Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

BRAT

Θέλετε να ρωτήσετε ή να μοιραστείτε κάτι που είναι άσχετο με τις μοτοσυκλέτες και τα τετρακίνητα; Στείλτε το εδώ!

Δημοσίευσηαπό GALLOPER » 26 Οκτ 2006, 15:49

Γεια σου ρε Τεντε......υπαρχει και φιλοτιμο!!!!!!! :twisted: :twisted: :twisted:
Άβαταρ μέλους
GALLOPER
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 345
Εγγραφή: 15 Οκτ 2005, 19:00

Για ρομαντικους μπρατακηδες

Δημοσίευσηαπό GALLOPER » 27 Οκτ 2006, 15:01

Οποιος γουσταρει,σε οποιον αρεσουμε,Ελλας Ελληνων Χριστιανων,ταξη,ασφαλεια........μια παρεα ειμαστε ... αλλα οπως γουσταρουν καποιοι πουχουν το πανω χερι....το πως το πηραν, ε.. με την ανοχη καποιων ποιο ρομαντικων.........α ρε βρομοσουτζουκι...εισαι ωραιος!!!!
Άβαταρ μέλους
GALLOPER
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 345
Εγγραφή: 15 Οκτ 2005, 19:00

Μονο για παλιους μπρατερς (κι ο Σαμυ μεσα εεεεεεε)

Δημοσίευσηαπό GALLOPER » 28 Οκτ 2006, 19:52

Λοιπον μαγκες μου παρτε μερικα πραγματακια κι απο μενα...
Αυτο ρε παιδες περι ιδεας μπρατ η φιλοσοφιας μπρατ δεν μπορεσα να το καταλαβω ποτε η μαλλον καλυτερα δεν θελησα κι αυτο γιατι δεν πιστευω οτι εστω και στην εποχη μας υπαρχουν ατομα που στερουνται αξιων και ιδεολογιων!!!!!!!
Ρε μπαγασηδες με συγκινησατε με τις φωτο απο την εκδρομη περσι τετοια εποχη αν δεν κανω λαθος ,πραγματικα απο τις καλητερες που εκανα στο μπρατ απο ολες τις αποψεις και κυριως απο παρεα .
Αυτους ναι μπορω να τους πω μπρατ αψογοι με την πλακα μας δεν κολωσαμε πουθενα......γενικα γαμω!!!!!!!!
Τωρα( εκτος απο τους καινουργιους που δεν τα ξερω τα παιδια) με καποιους εκει μεσα οχι δεν αξιζει να ασχοληθεις αλλα λερωνεσαι κιολας :evil: :evil:
Αυτο που δεν καταλαβαινω ρε μαγκες με εσας ειναι αφου χαλιεστε τοσο γιατι δεν τους στελνετε απο κει που ρθαν και καθεστε και ανεχεστε τους εκβιασμους και τις καθε ειδους παπαριες και ιντριγκες που δημιουργουν
Οταν τους τα ελεγα εγω δεν μιλαγε κανεις και φτασατε εδω........
Μαγκες οι τυποι κατ εμε το πραμα το πανε στο επαγγελματικο του και το βλεπετε κατα καιρους με τις διαφορες σφηνες και μπηχτες που πετανε.
Η νομιζετε οτι τους επιασε ο πονος να κανουν το μπρατ μεγαλο......γιατι συνεχεια ελατε κι ελατε και ζητω και τοσα μελη και μπραβο και αλλες τετοιες αηδιες, το κασε τους ανεβαζουν οι ανθρωποι και μπραβο τους μονο που δεν εχουν το σθενος να το παραδεχθουν ανοιχτα,εξ αλλου που θα βρουν αλλου τετοια ευκαιρια (πιασαρικο μπραντ νειμ,ετοιμος κοσμος.....)
Εχουν διμηουργησει και ενα καλο καστ παρατρεχαμενων και οποιον παρει ο χαρος.
Εξ αλλου για πειτε μου αυτοι οι τυποι αν τους ενδιεφερε η παρεα και οι εκδρομες και η καλη ταβερνα δεν θα συμετειχαν!!!!!! πουντοι :?: :?: :?:
Μονο για ιντιγκα,διαπλοκη,μπερδεμενα σεναρια και καλεσματα σε φιεστες ειναι.
Για πειτε μου ποτε οι ακατανομαστοι(κλεμενο) σας- μας καλεσαν σε καμμια εκδρομη η βολτα η ταβερνα,για μετρηστε,οχι τιποτα αλλο για να δειτε ποσο και μεχρι ποτε (αν)ενδιαφεροντουσαν για το παρειστικο του πραγματος.
Τα γραφω αυτα γιατι μου τη δινει και εμενα αλλα και σε αλλους αυτη η κατασταση γιατι αλλιως το ξεκινησαμε ........και αλλου το πηγαν :? :? :?

