Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

Το βουνό μας ....

Θέλετε να ρωτήσετε ή να μοιραστείτε κάτι που είναι άσχετο με τις μοτοσυκλέτες και τα τετρακίνητα; Στείλτε το εδώ!

Re: ****** Είναι το βουνό ? ΜΑΣ... ? ******

Δημοσίευσηαπό superspy » 26 Σεπ 2003, 09:44

Dr.Format έγραψε:
Κάποιος κυνηγός έγραψε:... Ειναι λαθος ολοι στο ιδιο καζανι,αν και η μειοψηφια βγαζει το κακο ονομα στους νομιμους και σωστος κυνηγους. ...


Συγνώμη για την απορία μου: :shock:

είναι μειοψηφία οι "κακοί" κυνηγοί ???
:?:

(Υ.Γ.: Δεν είναι προσωπική αιχμή για κανέναν)


Σωστά....
Άβαταρ μέλους
superspy
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 6828
Εγγραφή: 29 Ιούλ 2002, 07:57
Τοποθεσία: Όπου πατάνε οι τροχοί μου!

Δημοσίευσηαπό jdelis » 26 Σεπ 2003, 17:27

Έχω αναφέρει και στο παρελθόν τις απόψεις μου για το κυνήγι και αυτούς που το εξασκούν. Δεν θέλω να επανέλθω γιατί το θέμα με εκνευρίζει... :x
Άβαταρ μέλους
jdelis
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 593
Εγγραφή: 03 Μάιος 2003, 14:33
Τοποθεσία: Ν. Φιλ/φεια, Αθήνα

Δημοσίευσηαπό kos4wd » 28 Σεπ 2003, 07:41

Μόνο λόγια είστε κύριοι.Αυτές τις μέρες ξεκινάει το κυνήγι και ως γνωστόν ένα από τα μέρη που πάνε και απαγορεύεται είναι στα Κιούρκα απέναντι από τη πίστα TERRATURA αλλά και πίσω από τη Πάρνηθα κοντά στα Σκούρτα
Γιατί δε μαζεύεστε όλοι εκεί ένα πρωί υποτίθεται για 4Χ4 και να αρχίσετε να πέρνετε αριθμούς κυκλοφορίας αλλά και να διώχνετε όποιο κυνηγό είναι εκεί?
Τι έχετε να φοβηθείτε αν είστε πολλοί?Κότες είναι οι κυνηγοί(όχι από τη Κω) μόλις δουν μπούγιο
Στο πνεύμα του εθελοντισμού ας βάλουμε και μείς ένα λιθαράκι.
Και αν καθιερώσετε τη βόλτα κάθε Σαββατοκύριακο να δείτε που δε θα ξαναπατήσουν και θα περάσετε σίγουρα καλά.
Άβαταρ μέλους
kos4wd
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 401
Εγγραφή: 20 Δεκ 2002, 17:04
Τοποθεσία: ΚΩΣ

Re: ****** Είναι το βουνό ? ΜΑΣ... ? ******

Δημοσίευσηαπό gc » 30 Σεπ 2003, 16:16

Ο κυνηγός kosant73 έγραψε:... Ειναι λαθος ολοι στο ιδιο καζανι,αν και η μειοψηφια βγαζει το κακο ονομα στους νομιμους και σωστος κυνηγους. ...



Ενω η πλειοψηφια, που ειναι "σωστοι κυνηγοι", απλα δολοφονουν ανυπερασπιστα ζωα....

