Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

BRAT

Θέλετε να ρωτήσετε ή να μοιραστείτε κάτι που είναι άσχετο με τις μοτοσυκλέτες και τα τετρακίνητα; Στείλτε το εδώ!

Δημοσίευσηαπό michailbm » 25 Μάιος 2006, 21:45

ΝΤΡΟΠΗ ΝΤΡΟΠΗ ΝΤΡΟΠΗ!
Δεν αντεχω αλλο ΝΤΡΟΠΗ ΚΑΙ ΑΙΣΧΟΣ!
Δεν θελω και δεν πρεπει να αχοληθω αλλο!
(για το θεμα με τους αλβανους παει αυτο και οχι για το συνολο του BRAT και το προβλημα με τον Σπυρο)
Άβαταρ μέλους
michailbm
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 1294
Εγγραφή: 19 Δεκ 2004, 15:04
Τοποθεσία: Χανια Κρητη - Αγια Θεσσαλια

Δημοσίευσηαπό vagelis » 26 Μάιος 2006, 07:22

michailbm έγραψε:ΝΤΡΟΠΗ ΝΤΡΟΠΗ ΝΤΡΟΠΗ!
Δεν αντεχω αλλο ΝΤΡΟΠΗ ΚΑΙ ΑΙΣΧΟΣ!
Δεν θελω και δεν πρεπει να αχοληθω αλλο!
(για το θεμα με τους αλβανους παει αυτο και οχι για το συνολο του BRAT και το προβλημα με τον Σπυρο)

Γραφε τετοια να δεις που θα σε πουνε και ρατσιστη.
THE BEST 4X4XFAR

SIII 88 YELLOW HREPI

EΛΛΗΝΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΤΑΤΑ
ΝΕΚΡΟΙ ΟΛΟΥ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΕΝΩΘΕΙΤΑΙ.
ΛΑΖΑΡΕ ΠΡΟΔΟΤΗ ΘΑ ΠΕΘΑΝΕΙΣ.
Άβαταρ μέλους
vagelis
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2521
Εγγραφή: 19 Νοέμ 2003, 07:58
Τοποθεσία: N.Iraklio Attikis

Δημοσίευσηαπό GALLOPER » 26 Μάιος 2006, 11:12

Μ αρεσει που τα ατομα αυτα τα εχουν στην πρωτη γραμμη του φορουμ!!!!!
Ε... καποιος ας τους μιλησει για το ΡΕΞΟΝΑ γιατι η δυσοσμια θα τους πνιξει!!!
Ακουτε ακουτε ....Να τους δωσουμε (στους Αλβανους) την γη που διεκδικουν γιατι........λει εμεις την αφηνουμε ανεκμεταλευτη :evil: :evil: :evil: ΟΞΩ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!!!!!!!!!!!
Το νου σας γιατι αν τους κανουν αντμινς βλεπω το φορουμ(brat) να εκπεμπει απο Αλβανια :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:
Άβαταρ μέλους
GALLOPER
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 345
Εγγραφή: 15 Οκτ 2005, 19:00

Δημοσίευσηαπό jdelis » 26 Μάιος 2006, 12:03

Για ποιό πράγμα μιλάτε ακριβώς βρε παιδιά; Πού είναι το επίμαχο θέμα...; :?:
Άβαταρ μέλους
jdelis
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 593
Εγγραφή: 03 Μάιος 2003, 14:33
Τοποθεσία: Ν. Φιλ/φεια, Αθήνα

Δημοσίευσηαπό GALLOPER » 26 Μάιος 2006, 12:50

B.R.A.T. Forum Αρχική σελίδα » Διάφορα » Γενικά Θέματα » Τίτλος εκπομπής:..... ΕΤΣΙ ΧΩΡΙΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ....
Άβαταρ μέλους
GALLOPER
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 345
Εγγραφή: 15 Οκτ 2005, 19:00

Δημοσίευσηαπό GALLOPER » 26 Μάιος 2006, 16:16

Επιτελους κλειδωσαν το συγκεκριμενο τοπικ με τα αισχη τους περι Αλβανοφιλιας !!!!!!!!!!!!!!!
Τελικα οπως μου ειπε και ενας φιλος<<ηταν τιμη μου που με διαγραψανε απο ενα τετοιο φορουμ>>.
Το καλο ειναι οτι με διεγραψαν γιατι <<εβρισα λεει τον συγκεκριμενο ανθρωπο>> :D :D
Ο οποιος μαζι με το ταιρι του μας εχουν βρισει σαν ΕΛΛΗΝΕΣ, και κανεις απο τους διοικουντες το φορουμ δεν ειχε το φιλοτιμο οχι να τους διαγραψει απο το συγκεκριμενο φορουμ,αλλα απο προσωπου γης :evil: :evil: :evil:

Τελειωνοντας να ζητησω συγνωμη απο τους συμφορουμιστες για τον χωρο που επιασα στο φορουμ για αυτο το θεμα.
Απλα χωρις να εχω κανενος ειδους εμμονες ουτε με χωρους ουτε με ανθρωπους,θεωρησα καλο να θιξω τα παραπανω και να πω οτι πραγματικα ντρεπομαι που συναναστραφηκα με καποιους ανθρωπους απο τον χωρο αυτο(μπρατ),γιατι οπως και να το κανουμε υπαρχουν ακομα εκει και καποια αξιολογα ατομα.
Άβαταρ μέλους
GALLOPER
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 345
Εγγραφή: 15 Οκτ 2005, 19:00

Δημοσίευσηαπό jdelis » 29 Μάιος 2006, 09:53

Δεν τα είχα διαβάσει γιατί δε μπαίνω στο συγκεκριμένο site. Τι να πω, αν δεν το διάβαζα δεν θα πίστευα πως κάποιοι άνθρωποι έχουν τις συγκεκριμένες απόψεις. Είναι λυπηρό... :(

Θα ήμουν πολύ πιο σκληρός στους χαρακτηρισμούς μου, αλλά αφού δεν γράφουν εδώ δεν θα ήταν τίμιο, λόγω έλλειψης αντιπαράθεσης.

Όσον αφορά το θέμα του ρατσισμού έχω να πω πως ο κάθε λαός διαμορφώνει μόνος του την εικόνα προς τα έξω. Οι προκαταλήψεις δημιουργούνται από γεγονότα, δε νομίζω πως υπάρχει προκατάληψη (θετική ή ανητική) εξ'αρχής, στους περισσότερους. Οι Πακιστανοί πχ. βρίσκονται στην Ελλάδα δεκαετίες. Δεν άκουσα άνθρωπο που τους είχε στη δούλεψή του να πει ποτέ κακή κουβέντα. Και δεν άκουσα επίσης για "πακιστανική μαφία" κλπ. Από εκεί και πέρα...
Άβαταρ μέλους
jdelis
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 593
Εγγραφή: 03 Μάιος 2003, 14:33
Τοποθεσία: Ν. Φιλ/φεια, Αθήνα

Δημοσίευσηαπό Lepes » 29 Μάιος 2006, 11:41

Σπυρο στο Beach party θα ερ8εις ????
ΒRAT PRESIDENT
www.brat???.gr
Άβαταρ μέλους
Lepes
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 482
Εγγραφή: 03 Μάιος 2004, 11:41
Τοποθεσία: Αθηνα

Δημοσίευσηαπό GALLOPER » 29 Μάιος 2006, 14:35

Βασιλη εισαι απαιχτος :twisted: :twisted: :twisted:
Να ερθω για να δω τι ....αγαπημενες φατσουλες απ τα παλια.........ευχαριστω δεν θα παρω......ασε που φοβαμαι κιολας :shock: :shock: :shock:


Author Message
Fyz
Forum Admin
Avatar

PostPosted: Mon May 29, 2006 11:12 am Post subject: Σ οσους αρεσουμε...για τους "αλλους" δεν θα μπορεσ Back to top
Αγαπητοι φιλοι ... Πριν απο λιγους μηνες ειχα κανει ενα ποστ , το οποιο ειχε τιτλο "Βαρεθηκα"...Σ εκεινο το ποστ λοιπον ελεγα για καποιους προβληματισμους που ειχα σε σχεση με καποια ατομα,τα οποια μονιμως δημιουργουσαν καποια προβληματα στο φορουμ , μ αποτελεσμα να εχουμε συνεχομενες εντασεις και τσακωμους μεταξυ μας...Φυσικα δεν περιμενα να γινει κατι συνταρακτικο και ν αλλαξουν τα πραγματα , ετρεφα βεβαια καποιες ελπιδες οτι ισως να "χτυπαγα" καποια ευαισθητη χορδη των συγκεκριμενων αυτων ατομων και αλλαζε κατι...Ποσο πολυ εξω επεσα....
Για να μη σας κουραζω, θελω απλα να σας πω αυτο που λεμε ολοι μας απο την πρωτη μερα που φτιαξαμε το B.R.A.T.
Η παρεα ειναι αυτη που ειναι...Πολλοι ηρθαν , ειδαν δεν τους αρεσε και εφυγαν...Ακομα περισσοτεροι ηρθαν , ειδαν τους αρεσε και εγιναν ενα με εμας...Ειμαι απο τους παλιοτερους εδω μεσα και δεν θυμαμαι σε καμια περιπτωση,να πιασαμε κανεναν απο το λαιμο και να του ειπαμε ελα εδω μαζι μας...Αν σας αρεσει αυτο που εχουμε πολυ καλα...Αν παλι δεν σας αρεσει υπαχουν κι αλλες παραλιες (οπως παλιοτερα μας ειχαν πει καπου αλλου...)Τα κουβαδακια σας και 1240 1240 1240 1240 1240
Δεν υπαρχει λογος παρεξηγησης...Φιλοι ειμαστε,φιλοι θα παραμεινουμε...Και στο Βουνο να βρεθουμε θα σας μιλησουμε , και θα σας βοηθησουμε , ή και το αντιθετο , αν υπαρχει αναγκη και ολα θα ειναι ωραια και καλα...Οι αντμιν και οι μοντερειτορ θα κανουν οσο καλυτερα μπορουν τη δουλεια τους , και οι υπολοιποι θα πρεπει να καταλαβουμε ποσο δυσκολο ειναι το εργο που εχουν αναλαβει να κανουν...Δεν υπαρχει λογος να συνεχιζονται οι κοντρες και οι προστριβες...ΒΑΡΕΘΗΚΑ!!!

