Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

ΤΑΞΙΔΙ ΓΙΑ ΤΗΝ "ΓΕΙΤΟΝΙΑ ΤΟΝ ΑΓΓΕΛΩΝ"

Θέλετε να ρωτήσετε ή να μοιραστείτε κάτι που είναι άσχετο με τις μοτοσυκλέτες και τα τετρακίνητα; Στείλτε το εδώ!

Δημοσίευσηαπό blackchris » 20 Νοέμ 2007, 15:46

Αδελφε τα συλλυπητήρια μου, εύχομαι ο Θεός να αναπαύσει την ψυχή του ......
Άβαταρ μέλους
blackchris
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2712
Εγγραφή: 28 Σεπ 2003, 19:41

Δημοσίευσηαπό Ra's_al_Ghul » 20 Νοέμ 2007, 16:35

Συλλυπητήρια κι από εμένα.
Το κάνουμε Pin και στο www.greekmeds.gr, forum φοιτητών ιατρικής και νέων γιατρών. Ελπίζω να βρεθεί ο ένοχος.

http://www.greekmeds.gr/forum/index.php?showtopic=18583
Άβαταρ μέλους
Ra's_al_Ghul
bicycle training wheels
 
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: 20 Νοέμ 2007, 16:32
Τοποθεσία: Κηφισιά, Αθήνα

Δημοσίευσηαπό Scaraveos » 20 Νοέμ 2007, 16:43

Σαν administrator του 4x4x4.gr εκφράζω τα θερμα μου συλληπητήρια για τον άδικο χαμό του παιδιού. Σαν ελάχιστο φόρο τιμής και βοήθεια στην οικογένεια του άνοιξα ειδική θεματική ενότητα http://www.4x4x4.gr/forum/viewtopic.php?t=35.

Καλό ταξίδι φίλε...
Άβαταρ μέλους
Scaraveos
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 51
Εγγραφή: 06 Ιουν 2006, 19:56
Τοποθεσία: Αγ. Στέφανος,

Δημοσίευσηαπό tsopanis » 20 Νοέμ 2007, 17:39

Καλό του ταξίδι...
Ήδη και ο ιστοχώρος (των ελληνικών blogs) έχει ανταποκριθεί στο κάλεσμα του φίλου.
Μακάρι να βρεθεί.
Φιλικά
blog:mantri
Άβαταρ μέλους
tsopanis
bicycle training wheels
 
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: 20 Νοέμ 2007, 17:34
Τοποθεσία: larisa

Δημοσίευσηαπό makfrag » 20 Νοέμ 2007, 18:09

Φίλε, θερμά συλλυπητήρια και από εμένα.....Κουράγιο και δύναμη σε όλη την οικογένεια. Μακάρι να βρεθεί το υπεύθυνο υπανθρωποειδές....
It's the first day of the rest of your life......
makfrag
50cc moped
50cc moped
 
Δημοσιεύσεις: 23
Εγγραφή: 19 Ιούλ 2004, 18:58

Δημοσίευσηαπό smoke » 20 Νοέμ 2007, 18:47

Δεν μπορω να πω τιποτα....

Θα μου επιτρεψετε να μεταφερω τα λογια του φιλου μου του Κωστα απο το www.greekrenaultclub.gr


Τέτοια post με προβληματίζουν και με στεναχωρούν.

Με προβληματίσουν και με στεναχωρούν γιατί υπάρχουν άνθρωποι που δεν μπορούν να καταλάβουν την διαφορά μεταξύ της διασκέδασης και της χαράς και της ανευθυνότητας και της εγκληματικής συμπεριφοράς.

Με προβληματίζουν και με στεναχωρούν γιατί είμαι σχεδόν σίγουρος ότι ο κρατικός μηχανισμός δεν θα λειτουργήσει για να συλλάβει και να καταδικάσει αυτόν τον ασυνείδητο. Έτσι, οι συγγενείς του ανθρώπου που έφυγε μέσα σε μια κατάσταση ψυχολογικής συντριβής αναγκάζονται να προστάξουνε στα Clubs και να ελπίζουν στην κινητοποίηση αυτών. Δεν θα λειτουργήσει ο κρατικός μηχανισμός όπως και δεν λειτούργησε όταν έπρεπε να διδάξει σωστή οδηγική συμπεριφορά. Δεν είναι μια μορφή εγκλήματος και αυτό;

Με προβληματίζουν και με στεναχωρούν γιατί ένας άνθρωπος έφυγε άδικα, για το τίποτε...

Με προβληματίζουν και με στεναχωρούν γιατί σκέφτομαι τα παιδιά και όλους τους συγγενής που μένουν πίσω.

Με προβληματίζουν και με στεναχωρούν γιατί πιστεύω ότι υπάρχουν άτομα που διαβάζουν αυτά τα λόγια και που έχουν παρόμοια ανεύθυνη συμπεριφορά και που δεν θα αλλάξουν συμπεριφορά μετά από όσα διαβάσανε. Ζούνε σε ένα παράλληλο ουτοπικό σύμπαν που νομίζουν ότι τίποτε δεν θα συμβεί σε αυτούς... Μέχρι να τους συμβεί. Και να ξαναδιαβάζουμε παρόμοια posts…

Με προβληματίζουν και με στεναχωρούν γιατί επαναφέρουν στην μνήμη μου στιγμές από εμπειρίες στον προσωπικό μου κύκλο που έχω ζήσει.

