατά καιρούς βγήκαν στην επιφάνεια, πιστεύω πως οι παρέες που δημιουργήσαμε από αυτούς τους χώρους ήταν και είναι ανεκτίμητες και σε τελική ανάλυση δεν είναι δυνατόν να είμαστε όλοι "κολλητοί" μεταξύ μας ντε και καλά, αλλά ούτε και να ψάχνουμε αφορμή να την "πούμε" ο ένας στον άλλο

Αντώνη όταν κάποιοι που πηγαίνανε σε σχέση με του άλλους που ερχόντουσαν, διαμορφώνουν τάσεις και γνώμες (όλα τα γνωρίζω εγώ ρε) ο χθεσινός, που το μόνο χώμα που έχει δεί είναι στην αυλή του εξοχικού του ή στο παρτέρι της εταιρίας του, τότε γειά....(είναι το τελευταίο μου hit :D :lol: :lol: )
Οσο για τις παρέες που λές ότι δημιουργήσαμε δεν πρόκειται ποτέ να χαθούν έστω και εάν βρισκόμαστε μια στο τόσο.
Επι τη ευκαιρία(δεν είχα κωδικό τόσο καιρό) με γειά οι μπριζόλες :D :D :D
ΠΡΟΧΩΡΑΜΕ ΤΕΤΡΑΚΙΝΗΤΑ ΜΠΡΟΣΤΑ
Άβαταρ μέλους
chriska
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 119
Εγγραφή: 02 Απρ 2003, 17:53
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ, ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευσηαπό jimnyblue » 06 Νοέμ 2004, 01:34

Πολυ κοντρα ρε παιδια, πολυ κοντρα. Ηηηηηηημαρτον ρε σεις :D

Αν ειναι για μπινελικια, δεν ειμαι. Για καμια βολτα ομως είμαι, βαλτε κανενα post.
jimnyblue
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 57
Εγγραφή: 11 Ιούλ 2003, 23:52

Δημοσίευσηαπό chriska » 06 Νοέμ 2004, 15:42

jimnyblue έγραψε:Πολυ κοντρα ρε παιδια, πολυ κοντρα. Ηηηηηηημαρτον ρε σεις :D

Αν ειναι για μπινελικια, δεν ειμαι. Για καμια βολτα ομως είμαι, βαλτε κανενα post.


Δεν υπάρχει καμμία κόντρα ρε blue με κανένα.
Ομως κάποιοι δεν έχουν ξαναδεί "εκτός" και το μπερδεύουν με το χώρο έξω απο την εξώπορτα :lol: :lol:Είναι σαν να πηγαίνεις με γυναίκα για πρώτη φορά και μετά να κάνεις μάθημα στους άλλους το πως π....ε :lol: :lol: :lol:
Κάποια μέρα θα σου εξηγήσω απο κοντα τι εννοεί ο Αντώνης ο Metalaxe με την πλούσια κόμη :lol: :lol: :lol: (Αντώνη μαρέσεις έτσι, μην τα κόψεις)
ΠΡΟΧΩΡΑΜΕ ΤΕΤΡΑΚΙΝΗΤΑ ΜΠΡΟΣΤΑ
Άβαταρ μέλους
chriska
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 119
Εγγραφή: 02 Απρ 2003, 17:53
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ, ΑΘΗΝΑ

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Προτάσεις, παράπονα και πεδίο δοκιμών

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 25 επισκέπτες