Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

ΣΤΟΝ ΑΓΥΡΙΣΤΟ..

Θέλετε να ρωτήσετε ή να μοιραστείτε κάτι που είναι άσχετο με τις μοτοσυκλέτες και τα τετρακίνητα; Στείλτε το εδώ!

ΣΤΟΝ ΑΓΥΡΙΣΤΟ..

Δημοσίευσηαπό fatman » 23 Αύγ 2009, 18:15

ΟΤΙ ΛΕΕΙ ΚΑΙ Ο ΤΙΤΛΟΣ
Αλλα μου φαινεται οτι εμεις θα παμε εκει και οχι αυτοι που πρεπει..
Εικόνα
Porject Jay,L318,L316,L319
Land Rover ...ειναι εθισμος..
Άβαταρ μέλους
fatman
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 1157
Εγγραφή: 03 Δεκ 2002, 21:15
Τοποθεσία: Οπου φθανει...η τσεπη μας.. :)

Re: ΣΤΟΝ ΑΓΥΡΙΣΤΟ..

Δημοσίευσηαπό Dr.Format » 24 Αύγ 2009, 19:49

fatman έγραψε:ΟΤΙ ΛΕΕΙ ΚΑΙ Ο ΤΙΤΛΟΣ
Αλλα μου φαινεται οτι εμεις θα παμε εκει και οχι αυτοι που πρεπει..
Ανδρέα αυτή την φορά ΘΑ ΠΑΝΕ !
Άβαταρ μέλους
Dr.Format
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 1468
Εγγραφή: 12 Φεβ 2003, 14:49
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: ΣΤΟΝ ΑΓΥΡΙΣΤΟ..

Δημοσίευσηαπό teroulas » 25 Αύγ 2009, 08:09

Ευκολα !
Δαμιανός
Άβαταρ μέλους
teroulas
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 1264
Εγγραφή: 20 Μάιος 2004, 08:54
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευσηαπό mytilini » 25 Αύγ 2009, 09:22

Ποιοί και από ποιούς...Χαιρετίσματα στο Τιρόλο (το αυστριακό γιατί το ιταλικό με χαλάει...).
Σκέφτομαι το εξής:αν μου ξαναζητήσει η μιρκή βουνά, φθηνότερα μου ερχεται πλέον να καβαλώ το αεροπλάνο για Αυστρία-Ελβετία παρά για ελληνικές περιοχές.Ασε που εκεί δεν κινδυνεύεις από φωτιά.Και φυσικά δεν χαλάει και η αισθητική σου από "θερετράκια-βιλίτσες-οικιστές-επαγγελματίες οικολόγους-γνώστες επί παντός του επιστητού" και λοιπές "δυνάμεις".Και του χρόνου παιδιά...
mytilini
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 296
Εγγραφή: 12 Νοέμ 2004, 06:32
Τοποθεσία: AΘΗΝΑ

Re: ΣΤΟΝ ΑΓΥΡΙΣΤΟ..

Δημοσίευσηαπό blackchris » 25 Αύγ 2009, 12:20

fatman έγραψε:ΟΤΙ ΛΕΕΙ ΚΑΙ Ο ΤΙΤΛΟΣ
Αλλα μου φαινεται οτι εμεις θα παμε εκει και οχι αυτοι που πρεπει..


Και όμως να δεις που τα ζώα (Έλληνες) θα τους ξαναψηφίσουν και θα πουν και ευχαριστώ γιατί σε τέτοια ζώα τέτοιοι ηγέτες αρμόζουν.

Ποτέ δεν έχει ευθύνη κανένας ποτέ κανείς δεν παραιτείτε ποτέ κανείς δεν λογοδοτεί αυτό μόνο στην Ελλάδα !!!!!!!!!!!!!