Τι να πω... :?
Τελευταία επεξεργασία από gc και 06 Οκτ 2003, 13:26, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
gc
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 37
Εγγραφή: 16 Ιούλ 2003, 13:30

Δημοσίευσηαπό kos4wd » 04 Οκτ 2003, 10:14

ΖΗΛΙΑΡΗΔΕΣ !! θα σκάσετε από το κακό σας τώρα που εγώ θα κάνω λίγο διάλειμμα από το 4χ4 για να πάω να κουλάρω στις νεροτσουλήθρες δίπλα στα stringάκια Οκτώβρη μήνα.
χαχαχαχαχχααχχαχα
ΚΑΛΟ???
Να σπάει και λίγο η μονοτονία ε?
Άβαταρ μέλους
kos4wd
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 401
Εγγραφή: 20 Δεκ 2002, 17:04
Τοποθεσία: ΚΩΣ

Δημοσίευσηαπό xontros » 05 Οκτ 2003, 00:51

Πωπω, έγινα πράσινος από τη ζήλεια :oops:
Δηλαδή η δική σας κυνηγετική περίοδος δεν έχει τελειώσει ακόμα? :lol: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
xontros
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 1343
Εγγραφή: 28 Ιαν 2003, 00:54

Δημοσίευσηαπό kos4wd » 05 Οκτ 2003, 08:22

H "κυνηγετική περίοδος στη Κω διακόπτεται τέλη Νοέμβρη με τέλη Μάρτη.Αν είστε καλά παιδιά όταν θα διοργανώσουμε αγώνα θα σας καλέσουμε εντός περιόδου στρινκ.
(Η πίστα που έχουμε είναι 50 μέτρα από οργανωμένη παραλία)Ούτε κυάλια δε χρειάζεσαι
Άβαταρ μέλους
kos4wd
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 401
Εγγραφή: 20 Δεκ 2002, 17:04
Τοποθεσία: ΚΩΣ

Δημοσίευσηαπό kosant73 » 05 Οκτ 2003, 12:16

"Aγαπητοι" dr.format superspy gc
Mεσα στο site γραφω με το ψευδωνυμο kosant73 και το πραγματικο μου ονομα ειναι στο καταλογο μελων,αρα το καποιος κυνηγος εγραψε νομιζω οτι ειναι επιεικος απαραδεκτο.
Εγω τουλαχιστον εχω το θαρρος της γνωμης μου και το πραγματικο ονομα μου στην διαθεση ολου του site oπως και το e-mail μου.

Μια καλη ινδιανικη ιστορια ειναι η εξης.
Οι μηνανοδιοι ως γνωστο οπως και αρκετοι ΙΧιδες προσπερνανε ολους εμας στο φαναρι και πηγαινουνε πρωτοι μπροστα,μαλιστα τοσο μπροστα ωστε περιμενουνε κορναρισμα απο τους αλλους πισω τους για να ξεκινησουν.
Εμεις λοιπον περιμενουνε να τους βρουμε σε καποια στιγμη αφηρημαδας ελεγχουμε οτι το φαναρι μας ειναι ακομα κοκκινο και τους κορναρουμε επιμονος και δυνατα.
Η φαντασιας ας συλλαβει την συνεχεια.

Λυπαμαι πολυ αλλα φαινεται οτι στο site υπαρχουν ατομα στενομυαλα,ατομα με παραπιδες,ατομα κομπλεξικα ατομα με την λογικη της μαζας του οχλου και της αυξησης των κυβικων τους και των κρανων τους.

Ειμαι σιγουρος οτι το σχολιο μου ενοχλησε μερικους και λυπησαι αρκετους,αλλα αυτος ακριβως ηταν ο σκοπος μου.
Τωρα ο υπευθυνος του site αν νομιζει οτι το σχολιο ειναι σκληρο εχει καθε δικαιωμα να το διαγραψει,ετσι και αλλιως ειναι το τελευταιο σχολιο μου πανω στο θεμα και γενικα στο site.


