Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

ΤΑΞΙΔΙ ΓΙΑ ΤΗΝ "ΓΕΙΤΟΝΙΑ ΤΟΝ ΑΓΓΕΛΩΝ"

Θέλετε να ρωτήσετε ή να μοιραστείτε κάτι που είναι άσχετο με τις μοτοσυκλέτες και τα τετρακίνητα; Στείλτε το εδώ!

Δημοσίευσηαπό TimDeLAY » 19 Νοέμ 2007, 10:05

Δεν ξέρω τι να πω... τα θερμά μου συλληπητήρια...
TimDeLAY
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 35
Εγγραφή: 22 Μαρ 2007, 17:45

Δημοσίευσηαπό yannis24 » 19 Νοέμ 2007, 10:35

και εγω το εβαλα στο bikenet.gr...
ελπιζω να βρεθει ο δολοφονος .....

τα θερμά μου συλληπητήρια !
:( :(
Άβαταρ μέλους
yannis24
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 550
Εγγραφή: 13 Ιαν 2006, 12:02
Τοποθεσία: athens

Δημοσίευσηαπό leicaR9 » 19 Νοέμ 2007, 10:45

Από το sorentoclub,Θερμά συλληπητήρια...
Υπάρχει και σε εμάς ανδημοσίευση..
ευχομαι κουράγιο,γιατί κάποιος πρέπει να το δίνιε και στους άλλους...
------------------------------------------------------------
www.sorentoclub.gr
leicaR9
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 40
Εγγραφή: 22 Μαρ 2007, 09:40
Τοποθεσία: www.sorentoclub.gr

Δημοσίευσηαπό Gipedo » 19 Νοέμ 2007, 11:21

Ως διαχειριστής του Gipedo.gr σου εκφράζω τα θερμά συλλυπητήρια εκ μέρους όλης της κοινότητας.

Τέτοιες στιγμές, τα λόγια είναι δύσκολα και μάλλον περιττά...

Το θέμα μπαίνει ως Γεν. Ανακοίνωση και στο www.gipedo.gr
Άβαταρ μέλους
Gipedo
bicycle training wheels
 
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: 19 Νοέμ 2007, 11:18
Τοποθεσία: Gipedo.gr

Δημοσίευσηαπό Captaindim » 19 Νοέμ 2007, 11:21

Κύριοι καλή σας μέρα.

Λίγο πριν φύγω για το χωριό Μοναστηράκι Αλεξανδρούπολης για την τελείται πράξη του δράματος θα ήθελα να σας ευχαριστήσω για την μέχρι τώρα πολύτιμη προσπάθεια που κάνετε.

Σε όσους ξέρω και όσους δεν ξέρω ένα ΜΕΓΑΛΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.

Ο αδελφός μου ΗΤΑΝ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ , ήταν πάντα ελεύθερος από μικρό παιδί δεν έμπαινε σε μέτρα ,αν και Αθηναίοι σχεδόν τρεις γενιές αυτός κορόιδεψε την φυλακή της Αθήνας και έφυγε μακριά , πήγε σε αυτό το χωριό σχεδόν από το πουθενά για να μεγαλώσουν τα παιδιά του και να παίζουν ελευθέρα στους δρόμους , και να μεγαλώνει φασιανούς και πέρδικες , και ότι άλλο έκανε ευτυχισμένη την ζωή του και των παιδιών του.

Από μικρό παιδί ήταν ερωτευμένος με το τιμόνι και ήταν οδηγός στις νταλίκες και ανεβοκατέβαινε Αλεξανδρούπολη – Αθήνα , την Παρασκευή το βράδυ φόρτωσε από τα πρακτορεία και κοιμήθηκε μέσα στο φορτηγό , η γυναίκα του το ξύπνησε με το τηλέφωνο τα μεσάνυχτα και αυτός ευσυνείδητος όπως πάντα κατέβηκε να ξανά ελενξει το φορτηγό , τα λάστιχα , τα δεσίματα του φορτίου πριν βγει από την Π.Ραλλη στην Εθνική οδό – ΟΧΙ ΑΛΛΑ ΑΘΩΑ ΠΑΙΔΙΑ ΣΤΗΝ ΕΘΝΙΚΗ – έτσι μου έλεγε