_________________
Τσι πατσιμ,πατσιμ...Τσι βα πατσιμ,Νου στιμ...

www.geocities.com/sv1fyz

B.R.A.T. PRESIDENT

Ασε μην με δουν και παθουν τιποτε......και θυμηθουν τα διαγραφικα τους.....και εχουν φτυσει και αιμα για να το στησουν......αυτοι.......οχι εμεις :!: :!: :!:
Άβαταρ μέλους
GALLOPER
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 345
Εγγραφή: 15 Οκτ 2005, 19:00

Δημοσίευσηαπό zapmaria » 29 Μάιος 2006, 14:40

Sorry μια ερώτηση και δεν ξαναφεύγω από το θέμα.
Φίλε Galloper Είσαι Βλάχος??????
Πάμε Νυμφαίο

SUZUKI IGNIS 4x4
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
zapmaria
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 3670
Εγγραφή: 09 Φεβ 2006, 09:05
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευσηαπό GALLOPER » 29 Μάιος 2006, 15:27

Προς τι το ενδιαφερον για την καταγωγη μου :?: :?: :?: :?:
Άβαταρ μέλους
GALLOPER
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 345
Εγγραφή: 15 Οκτ 2005, 19:00

Δημοσίευσηαπό Lepes » 29 Μάιος 2006, 16:15

xaxa καλο zapmaria.. Οχι ο fyz ειναι που γραφει τα βλαχικα !!! εγω ομως ειμαι ;) αλλα δεν ξερω βλαχικα!!! :(
Ρε συ Σπυρο αλλο το φορουμ αλλο η παρεα ;);)
ΒRAT PRESIDENT
www.brat???.gr
Άβαταρ μέλους
Lepes
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 482
Εγγραφή: 03 Μάιος 2004, 11:41
Τοποθεσία: Αθηνα

Δημοσίευσηαπό zapmaria » 29 Μάιος 2006, 16:21

Α ήταν από το copy-paste. Μάλιστα οκ με κάλυψες. Ξαναγυρίστε στο θέμα σας.
Πάμε Νυμφαίο

SUZUKI IGNIS 4x4
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
zapmaria
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 3670
Εγγραφή: 09 Φεβ 2006, 09:05
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευσηαπό GALLOPER » 29 Μάιος 2006, 16:53

Βασιλη μου εχεις δικιο αλλα εδω που τα φτασανε τα πραματα πιστεψε με θα χαλαστω αν ερθω.ξερεις οτι σε εκτιμω οπως και αλλα ατομα μεσα στο μπρατ .
Φενεται οτι τελικα η κλικα που κανει κουμαντο θελει να κοψει και να ραψει εκτος απ το φορουμ (που πιστεψε με με εχει πραγματικα τιμηση η διαγραφη μου ) και την παρεα στα μετρα της .
Το αν θα το πετυχει στο χερι σας ειναι.
Και ενοω στο χερι των σοβαρων ανθρωπων που ακομα παραμενουν στο φορουμ .
Σου λεω και παλι οτι δεν εχω κανενα προβλημα με το μπρατ ετσι οπως ξεκινησε, σαν παρεα με αγαπη στην τετρακινηση και στον χαβαλε.
Και σαφως ειμαι υπερ του να διατηρηθη η παρεα του μπρατ(το φορουμ χαρισμα τους).
Το τηλ. μου το ξερεις και εσυ και οποιος αλλος θελει να βρεθουμε και να κανουμε αυτο που πραγματικα αγαπαμε(βολτες-κουβεντουλα-μασαμπουκα) παντα διαθεσιμος.
Φιλικα Σπυρος
Άβαταρ μέλους
GALLOPER
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 345
Εγγραφή: 15 Οκτ 2005, 19:00

Δημοσίευσηαπό Lepes » 30 Μάιος 2006, 07:52

Σπυρο καμοια κλικα δεν κανει κουμαντο γιατι απλα δεν γινετε να κανεις κουμαντο το BRAT το να φυγεις απο ενα φορουμ δεν εχει καμοια σχεση με την ιδεα BRAT ;) ΒRAT ειναι τα βουνα τα λαγκαδια οι πεδιαδες και ολεεεςςς οι ταβερνες(που εχουν πιστοποιηση :):) :):))
Τωρα για το beach party εγω σου λεω να ξανασκεφτεις γιατι ειναι παρα πολυ αυτοι που θελουν να σε δουν εκει.
Οσο για μασαμπουκα λιαν συντομος πρεπει να το κανονισουμε ......(και εχω αρχισει και διαιτα γμτ..)
ΒRAT PRESIDENT
www.brat???.gr
Άβαταρ μέλους
Lepes
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 482
Εγγραφή: 03 Μάιος 2004, 11:41
Τοποθεσία: Αθηνα

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Γενικές Συζητήσεις

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 48 επισκέπτες