Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

Απόψεις: Off-Road.gr

Θέλετε να ρωτήσετε ή να μοιραστείτε κάτι που είναι άσχετο με τις μοτοσυκλέτες και τα τετρακίνητα; Στείλτε το εδώ!

Δημοσίευσηαπό disco » 09 Σεπ 2006, 09:27

Ένα τσατ (ανά ενότητα μάρκας οχημάτων) θα ήταν καλο, για να έχουμε αμεσότητα στην ανταλλαγή απόψεων όσον βρίσκονται ον λαιν .
VoiP-Τηλ.-Skype
discopatra
Άβαταρ μέλους
disco
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 1742
Εγγραφή: 11 Ιούλ 2005, 09:10
Τοποθεσία: Πατρα

Re: Απόψεις: Off-Road.gr

Δημοσίευσηαπό zappy » 24 Απρ 2007, 09:26

superspy έγραψε:1-Γιατί "μπαίνω" στο Off-Road.gr;
2-Πόσο συχνά;
3-Τι μου αρέσει;
4-Τι ΔΕΝ μου αρέσει;
5-Τι θα ήθελα ακόμα;


1- Για να μάθω νέα, να δω τι γίνεται...
2- Κάθε μέρα... πολλές φορές τη μέρα!
3- Πού αν έχεις μια απορία όλο και κάποιος θα βρεθεί να στη λύσει και γενικά, αν χρειάζεται κανείς βοήθεια μπορεί να παίρνει απαντήσεις
4- Που δν υπάρχει chat room με αποτέλεσμα αντι μέσω μσν ή πμ αρκετοί να κάνουν την πλάκα και τον χαβαλέ τους μέσα στο φόρουμ. Οχι οτι δν μου αρέσει ο χαβαλές, αλλά έτσι χάνονται τα ουσιαστικά πράγματα (πχ νέα).΄
5- Αυτό το τσακ ρουμ που λέγαμε... αν γίνεται. Γιατί καμιά φορά έχω όρεξη να πω και καμιά βλακεία παραπάνω έτσι για την πλάκα, αλλά μετά έχω τύωψεις οτι φορτώνω το φόρουμ χωρίς λόγο.

Αλλά έχω να προσθέσω οτι δν έχω απολύτως κανένα παράπονο από τη σελίδα, αντιθέτως μου αρέσει πολύ :)
ο,τι κι αν πει κανείς, δεν μπορεί να συγκριθεί με αυτά που κάνει...

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
zappy
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 134
Εγγραφή: 04 Δεκ 2006, 16:16
Τοποθεσία: μεταξύ φθοράς και αφθαρσίας

Re: Απόψεις: Off-Road.gr

Δημοσίευσηαπό panjo » 13 Δεκ 2007, 13:57

Το πρωτο off-road forum και σημερα το ενα εκ των δυο που απομείνανε για 4χ4.
Μου αρέσει ο δημοκρατικός χαρακτήρας τον οποίο αναγνωρίζεις με τον καιρό. Προσφατα σε forum 'γρήγορων' με στείλανε στο διαολο υστερα απο μηνυμα παραπονου προς administrator του τυπου "γιατί ρε παιδιά να κανω 30 ποστ για να βαλω αγγελία; δεν βλεπετε οτι δεν εχετε πολλα μέλη;"

Ναστε καλα ρε παιδια ΖΗΤΩ το www.off-road.gr
panjo
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 67
Εγγραφή: 02 Νοέμ 2002, 19:13

Re: Απόψεις: Off-Road.gr

Δημοσίευσηαπό gourouna10 » 11 Απρ 2009, 23:01

εγω μπαινω γιατι μου αρεσουν τα μπασιματα γενικα,και στον δρομο και εκτος δρομου....
Άβαταρ μέλους
gourouna10
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 160
Εγγραφή: 17 Φεβ 2007, 12:55
Τοποθεσία: athens@ãιωργος

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Γενικές Συζητήσεις

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 15 επισκέπτες