Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

BRAT

Θέλετε να ρωτήσετε ή να μοιραστείτε κάτι που είναι άσχετο με τις μοτοσυκλέτες και τα τετρακίνητα; Στείλτε το εδώ!

Δημοσίευσηαπό GALLOPER » 30 Μάιος 2006, 22:56

[quote="takhs"]Δυστυχως ολη αυτη η κατασταση μονο θλιψη φερνει ... Το ποστ του Δοδου τα λεει ολα . Και σε τελευταια αναλυση δεν ειναι και τοσο κομψο στον χωρο του off - road.gr να συνεχιζεται αντιπαραθεση ενος αλλου φορουμ. Λιγη σοβαροτητα κυριοι ( σε ολους μας το λεω )[/quote

Τακη δεν εχω σκοπο να συνεχισω,να εχεις υπ οψιν σου ομως οτι το βημα μου για να λεω την αποψη μου ειναι εδω και στο to4x4.
Eπειδη λοιπον περασα και εγω απο το μπρατ δε νομιζω οτι δεν εχω το δικαιωμα να κριτικαρω αυτα που θεωρω κακως κειμενα στο φορουμ του μπρατ,το αν με διεγραψαν 2-3 ατομα δε παει να πει οτι δεν εχω δικαιωμα στα παραπανω.
Εξ αλλου στο φιναλε μπρατ δεν ειναι μονο το φορουμ!!!!!!
Μπρατ ειναι οσοι γουσταρουν το χαβαλε,την καλη παρεα,και κυριως τις εξορμησεις στο βουνο με τα τετρακινητα μας..
Μπρατ ειναι οΔρ.ΚΑΟΥΤΣΟΥΚ,ο ΑΠΕΙΡΟΣ,ο ΠΑΥΛΟΞ,ο ΜΑΥΡΟΧΡΗΣΤΟΣ,ο ΛΕΠΕΣ,ο ΜΠΛΑΚ ΝΤΟΚ,ο ΒΑΓΓΕΛΗΣ, ο ΜΙΧΑΛΗΣ,ο ΑΝΤΡΕΑΣ,ΕΣΥ ,ΕΓΩ,και οσοι γουσταρουν να βλεπονται στις βολτες ,στους αγωνες,στα ανταμωματα,στις μασαμπουκες,οπως ειπε και καποια κοπελα μεσα στο μπρατ


<<ΧΡΙΣΤΙΝΑ

Να μαζευτείτε κάτω από ένα δέντρο (στη σκια-γιατί ο ήλιος βαράει) και να τα πείτε όλα.

Τα forums, το msn, τα msg, τα mms και όλα αυτά τα αποχαυνωτικά μέσα χαλάνε τις σχέσεις.

Δεν βλέπεις τον άλλο στα μάτια και ορίστε τα αποτελέσματα... >>

Βασιλειαδης Σπυρος.
Άβαταρ μέλους
GALLOPER
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 345
Εγγραφή: 15 Οκτ 2005, 19:00

Δημοσίευσηαπό GALLOPER » 30 Μάιος 2006, 23:23

Caravan έγραψε:
GALLOPER έγραψε:Στη σειρα προεδροι στη σειρα........


:wave: :wave: :wave: :wave: :wave: :wave: :wave: :wave: :wave:


Ηρακλη τι σημαινουν τα ανθρωπακια,ρωταω γιατι κατι μου .......
Άβαταρ μέλους
GALLOPER
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 345
Εγγραφή: 15 Οκτ 2005, 19:00

ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΚΑΙ Η ΟΛΙΓΑΡΧΙΑ ΤΟΥ BRAT

Δημοσίευσηαπό GALLOPER » 31 Μάιος 2006, 13:06

Γραφω τα παρακατω γιατι πραγματικα αγαπαω αυτον τον χωρο(οχι μονο εγω )και λυπαμαι για τον χαρακτηρα που προσπαθει να του δωσει η ολιγαρχια του ΒΡΑΤ .
Το οφειλω και σε φιλους που μου λενε οτι τους βαζω ολους σε ενα τσουβαλι.
Εξ αλλου γι αυτο και ασχολουμαι ακομη με αυτο το θεμα .


