Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

ervthsh

Θέλετε να ρωτήσετε ή να μοιραστείτε κάτι που είναι άσχετο με τις μοτοσυκλέτες και τα τετρακίνητα; Στείλτε το εδώ!

Δημοσίευσηαπό gtsit » 20 Μάιος 2005, 14:40

Metalaxe έγραψε:Επειδή είναι προφανές οτι έχεις πρόβλημα μαζί μου, όπως επίσης είναι προφανές οτι δεν καταλαβαίνεις (ή δε θέλεις να καταλάβεις) και τα αυτονόητα, θα σταματήσω να ασχολούμαι μαζί σου γιατί δεν έχει νόημα. Πρώτα όμως να σου απαντήσω στα "ερωτήματά" σου
gtsit έγραψε:ΑΠΛΩΣ ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΟΥ ΨΕΥΔΕΣΑΙ.

ΘΕΣ ΝΑ ΣΟΥ ΠΑΡΑΘΕΣΩ ΠΟΛΛΑ ΑΠΟ ΤΑ POST ΠΟΥ ΘΕΩΡΕΙΣ ΧΙΟΥΜΟΡΙΣΤΙΚΑ (ΜΙΛΑΩ ΓΙΑ ΚΑΘΑΡΑ ΤΕΧΝΙΚΑ) ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙΣ ΑΝ ΕΧΩ ΑΔΙΚΟ???? ΑΝ ΘΕΣ ΣΟΥ ΓΡΑΦΩ ΚΑΙ ΤΑ LINK.

Εξακολουθείς να μην καταλαβαίνεις οτι ο λόγος της επέμβασής μου και εν τέλει της όλης "διαμάχης" είναι 2 ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ θέματα που ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΤΕΧΝΙΚΑ ή ΕΞΕΙΔΙΚΕΥΜΕΝΑ, ελπίζω να το κατάλαβες τελικά. Αν τώρα στα υπόλοιπα "τεχνικά" θέματα που λες, παρόλη τη συζήτηση που είχαμε κάνει τότε, συνεχίστηκε ο χαβαλές και σε ενόχλησε, έπρεπε να το επισημάνεις ΕΚΕΙ και ΤΟΤΕ αλλιώς δεν έχει νόημα. Επαναλαμβάνω πως δε γίνεται να είμαι (ούτε εγώ ούτε κανένας άλλος) όλο το 24ωρο στο δίκτυο και να ελέγχω όλες τις συζητήσεις, άλλωστε όλοι σχεδόν είστε στην Ομάδα Χρηστών "Νιβάκηδες" σαν διαχειριστές και ο λόγος είναι απλά να υπάρχουν περισσότερα μάτια για να προλαβαίνουν τις όποιες "κακοτοπιές".

gtsit έγραψε:ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΣΟΥ ΒΑΓΓΕΛΗ, AYTA ΠΕΡΙ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑΣ ΝΑ ΤΑ ΠΕΙΣ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΣΕ ΠΑΙΡΝΕΙ, ΔΗΛΑΔΗ ΣΤΗΝ ΕΝΟΤΗΤΑ ΓΙΑ ΤΑ LAND ROVER. ΤΗΝ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΣΑΣ ΣΤΗΝ ΕΝΟΤΗΤΑ ΤΩΝ NIVA ΤΗΝ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΖΩ ΑΠΛΩΣ ΚΑΠΕΛΩΜΑ, ΑΣΕΒΕΙΑ ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΩΣ ΚΑΚΟΓΟΥΣΤΗ.


Αυτό και αν είναι "δημοκρατικό", μα είναι δυνατόν να λες τέτοια πράγματα ??
Τι είναι η ενότητα (και κάθε ενότητα) στο forum, τσιφλίκι του καθένα που κανονίζει ποιός θα περάσει και τι θα πει ?? Αυτό έλλειπε τώρα, να βάλουμε και "πόρτα" σε αυτούς που δεν έχουν το ίδιο αυτοκίνητο με εμάς
:shock: :shock: :shock:
Μήπως πρέπει να ξανασκεφτείς το γιατί είσαι εδώ και τι επιδιώκεις τελικά ??
ΤΕΛΟΣ...



