Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

BRAT

Θέλετε να ρωτήσετε ή να μοιραστείτε κάτι που είναι άσχετο με τις μοτοσυκλέτες και τα τετρακίνητα; Στείλτε το εδώ!

Για τους BRAT που ξερουν

Δημοσίευσηαπό GALLOPER » 05 Οκτ 2006, 00:49

:P :P Καντε τους <<μαγκιες>> εσεις και θα σας ενεργοποιησουν και τον <<αλλον>> κανονικα :twisted: :twisted: :twisted:
.......θα μου πεις ειπα τελος............αμα βλεπω τετοια....... :twisted: :twisted: :twisted:
Άβαταρ μέλους
GALLOPER
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 345
Εγγραφή: 15 Οκτ 2005, 19:00

ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΒΡΑΤ που ξερουν και γουσταρουν........βιτσιοζοι!!!

Δημοσίευσηαπό GALLOPER » 07 Οκτ 2006, 07:48

Σωληναριο δεν θελατε;;;;;;;;;
Παρτε τωρα και τα κανονικα σεμιναρια.........και χωρις αντιρησεις γιατι ειδατε τι παθατε....σας τους κατεβασαν <<ΠΑΚΕΤΟ>>!!!!! :alright: :alright: :lol: :lol: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
GALLOPER
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 345
Εγγραφή: 15 Οκτ 2005, 19:00

Μονο για........ψαγμενους braters

Δημοσίευσηαπό GALLOPER » 09 Οκτ 2006, 16:37

Ε.........ρε .......γλεντια :twisted: :twisted: :twisted: <<the ultimate off-road club>> συμπυκνωμενο στο <<δια βιου μαθηση>> :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Που πα ρε Καραμητρο φουκαρα χωρις <<επιχοιρηματα>> :twisted: :twisted:
Σας τοπα.....δεν σας τοπα;;;
Τωωωωωωρα τελος........τον αμολησανε :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Άβαταρ μέλους
GALLOPER
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 345
Εγγραφή: 15 Οκτ 2005, 19:00

Δημοσίευσηαπό blackchris » 10 Οκτ 2006, 06:56

Ρε συ Σπύρο γουστάρω τζερτζελε, καταλαβαίνω ότι κάτι παίζει αλλά τα λες πολύ κωδικοποιημένα ρε αδερφάκι μου :roll: :roll: και δεν σε "πιάνω" για σπάστα και ξαναρίχτα η στείλε pm να μου ξηγήσεις που πάιζει η φάση. Θα με σκοτώσεις αθεράπευτα κουτσομπόλη άνθρωπο :twisted: :twisted:
(για λέγε για λεγε........ που ποιός τι)
Άβαταρ μέλους
blackchris
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2712
Εγγραφή: 28 Σεπ 2003, 19:41

Δημοσίευσηαπό GALLOPER » 10 Οκτ 2006, 15:51

Ρε παλικαρι μου καλο Μαυροχρηστε...δεν διαβαζεις το θεμα.....δεν το διαβαζεις;; :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Εκτος αν μου γινες ψαγμενος μπρατερ :twisted: :twisted: :twisted:
Βλεπεις οτι ειμαι καλο παλικαρι και βαζω θεμα στις δημοσιευσεις μου για να μην ενοχλω τους συμφορουμιστες και διαβαζουν τσαμπα.
Κοιτα εδω που τα λεμε ειμαι και επιρρεπης στα μπαν :twisted: :twisted: :twisted:
Αλλα επειδη εισαι φιλος μου θα σου πω ενα τελευταιο ανεκδοτακι ακυκλοφορητο.(απο κοντα οταν βρεθουμε) :twisted: :twisted: :twisted:
Ρε συ μιλαμε .....ασε....επαθα την πλακα μου.
Αλλαξανε οι μοντερειτορς καινουργιο αιμα μπραβο :twisted: :twisted: :twisted: μονο που με στεναχωρησε οτι στο μονο σοβαρο τοπικ που ειχε ρε παιδι μου και καποιο επιπεδο αλλαξανε την σταθερη αξια...τι να πει κανεις.....
παντως γουσταρω παιζουν και κατι τριο δυνατα,παουερ!!!!! :twisted: :twisted:
Αντε ρε .....και λιγο <<χουμορ>> δεν βλαπτει.
Το νου σου Μαυροχρηστε στα στροφηλικια στα βουνα βαρα και καμμια κορνα μην τρακαρης με κανα σκληροπυρηνικο οφροουντερ :lol: :lol: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
GALLOPER
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 345
Εγγραφή: 15 Οκτ 2005, 19:00