Eυχομαι καλες βολτες σε ολους μας.
kosant73
bicycle training wheels
 
Δημοσιεύσεις: 4
Εγγραφή: 10 Δεκ 2002, 16:20

Δημοσίευσηαπό Metalaxe » 05 Οκτ 2003, 21:39

kos4wd έγραψε:H "κυνηγετική περίοδος στη Κω διακόπτεται τέλη Νοέμβρη με τέλη Μάρτη.Αν είστε καλά παιδιά όταν θα διοργανώσουμε αγώνα θα σας καλέσουμε εντός περιόδου στρινκ.
(Η πίστα που έχουμε είναι 50 μέτρα από οργανωμένη παραλία)Ούτε κυάλια δε χρειάζεσαι

Φίλε kos4wd, είμαι πολύ καλό παιδί τον τελευταίο καιρό, σε παρακαλώ βάλε με μέσα στη λίστα με τους προσκεκλημένους :D :D
Κρίμα που δε μπόρεσα τελικά να έρθω φέτος το καλοκαίρι στο νησί σας (πάω να σκάσω :( :( ), ελπίζω του χρόνου να τα καταφέρω επιτέλους 8) 8) 8)
Χαιρετισμούς σε όλους τους τετρακίνητους στο νησί και περιμένουμε πρόσκληση A.S.A.P. :wink: :wink:
Άβαταρ μέλους
Metalaxe
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2161
Εγγραφή: 19 Μαρ 2003, 19:40
Τοποθεσία: Melissia

Δημοσίευσηαπό gc » 06 Οκτ 2003, 13:46

kosant73 έγραψε:"Aγαπητοι" dr.format superspy gc
Mεσα στο site γραφω με το ψευδωνυμο kosant73 και το πραγματικο μου ονομα ειναι στο καταλογο μελων,αρα το καποιος κυνηγος εγραψε νομιζω οτι ειναι επιεικος απαραδεκτο.

Εχεις δικιο. Διορθωσα το απο "παραθεση", "καποιος κυνηγος εγραψε " σε "Ο κυνηγός kosant73 έγραψε"

kosant73 έγραψε:Εγω τουλαχιστον εχω το θαρρος της γνωμης μου

Καλα κανεις. Κι εγω επισης. Γι αυτο την ειπα και τη λεω.
Αν οι "κυνηγοι" ηταν μάγκες, θα κυνηγουσαν με γυμνα χερια κι επι ισοις οροις με τα θηραματα τους.
kosant73 έγραψε:...και το πραγματικο ονομα μου στην διαθεση ολου του site oπως και το e-mail μου.

Αυτο δε φαινεται στο "προφιλ" σου, αλλα σε πιστευω.


kosant73 έγραψε:Μια καλη ινδιανικη ιστορια ειναι η εξης.....

Ωραια ιστορια...
Αν και με εκνευριζουν τρομερα αυτοι που χωνονται μπροστα, δεν αναλαμβανω την ευθυνη να τους παρω στο λαιμο μου.

Οσο για τα υπολοιπα σχολια σου, απλα μου επιβεβαιωνουν καποια πραγματα.... :wink:
Άβαταρ μέλους
gc
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 37
Εγγραφή: 16 Ιούλ 2003, 13:30

Δημοσίευσηαπό kos4wd » 06 Οκτ 2003, 16:35

Ειρήνη παιδιά.Κουλάρετε.Δείτε τον METALAXE που είναι καλό παιδί και κέρδισε 3 μέρες φιλοξενία στη Κω δωρεάν.
Άβαταρ μέλους
kos4wd
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 401
Εγγραφή: 20 Δεκ 2002, 17:04
Τοποθεσία: ΚΩΣ