ΠΑΡΟΛΑ ΑΥΤΑ Η ΥΠΟΚΡΙΣΙΑ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ

1) ΤΟΤΕ ΤΟ ΕΙΧΑ ΕΠΙΣΗΜΑΝΕΙ ΚΑΙ ΜΕ ΕΙΧΑΤΕ ΒΓΑΛΕΙ ΤΡΕΛΛΟ. ΣΟΥ ΘΥΜΙΖΩ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΜΟΥΣ ΟΠΩΣ ΔΥΣΚΟΙΛΙΑ ΓΡΙΑ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΟΠΟΙΟΥΣ ΔΕΝ ΕΙΧΕΣ ΠΑΡΕΙ ΚΑΝ ΘΕΣΗ ΣΕ POSTS ΜΕ ΤΕΧΝΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ. ΘΕΣΗ ΠΗΡΕΣ ΜΟΝΟ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΟΤΑΝ ΑΡΧΙΣΑΜΕ ΤΟΤΕ ΝΑ ΒΡΙΖΟΜΑΣΤΕ. ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΕΣ ΤΟ ΚΑΚΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ.

2)ΚΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΣΙΦΛΙΚΙ ΤΟΥ ΚΑΘΕΝΩΣ. ΑΥΤΟ ΛΕΩ ΚΑΙ ΕΓΩ. ΓΙΑΤΙ ΕΤΣΙ ΕΧΕΙ ΚΑΤΑΝΤΗΣΕΙ ΤΕΛΙΚΑ. ΤΣΙΦΛΙΚΙ ΤΟΥ ΚΑΘΕ ΧΑΒΑΛΕ ΠΟΥ ΔΙΑΛΥΕΙ ΤΙΣ ΤΕΧΝΙΚΕΣ ΕΝΟΤΗΤΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΣΠΑΣΕΙ ΠΛΑΚΑ.

3) ΤΟ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΟΙ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΕΣ ΕΝΟΤΗΤΕΣ ΗΤΑΝ ΧΙΟΥΜΟΡΙΣΤΙΚΕΣ. ΑΠΛΩΣ ΔΟΘΗΚΕ Η ΑΦΟΡΜΗ ΓΙΑ ΞΕΣΠΑΣΜΑ ΣΕ ΟΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΚΑΙΡΟ ΣΤΗΝ ΕΝΟΤΗΤΑ ΤΩΝ NIVA.

4) ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΙ ΦΙΛΟΙ ΧΡΟΝΙΑ.
ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΑΥΤΟ ΣΕ ΕΜΠΟΔΙΖΕΙ ΝΑ ΔΕΙΣ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΩΣ ΕΧΟΥΝ.


ΑΠΛΩΣ ΛΥΠΑΜΑΙ. Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΠΟΝΑΕΙ ΤΟ ΞΕΡΩ.
ΑΛΛΑ ΤΗΝ ΥΠΟΚΡΙΣΙΑ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΤΗΝ ΑΝΕΧΤΗΚΑ.
ΤΟ FORUM ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ

GEORGE
Άβαταρ μέλους
gtsit
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 347
Εγγραφή: 19 Ιαν 2004, 03:54

Δημοσίευσηαπό vagelis » 20 Μάιος 2005, 15:23

Εσυ μεγαλε μου φαινετε κανεις αγωνα για τον αγωνα και ψαχνεις να βρεις λεξη για να βγαλεις τ'αποθημενα σου,εγω λοιπον μια και ειμαι τεμπελης και βαριεμαι να κτυπαω πληκτρα δεν ξαναασχολουμε μαζι σου.
THE BEST 4X4XFAR

SIII 88 YELLOW HREPI

EΛΛΗΝΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΤΑΤΑ
ΝΕΚΡΟΙ ΟΛΟΥ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΕΝΩΘΕΙΤΑΙ.
ΛΑΖΑΡΕ ΠΡΟΔΟΤΗ ΘΑ ΠΕΘΑΝΕΙΣ.
Άβαταρ μέλους
vagelis
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2521
Εγγραφή: 19 Νοέμ 2003, 07:58
Τοποθεσία: N.Iraklio Attikis

Δημοσίευσηαπό gtsit » 20 Μάιος 2005, 15:50

vagelis έγραψε:Εσυ μεγαλε μου φαινετε κανεις αγωνα για τον αγωνα και ψαχνεις να βρεις λεξη για να βγαλεις τ'αποθημενα σου,εγω λοιπον μια και ειμαι τεμπελης και βαριεμαι να κτυπαω πληκτρα δεν ξαναασχολουμε μαζι σου.


