Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

Κυνήγι Θησαυρού στις 7/12/2003

4Χ4, Enduro, Trophy & Trial, Rally κ.α.

Κυνήγι Θησαυρού στις 7/12/2003

Δημοσίευσηαπό tazmania » 26 Νοέμ 2003, 15:19

Όπως θα γνωρίζετε ήδη, στις 7/12/2003 η Λέσχη Περιστερίου διοργανώνει κυνήγι θησαυρού στην Αττική.

Πληροφορίες μπορείτε να βρείτε στο παρακάτω link :arrow: http://www.4wd-hellas.gr/

Παρακαλείται όποιος γνωρίζει περισσότερες πληροφορίες να μας ενημερώσει. :wink:

Ευχαριστούμε
Άβαταρ μέλους
tazmania
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2253
Εγγραφή: 28 Σεπ 2003, 16:05
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Κυνήγι Θησαυρού στις 7/12/2003

Δημοσίευσηαπό kos4wd » 26 Νοέμ 2003, 17:11

Δήλωση συμμετοχής και κανονισμός για το Κυνήγι Θυσαυρου σύντομα και στο σχετικό άρθρο


ΑΙΤΗΣΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ

1) ΟΔΗΓΟΣ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ :
ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΕΩΣ :
ΤΗΛΕΦΩΝΟ :

2) ΣΥΝΟΔΗΓΟΣ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ :
ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΕΩΣ :
ΤΗΛΕΦΩΝΟ :

3) ΠΛΗΡΩΜΑ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΕΩΣ
Α.
Β.
Γ.

4) ΟΧΗΜΑ
ΤΥΠΟΣ :
ΑΡΙΘΜΟΣ ΚΥΚΛΟΦΟΡΙΑΣ :

5) ΜΕΛΟΣ ΛΕΣΧΗΣ :


Δηλώνω υπεύθυνα ότι ουδεμία απαίτηση θα εγείρω από την διοργανώτρια λέσχη σε περίπτωση ατυχήματος μου κατά την διάρκεια του παιχνιδιού.

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ Ο/Η ΑΙΤΩΝ






ΟΔΗΓΙΕΣ
· Για τη συμπλήρωση της ΑΙΤΗΣΗΣ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ, παρακαλούμε χρησιμοποιήστε ΚΕΦΑΛΑΙΑ γράμματα.
· Οι παράγραφοι 1, 2 και 4 πρέπει να συμπληρωθούν υποχρεωτικά.
· Οι παράγραφοι 3 και 5 συμπληρώνονται στην περίπτωση που ισχύουν.



Λήξη συμμετοχών είναι η Δευτέρα 01/12/2003.

Η παράδοση της αίτησης στη Γραμματεία του παιχνιδιού και η πληρωμή του κόστους συμμετοχής στο παιχνίδι, θα πραγματοποιηθούν :
τη Δευτέρα 01/12/2003 και ώρα 17.00-22.00
στα γραφεία της Λέσχης 4WD Περιστερίου
(Λυκοσούρας 12 Περιστέρι).

Το κόστος συμμετοχής για τα μέλη λέσχης είναι 25€ και για τα μη μέλη είναι 40€.



ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ – ΑΠΟΡΙΕΣ
Website: www.4wd-hellas.gr
Τηλ.: 6932.488.484
Άβαταρ μέλους
kos4wd
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 401
Εγγραφή: 20 Δεκ 2002, 17:04
Τοποθεσία: ΚΩΣ