<<Τελικα εχεται γινει γραφικοι.
Ποιοι ειστε εσεις που προσπαθειτε να βαλετε τον κοσμο στα δικα σας μετρα και σταθμα.......βαρεθηκατε; Στο καλο εσεις και τα ψυχοπλακωτικα σας ποστ.
Εσεις και οι λυκοφιλιες σας!!!!!
Εσεις και οι ψευτοδιανοουμενιστικες σας εξαρσεις επι παντος επιστητου!!!!!!!
Εσεις και το ακαταδεκτο εγω σας!!!!!
Ποιοι ειστε εσεις που προσπαθειτε να οχυρωσετε τον κοσμο........που προσπαθειτε να καλιεργεισετε μισος απεναντι σε οτι δεν μπορειτε να φτιαξετε
Ειστε τελικα εσεις κι εσεις, και οπως το πατε θα μεινεται μονο εσεις.
Και ξερετε γιατι ;
Γιατι απεναντι σας ειναι ολοι οι αλλοι .
Αυτοι που διωξατε και που προσπαθειτε να διωξετε...αλλα γιατι αληθεια ;;
Μηπως για να μεινουν κοντα σας τα καλα παιδια ,αυτοι που συμφωνουν σε ολα με τους <<εσας>>.
Σας πηραν χαμπαρι.....μηπως ειναι ωρα να παρετε εσεις τα κουβαδακια σας και να πατε σε αλλη μακρινη παραλια....αλλα που ειναι και ο εγωισμος βλεπεις!!!!
Σας λειπει η τσιπα το φιλοτιμο η παραδοχη και το συγνωμη!!!!!!!!!
Παρτε χαμπαρι οτι οι <<αλλοι>> σας πηραν πρεφα....και οσο προλαβαινετε σηκωστε ακομη πιο ψηλα τα τειχη του φορουμ :twisted: :twisted: που τελικα δεν ειναι δικο σας ειναι και δικο μας και εμας των αλλων!!!!!!
και επιτελους παρτε χαμπαρι οτι με τα πολλα ποστ, πολυγραφοτατοι φιλοι μου ,δεν θα κρατησετε τον κοσμο γιατι ο κοσμος,εμεις οι αλλοι θελουμε βολτες στα βουνα και χαβαλε, και καταλαβετε επιτελους οτι το φορουμ μονο αυτο πρεπει να εξυπηρετη, και οχι, τις οχι και τοσο ξαστερες επιδιωξεις σας
Ακουστε επιτελους αυτο που θελει ο κοσμος και συμορφωθειτε αλλιως να ειστε σιγουροι οτι αργα η γρηγορα θα μεινετε μονοι εσεις η ολιγαρχια του brat!!!!!!!!>>
_________________
Άβαταρ μέλους
GALLOPER
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 345
Εγγραφή: 15 Οκτ 2005, 19:00

Δημοσίευσηαπό Caravan » 31 Μάιος 2006, 13:12

GALLOPER έγραψε:
Caravan έγραψε:
GALLOPER έγραψε:Στη σειρα προεδροι στη σειρα........


:wave: :wave: :wave: :wave: :wave: :wave: :wave: :wave: :wave:


Ηρακλη τι σημαινουν τα ανθρωπακια,ρωταω γιατι κατι μου .......


Απλά αστειεύομαι Σπύρο.

Βλέπεις τις τελαυταίες φορές που μίλησα σοβαρά όλο κάτι απαντήσεις με παρόμοια ανθρωπάκια έβλεπα σαν απάντηση. :P
Από την άλλη με θεώρησαν και βλάκα που δεν καταλαβαίνω τι εννοεί ο ποιητής, οπότε ποιος ο λόγος να χαλάω την καρδούλα μου :?: :?: :?:
Άβαταρ μέλους
Caravan
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 201
Εγγραφή: 30 Μαρ 2005, 20:32
Τοποθεσία: Κρυονέρι Αττικής

Δημοσίευσηαπό xontros » 31 Μάιος 2006, 14:52

Μπλα-μπλα-μπλα
..........
..........
..........
Μπλα-μπλα-μπλα, και αποτέλεσμα ουδέν...

Έτσι είναι, άμα τα πάρεις στο κρανίο, γράφεις ό,τι σου κατέβει :evil: :evil: :evil: Το θέμα όμως είναι να μην το κρατάς Μανιάτικο...
Τελευταία επεξεργασία από xontros και 01 Ιουν 2006, 19:25, έχει επεξεργασθεί 2 φορά/ες συνολικά
<i>Brizola Raiders Adventure Team</i>
Άβαταρ μέλους
xontros
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 1343
Εγγραφή: 28 Ιαν 2003, 00:54

Δημοσίευσηαπό fokion » 31 Μάιος 2006, 15:08

Κοιτα να δεις σκοτωμος για το BRAT...........