αποθημένα???? χιχιχι :crazy:

Δεν ξανασχολήσε μαζί μου??? ΟΥΦΦΦΦ ΕΥΤΥΧΩΣ!!!!!!! :wave:

GEORGE
Άβαταρ μέλους
gtsit
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 347
Εγγραφή: 19 Ιαν 2004, 03:54

Δημοσίευσηαπό michailbm » 20 Μάιος 2005, 17:24

Εάν τίθεται τέτοιο θέμα (δηλ να μην γράφουμε στις ενότητες αυτοκίνητων που δεν έχουμε) τοτε να κλειδωθούν μόνο για τους προνομιούχους που τα εχουν και οι υπόλοιποι αν δεν μας αρέσει σπίτια μας …. λυπάμαι και εξοργίζομαι πραγματικά .... με προσβάλει να με θεωρούν ανάξιο συζήτησης κάποιοι επειδη έχω άλλο αυτοκίνητο!!!!!
Ελπίζω να μην υπονοεί κανείς κάτι τέτοιο!

Όσο για τα σχόλια του στιλ "δεν ασχολούμαι" ας έλειπαν και αυτά …. κατά την γνώμη μου πάντα!
Άβαταρ μέλους
michailbm
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 1294
Εγγραφή: 19 Δεκ 2004, 15:04
Τοποθεσία: Χανια Κρητη - Αγια Θεσσαλια

Δημοσίευσηαπό gtsit » 20 Μάιος 2005, 17:48

michailbm έγραψε:Εάν τίθεται τέτοιο θέμα (δηλ να μην γράφουμε στις ενότητες αυτοκίνητων που δεν έχουμε) τοτε να κλειδωθούν μόνο για τους προνομιούχους που τα εχουν και οι υπόλοιποι αν δεν μας αρέσει σπίτια μας …. λυπάμαι και εξοργίζομαι πραγματικά .... με προσβάλει να με θεωρούν ανάξιο συζήτησης κάποιοι επειδη έχω άλλο αυτοκίνητο!!!!!
Ελπίζω να μην υπονοεί κανείς κάτι τέτοιο!

Όσο για τα σχόλια του στιλ "δεν ασχολούμαι" ας έλειπαν και αυτά …. κατά την γνώμη μου πάντα!


Ε δεν είμαστε καλά. Είπα τουλάχιστον εγώ, κάτι τέτοιο?????
Προς Θεού λίγο σεβασμό ζητήσαμε και πέσατε να μας φάτε. Διάβασε καλύτερα τι έχω γράψει. Το τι λένε οι υπόλοιποι είναι άλλο θέμα. Εγώ πάντως δεν ζήτησα αυτό παρά ίση μεταχείρηση.

GEORGE
Άβαταρ μέλους
gtsit
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 347
Εγγραφή: 19 Ιαν 2004, 03:54

Δημοσίευσηαπό michailbm » 20 Μάιος 2005, 18:04

Δεν απευθυνόμουν μόνο σε σένα!
Προσωπικά πιστεύω ότι πλακα γίνεται παντού και κόντρες επίσης (κάνε μια βόλτα και στις άλλες ενότητες) δεν νομίζω να υπάρχει κάποια διάφορα στην αντιμετώπιση!
Άβαταρ μέλους
michailbm
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 1294
Εγγραφή: 19 Δεκ 2004, 15:04
Τοποθεσία: Χανια Κρητη - Αγια Θεσσαλια

Δημοσίευσηαπό blackchris » 21 Μάιος 2005, 18:47

Έχασα πολλά επεισόδια φαίνεται μια και είμαι η πέτρα του σκανδάλου δικαιούμαι κάποιον απαντήσεων.
Άβαταρ μέλους
blackchris
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2712
Εγγραφή: 28 Σεπ 2003, 19:41

