Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

Γκάζια ..... Διαξιφισμοί

Θέλετε να ρωτήσετε ή να μοιραστείτε κάτι που είναι άσχετο με τις μοτοσυκλέτες και τα τετρακίνητα; Στείλτε το εδώ!

Γκάζια ..... Διαξιφισμοί

Δημοσίευσηαπό Dr.Format » 13 Ιουν 2005, 14:49

superspy έγραψε:Κύριοι, το κακό είναι ότι δεν ΞΕΦΥΓΕ ΜΟΝΟ Ο ΙΚΕ αλλά και αρκετοί άλλοι που θα έπρεπε να έχουν περισσότερη αυτοσυγκράτηση.

Ο ΙΚΕ απο νωρίς το πρωί είχε την ευθιξία και με έχει ενημερώσει ότι δεν θα συνεχίσει να είναι mod εδώ λόγω των προσβλητικών σχολίων προς το άτομο του.

ΤΟ ΚΑΚΟ ΚΥΡΙΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ τα προσωπικά σας τα μεταφέρετε ΚΑΙ ΕΔΩ – δηλαδή στο forum – και μάλιστα προσωπικά που ξεκίνησαν σε ΑΛΛΑ FORUM.
Ταυτόχρονα οι χαρακτηρισμοί που έγιναν από ΟΛΟΥΣ τους εμπλεκόμενους ήταν το λιγότερο απρεπείς.

ΤΟ ΚΛΕΙΝΟΥΜΕ ΕΔΩ ΤΟ ΘΕΜΑ.

Σπύρος Κατσιμαλής


Σπύρο (ελπίζω να μου επιτρέπεις τον ενικό),

φαντάζομαι να μην αναφέρεσαι και σε εμένα με τα παραπάνω, :D

Το ζήτημα κατ' εμέ δεν είναι ο ΙΚΕ ή ο όποιος "ΙΚΕ" βρίσκεται στην αντίστοιχη θέση. Το ζήτημα, πιστεύω, είναι η δική σου επιλογή να ορίσεις Διαχειριστή (εκπρόσωπό σου δηλαδή) κάποιον που δεν είναι αντάξιος του επιπέδου σου και δυστυχώς σε εκθέτει (και κατ' επέκταση όλους μας) προς τρίτους.

Εύχομαι ο τυχόν επόμενος Διαχειριστής να είναι αντάξιος του επιπέδου σου και των προσδοκιών σου.

φιλικά

Γιάννης


Υ.Γ.: σου απαντώ εδώ γιατί το άλλο θέμα μου το κλείδωσες :evil: :P
Άβαταρ μέλους
Dr.Format
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 1468
Εγγραφή: 12 Φεβ 2003, 14:49
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευσηαπό Metalaxe » 13 Ιουν 2005, 15:01

superspy έγραψε:...Ταυτόχρονα οι χαρακτηρισμοί που έγιναν από ΟΛΟΥΣ τους εμπλεκόμενους ήταν το λιγότερο απρεπείς.

Ελπίζω και θεωρώ οτι δεν απεύθυνα κανένα απρεπή χαρακτηρισμό προς τον ΙΚΕ και απορώ μάλιστα γιατί διεγράφη η καταχώρησή μου, αλλά καταλαβαίνω οτι δεν θέλεις "φασαρίες" στο forum και το σέβομαι (άλλωστε δεν είμαι απ' αυτούς που "παρεξηγούνται" εύκολα :D )...
Πάντως είναι δύσκολο (μάλλον αδύνατο) να είναι όλοι ευχαριστημένοι, οπότε ο καθένας κάνει τις επιλογές του όπως έχω ξαναπεί... :wink:

ΥΓ. Καιρό είχαμε να "γκαζώσουμε" λίγο, άντε γιατί μουχλιάσαμε... :D :D :D :D
Πρόεδρος B.R.A.T.(Τομέας W/H/R...)
Brizola Raiders Adventure Team
http://www.brat.gr
Άβαταρ μέλους
Metalaxe
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2161
Εγγραφή: 19 Μαρ 2003, 19:40
Τοποθεσία: Melissia