Τελικα ειναι ΠΟΛΥ συμαντικο........
Άβαταρ μέλους
fokion
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 1199
Εγγραφή: 26 Μάιος 2004, 12:14
Τοποθεσία: ΓΕΡΑΚΑΣ

Δημοσίευσηαπό blackchris » 01 Ιουν 2006, 21:44

Αγαπητοί μου ΒRATers και αντι ΒRATers….. δεξιοι και αριστεροί,… γαύροι και βαζέλες,…………………. επί τέλους ειρήνη ημίν.
Οι ΒRATers για εμένα έχουν δίκιο σε αυτό που είπαν τόσες φορές “ αυτοί είμαστε και σε όσους αρέσουμε”, απολύτως σεβαστό.
Όλοι ΔΕΝ ταιριάζουν με oλους. Ο μικρός μας χώρος της τετρακίνησης είναι μια μικρογραφία της κοινωνίας μας. Ας κουλάρουμε όλοι και ας μην θέλουμε να γίνουμε “οι από εδώ γ@μ@νε τους από εκεί”
Όσοι νιώθουν ότι τους ταιριάζει το κλίμα και η ψυχολογία του BRAT ας ενταχθουν σε αυτό αν όχι υπάρχουν ένα σωρό άλλες παρέες – σύλλογοι – forum κτλ που μπορεί κάποιος να ενταχθεί και να περάσει καλά.
Δεν σου κάνει ένας χώρος δεν εντάσσεσαι έτσι απλά. Αν με κάποιον έχεις πρόβλημα απλά παύεις να ασχολείσαι μαζί του. Οι αρχαίοι ημών πρόγονοι έλεγαν ότι με δύο τρόπους δίνεις αξία σε έναν άνθρωπο, δίνοντας του την φιλίας σου η δίνοντας του την εχθρότητα σου. Αν λοιπόν κάποιον θεωρείς τόσο ανάξιο και ευτελή γιατί τον τιμάς δίνοντας του την έχθρα σου ?
Σπύρο αφού διέγραψαν σημαίνει ότι δεν κολλάς πλέον στην παρέας τους, τίποτα δεν σε αποκλείει να κάνεις παρέα με άτομα από το BRAT που εκτιμάς.
BRATers αφού τον διαγράψατε σημαίνει ότι δεν κολλούσε πλέον στην παρέα σας και αν αρχίσατε εκκαθαρίσεις καλά κάνετε αφού η παρέας σας αναπροσδιορίζεται και αναδιπλώνεται για να βρει τα κοινά της σημεία επαφής, αν τώρα κάποιος πει ότι πράξατε καλά η κακά πάλι δικό σας θέμα αφού αυτό επιθυμείται .
Προτείνω να ηρεμήσουμε και να μην μεταφέρουμε εδώ τις αντιπαραθέσεις περί BRAT. Άλλωστε το BRAT έχει ένα υπέροχο forum για αυτό :twisted: :twisted:
Άβαταρ μέλους
blackchris
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2712
Εγγραφή: 28 Σεπ 2003, 19:41

Δημοσίευσηαπό firelord » 01 Ιουν 2006, 22:18

θυμιζω σε ολους τι ωραια παρεα, τι φοβερες εκδρομες και τι απιστευτες εμπειριες μπορει να ζησει κανεις με μια παρεα, εκτος των φορα
SV4LAX
ARES (amateur radio emergency services) Mobile stations
SV4LAX-8 Discovery
SV4LAX-9 Freelander
QRV SV4F Mount Pelion
info www.qrz.com
www.sz4srm.gr RADIO AMATEURS CLUB MAGNESIA
Άβαταρ μέλους
firelord
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2982
Εγγραφή: 29 Σεπ 2004, 19:20
Τοποθεσία: Volos

Δημοσίευσηαπό blackchris » 02 Ιουν 2006, 00:20

firelord έγραψε:θυμιζω σε ολους τι ωραια παρεα, τι φοβερες εκδρομες και τι απιστευτες εμπειριες μπορει να ζησει κανεις με μια παρεα, εκτος των φορα


Και εσύ που το ξέρεις ?? :twisted: :twisted: :twisted:
Άβαταρ μέλους
blackchris
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2712
Εγγραφή: 28 Σεπ 2003, 19:41

Δημοσίευσηαπό Lepes » 02 Ιουν 2006, 07:48

1) Xontre εχεις και γαμω τα κρανια οεο οεο οεο
2)Μαυροχρηστε εσυ εχεις παθει σιγουρα ηλιαση :):):)
ΒRAT PRESIDENT
www.brat???.gr
Άβαταρ μέλους
Lepes
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 482
Εγγραφή: 03 Μάιος 2004, 11:41
Τοποθεσία: Αθηνα