Δημοσίευσηαπό blackchris » 21 Μάιος 2005, 18:53

xristost έγραψε:Ακου (ΦΙΛΕ) blackcrhis! Δεν σε ξερω οποτε δεν μπορω να πω κουβεντα. Οταν μεγαλωσεις μαθεις να σεβεσε τον χωρο και μαθεις ποτε το αστειο (ΧΑΒΑΛΕΣ) πρεπει να σταματησει πεστο μας. :alright: :alright:


Ακριβώς δεν με ξέρεις, αλλά κουβέντα λες, δεν με πειράζει απλά το λεω σαν παρατήρηση.
Δεν πρόκειται να μεγαλώσω με τον τρόπο που εννοείς, αν σέβομαι τον χώρο η όχι νομίζω έχει κριθεί απο τους υπόλοιπους.
Το μόνο που θέλω να σου πω απο την μεριά μου είναι ότι αν έχεις κάτι να πεις αν τραβάς οποιοδήποτε ζόρι πες το ανοιχτά και όχι με υπονοούμενα του στιλ "κρυάδες". Με τον gtsit δεν συμφωνώ αλλά σέβομαι την στάση του που ότι έχει να πει το λεει ντόμπρα και σταράτα
Άβαταρ μέλους
blackchris
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2712
Εγγραφή: 28 Σεπ 2003, 19:41

Re: Ο ADMIN ΤΡΕΛΛΑΘΗΚΕ!!!!!!!

Δημοσίευσηαπό blackchris » 21 Μάιος 2005, 19:00

gtsit έγραψε:ΣΕ ΑΛΛΕΣ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ ΟΠΟΥ Ο BLACKCHRIS ΠΡΟΣΒΑΛΛΕ ΣΕ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΚΑΙ ΜΕ ΧΕΙΡΟΤΕΡΕΣ ΕΚΦΡΑΣΕΙΣ ΑΛΛΟΥΣ ΣΥΝΤΡΟΦΟΥΣ Η ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΗ ΗΤΑΝ ΕΛΑ ΜΩΡΕΕΕΕ ΧΑΒΑΛΕ ΚΑΝΟΥΜΕ.
ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΟΥ ΘΑ ΣΤΟ ΠΩ ΑΝΤΩΝΑΚΗ. ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΣΧΕΣΗ ΕΧΕΙΣ ΜΕ ΤΟΝ BLACKCHRIS ΑΛΛΑ ΕΙΣΑΙ ΜΟΝΟΠΛΕΥΡΟΣ. ΤΙΝ ΝΑ ΠΩ......
ΤΟΝ BLACKCHRIS ΤΟΝ ΕΧΩ ΓΝΩΡΙΣΕΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΟΣ ΤΥΠΟΣ. ΑΥΤΟ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΛΕΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΟΝΤΑΙ ΕΔΩ ΜΕΣΑ. ΣΤΗΝ ΤΕΛΙΚΗ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΛΟΙ ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟΙ ΝΑ ΞΕΡΟΥΝ ΤΟΝ BLACKCHRIS ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ.

ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΠΩΣ ΘΑ ΚΛΕΙΔΩΣΕΙΣ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ POST. ΘΙΞΑΜΕ ΒΛΕΠΕΙΣ ΤΟΝ ΕΠΙΤΗΜΟ......

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΕΞΗ ΚΡΥΑΔΕΣ.... ΣΥΦΜΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ.

ΚΑΤΑΝΤΗΣΕ ΒΑΡΕΤΟ.