Δημοσίευσηαπό dista » 13 Ιουν 2005, 15:08

Αγαπητέ Σπύρο – Superspy (και το αγαπητέ το εννοώ),
Με λύπη διαπιστώνω πώς μέσα σε λιγότερο από 24 ώρες για δεύτερη φορά δεν έχεις το θάρρος να αναλάβεις τις ευθύνες σου. Τέτοια θέματα δεν παραβλέπονται – διαγράφονται τόσο απλά και εύκολα κρατώντας αποστάσεις.
Το αν γίνομαι εγώ “ρόμπα” άσε να το κρίνουν αυτοί που διαβάζουν αυτά που γράφω. Από κεί και πέρα για συμπεριφορές σαν αυτή από τον ΙΚΕ θα πρέπει να λάβεις θέση. Επαναλαμβάνω λοιπόν την ερώτηση μου ευθέως προς εσένα αυτή τη φορά. Εκφράζει εσένα και το forum η συμπεριφορά του ΙΚΕ για να τον έχεις διαχειριστή :?:
Εδώ δεν έχει σχέση ούτε με προσωπικές κόντρες ούτε με παρέες αλλά με θέματα τάξης και αρχών.

Και για όσους δεν με ξέρουν,
Δημήτρης Σταθάκος.
Άβαταρ μέλους
dista
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 479
Εγγραφή: 03 Νοέμ 2003, 10:24
Τοποθεσία: Μαρούσι Αθήνα

Δημοσίευσηαπό fokion » 13 Ιουν 2005, 15:57

Φίλοι μου,
Αισθάνομαι προσβεβλημένος από όλους σας, για τους ακόλουθους λόγους

1, Βρέθηκα σε απρεπείς χαρακτηρισμούς από διάφορους προς διάφορους, χωρίς να έχω ιδέα για ποιο λόγο έγινε όλη αυτή η αναταραχή. Άρα ή με θεωρείται ηλίθιο ότι δεν θα καταλάβω ή δεν σας ενδιαφέρει αν με ενοχλείται.

2. Όλο αυτό έγινε σε ένα παντελώς άσχετο με τον οποίο καβγά σας ποστ

3. Κανείς δεν έλαβε τα οποιαδήποτε μέτρα για να με προστατεύσει να μην διαβάζω αυτά που διάβαζα, που δεν με αφορούν.

Θα μου πείτε « τα κουβαδάκια σου και σε άλλη παραλία»???? Θα συμφωνούσα αν δεν μας έβρισκα όλους παντού
Θα μου πειτε να αδιαφορήσω, οκ και πως ξερω οτι οταν υπαρχει καινουργια δημοσιευση αυτη δεν ειναι "μια απο τα ιδια" ακομα και οταν αυτο γινεται σε ασχετα post?
Τα μαχαιρωματα π.χ. το ξερω και το καταλαβαινω και δεν τα διαβαζω ποτε. αλλα αυτο ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΛΟΓΗ ΜΟΥ
Με τον δέοντα σεβασμό
Άβαταρ μέλους
fokion
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 1199
Εγγραφή: 26 Μάιος 2004, 12:14
Τοποθεσία: ΓΕΡΑΚΑΣ

Δημοσίευσηαπό tedos » 13 Ιουν 2005, 17:57

Superspy

μια και απ οτι φαινεται τα "κλειδωματα" ειναι μεταδοτικα.....αναγκαζομαι να μεταφερω εδω

Ο ΙΚΕ απο νωρίς το πρωί είχε την ευθιξία και με έχει ενημερώσει ότι δεν θα συνεχίσει να είναι mod εδώ λόγω των προσβλητικών σχολίων προς το άτομο του.


ΤΟ ΚΛΕΙΝΟΥΜΕ ΕΔΩ ΤΟ ΘΕΜΑ.


Να το δουμε και να το κλεισουμε.
Στο καλο και μη μας γραφει.

ΥΓ. Το κραξιμο της αρκουδας "ευθιξια" το λενε τωρα? Ισα ρε.......
Τελευταία επεξεργασία από tedos και 13 Ιουν 2005, 18:02, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Stratego Adventure Team

My other name is ΑΔΩΝΙΣ..