Είμαστε ζώα είμαστε ιθαγενείς και μην ξανακούσω κανένα να λέει
Ο ΕΛΛΗΝΑΣ ΠΡΩΘΥΠΟΥΡΓΟΣ αλλα το σωστό που είναι
Ο ΕΛΛΗΝΑΣ ΦΥΛΑΡΧΟΣ

Και να μην παρεξηγούμε γ@μω όλα τα κόμματα και τους πολιτικούς έχω να ψηφήσω από φαντάρος (είκοσι χρόνια έκανα την μαλακία και πήγα μια φορά)

ΡΕ ΖΩΟ ΈΛΛΗΝΑ ΠΩΣ ΕΊΝΑΙ ΔΥΝΑΤΌΝ ΠΡΙΝ ΔΥΟ ΧΡΌΝΙΑ ΝΑ ΚΆΗΚΑΝ 65 ΑΤΟΜΑ ΚΑΙ ΟΛΗ Η ΠΕΛΛΟΠΟΝΗΣΟΣ ΚΑΙ ΠΗΓΕΣ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΞΑΝΑΨΗΦΙΣΕΣ?????

ΡΕ ΖΩΟ ΕΛΛΗΝΑ ΚΑΗΚΕ Η ΜΙΣΗ ΑΤΤΙΚΗ 250.000 ΣΤΡΕΜΜΑΤΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΑΡΑΙΤΗΘΗΚΕ ΟΥΤΕ ΚΛΗΤΗΡΑΣ !!!!!!!!!

ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΓΕΝΝΗΜΕΝΟΣ ΜΑΛΑΚΑΣ ?????

ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΓΕΝΝΗΜΕΝΟΣ ΝΑ ΣΕ "ΣΠΡΩΧΝΟΥΝ" (γαμάνε εννοώ) ???????

ΡΕ ΛΕΥΚΕ ΑΡΑΠΗ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΜΑΣΑΣ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΣΟΥ ΜΟΙΡΑΣΟΥΝ ΚΑΘΡΕΦΤΑΚΙΑ (τριχίλιαρα) ????????

Δεν ξέρω τι να πω ο οποιοσδήποτε από μας αν κάνει απανωτές μαλακίες (και πουστιές) στην δουλεία του, δεν θα τον στείλουν σπίτι του. ?????
Αυτούς γιατί οχι ?????????

ΔΕΝ ζητάω συγνώμη για την γλώσσα μου και όποιος παρεξηγηθεί στα @ρχ!δ!α μου τον χέζω τον λευκό ΑΡΑΠΗ.

Τέλος.

Υ.Γ το σπίτι μου δεν κάηκε (ακόμα).
Άβαταρ μέλους
blackchris
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2712
Εγγραφή: 28 Σεπ 2003, 19:41

Re: ΣΤΟΝ ΑΓΥΡΙΣΤΟ..

Δημοσίευσηαπό dim75 » 25 Αύγ 2009, 12:32

o στρατηγός άνεμος, οι ασύμετρες απειλές τα κακόβουλα πεύκα..καίγεται η πατρίδα μας και μεις καθόμαστε και ανεχόμαστε να ακούμε γελοίες δικαιολογίες που υποτιμούν τη νοημοσύνη μας από ανεπρόκοπα, αδούλευτα, ανίκανα και επικίνδυνα άτομα χωρίς ίχνος ευαισθησίας και αξιοπρέπειας. τόσοι νεκροί πριν δυο χρόνια, τόσα καμένα σπίτια, δάση, περιουσίες τώρα και καμία παραίτηση ούτε καν για λόγους ευθιξίας. ας επένδυαν ένα μέρος από τις κομματικές μίζες της siemens και από την αρπαχτή του βατοπεδίου να αγοράσουν κάνα μέσο δασοπυρόσβεησς και να οργανώσουν τα υφιστάμενα. τελικά ο εχθρός της δημοκρατίας είναι οι ίδιοι οι πολιτικοί μηδενός εξαιρουμένου
Άβαταρ μέλους
dim75
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 89
Εγγραφή: 17 Απρ 2009, 14:17

Re: ΣΤΟΝ ΑΓΥΡΙΣΤΟ..