ΝΑ ΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΠΩΣ ΑΜΑ ΨΑΞΩ ΣΤΟ FORUM ΘΑ ΒΡΩ ΠΟΛΛΕΣ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ ΟΠΟΥ ΚΑΠΟΙΟΙ ΑΠΟ ΕΜΑΣ ΕΧΟΥΝ ΠΡΟΣΒΛΗΘΕΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΑΠΟ ΤΑ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΤΟΥ BLACKCHRIS ΜΕ ΧΕΙΡΟΤΕΡΕΣ ΕΚΦΡΑΣΕΙΣ...... TOTE ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΚΛΕΙΔΩΘΗΚΕ ΚΑΝΕΝΑ POST ΠΑΡΑ ΜΟΝΟ ΟΤΑΝ ΑΝΑΓΚΑΣΤΗΚΑΜΕ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΟΥΜΕ ΣΤΟ ΙΔΙΟ STYLE......
ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΚΡΙΜΑ.....

ΤΙ ΝΑ ΠΩ..... ΜΟΝΟΙ ΜΑΣ ΓΙΝΟΜΑΣΤΕ ΞΕΦΤΙΛΑ ΤΕΛΙΚΑ.
ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΣΤΟΪΚΑ ΝΑ ΜΕ ΚΛΕΙΔΩΣΕΙΣ...... ΚΥΡΙΕ ADMIN.

GEORGE


Γιώργο να μην είσαι σίγουρος ότι έχω προσβάλει αλλά να δίνεις και τα link.
Όταν κάποιος νιώθει προσβεβλημένος ζητάει και εξηγήσεις και αυτό δεν έχει συμβεί ποτέ μέχρι τώρα..
Άβαταρ μέλους
blackchris
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2712
Εγγραφή: 28 Σεπ 2003, 19:41

Δημοσίευσηαπό blackchris » 21 Μάιος 2005, 19:05

gtsit έγραψε:KAI KATI AKOMH. O ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΜΕΝΟΣ ΑΠΟ ΤO ΕΠΙΠΕΔΟ ΤΟΥ FORUM ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΠΩΣ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕ ΝΑ ΔΙΑΓΡΑΦΕΙ ΑΠΟ ΑΥΤΟ, ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΞΑΝΑΣΧΟΛΗΘΕΙ. ΝΑ ΣΤΕ ΣΙΓΟΥΡΟΙ ΠΩΣ ΜΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΛΟΓΙΚΗ ΘΑ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΟΥΝ ΚΑΙ ΑΛΛΟΙ.
ΜΕΙΝΕΤΕ ΛΟΙΠΟΝ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΜΟΝΟΙ ΣΑΣ ΝΑ ΤΡΩΤΕ ΤΑ ΜΟΥΣΤΑΚΙΑ ΣΑΣ. ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΤΕ.

ΚΡΙΜΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΚΡΙΜΑ....

GEORGE


Τα μέλη ενός forum καθορίζουν το επίπεδό του. Αν κάποιος νιώθει οτι δεν κολλάει πρόβλημα του. Μέχρι τώρα με την λογική του forum έχετε διαφωνήσει ΜΟΝΟ εσείς οι δύο. Μέχρι τώρα (εκτός απο τις αντιπαραθέσεις με τον ΙΚΕ για τεχνικά θέματα), αντιπαραθέσεις και εκνευρισμοί δεν υπήρχαν και πόσο μάλλον για το ύφος του forum.
Άβαταρ μέλους
blackchris
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2712
Εγγραφή: 28 Σεπ 2003, 19:41

Δημοσίευσηαπό blackchris » 21 Μάιος 2005, 19:13

Metalaxe έγραψε:[color=darkblue]
1) Νόμιζα πως το θέμα με τον χαβαλέ το είχαμε λύσει προ πολλού σε σχετική συζήτηση που είχαμε κάνει και στο forum και προσωπικά. Το ίδιο που είχα ζητήσει από εσένα τότε, το είχα ζητήσει και από τον Blackchris και τον Vagelis χωρίς διακρίσεις.


Ακριβώς το είχαμε συζητήσει και το θέμα είχε κλείσει. Άλλο οι χιουμοριστικές ενότητες και άλλο οι σοβαρές - τεχνικές και απο την μεριά μου το σεβάστηκα.