Nemo Vom Batu
Άβαταρ μέλους
tedos
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2571
Εγγραφή: 28 Οκτ 2003, 18:21
Τοποθεσία: South Evoia, Greece

Re: Γκάζια ..... Διαξιφισμοί

Δημοσίευσηαπό tazmania » 13 Ιουν 2005, 17:59

superspy έγραψε:Κύριοι, το κακό είναι ότι δεν ΞΕΦΥΓΕ ΜΟΝΟ Ο ΙΚΕ αλλά και αρκετοί άλλοι που θα έπρεπε να έχουν περισσότερη αυτοσυγκράτηση.

Ο ΙΚΕ απο νωρίς το πρωί είχε την ευθιξία και με έχει ενημερώσει ότι δεν θα συνεχίσει να είναι mod εδώ λόγω των προσβλητικών σχολίων προς το άτομο του.

ΤΟ ΚΑΚΟ ΚΥΡΙΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ τα προσωπικά σας τα μεταφέρετε ΚΑΙ ΕΔΩ – δηλαδή στο forum – και μάλιστα προσωπικά που ξεκίνησαν σε ΑΛΛΑ FORUM.
Ταυτόχρονα οι χαρακτηρισμοί που έγιναν από ΟΛΟΥΣ τους εμπλεκόμενους ήταν το λιγότερο απρεπείς.

ΤΟ ΚΛΕΙΝΟΥΜΕ ΕΔΩ ΤΟ ΘΕΜΑ.

Σπύρος Κατσιμαλής


Σπύρο μου, μην προσπαθείς να δικαιολογήσεις κανέναν. Καθένας μας είναι υπεύθυνος για τις πράξεις του ή έτσι θα έπρεπε, τουλάχιστον.

Με τον ΙΚΕ δεν έχουμε και δεν θα έχουμε τίποτα προσωπικό. Πως θα μπορούσαμε άλλωστε αφού τον έχουμε δει ελάχιστες φορές, εγώ προσωπικά μια, και αυτό σε άσχετες καταστάσεις. Όλα ξεκινάν από τον χαρακτήρα του και από την συμπεριφορά του. Είναι απαράδεκτο να χαρακτηρίζει τα post των χρηστών, ειδικά δε όταν τους προσβάλει (εάν δεν έσβηνες τα post θα έβλεπες ότι όλα ξεκίνησαν όταν αποφάσισε μας δηλώσει ότι γράφω βλακείες). Δεν είπαμε τίποτα κακό, πέρα από απαντήσεις σε αυτά που έγραφε.

Στο κάτω, κάτω ποίος είναι ο ΙΚΕ που θα μας πει ότι τον "παίζουμε" κι όλας. Ήμαρτον. Κάθε μέρα αντιμετωπίζουμε επαγγελματίες, διευθυντές και προέδρους οργανισμών για να βγάλουμε το ψωμί μας και θα έρθει το κακομαθημένο να μας βγάλει γλώσσα και να μας πει ότι λέμε βλακείες; Να πάει να βγάλει γλώσσα στους συμφοιτητές του και στους καθηγητές του και δεν ξέρω εγώ που αλλού. Τι νομίζει, ότι όλοι είναι στην ηλικία και δεν έχουν με τι ν’ ασχοληθούν; Εδώ μέσα το είμαστε για να γράφουμε και να διαβάζουμε απόψεις για την αυτοκίνηση και το 4Χ4 και όχι για να παίζουμε με κακομαθημένα :evil: :evil: Ήμαρτον πια
Άβαταρ μέλους
tazmania
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2253
Εγγραφή: 28 Σεπ 2003, 16:05
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευσηαπό michailbm » 13 Ιουν 2005, 18:06

Προσωπικά δεν θεωρώ ότι με το ποστ μου έθιξα κανέναν!
Απλά ερωτήματα έθεσα και γνωστοποίησα το γεγονός ότι θεωρώ προσβολή την συγκεκριμένη συμπεριφορά !
Κατανοώ την αντίδραση σου αλλά όχι και να μου καταλογίζεις τα κάτωθι.
Ταυτόχρονα οι χαρακτηρισμοί που έγιναν από ΟΛΟΥΣ τους εμπλεκόμενους ήταν το λιγότερο απρεπείς.