Δημοσίευσηαπό blackchris » 25 Αύγ 2009, 12:46

dim75 έγραψε: τελικά ο εχθρός της δημοκρατίας είναι οι ίδιοι οι πολιτικοί μηδενός εξαιρουμένου



Οχι φίλε dim75 ο εχθρός της δημοκρατίας είμαστε ΕΜΕΙΣ γιατί οι λαοί ΕΧΟΥΝ ΤΟΥΣ ΗΓΕΤΕΣ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΑΞΙΖΟΥΝ :wink:
Άβαταρ μέλους
blackchris
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2712
Εγγραφή: 28 Σεπ 2003, 19:41

Re: ΣΤΟΝ ΑΓΥΡΙΣΤΟ..

Δημοσίευσηαπό extractor » 25 Αύγ 2009, 13:05

dim75 έγραψε:o στρατηγός άνεμος, οι ασύμετρες απειλές τα κακόβουλα πεύκα..καίγεται η πατρίδα μας και μεις καθόμαστε και ανεχόμαστε να ακούμε γελοίες δικαιολογίες που υποτιμούν τη νοημοσύνη μας από ανεπρόκοπα, αδούλευτα, ανίκανα και επικίνδυνα άτομα χωρίς ίχνος ευαισθησίας και αξιοπρέπειας. τόσοι νεκροί πριν δυο χρόνια, τόσα καμένα σπίτια, δάση, περιουσίες τώρα και καμία παραίτηση ούτε καν για λόγους ευθιξίας. ας επένδυαν ένα μέρος από τις κομματικές μίζες της siemens και από την αρπαχτή του βατοπεδίου να αγοράσουν κάνα μέσο δασοπυρόσβεησς και να οργανώσουν τα υφιστάμενα. τελικά ο εχθρός της δημοκρατίας είναι οι ίδιοι οι πολιτικοί μηδενός εξαιρουμένου

+1000000000000
Εικόνα
extractor
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 107
Εγγραφή: 14 Δεκ 2006, 23:17
Τοποθεσία: mars

Re: ΣΤΟΝ ΑΓΥΡΙΣΤΟ..

Δημοσίευσηαπό xtrail » 25 Αύγ 2009, 14:40

blackchris έγραψε:
dim75 έγραψε: τελικά ο εχθρός της δημοκρατίας είναι οι ίδιοι οι πολιτικοί μηδενός εξαιρουμένου



Οχι φίλε dim75 ο εχθρός της δημοκρατίας είμαστε ΕΜΕΙΣ γιατί οι λαοί ΕΧΟΥΝ ΤΟΥΣ ΗΓΕΤΕΣ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΑΞΙΖΟΥΝ :wink:


Συμφωνώ με τον blackchris. Και να προσθέσω πως αν ο έλληνας ήθελε πραγματικά να έχει δάση, σωστό περιβάλλων (και όχι "τακτοποίηση των ημιυπαιθρίων), θα έκανε απεργία όχι μόνο για τις συντάξεις, μισθούς κλπ (αυτονόητα επίσης), αλλά και για αυτά. ΑΠΛΑ κοιτάμε μόνο τον κώλο μας (του διπλανού ας καεί, δεν μας πειράζει)
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
xtrail
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2589
Εγγραφή: 20 Απρ 2003, 10:16
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευσηαπό alp » 25 Αύγ 2009, 15:45

σιγα ρε παιδια.
γιατι τοση οργη?

καηκαν μερικα σπιτια (ετσι κι αλλιως καλα να παθουν, σε πρωην καμμενα ηταν χτισμενα) και μερικες χιλιαδες στρεμματα θαμνοι (και καλα, δασος) και μερικα ψωροπευκα και φρικαρατε?

χαλαρωστε.