Metalaxe έγραψε: 2) Η ενότητα "ervthsh" ήταν καθαρά χιουμοριστική (πως αλλιώς θα μπορούσε να είναι αν δεις τη δημοσίευση του contrast61), οπότε προσφερόταν για χιούμορ και πειράγματα. Δεν υπάρχει λοιπόν κανένας λόγος να θεωρήσει κανένας οτι αυτά που γράφονται και λέγονται είναι κρυάδες ή οτιδήποτε άλλο, από τη στιγμή που δεν αναφέρθηκε σε αυτόν προσωπικά και δεν τον προσέβαλε. Άρα λοιπόν ήταν άστοχη η παρατήρηση από μέρους του Χρήστου.


Ακριβώς !


Metalaxe έγραψε:3) Η ενότητα "Υπηρεσίες Λόχου" δημιουργήθηκαν ακριβώς για να κάνουμε χαβαλέ και να πειράζει ο ένας τον άλλο χωρίς να "χαλάμε" τις άλλες ενότητες που πιθανόν να έχουν συγκεκριμένο αντικείμενο (πχ. ερωτήσεις για βλάβες, βελτιώσεις κλπ.), άρα λοιπόν και εδώ η παρατήρηση του Χρήστου "κρυάδες" ήταν πάλι άστοχη για τον ίδιο λόγο.


Ακριβώς !
Άβαταρ μέλους
blackchris
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2712
Εγγραφή: 28 Σεπ 2003, 19:41

Δημοσίευσηαπό blackchris » 21 Μάιος 2005, 19:33

gtsit έγραψε:
Επειμένω πως δεν είσαι αντικειμενικός όσο τουλάχιστον θέλεις να πιστεύεις.

1) Παρόλες τις παρατηρήσεις σου συνεχίστηκε ο άσκοπος χαβαλές (κοτέτσια κτλπ.) σε ενότητες που δεν ήταν για χαβαλέ και το ξέρεις καλά......
Αποτέλεσμα?? Καμία επίσημη αντίδραση......(από τον admin εννοώ)


Μην ζητάς εξηγήσεις απο τον Αντώνη για εμένα, .... εδώ είμαι.
Δηλαδή για να καταλάβω απαγορευεται και το οποιοδήποτε αστείο, η το χιούμορ στις τεχνικές ενότητες (δεν μιλάω για χοντρό χαβαλέ) ??
Και αυτό επειδή το απαιτούν 2 άτομα ??

gtsit έγραψε:
Εχει ωστόσο στο παρελθόν αναφερθεί σε μένα ,


Πρώτη φορά λες ότι κάτι σε πείραξε, αν θυμάσαι όταν σου είχα πει μην κάνεις σαν δυσκοίλια γριά, είχες πει ότι ο χαρακτηρισμός σου άρεσε.


gtsit έγραψε: αλλά και ονομαστικά (με πολύ ειρωνία) σε ανθρώπους σε καίριες θέσεις (μηχανικούς στην αντιπροσωπεία) χωρίς να του έχουν δώσει δικαίωμα. Άνθρωποι που είναι πολύ εύκολο να διαπιστώσουμε ποιοί είναι λόγω της θέσεις τους. Άνθρωποι που μας έχουν σταθεί και μας έχουν βοηθήσει πολύ.
Αποτέλεσμα?? Καμία επίσημη αντίδραση......


Τους μηχανικούς στην Lαda ούτε τους ξέρω ούτε τους προσέβαλα ούτε και με νοιάζει ποια είναι η θέση τους. Οι όποιες αναφορές μου σε αυτούς δεν ήταν προσβλητικές, και την κουβέντα την ανοίξατε εσείς με τις ευχαριστίες σας και πάλι με τις ευχαριστίες σας (παρεμπίπτοντος το θέμα των ευχαριστιών προς οποιαδήποτε αντιπροσωπία θα ήθελα να το συζητήσουμε σε κάποια άλλη ενότητα).


gtsit έγραψε:3) Από πότε η λέξη κρυάδες αποτελεί βρισιά????? Έχουν υπωθεί σαφώς χειρότερες στο παρελθόν και σε άσχετα με χαβαλέ posts......
Αυτό και αν αποτελεί λογοκρισία.......
Αποτέλεσμα τότε?? Καμία επίσημη αντίδραση......