Τέλος πάντων για μένα έληξε εδώ!

Και επειδη ορισμένα πράγματα δεν πρέπει να κρύβονται πίσω από ψευδώνυμα:
Μιχαήλ Μ. Μπικάκης
Μουρνιες Χανίων Κρητη.
Άβαταρ μέλους
michailbm
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 1294
Εγγραφή: 19 Δεκ 2004, 15:04
Τοποθεσία: Χανια Κρητη - Αγια Θεσσαλια

Δημοσίευσηαπό superspy » 13 Ιουν 2005, 22:39

Tazmania έγραψε:Είναι απαράδεκτο να χαρακτηρίζει τα post των χρηστών, ειδικά δε όταν τους προσβάλει (εάν δεν έσβηνες τα post θα έβλεπες ότι όλα ξεκίνησαν όταν αποφάσισε μας δηλώσει ότι γράφω βλακείες).


Όχι Tazmania….. o IKE είπε στο τέλος του μυνήματος του, ότι «που είναι το απίστευτο και που το αληθινό....» μετά συνέχισες εσύ – ο tedos, το τράβηξε και ο ΙΚΕ και.... Δε θέλω να αλληλοβρίζεστε εδώ μέσα.... (αυτό είναι δικό μου προνόμιο ;-) :-) )

Tedos έγραψε:ΥΓ. Το κραξιμο της αρκουδας "ευθιξια" το λενε τωρα? Ισα ρε.......


Tedos δε χρειάζεται να πω κάτι άλλο για το παραπάνω πέρα από το να το παραθέσω - νομίζω;

Συνεχίστε.... :-)

ΜΕ PM και EMAIL ή πιάστε και κανά @#@$#τηλέφωνο. :evil:
Εικόνα
Grand Erg Oriental...


Στάσου.... Μύγδαλα!
Άβαταρ μέλους
superspy
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 6828
Εγγραφή: 29 Ιούλ 2002, 07:57
Τοποθεσία: Όπου πατάνε οι τροχοί μου!

Δημοσίευσηαπό tazmania » 14 Ιουν 2005, 17:08

superspy έγραψε:
Tazmania έγραψε:Είναι απαράδεκτο να χαρακτηρίζει τα post των χρηστών, ειδικά δε όταν τους προσβάλει (εάν δεν έσβηνες τα post θα έβλεπες ότι όλα ξεκίνησαν όταν αποφάσισε μας δηλώσει ότι γράφω βλακείες).


Όχι Tazmania….. o IKE είπε στο τέλος του μυνήματος του, ότι «που είναι το απίστευτο και που το αληθινό....» μετά συνέχισες εσύ – ο tedos, το τράβηξε και ο ΙΚΕ και.... Δε θέλω να αλληλοβρίζεστε εδώ μέσα.... (αυτό είναι δικό μου προνόμιο ;-) :-) )

Tedos έγραψε:ΥΓ. Το κραξιμο της αρκουδας "ευθιξια" το λενε τωρα? Ισα ρε.......


Tedos δε χρειάζεται να πω κάτι άλλο για το παραπάνω πέρα από το να το παραθέσω - νομίζω;

Συνεχίστε.... :-)

ΜΕ PM και EMAIL ή πιάστε και κανά @#@$#τηλέφωνο. :evil:


Όχι Σπύρο μου. Ο ΙΚΕ αποφάσισε, για άλλη μια φορά, να μας πουλήσει πνεύμα 10 μήνες μετά το πρώτο post και όταν του απάντησα στην ερώτηση που έκανε λέγοντας ν' απευθυνθεί στην Autopress, αφού από εκεί είναι το άρθρο όπως είχα γράψει από την αρχή, μας είπε να μην γράφουμε βλακείες. Ποιος το άρχισε λοιπόν;

Είναι τυχαίο που μέλη, άγνωστα μεταξύ τους και σε διαφορετικές συζητήσεις, το έχουν κράξει για την συμπεριφορά του; Δεν νομίζω :!:

Σπύρο, τον νεαρό τον έχω γραμμένο και θα συνεχίσω να τον έχω υπό οποιεσδήποτε συνθήκες. Δεν έχω κανένα λόγο ούτε ν' απαντάω στα post του, ούτε pm να του στέλνω αλλά ούτε και να τον παίρνω τηλέφωνο. Όταν όμως, με προσβάλει θα τ' ακούει όπως και οι υπόλοιποι και όπως θα τ' ακούσω κι εγώ εάν προσβάλω κάποιον. Νομίζω ότι μέχρι τώρα δεν έχω βρίσει κανένα παρά μόνο τον ΙΚΕ , όπως και πολλοί άλλοι εδώ μέσα :!: Ούτε αυτό είναι τυχαίο :wink:
Άβαταρ μέλους
tazmania
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2253
Εγγραφή: 28 Σεπ 2003, 16:05
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευσηαπό IKE » 16 Ιουν 2005, 03:06

Μετά απο 2μιση χρόνια συνεχούς συμμετοχής στο off-road.gr σαν απλό μέλος και πρόσφατα (για λίγο) σαν moderator/admin αναγκάζομαι να πάψω τη συμμετοχή μου αυτή.

Αναγκάζομαι όχι απο την «λαική οργή» και το «κράξιμο», 5(?) άτομα δεν συνιστούν λαική οργή σε ενα χώρο με περίπου 1000 μέλη και οι άθλιες βρισιές και η λάσπη των ίδιων 5(?) ατόμων δεν συνιστά κράξιμο.

Αναγκάζομαι γιατι δεν έχω τη διάθεση να ανέχομαι τις παρούσες συνθήκες οι οποίες δεν συμβαδίζουν με το μίνιμουμ του επιπέδου που εγω προσωπικά έχω θέσει για τη συμμετοχή μου σε ένα φόρουμ. Δεν ανέχομαι κάποιον να με βρίζει, δεν ανέχομαι να λέγονται ψέμματα για το άτομό μου και δεν ανέχομαι να μου ζητήται να αποδείξω πως δεν είμαι ελέφαντας. Μη έχοντας οποιοδήποτε είδους όφελος που να ισοσκελίζει την φθορά αυτή και εφόσον οι υβριστές δεν απομακρύνονται αποχωρώ εγώ.

Για τις κατηγορίες στο πρόσωπό μου όσον αφορά τη συμμετοχή μου στο φόρουμ ο καθένας μπορεί να σχηματίσει γνώμη απο τη συμμετοχή μου εδώ και τα ποστ μου.
Οσον αφορά τις κατηγορίες επι προσωπικού, που εκτοξεύθηκαν απο άτομα που όπως λένε και οι ίδιοι δεν με γνωρίζουν καν, όποιος με γνωρίζει μπορεί να κρίνει αν ευσταθούν και αν στο κάτω κάτω κάποιος θέλει να με γνωρίσει ξέρει που θα με βρεί.

Τα κίνητρα για τις κατηγορίες αυτές, αν και καμιά φορά είναι έκδηλα, νομίζω δεν ενδιαφέρουν κανέναν, εμένα πάντως σίγουρα όχι.

Οι άσχημες συνθήκες που αναφέρω πιο πάνω δεν προέκυψαν εν μια νυκτί, κλιμακώθηκαν εδώ και καιρό. Προτίμησα αντί να αποχωρήσω σιωπηλά και ανώδυνα τότε να εξακολουθήσω να συμμετέχω και να βοηθήσω όσο μπορώ, γι’αυτό και δέχθηκα πρόσφατα να είμαι moderator/admin όταν μου ζητήθηκε.

Aς με συγχωρέσουν οι superspy, pino και smokie αν το ποστ μου αυτό πιθανώς δημιουργήσει κάποια αναστάτωση. Τους ιδιοκτήτες και τον χώρο εδώ τους σέβομαι και τους εκτιμώ, ειδικότερα τον Σπύρο τον οποίο και έχω γνωρίσει κάπως καλύτερα. Δεν έχω τίποτα εναντίον τους και καταννοώ την θέση στην οποία βρίσκονται..Προφανώς δεν έχω τίποτα και με τη συντριπτική πλειοψηφία των μελών, άλλωστε αρκετοί απο αυτούς είναι καλοί μου φίλοι..