ολα καλα. θα τακτοποιηθουν και οι ημιυπαιθριοι τωρα, ολα καλα.
Άβαταρ μέλους
alp
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 369
Εγγραφή: 15 Σεπ 2004, 09:54

Δημοσίευσηαπό extractor » 25 Αύγ 2009, 16:15

φυσικα και τσαντιστηκαμε,γιατι δεν καηκαν και τα δικα μας τα οικοπεδα για να χτισουμε!! :crybaby: :crybaby:
ο αλλος βρηκε ευκαιρια να καψει την γυναικα του!! :blob6: :blob6: :blob6:
Εικόνα
extractor
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 107
Εγγραφή: 14 Δεκ 2006, 23:17
Τοποθεσία: mars

Δημοσίευσηαπό dim75 » 25 Αύγ 2009, 16:56

η χώρα που της επέβαλαν δύο φορές ξενόφερτο βασιλικό οίκο και δύο φορές τον έδιωξε και την καταδίκασαν μέσα από τα σχέδια μάρσαλ και το δόγμα τρούμαν να μείνει εσαεί ένα φτωχό υποανάπτυχτο αποβιομηχανοποιημένο προτεκτοράτο δε νομίζω ότι ευθύνεται για τους ηγέτες που επιλέγει περισσότερο από ότι ευθύνεται ο μέσος αμερικάνος και βρετανός για τις σφαγές ανά τον κόσμο. μας έχουν επιβάλει αντί για βασιλικούς οίκους οικογενειακούς οίκους διακυβέρνησης πλέον. αυτά είναι τα περιθώρια επιλογής μας ή η επανάσταση.
επιμένω. στην ελλάδα την δημοκρατία απειλούν πρώτοι και καλύτερα οι ίδιοι οι πολιτικοί που ζούν, πλουτίζουν, φτιιάχνονται από το σπορ αδιαφορώντας πλέον επιδεικτικά για τον τόπο και τις τύχες μας. ευτυχώς το 40 ο στρατός μας δεν επικαλέστηκε το στρατηγό χιονιά για να αφήσει τα ιταλικά στρατεύματα να μας κάνουν μια φιλική επίσκεψη. αυτό που ζούμε είναι μια απέραντη ντροπή όχι μόνο για την καταστροφή αλλά για την ανευθυνότητα την αναλγησία και την χυδαιότητα όσων εκ των υστέρων δεν ζητούν συγνώμη, δεν παραιτούνται. λάθη μπορεί να κάνουμε όλοι. όσοι το παραδέχονται κια παίρνουν το όποιο κόστος είναι τουλάχιστον αξιοπρεπείς οι υπόλοιποι είναι για φτύσιμο
Άβαταρ μέλους
dim75
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 89
Εγγραφή: 17 Απρ 2009, 14:17

Δημοσίευσηαπό teroulas » 25 Αύγ 2009, 21:38

Για ένα πράγμα χαίρομαι μόνο
Ξαναγράφει ο βλακρις :mrgreen:
Δαμιανός
Άβαταρ μέλους
teroulas
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 1264
Εγγραφή: 20 Μάιος 2004, 08:54
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευσηαπό Dr.Format » 26 Αύγ 2009, 10:17

ΤΙΜΩΡΙΑ ΤΩΡΑ, ΟΧΙ ΑΥΡΙΟ !!!
Άβαταρ μέλους
Dr.Format
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 1468
Εγγραφή: 12 Φεβ 2003, 14:49
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευσηαπό alp » 26 Αύγ 2009, 10:39

τιμωρια ε?

τι να σου κανω που ηθελες κι ολυμπιαδα 2004 ρε Ελληνα.
τωρα ουτε 17Ν δεν εχεις, ετσι για να ξεσπας λιγακι.
Άβαταρ μέλους
alp
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 369
Εγγραφή: 15 Σεπ 2004, 09:54

Επόμενο

Επιστροφή στο Γενικές Συζητήσεις

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 9 επισκέπτες

cron