Όχι δεν είναι βρισιά συμφωνώ.

gtsit έγραψε:4) Δεν μίλησα για γενικότερο αυταρχισμό αλλά για μονόπλευρη αντιμετώπιση. Ειδικά σε ότι αφορά τον Blackchris....... Επειδή λοιπόν ήμουν επιθετικός περίμενα πως θα με κλειδώσεις.....


Ναι ρε Γιώργο με υποστηρίζουν επειδή τους δίνω δωρεάν Πουτ@νες απο τα μαχαιρώματα. Ήμαρτο που λεει και ο Γιωργίου :roll:
Άβαταρ μέλους
blackchris
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2712
Εγγραφή: 28 Σεπ 2003, 19:41

Δημοσίευσηαπό blackchris » 21 Μάιος 2005, 19:36

Metalaxe έγραψε:
vagelis έγραψε:Καπου τα μπερδεψες,δεν ισχυει ο νομος της ζουγκλας και του ισχυρου αλα η δημοκρατια,δηλαδη η ψηφος των πολλων αν ψαξεις θα δεις οτι αυτοι που δημιουργουν συνεχως θεμα ειναι δυο,ενω το φορουμ εχει περιπου χιλια μελη.

Θα συμφωνήσω με την άποψη του Βαγγέλη, όταν η μεγάλη πλειοψηφία δεν ενοχλείται και περνάει καλά, δεν υπάρχει κανένας λόγος να αλλάξει το "σύστημα", στο κάτω κάτω δε γίνεται ποτέ να είναι ευχαριστημένοι όλοι :!: :!:
Το θέμα με το χαβαλέ είχε συζητηθεί στο πρόσφατο παρελθόν και η πλειοψηφία (έτσι τουλάχιστον θυμάμαι) είπε οτι δεν υπάρχει λόγος να αλλάξει κάτι, εκτός ίσως από το να παραμένουν σχετικά "καθαρά" τα "τεχνικά" post για να μην κουράζεται ο αναγνώστης. Στην συγκεκριμένη περίπτωση τώρα, το θέμα δημιουργήθηκε σε 2 θεματικές ενότητες ("ervthsh" και "Υπηρεσίες Λόχου") οι οποίες επαναλαμβάνω είναι ΚΑΘΑΡΑ ΧΙΟΥΜΟΡΙΣΤΙΚΕΣ :!: :!:
Με βάση αυτό, συν το γεγονός οτι δεν υπήρξε προσωπική αναφορά από τον Blachchris σε κανέναν από τους 2 συνφορουμίστες (gtsit και xristost) πραγματικά δε βλέπω το λόγο για τον οποίο δημιουργήθηκε το συγκεκριμένο θέμα. Αν λοιπόν περνάει η άποψη 1 ή 2 ατόμων και πρέπει να καθόμαστε να σκεφτόμαστε τι θα γράψουμε μπας και παρεξηγηθεί κανένας τότε για εμένα προσωπικά σταματάει να έχει ενδιαφέρον και να ασχολούμαι άλλο, προσωπικά διασκεδάζω αφάνταστα με το χιούμορ και το χαβαλέ και κάνω την ημέρα μου πιο ευχάριστη.


Αντώνη τα είπες όλα, δεν έχω να προσθέσω τίποτα.
Άβαταρ μέλους
blackchris
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2712
Εγγραφή: 28 Σεπ 2003, 19:41

Δημοσίευσηαπό savourdaman » 21 Μάιος 2005, 19:45

Ελεγα να απεχω αλλα τελικα γραφω.Κατ αρχας ειμαι υπερηφανος διοτι ολοι ειμαστε Ελληνες με τα γνωστα και μη εξαιρετεα ελλατωματα μας.Πρεπει ολοι να σκεφτουμε 2 πραγματα τα οποια ειναι:
1.O φιλος και συντροφος gtsit ειναι ανθρωπος ο οποιος τα λεει χυμα και δεν χρειαζεται καμια διπλωματια και αυτο ειναι που μου αρεσει για αυτο και κανουμε παρεα διοτι αυτο σπανιζει στις μερες μας.
2,Ο επισης φιλος και συντροφος Χρηστος ειναι ενας ανθρωπος χαμηλων τονων ο οποιος δεν νομιζω οτι γουσταρει διαπληκτησμους και λοιπα τετοια και προς τιμην του οσον αφορα τα ποσα χρονια ειναι τετρακινητος αυτο το ξερουμε ολοι και οσοι δεν ξερουν ας ρωτησουν πρωτα και μετα ας γραψουν οτι θελουν οποτε του οφειλουμε και καποιο σεβασμο οι νεοτεροι στον χωρο.