Μαρτυρία του αυτοκίνητου που εκείνη την ώρα ήταν στην αριστερή λωρίδα με 70 χιλ. ήταν ότι ο ΕΓΚΛΗΜΑΤΙΑΣ ΕΡΧΟΝΤΑΝ ΜΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ και δεν του έφταναν 2 λωρίδες μεσαίες κενές μέχρι το φορτηγό και ίσως στην προσπάθεια του να προσπέραση από δεξιά έχασε τον έλεγχο………………………….
Από το πίσω μέρος της ρεμούλκας ο αδελφός μου βρέθηκε τουλάχιστον 20 μέτρα μπροστά από το εμπρός μέρος του τρακτορα………………..

……………στις 4 το πρωί στο Τζανειο του Πειραιά δεν μπορούσα να τον αναγνωρίσω …. άνοιξα τα βλέφαρα του για να δω τα γαλανά του μάτια για να σιγουρευτώ…και μετά του τα ξανάκλεισα

Άλλη μια φορά ευχαριστώ
ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΓΑΛΑΝΗ νέα επιτυχία «ΑΝΤΕ ΓΡΑΜΜΙΣΟΥ»

http://www.youtube.com/watch?v=ukhWJ-JF ... re=related

το κομμάτι ….!
Άβαταρ μέλους
Captaindim
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 140
Εγγραφή: 17 Οκτ 2006, 10:36

Δημοσίευσηαπό Puntova » 19 Νοέμ 2007, 11:35

Μεταφέρω κ εγώ τα θερμά συλληπητήρια του puntoclub.gr ...
έχουμε ανεβάσει ήδη σχετικό topic έτσι ώστε αν μπορέσουμε να βοηθήσουμε κ εμείς απο την πλευρά μας...

captendim φαίνεσαι δυνατός άνθρωπος... ο Θεός να σου δίνει κουράγιο.. σε σένα κ σε ότι άλλο έμεινε πίσω...
Άβαταρ μέλους
Puntova
bicycle training wheels
 
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: 19 Νοέμ 2007, 11:30

Δημοσίευσηαπό jps » 19 Νοέμ 2007, 11:43

ΘΕΡΜΑ ΣΥΛΛΥΠΗΤΗΡΙΑ !!
Be Cool but ... Alert !!
http://users.ntua.gr/jpsarris/
Άβαταρ μέλους
jps
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 217
Εγγραφή: 29 Νοέμ 2004, 18:49
Τοποθεσία: ΜΑΡΟΥΣΙ, ΑΤΤΙΚΗ

Δημοσίευσηαπό pavlox » 19 Νοέμ 2007, 12:00

Καλό του ταξίδι....

Να ζεις να τον θυμάσαι....
Των φρονίμων τα παιδιά, πριν πεινάσουν δεν πεινoύσαν!

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
pavlox
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 242
Εγγραφή: 23 Δεκ 2002, 11:28
Τοποθεσία: Αθηνα

Δημοσίευσηαπό Mathias » 19 Νοέμ 2007, 12:16

Γράφτηκα μόνο για αυτό!!!
Τα θερμά μου συλλυπητήρια. Εύχομαι καλό ταξίδι στον αδελφό σου. Δύναμη στην οικογένεια. Δύναμη να δώσουν ό,τι χρειάζεται σε αυτά τα παιδάκια.
.

Το μήνυμά σου έχει σταλεί στα μεγαλύτερα κεντρικά συνεργεία της Αττικής και σε όλα της Citroen, μεταφορικές και τεχνικές εταιρείες και προχωράει.
Μακάρι να βρεθεί κάτι. Όχι πως θα φέρει πίσω τον άνθρωπό σας αλλά θα απαλύνει τον πόνο της αδικίας και ατιμωρησίας που είναι πρόσθετος μπροστά σε αυτόν της απώλειας.