Re: Κυνήγι Θησαυρού στις 7/12/2003

Δημοσίευσηαπό kos4wd » 26 Νοέμ 2003, 17:35

SORRY παιδιά.Βιάστηκα να απαντήσω και μετά είδα τα πόστ στα ΑΣΧΕΤΑ
Λοιπόν απ όσα ξέρω από τα προηγούμενα κυνήγια θυσαυρού πρόκειται για μια εκδήλωση που θα διεξαχθεί σε άγνωστες ορεινές διαδρομές της Αττικής
Θα μας γνωστοποιηθουν την ώρα έναρξης
Θα έχουμε ROAD BOOK και θα πρέπει να βρούμε κάποια σημεία και να περάσουμε κάποιες δοκιμασίες.Αν δε τα βρίσκουμε θα υπάρχει φάκελος βοήθειας που αν ανοιχτεί θα έχουμε ποινές(πάρτε συραπτικό για να τον ξανακλείνετε) :lol: :lol: :lol:
Είναι βασικά ένα παιχνίδι για να περνάμε καλά αλλά και να μάθουμε αρκετά πράγματα.
Πάντως ξέρω ότι είναι απαραίτητος ο συνοδηγός ο οποίος και θα πρέπει να βοηθήσει πάρα πολύ τον οδηγό
Αυτά χωρίς να είμαι στο μυαλό του οργανωτή αλλά από τη πείρα μου και μόνο από τα προηγούμενα
Εγώ πάντως στεναχωριέμαι για τους Ροδίτες που θα έρθουν για να κερδίσουν και θα τους στεναχωρήσω :lol: :lol:
Γιατί δε κάνουν ότι και ο Μυτηλινιός του PORTAL για να μη κινδυνεύουν να διασυρθούν?
GRVIT AKOYS????? :lol: :lol: :lol: Kαλά κάνεις.Κάτσε σπίτι γιατί οι πρωτιές ανήκουν στα stock VΙΤΑΡΑ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

[quote="tazmania"]Παρακαλείται όποιος γνωρίζει περισσότερες πληροφορίες να μας ενημερώσει. :wink:
Άβαταρ μέλους
kos4wd
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 401
Εγγραφή: 20 Δεκ 2002, 17:04
Τοποθεσία: ΚΩΣ

Re: Κυνήγι Θησαυρού στις 7/12/2003

Δημοσίευσηαπό tazmania » 26 Νοέμ 2003, 21:04

kos4wd έγραψε:SORRY παιδιά.Βιάστηκα να απαντήσω και μετά είδα τα πόστ στα ΑΣΧΕΤΑ
Λοιπόν απ όσα ξέρω από τα προηγούμενα κυνήγια θυσαυρού πρόκειται για μια εκδήλωση που θα διεξαχθεί σε άγνωστες ορεινές διαδρομές της Αττικής
Θα μας γνωστοποιηθουν την ώρα έναρξης
Θα έχουμε ROAD BOOK και θα πρέπει να βρούμε κάποια σημεία και να περάσουμε κάποιες δοκιμασίες.Αν δε τα βρίσκουμε θα υπάρχει φάκελος βοήθειας που αν ανοιχτεί θα έχουμε ποινές(πάρτε συραπτικό για να τον ξανακλείνετε) :lol: :lol: :lol:
Είναι βασικά ένα παιχνίδι για να περνάμε καλά αλλά και να μάθουμε αρκετά πράγματα.
Πάντως ξέρω ότι είναι απαραίτητος ο συνοδηγός ο οποίος και θα πρέπει να βοηθήσει πάρα πολύ τον οδηγό
Αυτά χωρίς να είμαι στο μυαλό του οργανωτή αλλά από τη πείρα μου και μόνο από τα προηγούμενα
Εγώ πάντως στεναχωριέμαι για τους Ροδίτες που θα έρθουν για να κερδίσουν και θα τους στεναχωρήσω :lol: :lol:
Γιατί δε κάνουν ότι και ο Μυτηλινιός του PORTAL για να μη κινδυνεύουν να διασυρθούν?
GRVIT AKOYS????? :lol: :lol: :lol: Kαλά κάνεις.Κάτσε σπίτι γιατί οι πρωτιές ανήκουν στα stock VΙΤΑΡΑ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

tazmania έγραψε:Παρακαλείται όποιος γνωρίζει περισσότερες πληροφορίες να μας ενημερώσει. :wink:


Τι λέει το post στα άχετα γιατι δεν μπορώ να το βρώ :?:
Άβαταρ μέλους
tazmania
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2253
Εγγραφή: 28 Σεπ 2003, 16:05
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Κυνήγι Θησαυρού στις 7/12/2003

Δημοσίευσηαπό kos4wd » 26 Νοέμ 2003, 23:29

Τελικά αν κατάλαβα καλά θα έρθουν κι άλλοι στο κυνήγι?
[quote="tazmania"][quote="kos4wd"]SORRY παιδιά.Βιάστηκα να απαντήσω και μετά είδα τα πόστ στα ΑΣΧΕΤΑ
AKYRON "Εννοούσα το εδώ όλα μέσα"
Άβαταρ μέλους
kos4wd
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 401
Εγγραφή: 20 Δεκ 2002, 17:04
Τοποθεσία: ΚΩΣ

