Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

Και το μεγάλο ερώτημα είναι.....

Θέλετε να ρωτήσετε ή να μοιραστείτε κάτι που είναι άσχετο με τις μοτοσυκλέτες και τα τετρακίνητα; Στείλτε το εδώ!

Δημοσίευσηαπό Drako » 20 Ιούλ 2005, 09:12

teroulas έγραψε:
Drako έγραψε:Εμένα η δικιά μου (δεν είναι γυναίκα μου )... μου ΠΗΡΕ κορωνοπήνια...


Καλά, αναβάθμισε την σε σύζυγο και τα ξαναλέμε :twisted:



Πιο σύντομα θα αναβαθμίσω το 2.5 σε 4 λιτρο...... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
(0)IIII(0)

Β.R.A.T..... where the roads end....
Άβαταρ μέλους
Drako
50cc moped
50cc moped
 
Δημοσιεύσεις: 10
Εγγραφή: 08 Ιούλ 2005, 10:45

Δημοσίευσηαπό Metalaxe » 20 Ιούλ 2005, 09:18

Drako έγραψε:Πιο σύντομα θα αναβαθμίσω το 2.5 σε 4 λιτρο...... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ωραίοοοοοοοςςςςςςςςς....... :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
:D :D :D :D :D :D :D :D
Πρόεδρος B.R.A.T.(Τομέας W/H/R...)
Brizola Raiders Adventure Team
http://www.brat.gr
Άβαταρ μέλους
Metalaxe
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2161
Εγγραφή: 19 Μαρ 2003, 19:40
Τοποθεσία: Melissia

Δημοσίευσηαπό xalk » 21 Ιούλ 2005, 02:25

hmmmm... κλασσικό κόλπο, δεν το είπε κανείς:
μου είχε καρφωθεί να αλλάξω λάστιχα!
"κόλλησα" κι εγώ το vitara σε 5 πόντους λάσπη με την συζυγο μέσα!
Έριξα το "φταίξιμο" στα λάστιχα, και η ερώτηση που μου έγινε ήταν : και γιατί δεν βάζεις τα άλλα? ξέρεις αυτά με τα τακούνια!
- ναι βρε καλά λες! αύριο πάω να κοιτάξω για λάστιχα! (είχαν ήδη παραγγελθεί)
και ναι κύριοι! είχε και την ικανοποίηση ότι το πρότεινε αυτή.
Υ.Γ. 1 με δυσκολότερες γυναίκες για να γίνει πιο πειστικό βάλτε την να σπρώξει λιγάκι :D :D :D :D :D :D
Υ.Γ. 2 το ιδιο κόλπο πιάνει και με μπλοκέ, ψήλωμα, κορωνοπήνια κτλ :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Άβαταρ μέλους
xalk
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 239
Εγγραφή: 30 Νοέμ 2004, 02:43

Δημοσίευσηαπό xontros » 21 Ιούλ 2005, 06:39

Ένα ακόμα καλό κόλπο είναι να παρκάρετε το αμάξι σας την ώρα που είναι η σύζυγος μέσα, δίπλα στου Vida!!!
Μετά τα 35αρια, οποιοδήποτε κιτ ανάρτησης και να βάλετε, ό,τι λάστιχα και να βάλετε, θα της φαίνεται λογικό!!!
<i>Brizola Raiders Adventure Team</i>
Άβαταρ μέλους
xontros
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 1343
Εγγραφή: 28 Ιαν 2003, 00:54

Δημοσίευσηαπό Bl@ckDog » 21 Ιούλ 2005, 16:21

:):):):):):):)
www.braters.gr .......ενας προεδρος BRAT
member of "keep the rubber under" club

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Bl@ckDog
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 110
Εγγραφή: 02 Μαρ 2004, 21:48
Τοποθεσία: glyfada