Δημοσίευσηαπό Metalaxe » 02 Ιουν 2006, 07:56

Παιδιά ο Μαυροχρήστος δεν είναι καλά, το χάνουμε το παλληκάρι σας λέω, ένας γιατρός δεν υπάρχει ρεεεεεεεε.... :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Γιώργο αγόρι μου, τι έπαθες, μήπως σε στεναχώρησε κανείς να του σπάσω το κεφάλι ?? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Πρόεδρος B.R.A.T.(Τομέας W/H/R...)
Brizola Raiders Adventure Team
http://www.brat.gr
Άβαταρ μέλους
Metalaxe
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2161
Εγγραφή: 19 Μαρ 2003, 19:40
Τοποθεσία: Melissia

Δημοσίευσηαπό firelord » 02 Ιουν 2006, 08:24

ξανακολλησε με ή ξαναχάλασε το παρταλι του και ντρεπεται. Του βγαίνει λιγο ασχημα βεβαια, συνηθες φαινομενο
SV4LAX
ARES (amateur radio emergency services) Mobile stations
SV4LAX-8 Discovery
SV4LAX-9 Freelander
QRV SV4F Mount Pelion
info www.qrz.com
www.sz4srm.gr RADIO AMATEURS CLUB MAGNESIA
Άβαταρ μέλους
firelord
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2982
Εγγραφή: 29 Σεπ 2004, 19:20
Τοποθεσία: Volos

Δημοσίευσηαπό GALLOPER » 02 Ιουν 2006, 09:21

Μανιατικο???? :faroah: :faroah: .
Απλα καταδικασα πρακτικες απο ορισμενα ατομα που το παιζουν :angel5: :angel5:
Τελος απο εμενα πανω σ αυτο το θεμα (μπρατ)
Πορευθειται εν ειρηνη :signbye: :signbye: :signbye:
Άβαταρ μέλους
GALLOPER
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 345
Εγγραφή: 15 Οκτ 2005, 19:00

Δημοσίευσηαπό xontros » 02 Ιουν 2006, 16:15

blackchris έγραψε:Σπύρο αφού διέγραψαν σημαίνει ότι δεν κολλάς πλέον στην παρέας τους, τίποτα δεν σε αποκλείει να κάνεις παρέα με άτομα από το BRAT που εκτιμάς. BRATers αφού τον διαγράψατε σημαίνει ότι δεν κολλούσε πλέον στην παρέα σας και αν αρχίσατε εκκαθαρίσεις καλά κάνετε αφού η παρέας σας αναπροσδιορίζεται και αναδιπλώνεται για να βρει τα κοινά της σημεία επαφής, αν τώρα κάποιος πει ότι πράξατε καλά η κακά πάλι δικό σας θέμα αφού αυτό επιθυμείται .
Προτείνω να ηρεμήσουμε και να μην μεταφέρουμε εδώ τις αντιπαραθέσεις περί BRAT. Άλλωστε το BRAT έχει ένα υπέροχο forum για αυτό :twisted: :twisted:

Μια τελευταία κουβέντα, και υπόσχομαι να μην ξαναεπανέλθω :roll:
Το μόνο που θέλαμε είναι να μην υπάρχουν προσωπικές αντιπαραθέσεις στο φόρουμ, είναι πολύ κακό να ΜΕΝΟΥΝ γραμμένα πράγματα που ίσως να μην τα εννοείς τελικά. Και το φόρουμ ΔΕΝ μπορεί να είναι το ίδιο με την παρέα...
<i>Brizola Raiders Adventure Team</i>
Άβαταρ μέλους
xontros
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 1343
Εγγραφή: 28 Ιαν 2003, 00:54

Δημοσίευσηαπό blackchris » 03 Ιουν 2006, 05:53

Metalaxe έγραψε:Παιδιά ο Μαυροχρήστος δεν είναι καλά, το χάνουμε το παλληκάρι σας λέω, ένας γιατρός δεν υπάρχει ρεεεεεεεε.... :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Γιώργο αγόρι μου, τι έπαθες, μήπως σε στεναχώρησε κανείς να του σπάσω το κεφάλι ?? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Ναι με στεναχώρησε ο Βαγγέλης, μου άρπαξε την μολότοφ απο το χέρι πάνω που ήμουν έτοιμος να κάψω το χρέπι :twisted: :twisted:
Άβαταρ μέλους
blackchris
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2712
Εγγραφή: 28 Σεπ 2003, 19:41

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Γενικές Συζητήσεις

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 11 επισκέπτες