Δημοσίευσηαπό jimnys » 11 Οκτ 2006, 00:14

Δημοσιεύθηκε: 29 Σεπ, 2006 - 17:16
GALLOPER έγραψε:
firelord έγραψε:αρτσι μπουρτσι και λουλας


Τελικα και πολυ χειροτερα ουτε που ξανασχολουμε με το θεμα ΤΕΛΟΣ ΛΕΕΕΕΜΕ!!!!!!!!!!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Land Jimny Cruiser
Άβαταρ μέλους
jimnys
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 419
Εγγραφή: 20 Ιαν 2003, 17:32
Τοποθεσία: ΠΑΛΛΗΝΗ - ΠΙΣΣΩΝΑΣ

Μονο για εκπτωτους αντμινς

Δημοσίευσηαπό GALLOPER » 11 Οκτ 2006, 16:30

jimnys έγραψε:Δημοσιεύθηκε: 29 Σεπ, 2006 - 17:16
GALLOPER έγραψε:
firelord έγραψε:αρτσι μπουρτσι και λουλας


Τελικα και πολυ χειροτερα ουτε που ξανασχολουμε με το θεμα ΤΕΛΟΣ ΛΕΕΕΕΜΕ!!!!!!!!!!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Και πανω που ειπες να χαρεις και συ λιγο.......... :twisted: :twisted: :twisted:
Συνεχιζω.......εμπρος στο δρομο που χαραξε ο ......φτου θα το βρω ομως που θα μου παει :twisted: :twisted: :twisted:
Άβαταρ μέλους
GALLOPER
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 345
Εγγραφή: 15 Οκτ 2005, 19:00

Re: Μονο για εκπτωτους αντμινς

Δημοσίευσηαπό jimnys » 11 Οκτ 2006, 16:45

GALLOPER έγραψε:Και πανω που ειπες να χαρεις και συ λιγο.......... :twisted: :twisted: :twisted:

Xαίρομαι με την οικογένεια μου και τους καλούς φίλους(αυτοί φαίνονται..όσο περνάει ο χρόνος Σπύρο...)

GALLOPER έγραψε:Συνεχιζω.......εμπρος στο δρομο που χαραξε ο ......φτου θα το βρω ομως που θα μου παει :twisted: :twisted: :twisted:
Πες όποιον θες.....Αρκεί να μην πείς ΙΚΕ :lol: :lol: :lol:

Το Βrat είναι μια πολύ μεγάλη παρέα, με όλα τα συν και τα πλήν της Ελληνικής κοινωνίας....
Κάτι δεν σου αρέσει, όπως και στην κοινωνία, αξίζει να χαλιέσαι??
Και τι θα καταφέρεις??
Σκάς....
Για να είσαι πρόεδρος και brat όπως το αντιλαμβάνωμαι εγώ, δεν έπετε ότι πρέπει να γράφεις αποκλειστικά σε ένα forum....
Land Jimny Cruiser
Άβαταρ μέλους
jimnys
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 419
Εγγραφή: 20 Ιαν 2003, 17:32
Τοποθεσία: ΠΑΛΛΗΝΗ - ΠΙΣΣΩΝΑΣ

Re: Μονο για εκπτωτους αντμινς

Δημοσίευσηαπό GALLOPER » 11 Οκτ 2006, 18:10

jimnys έγραψε:
GALLOPER έγραψε:Και πανω που ειπες να χαρεις και συ λιγο.......... :twisted: :twisted: :twisted:

Xαίρομαι με την οικογένεια μου και τους καλούς φίλους(αυτοί φαίνονται..όσο περνάει ο χρόνος Σπύρο...)

GALLOPER έγραψε:Συνεχιζω.......εμπρος στο δρομο που χαραξε ο ......φτου θα το βρω ομως που θα μου παει :twisted: :twisted: :twisted:
Πες όποιον θες.....Αρκεί να μην πείς ΙΚΕ :lol: :lol: :lol:

Το Βrat είναι μια πολύ μεγάλη παρέα, με όλα τα συν και τα πλήν της Ελληνικής κοινωνίας....
Κάτι δεν σου αρέσει, όπως και στην κοινωνία, αξίζει να χαλιέσαι??
Και τι θα καταφέρεις??
Σκάς....
Για να είσαι πρόεδρος και brat όπως το αντιλαμβάνωμαι εγώ, δεν έπετε ότι πρέπει να γράφεις αποκλειστικά σε ένα forum....