Δημοσίευσηαπό mprizolas » 21 Ιούλ 2005, 19:07

Να σας πω και εγώ μια ιδέα που είχα εφαρμόσει πριν καιρό . Σε ανάβαση βουνού , κατέβασα τη γυναίκα μου μέσα στα βάτα και τα αγκάθια για να μου δείχνει και καλά το δρόμο και έτσι να αποφεύγω τις κροκάλες :evil: ( Στην αρχή δεν κατέβαινε με τίποτα [-X . Όταν όμως τις είπα ότι αν χτυπήσουμε κάνα διαφορικό θα πληρώσουμε τα αντερωσυκωτά μας κατέβηκε τρέχοντας !!! :twisted: ) . Μετά από αυτό ενέκρινε την αγορά ποδιάς , σετ ψηλώματος τριών πόντων και εκτός δρόμου ελαστικών !!! :P . Βέβαια ακόμα βγάζει αγκάθια από τα ρούχα που φόραγε τότε :twisted: , και όποτε αναφέρω κάτι σχετικό για να κάνει ιχνηλασία ακούω τα σχολιανά μου :roll: ( Περισσότερα δεν γράφω γιατί θα τα διαβάσει και θα πέσει παντόφλα!!! ) :wink: .
mprizolas
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 633
Εγγραφή: 18 Νοέμ 2004, 07:52

Δημοσίευσηαπό leipsippos » 21 Ιούλ 2005, 19:13

teroulas έγραψε:Καλά, αναβάθμισε την σε σύζυγο και τα ξαναλέμε :twisted:


Η αναβαθμιση απο Κοπελα v6.7 σε Συζυγος v 1.0 εχει εμπεριστατωμενα αποδειχθει οτι κανει το συστημα να κρασαρει πιο συχνα ενω χωρις λογο τρεχουν εφαρμογες Γκρινια 4.2 και μουρμουρα 3.6, ενω αλλα utilities οπως το ρομαντικο δειπνο 3.5 κολλανε και χριεαζεται restart. θελει λιγο προσοχη ειδικα οταν βαζεις να τρεξει εφαρμογες τυπου Αναρτηση 3.0 ή Μπλοκαδουρα 4.1 εκει θελει πολλη καλο επεξεργαστη απο πλευρας σου γιατι συνηθως το συστημα γ@μιετ@Ι. Και φτανεις σε φορματ στο σκληρο.
Άβαταρ μέλους
leipsippos
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 1974
Εγγραφή: 08 Απρ 2005, 17:58
Τοποθεσία: Πευκόφυτοι Πετρώδεις Ορεινοί Όγκοι

Δημοσίευσηαπό samy » 21 Ιούλ 2005, 23:04

leipsippos έγραψε:
teroulas έγραψε:Καλά, αναβάθμισε την σε σύζυγο και τα ξαναλέμε :twisted:


Η αναβαθμιση απο Κοπελα v6.7 σε Συζυγος v 1.0 εχει εμπεριστατωμενα αποδειχθει οτι κανει το συστημα να κρασαρει πιο συχνα ενω χωρις λογο τρεχουν εφαρμογες Γκρινια 4.2 και μουρμουρα 3.6, ενω αλλα utilities οπως το ρομαντικο δειπνο 3.5 κολλανε και χριεαζεται restart. θελει λιγο προσοχη ειδικα οταν βαζεις να τρεξει εφαρμογες τυπου Αναρτηση 3.0 ή Μπλοκαδουρα 4.1 εκει θελει πολλη καλο επεξεργαστη απο πλευρας σου γιατι συνηθως το συστημα γ@μιετ@Ι. Και φτανεις σε φορματ στο σκληρο.

σα να έχεις δίκιο από την εμπειρία που είχα όσο λιγότερα καταλαβαίνει (όπως εγώ μ' αυτά που λες για ριστάρτ κλπ ) τόσο το καλύτερο τα παρουσιάζεις τραγικά πολύπλοκα και δυσνόητα και καθάρισες πάντως και το θέμα vidas παίζει δεν είναι κακό αν και το πρόσωπο από τη Ραφήνα Θανάση μπορεί να το κανονίσει και ο ταπεινός Ιάπων αυτοκράτωρ ιδιοκτήτης παράγκας :P :lol: :lol:
ΑΝΘΥΠΟΠΡΟΕΔΡΟΣ PRAT
κι αυτό μόνο για λίγους φίλους
samy
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 111
Εγγραφή: 14 Ιαν 2005, 04:59
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ ΑΤΤΙΚΗ

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Γενικές Συζητήσεις

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 23 επισκέπτες