Με προβληματίζουν και με στεναχωρούν γιατί έτσι στιγματίζεται το αυτοκίνητο ως οντότητα στην ζωή μας. Έτσι βρίσκουν πάτημα μερικοί άσχετοι για να ξεκινήσουν ένα ιδιότυπο κυνήγι μαγισσών. Δεν φταίει το μέσω αλλά η χρήση αυτού.

Με προβληματίζουν γιατί με πρόφαση αυτό μπορούν να ενισχυθούν άλλες διαδικασίες, αγνοώντας την ουσία του προβλήματος...

Μιλήστε στους γνωστούς σας για την ασφάλεια στην οδήγηση...

Ευχαριστηθείτε το αυτοκίνητο σας με συνέπεια και ασφάλεια...

Ας πούμε όλοι μαζί ένα μεγάλο ΟΧΙ...

ΟΧΙ άλλο αίμα στην άσφαλτο...

Υ.Γ.: Αν και δεν θα σε παρηγορήσει... Φίλε, κουράγιο. Η σκέψη μας και οι ευχές μας για κάθε καλό για εσένα και την οικογένεια σου είναι μαζί σου αυτές τις ώρες.
Άβαταρ μέλους
smoke
bicycle training wheels
 
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: 20 Νοέμ 2007, 18:44

Δημοσίευσηαπό ALESSANDRO- » 20 Νοέμ 2007, 19:32

Και εγώ με τη σειρά μου έκανα εγγραφή για να εκφράσω τα συλλυπητήρια μου στην οικογένεια του θανόντος,

Τα πολλά λόγια είναι φτώχια, όμως με συγκίνησε αφάνταστα η συμμετοχή του κόσμου σε αυτό το post που εύχομαι να είναι το τελευταίο.

Ως μέλος της κοινότητας του www.emarket.gr σας ενημερώνω ότι ήδη έχει μπει το post σε 2 διαφορετικές κατηγορίες του forum και εύχομαι κάποιος να βρεθεί να δώσει τις ανάλογες πληροφορίες που θα οδηγήσουν τον ΔΟΛΟΦΟΝΟ στη δικαιοσύνη.

Κουράγιο φίλε μου. ……
Άβαταρ μέλους
ALESSANDRO-
bicycle training wheels
 
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: 20 Νοέμ 2007, 19:26

Δημοσίευσηαπό vst » 20 Νοέμ 2007, 20:49

Διάβασα το μήνυμα σ' ένα εκπαιδευτικό site και έτσι έκανα κι εγώ εγγραφή σ' αυτό εδώ το site.

Ειλικρινά λυπάμαι αφάνταστα για το λυπηρό αυτό περιστατικό. Έφυγε ένας άνθρωπος για τη γειτονιά των αγγέλων, σίγουρα τώρα είναι ένας άγγελος.
Οι άγγελοι να σκεπάζουν τα μικρά του αγγελούδια που έμειναν εδώ στη γη...Είναι δύσκολος αυτός ο πόνος...Σας συλλυπούμαι ειλικρινά και εκ βαθέων...

Θα έχουμε τα μάτια μας ανοιχτά για το αυτοκίνητο που τον εγκατέλειψε αβοήθητο....
Άβαταρ μέλους
vst
bicycle training wheels
 
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: 20 Νοέμ 2007, 20:43
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευσηαπό zapmaria » 20 Νοέμ 2007, 21:15

Το περιστατικό αναφέρθηκε το πρωί και από τον ΑΝΤ1.
Συλλυπητήρια.
Πάμε Νυμφαίο

SUZUKI IGNIS 4x4
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
zapmaria
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 3670
Εγγραφή: 09 Φεβ 2006, 09:05
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευσηαπό sirros » 20 Νοέμ 2007, 22:03

συλλυπητήρια και απο εμενα για τον αδικο χαμο και δυναμη και κουραγιο σε εσας και στα αγγελουδια.

εκανα και εγω μερικα τηλ σε διαφορα συνεργια να εχουν το νου τους αλλα το ποιο σωστο ειναι να ψαξετε οπως εγινε αναφορα κ πιο πανω για καμερες ασφαλειας
Άβαταρ μέλους
sirros
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 133
Εγγραφή: 10 Φεβ 2005, 08:30
Τοποθεσία: ΦΩΚΙΔΑ

Δημοσίευσηαπό Memphis_Belle1969 » 20 Νοέμ 2007, 22:04

Γεια σας ...

Ερχομαι απο Clubford Hellas για να γραψω μονο & μονο για το χαμο του αγαπημενου αδελφου σας ...

