Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

Ποιος και Γιατι?

Θέλετε να ρωτήσετε ή να μοιραστείτε κάτι που είναι άσχετο με τις μοτοσυκλέτες και τα τετρακίνητα; Στείλτε το εδώ!

Ποιος και Γιατι?

Δημοσίευσηαπό Lepes » 29 Μαρ 2008, 18:09

Ηθελα να παω σημερα μια χαλαρη βολτα διπλα απο τα βασιλικά κτηματα μετα τη Βαρυμπόμπη ,φτανοντας εκει ειδα οτι και οι 5-6 εισοδοι για αυτοκινητο που υπηρχαν
ειχαν σκαφτει και μονο μηχανη η κανα θεριο με ψηλωμα 10 ποντους μπορει να περασει απο εκει!!! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
και μαλιστα περασε μπροστα μου μια μηχανή και μου λεει με υφος "Εδω ειναι σκαμμενο δεν περνας!! "
και πεφτει μεσα στη γουβα και περναει απεναντι κανοντας σπινια και πετοντας λασπη !!! :x :x :x :x πανω μου!!

Ποιος αποφασισε οτι δεν πρεπει να πηγαινει αμαξι εκει???
Ποιος πηγε και εσκαψε ???

Την αλλη βδομαδα θα προσπαθησω να παω με 3-4 φιλους να σκεπασουμε τουλαχιστον 1-2 τρυπες καθοτι ΟΛΟΙ εχουμε δικαιωμα για βολτες εκει!!
Ειναι τουλαχστον ρατσιστικο εαν το καναν ανθρωποι του χωρου για να βολταρουν με τις μηχανες τους!!!(που ευχομαι να μην ειναι αυτο!!)
ΒRAT PRESIDENT
www.brat???.gr
Άβαταρ μέλους
Lepes
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 482
Εγγραφή: 03 Μάιος 2004, 11:41
Τοποθεσία: Αθηνα

Re: Ποιος και Γιατι?

Δημοσίευσηαπό Dr.Format » 29 Μαρ 2008, 21:26

Lepes έγραψε:Ηθελα να παω σημερα μια χαλαρη βολτα διπλα απο τα βασιλικά κτηματα μετα τη Βαρυμπόμπη ,φτανοντας εκει ειδα οτι και οι 5-6 εισοδοι για αυτοκινητο που υπηρχαν
ειχαν σκαφτει και μονο μηχανη η κανα θεριο με ψηλωμα 10 ποντους μπορει να περασει απο εκει!!! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
και μαλιστα περασε μπροστα μου μια μηχανή και μου λεει με υφος "Εδω ειναι σκαμμενο δεν περνας!! "
και πεφτει μεσα στη γουβα και περναει απεναντι κανοντας σπινια και πετοντας λασπη !!! :x :x :x :x πανω μου!!

Ποιος αποφασισε οτι δεν πρεπει να πηγαινει αμαξι εκει???
Ποιος πηγε και εσκαψε ???

Την αλλη βδομαδα θα προσπαθησω να παω με 3-4 φιλους να σκεπασουμε τουλαχιστον 1-2 τρυπες καθοτι ΟΛΟΙ εχουμε δικαιωμα για βολτες εκει!!
Ειναι τουλαχστον ρατσιστικο εαν το καναν ανθρωποι του χωρου για να βολταρουν με τις μηχανες τους!!!(που ευχομαι να μην ειναι αυτο!!)
Βασίλη,

δεν το κάνουν οι μηχανόβιοι αλλά η αστυνομία αφού "τυπικά" απαγορεύεται η πρόσβαση με μηχανοκίνητα μέσα :(
Άβαταρ μέλους
Dr.Format
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 1468
Εγγραφή: 12 Φεβ 2003, 14:49
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Ποιος και Γιατι?

Δημοσίευσηαπό Lepes » 29 Μαρ 2008, 22:30

Δεν λεω για τα κτηματα αλλα ακριβως απεναντι :(
Δηλαδη εχει απαγορεύεται η πρόσβαση σε ολους τους χωματοδρομους της Παρνηθας ?
Εαν ναι τοτε δεν θα εχω κανενα προβλημα αλλα νομιζω οτι η αστυνομια βαζει μπαρες δεν σκαβει..
(παντως εγω μπηκα απο αλλου και βγηκα στο αεριο !!!! η μεγαλη ανηφορα εχει γεμισει νερωφαγωματα και ειναι αρκετα ενδιαφερουσα :):):))
ΒRAT PRESIDENT
www.brat???.gr
Άβαταρ μέλους
Lepes
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 482
Εγγραφή: 03 Μάιος 2004, 11:41
Τοποθεσία: Αθηνα

Re: Ποιος και Γιατι?

Δημοσίευσηαπό heroicentaur » 30 Μαρ 2008, 18:32

Nαι οι ανηφορες πανε απο το κακο στο χειροτερο εκει περα. Θυμαμαι εγω μια φορα απο την γεφυρα της Βαρυμπομπης που παμε απο την γνωστη εισοδο με το λοφακι εκει ειχε παρκαρη ενα ΙΧ με το τρειλ για μηχανες ακριβως στην εισοδο απτο λοφακι και δεν χωραγες να περασεις. Τωρα αυτο με τα σκαψηματα δεν το εχω δει ακομα λογικα το κανανε επειδη ειναι ιδιωτικη ιδιοκτησια αν προσεξεις το λεει και η καγκελοπορτα εκει στο λοφακι.
Εικόνα Εικόνα
Άβαταρ μέλους
heroicentaur
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 371
Εγγραφή: 16 Νοέμ 2005, 12:43
Τοποθεσία: Athina


Επιστροφή στο Γενικές Συζητήσεις

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 7 επισκέπτες