Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

Off-roading και ...γάμος

Θέλετε να ρωτήσετε ή να μοιραστείτε κάτι που είναι άσχετο με τις μοτοσυκλέτες και τα τετρακίνητα; Στείλτε το εδώ!

Δημοσίευσηαπό forester » 17 Οκτ 2004, 16:57

tedos έγραψε:
xontros έγραψε:
Άμα είσαι όψιμος off-κάτι, και η σύζυγος ξαφνικά θεωρεί τα πάντα ταλαιπωρία, τί κάνεις :?: :?: :?:
Βέβαια η ελπίδα πεθαίνει πάντα τελευταία, ελπίζω να αρέσει ...στην κόρη μου :!: :!: :!:


Χωριζεις τη συζυγο κρατας την κορη!!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:


Πώς το κάνεις αυτό Θόδωρα :?: :?: :?:
Πάντως κι εγώ ελπίζω να αρέσει στην κόρη μου :? :? :?
Αλλιώς θα πουλήσω το Forester και θα πάρω άλλο ένα ΜΑΤΙΖ :( :( :(
forester
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 343
Εγγραφή: 07 Δεκ 2003, 20:36
Τοποθεσία: Άλιμος, Αθήνα

Δημοσίευσηαπό pyrosvestis-KIA » 18 Οκτ 2004, 12:59

Σιγουρα ειναι οπος τα μαθεις τα παιδια .Παντος ο δικος μου γιος σημερα 15 μηνων την πρωτη εξορμηση την εκανε 4 μηνων στο δασος της δαδιας .Σημερα οταν ειμαστε στην ασφαλτο τον πιανει υπνος ,αλλα μολις μπουμε στο χωμα δεν κρατιεται απο την χαρα του .
pyrosvestis-KIA
50cc moped
50cc moped
 
Δημοσιεύσεις: 9
Εγγραφή: 05 Νοέμ 2003, 08:43
Τοποθεσία: ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

Δημοσίευσηαπό discoman » 25 Οκτ 2004, 19:48

Εγω την εδιωξα και ησυχασα γιατι την φοβιζε οταν στην δεξια πλευρα βρισκοταν γκρεμος .Καποια στιγμη ανοιξα τηνπορτα και την πεταξα εξω και ετσι επαψε πια να φοβαται . :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Τωρα εκανα καινουρια γνωριμια αυτη ειναι πιο καλοβολη δεν διαμαρτυρετε και θελει να οδηγει και η ιδια .στα βουνα . καποια στιγμη της ειπα να μην τρεχει τοσο πολυ γιατι ζαλιζομε στις λακουβες .Ετσι μου ειπε να κατεβω να παρω λιγο αερα .Οταν κατεβηκα αυτη εβαλε πρωτη και συνεχισε την αναβαση ενω τηνκκοιταγα εκπληκτος . Οταν τησφωναξα να σταματησει μου απαντησε οτι δεν μπορει να εχει μαζι της ζαλισμενα κοτοπουλα :lol: :lol: :lol: :lol: Υποψηφιος μπριζολας του ΒRAT και υποψηφιος δοκιμος του STRATEGO TEAM
Άβαταρ μέλους
discoman
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 723
Εγγραφή: 22 Φεβ 2004, 22:59

Δημοσίευσηαπό J-LAND » 09 Νοέμ 2004, 11:48

Καλημέρα

Εγώ το πρόβλημα λύθηκε από μόνο του μόνο μια άντεξε 3 εκδρομές όλες μετά την εκδρομή δεν ξαναέρχονταν όποτε άρχιζε η γρίνια με αποτέλεσμα το χωρισμό
Επειδή πιστέψετε ήταν πολλές οι δόκιμες έχω καταλήξει στο συμπέρασμα ότι μόνο με λαχείο θα βρεις γυναίκα να της αρέσει το off road ένα καθαρά αντρικό παιχνίδι
“ΕΑΝ ΔΕΝ ΠΑΣ ΔΕΝ ΘΑ ΜΑΘΕΙΣ”
Άβαταρ μέλους
J-LAND
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 143
Εγγραφή: 25 Οκτ 2004, 06:47

Δημοσίευσηαπό discoman » 09 Νοέμ 2004, 22:02

Δεν ειναι ολες ετσι
Άβαταρ μέλους
discoman
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 723
Εγγραφή: 22 Φεβ 2004, 22:59

Δημοσίευσηαπό maverickman » 09 Νοέμ 2004, 23:54

J-LAND έγραψε:Καλημέρα

Εγώ το πρόβλημα λύθηκε από μόνο του μόνο μια άντεξε 3 εκδρομές όλες μετά την εκδρομή δεν ξαναέρχονταν όποτε άρχιζε η γρίνια με αποτέλεσμα το χωρισμό
Επειδή πιστέψετε ήταν πολλές οι δόκιμες έχω καταλήξει στο συμπέρασμα ότι μόνο με λαχείο θα βρεις γυναίκα να της αρέσει το off road ένα καθαρά αντρικό παιχνίδι


κοιτα λενε πως το ενα χερι νιβει το αλλο.Θα πρεπει και να το λεει η καρδια της και να μπορεις να την επιρεασεις εσυ (θετικα).προτιμω να πηγαινω μονος μου αλλα και μαζι της κανενα προβλημα
ΕΑΝ ΔΕΝ ΚΟΙΤΑΣ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΑΤΑΣ ΘΑ ΠΑΣ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΚΟΙΤΑΣ...
Άβαταρ μέλους
maverickman
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 689
Εγγραφή: 09 Οκτ 2003, 19:10
Τοποθεσία: Κaλαμαρια Θεσ/νικη

Δημοσίευσηαπό blackchris » 11 Νοέμ 2004, 07:15

discoman έγραψε:Εγω την εδιωξα και ησυχασα γιατι την φοβιζε οταν στην δεξια πλευρα βρισκοταν γκρεμος .Καποια στιγμη ανοιξα τηνπορτα και την πεταξα εξω και ετσι επαψε πια να φοβαται


Εύγε παιδί μου Discoman αν συνεχίσεις έτσι όχι μέλος του Stratego θα σε κάνουμε αλλα και πρόεδρο :twisted: :twisted: :twisted:
Άβαταρ μέλους
blackchris
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2712
Εγγραφή: 28 Σεπ 2003, 19:41

Δημοσίευσηαπό discoman » 11 Νοέμ 2004, 22:08

Τωρα στις καινουριες γνωριμιες σκεφτομε να κανω οdision στις γκομενες για οff roading οποια δεν αντεχει τον π....λο :roll:
THE BEST 4X4XFAR
Άβαταρ μέλους
discoman
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 723
Εγγραφή: 22 Φεβ 2004, 22:59

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Γενικές Συζητήσεις

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 42 επισκέπτες