Δημοσίευσηαπό samgr » 08 Δεκ 2003, 19:32

Παιδιά συγχαρητήρια στην οργάνωση για το όμορφο παιχνίδι που μας πρόσφερε ...
Η χθεσινή μέρα ήταν απίθανη, Η θέα στο να βλέπεις 40 αυτοκίνητα παρκαρισμένα, με τους οδηγούς και τα πληρώματα τους κουβάρι, να προσπαθούν να βγάλουν άκρη με τους γρίφους ήταν κάτι το απίθανο, όπως απίθανοι ήταν και οι γρίφοι. Τα είχαν όλα, αναγραμματισμούς, σήματα μορς, νότες. Εύγε όποιος είχε διάθεση να παίξει ήταν κάτι το ξεχωριστό.
Εκεί δε που το ευχαριστήθηκα ήταν στον 3ο αθλο με το κόψιμο του κορμού από τον συνοδηγό, που στην συγκεκριμένη περίπτωση ήταν η κοπελιά μου ( φαντάζεστε καζούρα που της έριξα)

Δεν ξέρω για τους υπόλοιπους, αλλά ήταν μια ωραία εμπειρία και πιστεύω καλά οργανωμένη.
samgr
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 32
Εγγραφή: 30 Νοέμ 2002, 13:29
Τοποθεσία: Αιγάλεω, Αθηνα

Δημοσίευσηαπό kos4wd » 09 Δεκ 2003, 21:10

1η θεση στο κυνήγι θυσαυρού από τα μέλη του FORUM.kos4wd με συνοδηγό τον donald2 στη πρώτη θέση,4η θεση για τον geohor αλλά και συμμετοχές από τον samgr (δε θυμάμαι το Νο του για να σας πω θέση ) αλλά και τον mas4x4 23ος αλλα και τον xappas 7η θέση επί συνόλου 43 συμμετοχών.
Πράγματι περάσαμε φανταστικά
Όχι μόνο γιατί κερδίσαμε ...................... :P :P(ωραία τα μπουφανάκια,τα κλεισιόμετρα και οι υμάντες) αλλά γιατί παίξαμε και διασκεδάσαμε.
Σχεδόν αγωνιστική οργάνωση (αν και δεν επρόκειτο για αγώνα) πολύ κέφι και πολύ γέλιο
Έχει δίκιο ο samgr
Ηταν απόλαυση να βλέπεις τις γυναίκες συνοδηγούς να προσπαθούν να κόψουν ξύλο με το πριόνι :twisted: :twisted: :lol: :lol:
Ελπίζω σύντομα να δούμε το επόμενο
Άβαταρ μέλους
kos4wd
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 401
Εγγραφή: 20 Δεκ 2002, 17:04
Τοποθεσία: ΚΩΣ

Δημοσίευσηαπό pino » 09 Δεκ 2003, 21:38

kos4wd έγραψε:1η θεση στο κυνήγι θυσαυρού από τα μέλη του FORUM.kos4wd με συνοδηγό τον donald2 στη πρώτη θέση,4η θεση για τον geohor αλλά και συμμετοχές από τον samgr (δε θυμάμαι το Νο του για να σας πω θέση ) αλλά και τον mas4x4 23ος αλλα και τον xappas 7η θέση επί συνόλου 43 συμμετοχών.
Πράγματι περάσαμε φανταστικά
Όχι μόνο γιατί κερδίσαμε ...................... :P :P(ωραία τα μπουφανάκια,τα κλεισιόμετρα και οι υμάντες) αλλά γιατί παίξαμε και διασκεδάσαμε.
Σχεδόν αγωνιστική οργάνωση (αν και δεν επρόκειτο για αγώνα) πολύ κέφι και πολύ γέλιο
Έχει δίκιο ο samgr
Ηταν απόλαυση να βλέπεις τις γυναίκες συνοδηγούς να προσπαθούν να κόψουν ξύλο με το πριόνι :twisted: :twisted: :lol: :lol:
Ελπίζω σύντομα να δούμε το επόμενο


Μπράβο σε όλους σας για τις επιτυχίες στο Κυνήγι του Θυσαυρού...
Συναντηθήκαμε έξω από τον Αυλώνα καθώς εσείς ανεβαίνατε...κρίμα.
Την επόμενη φορά θα είμαστε πιο τυχεροί..
Καλό χειμώνα σε όλους

φιλικά Pino
Άβαταρ μέλους
pino
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 514
Εγγραφή: 29 Ιούλ 2002, 07:57


Επιστροφή στο Αγώνες αυτοκινήτων

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 13 επισκέπτες