Δημοσίευσηαπό jimnys » 06 Οκτ 2003, 22:20

ΚΑΛΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΒΑΡΕΘΗΚΑΤΕ ΑΚΟΜΑ??????
ΟΙ ΜΕΝ ΝΑ ΛΕΝΕ ΟΙ ΚΥΝΟΙΓΟΙ ΕΙΝΑΙ ΑΧΡΕΙΟΙ ΚΑΙ ΟΙ ΔΕ ΝΑ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑΠΙΕΣΤΙΚΟΙ ΚΑΙ ΚΟΜΠΛΕΞΙΚΟΙ???????
ΞΕΚΟΛΑΤΕ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ
ΤΟ ΤΙ ΚΑΝΕΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΑΠΟ ΕΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟ ΤΟΥ ΘΕΜΑ ΤΟ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΣΩΣΤΟΣ ΚΑΙ ΠΟΙΟΣ ΟΧΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΕΝΤΕΛΩΣ ΥΠΟΚΕΙΜΕΝΙΚΟ!!!!
ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΤΕ ΝΑ ΠΕΙΣΕΤΕ ΠΟΙΟΝ , ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ ΠΡΑΓΜΑ?????
ΚΑΙ ΠΟΙΟΣ ΣΑΣ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΣΕΙΣ ΕΙΣΑΣΤΕ ΣΩΣΤΟΙ(ΚΥΝΗΓΟΙ ΚΑΙ ΜΗ)????
Α ΡΕ ΕΛΛΗΝΑΡΕΣ......
Η ΟΜΑΔΑ ΜΑΣ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ,ΤΟ ΚΟΜΑ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΠΑΝΤΑ ΔΙΚΙΟ ΤΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΜΑΣ ΑΛΛΑΝΘΑΣΤΑ.......
ΞΕΚΟΛΑΤΕ ΚΑΙ ΚΑΤ;ΑΛΑΒΕΤΕ ΟΤΙ ΓΙΑ ΑΛΛΟ ΠΡΑΓΜΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΓΙΑ ΝΑ ΠΡΟΣΒΑΛΟΥΜΕ Ο ΕΝΑΣ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΜΕ ΑΣΧΗΜΟ ΤΡΟΠΟ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ..
Άβαταρ μέλους
jimnys
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 419
Εγγραφή: 20 Ιαν 2003, 17:32
Τοποθεσία: ΠΑΛΛΗΝΗ - ΠΙΣΣΩΝΑΣ

Δημοσίευσηαπό Metalaxe » 07 Οκτ 2003, 07:49

kos4wd έγραψε:Ειρήνη παιδιά.Κουλάρετε.Δείτε τον METALAXE που είναι καλό παιδί και κέρδισε 3 μέρες φιλοξενία στη Κω δωρεάν.

:shock: :shock: kos4wd, έχω ξαμοληθεί ήδη στα μαγαζιά για μαγιό, αντηλιακά, καπέλα, γυαλιά, σαγιονάρες Mitsuko, ρακέτες, ομπρέλες κ.λ.π. :!: :!: :!:
Άβαταρ μέλους
Metalaxe
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2161
Εγγραφή: 19 Μαρ 2003, 19:40
Τοποθεσία: Melissia

... Α ΡΕ ΕΛΛΗΝΑΡΕΣ ...

Δημοσίευσηαπό Dr.Format » 07 Οκτ 2003, 09:54

jimnys έγραψε:ΚΑΛΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΒΑΡΕΘΗΚΑΤΕ ΑΚΟΜΑ??????
ΟΙ ΜΕΝ ΝΑ ΛΕΝΕ ΟΙ ΚΥΝΟΙΓΟΙ ΕΙΝΑΙ ΑΧΡΕΙΟΙ ΚΑΙ ΟΙ ΔΕ ΝΑ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑΠΙΕΣΤΙΚΟΙ ΚΑΙ ΚΟΜΠΛΕΞΙΚΟΙ???????...

Φίλε jimnys,
  πιστεύω ότι δεν έχω κάνει τέτοιους χαρακτηρισμούς που αναφέρεις.  Τα κίνητρά σου με έχουν βάλει σε σκέψεις. :?:

jimnys έγραψε:... ΤΟ ΤΙ ΚΑΝΕΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΑΠΟ ΕΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟ ΤΟΥ ΘΕΜΑ ΤΟ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΣΩΣΤΟΣ ΚΑΙ ΠΟΙΟΣ ΟΧΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΕΝΤΕΛΩΣ ΥΠΟΚΕΙΜΕΝΙΚΟ!!!!...