Ολα τα παραπανω τα γραφω οχι για να κοντραριστουμε αλλα για να ξεκαθαρισουμε λιγο το τοπιο οσον αφορα τους 2 συντροφους.
Ως γνωστον καποιες φορες τα πραγματα ξεφυγαν απο τον ελεγχο οσον αφορα τον χαβαλε και αυτο δημιουργησε αρκετα προβληματα οσον αφορα την αναγνωση των posts.Eτσι και πολυ σωστα ο συντροφος Αντωνης δημιουργησε τις υπηρεσιες του λοχου.
Βεβαια κανεις δεν περιοριστηκε σε αυτα αλλα εγραφε και αλλου συμπεριλαμβανομενης και της αφεντιας μου που καθοτι και σκληροπυρηνικος οπως ειμαι θεωρησα οτι προσβαλομαι εντος εισαγωγικων παντα και αντιδρουσα ,αλλα παντα με διαθεση πλακας και οχι σκληροτητας.
Ομως τα οσα συμβαινουν με θλιβουν αφανταστα διοτι ολοι μια παρεα ειμαστε ολοι εχουμε τα δικια μας δεν λεω αλλα στην δυσκολη στιγμη ομως οπου και οποτε βρεθουμε ο καθενας μας πιστευω θα βοηθησει τον αλλο ειτε εχει Νιβα ειτε vitara ειτε land rover ή τεριος οποτε καλο ειναι να το σταματησουμε εδω και να μην το συνεχισουμε αλλο.
Σας ευχαριστω και συγνωμη εαν σας κουρασα.
Πριν με ελεγαν συντροφο
μετα Αγγλο Ψυχασθενη
και τωρα....ΙΝΔΟ ΦΑΚΙΡΙ
Άβαταρ μέλους
savourdaman
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 335
Εγγραφή: 28 Ιαν 2004, 16:21
Τοποθεσία: Ν.Κοσμος ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευσηαπό Dr.Format » 21 Μάιος 2005, 20:00

blackchris έγραψε:...Μέχρι τώρα με την λογική του forum έχετε διαφωνήσει ΜΟΝΟ εσείς οι δύο. Μέχρι τώρα (εκτός απο τις αντιπαραθέσεις με τον ΙΚΕ για τεχνικά θέματα), αντιπαραθέσεις και εκνευρισμοί δεν υπήρχαν και πόσο μάλλον για το ύφος του forum.

Hello,

εμένα με ξεχάσατε :?: Τα ίδια "δυσκοίλια" είχα γράψει, λίαν προσφάτως :evil:

Το γεγονός είναι ότι ΥΠΑΡΧΕΙ πρόβλημα. Αυτός είναι ο λόγος που το παρόν forum είναι η δεύτερη επιλογή μου για ενημέρωση. Η πρώτη μου επίσκεψη γίνεται στο "άλλο", που όταν έγινε αυστηρό administration πέσαμε όλοι να το "φάμε" :? Εδώ έρχομαι περισσότερο για χαβαλέ: αυτό βρίσκω - σ' αυτό συμμετέχω :P (αν δεν μου άρεσε δεν θα ερχόμουν !)

Για την πληροφόρησή σας, υπάρχουν πολλοί φίλοι που δυσανασχετούν με το σκηνικό εδώ, απλά δεν θέλουν να το αναφέρουν για διάφορους λόγους :(


Υ.Γ.: βρε φίλε Γιώργο (gtsit) το nick από που προκύπτει ? GiorgosTSITomenos ? (χιούμορ κάνω ! :D)
Άβαταρ μέλους
Dr.Format
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 1468
Εγγραφή: 12 Φεβ 2003, 14:49
Τοποθεσία: Αθήνα

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Γενικές Συζητήσεις

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 7 επισκέπτες