Να σκασω εγω φιλεμου..........ζαμε.....απλα οσο εχω φωνη θα τους τραγουδαωωωω :twisted: :twisted: :twisted:
Άβαταρ μέλους
GALLOPER
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 345
Εγγραφή: 15 Οκτ 2005, 19:00

Δημοσίευσηαπό tedos » 11 Οκτ 2006, 19:14

Μωρε εσεις καλα τα λετε μεταξυ σας...εμεις παντως δεν καταλαβαινουμε τιποτα..... :? :? :? :?
Stratego Adventure Team

My other name is ΑΔΩΝΙΣ..


Nemo Vom Batu
Άβαταρ μέλους
tedos
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2571
Εγγραφή: 28 Οκτ 2003, 18:21
Τοποθεσία: South Evoia, Greece

Δημοσίευσηαπό GALLOPER » 11 Οκτ 2006, 19:36

tedo δεν παμε την Κυριακη καμμια βολτα λασπουαρ μετα την ψηφο(την πρωινη)
οσο για τα αλλα δεν χανεις και τιποτις :twisted: :twisted: :twisted:
Άβαταρ μέλους
GALLOPER
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 345
Εγγραφή: 15 Οκτ 2005, 19:00

Δημοσίευσηαπό jdelis » 12 Οκτ 2006, 13:25

Σπύρο,

αν κανονίσετε καμιά βολτούλα ρίξτε pm
Άβαταρ μέλους
jdelis
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 593
Εγγραφή: 03 Μάιος 2003, 14:33
Τοποθεσία: Ν. Φιλ/φεια, Αθήνα

Δημοσίευσηαπό almak » 13 Οκτ 2006, 01:07

tedos έγραψε:Μωρε εσεις καλα τα λετε μεταξυ σας...εμεις παντως δεν καταλαβαινουμε τιποτα..... :? :? :? :?
Άμα παρακολουθείς ένα επεισόδιο κάθε 15 μέρες πώς θες να καταλάβεις την συνέχεια εεεεεε??????
Εκεί στις Ιαπωνίες που πας , εκτός από δρόμους γυαλόχαρτο ........... κομπιούτερ δεν έχουν για να "ενημερώνεσαι" ?????
Αλέξανδρος Μακρής / Santa Fe 2.7 V6
Πρόεδρος B.R.A.T. (τομέας Ψυχραιμίας)
www.braters.gr
Άβαταρ μέλους
almak
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 342
Εγγραφή: 18 Μάιος 2005, 15:12
Τοποθεσία: Aχαρναί

Δημοσίευσηαπό tedos » 16 Οκτ 2006, 13:33

almak έγραψε:
tedos έγραψε:Μωρε εσεις καλα τα λετε μεταξυ σας...εμεις παντως δεν καταλαβαινουμε τιποτα..... :? :? :? :?
Άμα παρακολουθείς ένα επεισόδιο κάθε 15 μέρες πώς θες να καταλάβεις την συνέχεια εεεεεε??????
Εκεί στις Ιαπωνίες που πας , εκτός από δρόμους γυαλόχαρτο ........... κομπιούτερ δεν έχουν για να "ενημερώνεσαι" ?????


Χμμμ....δυστυχως δεν καταφερα να ειμαι ενημερος οποτε.....
Stratego Adventure Team

My other name is ΑΔΩΝΙΣ..


Nemo Vom Batu
Άβαταρ μέλους
tedos
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2571
Εγγραφή: 28 Οκτ 2003, 18:21
Τοποθεσία: South Evoia, Greece

Μονο για υποψηφιους

Δημοσίευσηαπό GALLOPER » 23 Οκτ 2006, 14:55

Ε οχι ρε παιδια.......αν υποψιαστω οτι καποιοι ιντριγκαρουν εκει μεσα .....θα αποθανω :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Και που ειστε ΡΕΕΕΕΕ σε οποιον αρεσει!!!!!!!!! τι διαολο μια παρεα εισαστε :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Άβαταρ μέλους
GALLOPER
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 345
Εγγραφή: 15 Οκτ 2005, 19:00

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Γενικές Συζητήσεις

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 8 επισκέπτες