May the force be with you
Άβαταρ μέλους
Mathias
bicycle training wheels
 
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: 19 Νοέμ 2007, 12:06

Δημοσίευσηαπό legend77 » 19 Νοέμ 2007, 12:59

Σαν administrator του Αudi Sport Club σας ενημερώνω ότι το τόπικ με την θλιβερή ιστορία είναι pinned. Εκ μέρους του Αudi Sport Club να σας εκφράσω τα 8ερμα μας συλληπητήρια :( .
Σαν απλό ατομο και πρώην δίτροχος, το μόνο που μπορώ να πω στα παιδια που στέκονται σε 2 ρόδες, προσοχη...βλέπετε ότι στο δρομο δεν σέβονται κανένα! ουτε καν τους πεζούς!!!
Τελευταία επεξεργασία από legend77 και 19 Νοέμ 2007, 13:49, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
legend77
bicycle training wheels
 
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: 19 Νοέμ 2007, 12:55

Δημοσίευσηαπό kostsour » 19 Νοέμ 2007, 13:09

Σαν απλό μέλος του bmw-motorsport.gr το πόσταρα και ζήτησα να γίνει pin.

Τα θερμά συλληπητήρια όλων μας. Έυχομαι να βρεθεί ο φονιάς, και αν όχι να το κουβαλάει σε όλη του την ζωή.

Κουράγιο, δύναμη και ευχή όλων να βρεθεί ο ένοχος και να τιμωρηθεί όπως του αξίζει :cry:
Άβαταρ μέλους
kostsour
bicycle training wheels
 
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: 19 Νοέμ 2007, 13:04

Δημοσίευσηαπό Evolander » 19 Νοέμ 2007, 13:27

Συνάδελφε με λύπη μου μεγάλη διάβασα το ποστ σου και εύχομαι ο Θεός να σας δώσει κουράγιο να αντέξετε το χαμό του.

Εύχομαι επιτέλους να είναι το τελευταίο περιστατικό πρόκλησης θανατηφόρου ατυχήματος και εγκατάλειψης στην άσφαλτο.
Άβαταρ μέλους
Evolander
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 55
Εγγραφή: 13 Σεπ 2007, 12:44
Τοποθεσία: Nafpaktos

Δημοσίευσηαπό Freelander » 19 Νοέμ 2007, 13:55

Λυπάμαι... λυπάμαι πραγματικά. Τα λόγια μερικές φορές δεν είναι αρκετά.
Καλή δύναμη.
Mέλος ελληνικού TataClub
Άβαταρ μέλους
Freelander
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 617
Εγγραφή: 06 Δεκ 2004, 13:10
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ

.....

Δημοσίευσηαπό Soutzouk » 19 Νοέμ 2007, 14:12

Έχω μείνει άφωνος με το συμβάν αυτό. Τα θερμά συλλυπητήρια σε εσένα και στην οικογενεία σας...Ενημερώθηκα από εμαιλ εντελώς τυχαία αλλα σας διαβεβαιω οτι θα κάνω οτι περναει από το χέρι μου....
Και πάλι τα θερμά μου συλλυπητήρια.
Θα ενημερωθούν όλα τα συνεργεία της SUZUKI και λοιπών μαρκών στην αττική ελπίζω να βρεθεί ο δολοφόνος..

Ο Διαχειριστής συστήματος ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ ΑΕΒΕ
Άβαταρ μέλους
Soutzouk
bicycle training wheels
 
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: 19 Νοέμ 2007, 14:07

Δημοσίευσηαπό tasosspap » 19 Νοέμ 2007, 14:41

tasosa4 apo audi sport club τα βαθυτατα σύλληπητηρια μου.ευχομαι να βρεθει το καθαρμα
Άβαταρ μέλους
tasosspap
bicycle training wheels
 
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: 19 Νοέμ 2007, 14:40

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Γενικές Συζητήσεις

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 12 επισκέπτες

cron