  Το τι κάνει ο καθένας μας ΔΕΝ είναι πάντοτε δικό του θέμα.  Ούτε κρίθηκαν από εμένα οι σωστοί και μή, παρότι αυτό ΔΕΝ είναι κάτι εντελώς υποκειμενικό.

jimnys έγραψε:... ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΤΕ ΝΑ ΠΕΙΣΕΤΕ ΠΟΙΟΝ , ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ ΠΡΑΓΜΑ????? ΚΑΙ ΠΟΙΟΣ ΣΑΣ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΣΕΙΣ ΕΙΣΑΣΤΕ ΣΩΣΤΟΙ(ΚΥΝΗΓΟΙ ΚΑΙ ΜΗ)???? Α ΡΕ ΕΛΛΗΝΑΡΕΣ ...

  Εσύ όμως πήρες την πρωτοβουλία να μας κρίνεις αν είμαστε σωστοί και να μας χαρακτηρίσεις κι όλας :!:

jimnys έγραψε:... ΞΕΚΟΛΑΤΕ ΚΑΙ ΚΑΤ;ΑΛΑΒΕΤΕ ΟΤΙ ΓΙΑ ΑΛΛΟ ΠΡΑΓΜΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΓΙΑ ΝΑ ΠΡΟΣΒΑΛΟΥΜΕ Ο ΕΝΑΣ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΜΕ ΑΣΧΗΜΟ ΤΡΟΠΟ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ..

  Αγαπητέ μου νομίζω ότι εσύ με προσβάλεις με άσχημο τρόπο κι όχι εγώ.  Τέλος το ζήτημα του για ποιό πράγμα είμαστε εδώ μέσα, νομίζω δεν αναιρεί ολόκληρη την υπόλοιπη ζωή μας, τις αξίες μας και την ευαισθησία μας για την φύση.  Αν μπορείς να κλείνεις τα μάτια, σε ότι ΕΣΥ πιστεύεις ότι είναι "λάθος", μπορώ να το δεχθώ αλλά πίστεψέ με δεν μπορώ να το κατανοήσω. :?

  Και να κλείσω με μια ρητορική ερώτηση: θα μπορούσες να κάνεις παρέα με κάποιον (αποδεδειγμένα) εγκληματία ?.  Πιστεύω να μην σε πρόσβαλα με όσα έγραψα, δεν είναι αυτός ο σκοπός μου. :roll:
Άβαταρ μέλους
Dr.Format
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 1468
Εγγραφή: 12 Φεβ 2003, 14:49
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευσηαπό jimnys » 07 Οκτ 2003, 23:07