A.....μην ξεχασω αφου ξεμπλεξα με εσας εβαψα και το καπο, τι τραπεζακι για τσιπουρα.........αμερικαν μπαρ μου το ειχαμε κανει :twisted: :twisted: :twisted:
Άβαταρ μέλους
GALLOPER
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 345
Εγγραφή: 15 Οκτ 2005, 19:00

Δημοσίευσηαπό tedos » 31 Οκτ 2006, 19:21

Ρε συ Σπυρο μπας και πηρε πουθενα το ματι σου τον καπελα??? Του την ειπανε λιγο ειναι και ευαισθητος, τον εχουμε χασει και ανησυχουμε! Για βοηθα ρε φιλε να τον βρουμε......
Stratego Adventure Team

My other name is ΑΔΩΝΙΣ..


Nemo Vom Batu
Άβαταρ μέλους
tedos
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2571
Εγγραφή: 28 Οκτ 2003, 18:21
Τοποθεσία: South Evoia, Greece

Δημοσίευσηαπό blackchris » 01 Νοέμ 2006, 08:01

tedos έγραψε:Ρε συ Σπυρο μπας και πηρε πουθενα το ματι σου τον καπελα??? Του την ειπανε λιγο ειναι και ευαισθητος, τον εχουμε χασει και ανησυχουμε! Για βοηθα ρε φιλε να τον βρουμε......


Εδώ είμαι καρντια μου και ευαισθησία έχω μόνο στις αιμορροΐδες μου :twisted: :twisted:
Άβαταρ μέλους
blackchris
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2712
Εγγραφή: 28 Σεπ 2003, 19:41

Δημοσίευσηαπό GALLOPER » 01 Νοέμ 2006, 10:07

tedos έγραψε:Ρε συ Σπυρο μπας και πηρε πουθενα το ματι σου τον καπελα??? Του την ειπανε λιγο ειναι και ευαισθητος, τον εχουμε χασει και ανησυχουμε! Για βοηθα ρε φιλε να τον βρουμε......


Και μενα μου την ειπανε ρε φιλε τι να κανουμε ετσι ειναι η παλιοζωη :twisted: :twisted: αλλα οπως ειδες ο Μαυροχρηστος ειναι εδω!!!!
Άβαταρ μέλους
GALLOPER
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 345
Εγγραφή: 15 Οκτ 2005, 19:00

Δημοσίευσηαπό GALLOPER » 12 Δεκ 2006, 13:00

Eυχαριστω τους φιλους μου απο το φορουμ για τις ευχες.

Σπυρος Βασιλειαδης
Άβαταρ μέλους
GALLOPER
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 345
Εγγραφή: 15 Οκτ 2005, 19:00

BRAT-ΞΕBRAT ...

Δημοσίευσηαπό geco » 12 Δεκ 2006, 13:10

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ κύριε ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗ galloper !!!

Εύχομαι υγεία και μακροημέρευση !!!

Πρόσεχε τις παρέες σου !

Ο Φίλος geco

Γεώργιος Οικονομάκος
Άβαταρ μέλους
geco
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 1523
Εγγραφή: 03 Μαρ 2004, 13:47
Τοποθεσία: Όπου έχει χώμα !

Δημοσίευσηαπό Lonely_Wolf » 12 Δεκ 2006, 13:57

Φίλε Σπύρο Χρόνια πολλά, να χαίρεσε την γιορτή σου :wink:
Άβαταρ μέλους
Lonely_Wolf
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 937
Εγγραφή: 01 Ιουν 2005, 10:34
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευσηαπό michailbm » 12 Δεκ 2006, 14:10

Πολυχρονος κι απο εδω!
Άβαταρ μέλους
michailbm
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 1294
Εγγραφή: 19 Δεκ 2004, 15:04
Τοποθεσία: Χανια Κρητη - Αγια Θεσσαλια

Δημοσίευσηαπό GALLOPER » 12 Δεκ 2006, 15:00

Φιλοι μου σας ευχαριστω για τις ευχες σας.
Σπυρος ο απροσεχτος :twisted: :twisted: :twisted:
Άβαταρ μέλους
GALLOPER
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 345
Εγγραφή: 15 Οκτ 2005, 19:00

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Γενικές Συζητήσεις

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 7 επισκέπτες

cron