Κατ΄ αρχας δεν ερχομαι ως Global editor του συγκεριμενου site, ουτε με παροντρυνησε κανεις, ερχομαι σαν φιλος με πονεμενη καρδια διοτι ξερω τι σημαινει να χανεις ενα αγαπημενο στενο προσωπο, ενα αδελφο, εγω εχω χασει την αγαπημενη μου ανηψια στο βωμο του δρομου (τροχαιο στη γλυφαδα με αναποδαρισμα τζιπ τσεροκυ 4.7 λιτρων κτλ) 20 μαιων σε ασπρο φερετρο ... εκεινη την μερα εκλαψα πολυ και υποσχεθηκα στον εαυτο μου αν κανω ποτε παιδια δικα μου θα τους καθοδηγησω να μη γινουν ΠΟΤΕ εκεινου του ασυνειδειτου δολοφονου οδηγου που ετρεχε με τα χιλια, να μη σεβαστει τα ορια της ταχυτητας μεσα στη πολη κτλ ...

Επισης το μηνυμα σας εχει σταλει (απο συναδελφο) σε ολο το διοικητικο μεγαρο του ΟΤΕ (Μαρουσι 99) και ευχομαι αργα η γρηγορα να πιαστει ο ενοχος και να δικαστει οπως του αρμοζει ...

Παρακαλω δεχθειτε τα θερμα συλληπητηρια μου για το χαμο του αγαπημενου αδελφου σας και στη οικογενεια του επισης εχετε την απεριοριστη υποστηριξη μου στα 2 αγγελουδια που περιμενουν τον μπαμπα τους να γυρισει απο την δουλεια του ...

Τα θερμα συλληπητηρια μου ...

Κωστας ....
Άβαταρ μέλους
Memphis_Belle1969
bicycle training wheels
 
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: 20 Νοέμ 2007, 21:33
Τοποθεσία: Αθηνα

Δημοσίευσηαπό lrbill » 21 Νοέμ 2007, 00:09

Και εγώ επίσης γράφτηκα γι'αυτό το λόγο.

Εγώ πάντος λόγω της δουλειάς μου που είναι στα ανταλακτικά αυτ/των θα κάνω ότι περνάει από το χέρι μου.

Ξέρω και άτομα που δουλεύουν και σε άλλες εταιρίες όπως citroen π.χ

Θερμά συλλυπητήρια για τον άδικο χαμό του αδερφού σου.

Ελπίζω να βρεθεί ο δολοφόνος σύντομα.

Εύχομαι ο Θεός να αναπαύσει την ψυχή του, και να δώσει κουράγιο σε όλους εσάς από την οικογένειά του να συνεχίσετε να ζείτε με την απουσία του.

Επίσης το έστειλα σε 2-3 σελίδες διαφόρων forum καθώς και στο AWMN (Ασύρματο Μητροπολιτικό Δίκτυο Αθηνών). www.awmn.net/
Σαν κομβούχος που είμαι.
Άβαταρ μέλους
lrbill
bicycle training wheels
 
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: 21 Νοέμ 2007, 00:03

Δημοσίευσηαπό crazywolf » 21 Νοέμ 2007, 00:37

Φιλε το greek citroen club λυπαται για το περιστατικο. Το εχουμε υπ οψην μας και αν βρουμε κατι, θα το εχεις στα υπ' οψην...
Τα συλλυπητήρια μου, και εκ μερους του club...
Άβαταρ μέλους
crazywolf
bicycle training wheels
 
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: 21 Νοέμ 2007, 00:35

Δημοσίευσηαπό DarK_HumOuR » 21 Νοέμ 2007, 00:47

φιλε

τα θερμά συλλυπητήρια ολων μας, απο το φόρουμ του www.super3.gr

το θεμα σου ειναι αναρτημένο, και θα ειναι για πολυ καιρο..

πριν τρια χρονια εχασα τον μικρο μου αδερφο σε τροχαιο... δεν υπαρχουν λογια φιλε...

να εισαι δυνατος και να δινεις κουραγιο στους γονεις σου και στην οικογενεια.

σας χρειαζονται ολους...



ευχομαι ο δολοφονος να εχει την ιδια τυχη.

ΑΡΗΣ - Super 3
Άβαταρ μέλους
DarK_HumOuR
bicycle training wheels
 
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: 21 Νοέμ 2007, 00:39
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευσηαπό EuroMaster2008 » 21 Νοέμ 2007, 01:09

Αυτές οι στιγμές είναι πολύ δύσκολες για αυτούς που μένουν πίσω! Εύχομαι ολόψυχα να βρεθεί ο ΦΟΝΙΑΣ και να τιμωρηθεί! Συληπητήρια και από μένα! Τέλος θέλω να πω πως σχετική ανακοίνωση ανέβηκε και στο www.xaripoterfans.eu. Αν κάποιος μάθει κάτι θα επανέλθω να σας πω!!! Και πάλι κουράγιο!
Άβαταρ μέλους
EuroMaster2008
bicycle training wheels
 
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: 21 Νοέμ 2007, 01:06

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Γενικές Συζητήσεις

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 10 επισκέπτες