Είς το επανειδήν λοιπόν, επειδή συνιθίζεται τα ‘σοβαρά’ ποστ να είναι ενυπόγραφα εγω θα χρησιμοποιήσω για κατακλείδα το δικτυακό μου ψευδόνυμο,

^ΒΟΟΜΒΟΟΜ Εικόνα
Άβαταρ μέλους
IKE
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 760
Εγγραφή: 27 Φεβ 2003, 15:38
Τοποθεσία: ΒΑ Αττική

Δημοσίευσηαπό Dr.Format » 16 Ιουν 2005, 08:38

IKE έγραψε:...Για τις κατηγορίες στο πρόσωπό μου όσον αφορά τη συμμετοχή μου στο φόρουμ ο καθένας μπορεί να σχηματίσει γνώμη απο τη συμμετοχή μου εδώ και τα ποστ μου...


Εικόνα

By IKE
Άβαταρ μέλους
Dr.Format
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 1468
Εγγραφή: 12 Φεβ 2003, 14:49
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευσηαπό A.Man » 16 Ιουν 2005, 10:24

Καλημέρα σε όλους σας!
Εδώ και πολύ καιρό προσπαθώ να καταλάβω μερικά πράγματα που συμβαίνουν μέσα στο forum και δεν μπορώ.
Σας παραθέτω ορισμένες από τις απορίες μου και όποιος και αν θέλει μου απαντά.
1. Με όλο τον σεβασμό για το Dr. Format, δεν νομίζω η συμμετοχή του ΙΚΕ στο forum να περικλείεται στο προηγούμενο animation. Διαφωνείτε - συμφωνείτε ποτέ δεν διάβασα κάποια άποψη από τον ΙΚΕ χωρίς τεκμηρίωση. Λάθος, σωστή αυτό το κρίνουμε...
2. Πολλοί απο εσάς απευθύνεστε σε διάφορους μέσα στο foroum με απρεπείς χαρακτηρισμούς αλλά δεν είδα κανέναν να θυμώνει απ' αυτούς, οπότε θεώρησα ότι είναι μέσα στο κλίμα παρέας που υποτίθεται ότι υπάρχει μέσα σε κάθε τέτοια προσπάθεια. Γιατί λοιπόν τώρα η παρεξήγηση.
3. Σοφία - Αττική Λέσχη
Πολύς εκνευρισμός από λίγους και οι υπόλοιποι δεν καταλαβαίνουμε τίποτα. Δε θα ήταν καλύτερα να λέτε τα πράγματα με το όνομά τους?

Τελειώνοντας θα συμφωνήσω με παραπάνω post του fokion.
Ίσως μέσα στο forum να υπάρχουν οι μυημένοι (όχι από πλευράς εμπειρίας και γνώσεων πάνω στο off-road γιατί αυτό σαφώς και συμβαίνει) και οι υπόλοιποι που απλώς παρακολουθούν.
Συγχαρητήρια στον superspy και σε όσους συμμετείχαν στο Πήλιο (καταπληκτικές φωτογραφίες).
Σας ευχαριστώ για τον χρόνο που θα διαθέσετε για να διαβάσετε αυτές τις γραμμές...
Θανάσης Γ. Μάντζαρης
Κιλκίς
Ανθυποπρόεδρος σκέτο...
Άβαταρ μέλους
A.Man
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 125
Εγγραφή: 06 Δεκ 2004, 14:02
Τοποθεσία: Κιλκίς

Δημοσίευσηαπό Metalaxe » 16 Ιουν 2005, 11:13

Φίλε μου θα προσπαθήσω να απαντήσω όσο μπορώ και ξέρω στα ερωτήματά σου
1. Σαφώς και η συμμετοχή του ΙΚΕ δεν περικλείεται στο προηγούμενο animation και μόνο, απλά ήταν η σταγόνα που ξεχείλισε το ποτήρι (χωρίς πολλές λεπτομέρεις).
2. Πολλοί από εμάς είναι γνωστοί μεταξύ τους οπότε συν το γεγονός οτι υπάρχει μεγάλη διάθεση για χιούμο και πειράγματα με την καλή έννοια πάντα, οπότε δεν υπάρχει πρόβλημα παρεξήγησης (συνήθως)...
3. Κι όμως, τα πράγματα είναι πολύ απλά, ο νοών νοείτω... :wink:
Μην περιπλέκεις τα πράγματα, άσε το μυαλό σου απλό και καθαρό χωρίς συνομωσίες, ίντριγκες κλπ, take it easy...όλοι μια παρέα είμαστε :P :P
Πρόεδρος B.R.A.T.(Τομέας W/H/R...)
Brizola Raiders Adventure Team
http://www.brat.gr
Άβαταρ μέλους
Metalaxe
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2161
Εγγραφή: 19 Μαρ 2003, 19:40
Τοποθεσία: Melissia

