Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

εξατμιση

Θέλετε να ρωτήσετε ή να μοιραστείτε κάτι που είναι άσχετο με τις μοτοσυκλέτες και τα τετρακίνητα; Στείλτε το εδώ!

εξατμιση

Δημοσίευσηαπό Notis21 » 22 Οκτ 2008, 23:02

Γεια σας παιδια!!!Θα ηθελα μια συμβουλη για το μηχανακι μου...Λοιπον εχω ενα παπι κ του εχω φορέσει μια motorsport εξάτμιση...Θα ηθελα ν την ανοίξω κ ν του βγάλω τον σιγαστήρα αλλα δεν γινεται διοτι δεν ανοιγει...Θα ηθελα αν γινεται να μου δώσετε τροπους για ν την κανω να σκαει(δεν ενοχλει διοτι ειναι στην επαρχια οποτε δεν υπαρχει προβλημα)....Αν υπαρχουν τροποι αν μπορειτε να μου τους πειτε...Ευχαριστώ!...
SsanqYonq Rexton RX230 BF GoodRich 235/65R16
Άβαταρ μέλους
Notis21
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 31
Εγγραφή: 31 Ιαν 2008, 00:24
Τοποθεσία: Αν.Πατήσια, Αθήνα

Re: εξατμιση

Δημοσίευσηαπό Dr.Format » 23 Οκτ 2008, 11:15

Notis21 έγραψε:Γεια σας παιδια!!!Θα ηθελα μια συμβουλη για το μηχανακι μου...Λοιπον εχω ενα παπι κ του εχω φορέσει μια motorsport εξάτμιση...Θα ηθελα ν την ανοίξω κ ν του βγάλω τον σιγαστήρα αλλα δεν γινεται διοτι δεν ανοιγει...Θα ηθελα αν γινεται να μου δώσετε τροπους για ν την κανω να σκαει(δεν ενοχλει διοτι ειναι στην επαρχια οποτε δεν υπαρχει προβλημα)....Αν υπαρχουν τροποι αν μπορειτε να μου τους πειτε...Ευχαριστώ!...
:clubbed:
Άβαταρ μέλους
Dr.Format
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 1468
Εγγραφή: 12 Φεβ 2003, 14:49
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: εξατμιση

Δημοσίευσηαπό ktmakis » 23 Οκτ 2008, 11:45

Στην επαρχία δεν κοιμάστε ??
Δεν θέλετε να χαρείτε την ησυχία που στη τσιμεντούπολη την πληρώνουμε χρυσο ?
Νομίζεις οτι θα πηγαίνει καλύτερα ?
Ανοιγεις και 4 θέματα για το ίδιο πράγμα.
Αντε με συγχησες ..... είσαι και πρώην γείτονας
Εικόνα
Δίχρονο μέλος :dancing:
Άβαταρ μέλους
ktmakis
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 968
Εγγραφή: 04 Ιούλ 2005, 14:45
Τοποθεσία: Αθήνα - Μελίσσια


Επιστροφή στο Γενικές Συζητήσεις

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 3 επισκέπτες