Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

Ο Θεός έβαλε το χέρι του ...

Θέλετε να ρωτήσετε ή να μοιραστείτε κάτι που είναι άσχετο με τις μοτοσυκλέτες και τα τετρακίνητα; Στείλτε το εδώ!

Δημοσίευσηαπό mprizolas » 08 Ιουν 2006, 07:49

Και να ήταν ο μόνος , ξέρετε πόσα μπαρμάδια και κυριούλες έχουν μπει ανάποδα στην Αττική Οδό , οι περισσότεροι στούκαραν . Απλά δεν μαθαίνονται αυτά . :twisted: :twisted: :twisted:
Δύο πράγματα ειναι απέραντα : η βλακεία ορισμένων ανθρώπων και το σύμπαν - για το δεύτερο δεν είμαι σίγουρος....."Αϊνστάιν".
mprizolas
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 633
Εγγραφή: 18 Νοέμ 2004, 07:52

Δημοσίευσηαπό donald » 08 Ιουν 2006, 09:38

Ούτε μαστουρομένος ούτε τίποτα, μάγκας ήταν(κατά την γνώμη του). Ας το έκαμνε αυτό και στο εξωτερικό, να δεις τι θα πάθαινε. Αλλά δεν φταίνε αυτοί που τα κάνουν. Φταίνε οι κύριοι που χορηγούνε διπλώματα χωρίς να περάσουν τον καθένα από ψυχολογικό τεστ. Ο/Η κάθε μουρλός/ή πέρνουν ένα χαρτί, καβαλάνε ένα αμάξι και όποιον τύχουνε. Και μετά μου λες να μην βάλω Bull bar, σκαλοπάτια, κοτσαδόρο και ότι άλλο μπορώ για να προστατευτώ. Πριτζζζζζζζ!!!!!!!!!!
Άβαταρ μέλους
donald
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 209
Εγγραφή: 26 Μάιος 2006, 13:05
Τοποθεσία: Πολίχνη Θεσσαλονίκη

Δημοσίευσηαπό manolo » 09 Ιουν 2006, 13:35

ΕΓΩ ΗΜΟΥΝ!!!
Πως κάνετε έτσι ρε παιδιά. Απλώς ξέχασα το μάτι της κουζίνας ανοιχτό και γύρισα για να το κλείσω...............
Άβαταρ μέλους
manolo
50cc moped
50cc moped
 
Δημοσιεύσεις: 22
Εγγραφή: 14 Νοέμ 2005, 22:23
Τοποθεσία: ΚΥΨΕΛΗ

Δημοσίευσηαπό Elvis_ » 13 Ιουν 2006, 15:05

εκανε που εκανε το λαθος. γιατι το εκανε ομως? γιατι να παει αντιθετα στην κυκλοφορια? σε τι τον βολευε αυτο που εκανε? :crazy:
Άβαταρ μέλους
Elvis_
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 33
Εγγραφή: 24 Οκτ 2005, 12:08

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Γενικές Συζητήσεις

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 26 επισκέπτες