Δημοσίευσηαπό A.Man » 16 Ιουν 2005, 11:36

Σ' ευχαριστώ πολύ αν και η κατάσταση δεν βελτιώθηκε ιδιαίτερα...
Αν και το έχω ξαναγράψει θα το επαναλάβω θεωρώντας ότι "αντιπροσωπεύω" και άλλους.
Το forum αυτό το θεώρησα ένα πάρα πολύ αξιόπιστο εργαλείο για να μάθω όσο καλύτερα γίνεται κάτι με το οποίο ασχολούμαι από τον περασμένο Οκτώβριο και το οποίο το ξεκίνησα με μηδενική εμπειρία (Το προηγούμενο μου αυτοκίνητο ήταν ένα Punto GT και το τωρινό ένα G.V. 1.6).
Προφανώς και αποφάσισα να συμμετέχω με καθαρό χωρίς συνομωσίες και ίντριγκες μυαλό. Την προσφώνησή σου (Φίλε μου...) την θεωρώ αληθινή γιατί έτσι ακριβώς νοιώθω και εγώ. Ενώ δεν ξέρω κανέναν σας (ακόμη και τον xtrail που είναι πολύ κοντά σε μένα) πιστεύω ότι ανήκω σε μια παρέα με κοινά ενδιαφέροντα που οι εμπειρότεροι βοηθούν τους υπόλοιπους να βελτιωθούν σε κάτι που έγινε η αγαπημένη τους ασχολία.
Από ένα σημείο όμως και μετά... χάθηκα!
Ανθυποπρόεδρος σκέτο...
Άβαταρ μέλους
A.Man
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 125
Εγγραφή: 06 Δεκ 2004, 14:02
Τοποθεσία: Κιλκίς

Δημοσίευσηαπό ChrisG » 16 Ιουν 2005, 11:48

Αγαπητοι φιλοι, δεν συνηθιζω να συμμετεχω σε τετοιου ειδους αντιδικιες αλλα επειδη τα τελευταια χρονια βλεπω αυτη την παρεα να μεγαλωνει και να αλλαζει θα προτεινα να μην δυναμητιζουμε τις καταστασεις οι οποιες ετσι κι αλλοιως θα βγαινουν κατα καιρους.
Οταν πρωτοξεκινησα να εμπλεκομαι με τον χωρο ξερετε τι μου ειχε κανει φοβερη εντυπωση?
Το οτι ΟΛΟΙ οσοι ειχα γνωρισει ηταν ευγενικοι, προθυμοι, χωρις κανενα ιχνος σνομπισμου. Αν μου ελεγε καποιος να διαλεξω τους φιλους μου με... casting θα διαλεγα ΕΣΑΣ.
Σας παρακαλω να μην μου το χαλασετε και κυριως μην αφησουμε να διχαστει αυτος ο χωρος. Το βιωνουμε καθημερινα στην ζωη μας μην το κανουμε και εδω. PLEASE...
Εχθρους κανουμε ευκολα...φιλους δεν κανουμε.

ΥΓ. Sorry για το δακρυβρεχτο αλλα κανω προβα για σεναριογραφος στο "Καλημερα Ζωη" :D :D :D :D
Εικόνα
Για να περνάμε καλά
Άβαταρ μέλους
ChrisG
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 139
Εγγραφή: 21 Οκτ 2003, 13:16
Τοποθεσία: Αργυρούπολη, Αθήνα

Επόμενο

Επιστροφή στο Γενικές Συζητήσεις

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 11 επισκέπτες

cron