Μα dr Format.............δεν απαυθυνόμουν σε σένα.......
Συγνώμη αν το εξέλαβες σαν πρωσοπική προσβολή αλλά δεν ήθελα κάτι τέτοιο....
-Μην μπένεις σε σκέψεις ΔΕΝ είμαι κυνηγός!!!!
-ΤΟ ΕΛΗΝΝΑΡΕΣ που είπα είναι και αυτοσαρκασμός , έχω την ΤΙΜΗ να είμαι Ελληνας αναγνωρίζοντας και κάποια κακά μας φυσικά αλλά ΄τα εν οίκω μη εν δήμω΄....
Παρακολουθείς συχνα τις συζητήσεις????
Πόσες φορές έχει αναφερθεί το θέμα ΚΥΝΗΓΟΙ-ΘΥΡΑΜΑΤΑ ρε παιδιά?????
καλά αλλά τι καταλάβαμε???
ο Κοsant τελειώνει λέγοντας αντε γεια ,δεν θα ξαναγράψω κτλ και πιθανώς να μην ξαναδεί το site.....
294 μέλοι απο όλη την ελλάδα δεν είναι καλύτερα να μην λογοφέρουμε μέσα απο 10 αράδες γράμματα????
Συμφωνώ οτι οτι κάνει ο καθένας μας δεν είναι πάντοτε δικό του θέμα αλλά ήταν το ποιό σοβαρό μειονέκτημα που είχε ο άνθρωπος???
Ηταν δηλαδή ΑΠΟΔΕΔΕΙΓΜΕΝΟΣ ΕΓΚΛΗΜΑΤΙΑΣ?????
Μπορώ να σου πω ότι αν πίνατε δυο κρασιά παρέα ίσως να μην ήταν και τόσο εγκληματίας.
Είμαι εδώ επειδεί μου αρέσει το βουνό , γνώρισα το τζιπ και κόλησα , μμου αρέσει η φύση , έχω κάνει ισυχία και έχω ακουσει τον πραγματκό ψήθυρο τους χτύπους της καρδιάς....
Εχω μεγαλώσει σε βουνό(οχι σε χωριό αλλά δύο χλμ έξω απο χωριό μέσα στο δάσος).
Δεν με νοιάζει αν ο Κosant είναι κυνηγός αφού το κράτος λέει ......
είναι λαθροκυνηγός?????
τότε με νοιάζει???
Φίλε μου είμαι μεγάλος άνθρωπος , οικογενειάρχης , και το μόνο που δέν θέλω είναι το να θίξω κάποιον μέσα απο μερικές λέξεις.
Το σωστό και το λάθος μπορεί να έρθεί μέσα απο συζήτηση και γνωριμία και φιλία ,όχι απο εδώ πιστεύω , αγάπη παιδιά ....
. Αν μπορείς να κλείνεις τα μάτια, σε ότι ΕΣΥ πιστεύεις ότι είναι "λάθος", μπορώ να το δεχθώ αλλά πίστεψέ με δεν μπορώ να το κατανοήσω.
Η περίπτωση του kosant είναι το χειρότερο λάθος που διέπει την κοινωνία μας????
Να κάνουμε παρέα , να πάμε τις βόλτες , να ψήσουμε τα κοψίδια στη φύση , να πιούμε τα κρασιά μας, να χαζεύουμε τα παιδιά μας που θα παίζουν παρέα...
Δέν ξέρω αν καταλαβένεις τι θέλω να πώ ,δεν κλείνω τα μάτια ,αλλά να, δεν αξίζει πιστεύω το να είμαστε τόσο αρνητικοί απέναντι σε κάποιον που δεν έχουμε καν δει το πρόσωπο του μόνο και μόνο επειδεί είναι κυνηγός , Παναθηναικός , ή ΚΚΕ....
Πιστεύω στις προσωπικές σχέσεις , έτσι όπως επικοινωνούμε δεν μου αρέσει γιατί είναι εντελώς απρόσωπο.....
Δείτε τι γίνετε στον κόσμο ,στην ελλάδα...κλείνουν επιχειρήσεις , άνθρωποι στα 45+ δεν βρισκουν δουλειά να ταισουν την οικογένεια τους , υπάρχει παντού εκμετάλευση , και εμείς οι έχοντες την πολυτέλεια να ασολούμαστε στο internet και στην πράξη με το hobby μας ,που είναι και λίγο ακριβό, μας ενοχλεί που ο άλλος είναι κυνηγός.
Κυνηγός στην δουλειά μου είναι ο προσωπάρχης χαχαχχαα.
Δεν ήθελα να θίξω κανέναν δόκτωρα μου αλλά αγάπη ρε παιδιά όλοι ίσοι θα γίνουμε στο τέλος......
Κρίμα που δεν μπορώ να έρθω στην ΜΕΦΕ είναι μικρό το πιτσιρίκι γαρ....κάποια στιγμή θα τα πούμε και απο κοντά....
Συγνώμη αν σας κούρασα με την μακροσκελή απάντηση-εξομολόγηση μου και συγνώμη επίσεις που δεν ήταν αυτή στην θέση της προυγούμενης λακωνικής ..
καλά να περνάτε....
Land Jimny Cruiser
Άβαταρ μέλους
jimnys
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 419
Εγγραφή: 20 Ιαν 2003, 17:32
Τοποθεσία: ΠΑΛΛΗΝΗ - ΠΙΣΣΩΝΑΣ

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Γενικές Συζητήσεις

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 9 επισκέπτες