Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

Digital photo camera

Θέλετε να ρωτήσετε ή να μοιραστείτε κάτι που είναι άσχετο με τις μοτοσυκλέτες και τα τετρακίνητα; Στείλτε το εδώ!

Εγω φωτογραφιζω με:

Ψηφιακη φωτογραφικη.
17
85%
Απλη (φιλμ) φωτογραφικη.
1
5%
Το κινητο μου (Ειμαι trendy!)
2
10%
 
Σύνολο ψήφων : 20

Αγορα τοις μετρητοις

Δημοσίευσηαπό leipsippos » 13 Μαρ 2006, 11:13

Τελικα πηρα την αποφαση μου για 6.0Μρ. Εκανα και μια βολτα σε γνωστο μεγαλο καταστημα ηλεκτρικων/ηλεκτρονικων στο υψος του Παραδεισου Αμαρουσιου. ΔΕΝ υπηρχε τιποτα. Σε τιμες απο €200-€300 ειχαν εξαφανιστει τα παντα. Οποτε ειχα να διαλεξω ειτε μεταξυ 6 μεγκαπιξελ και πανω αλλα μετιμες ανω τω 300 ειτε κατω απο 200, το οποιο με βολευε. Δεν ψηνομουν να αγορασω κατι εξαιρετικο ή ακριβο οποτε επεσα στην failsafe επιλογη μου ΟΡΤΙΟ 50. Τα υπολοιπα ηταν Ολυμπους μιου και ΗΡ τις οποιες δεν συμπαθω. Εκανα μια συγκριση με τις τιμες με αλλη μεγαλη γνωστη αλυσιδα, οι τιμες ηταν αρκετα καλες. Μαλιστα εγινε και συγκριση και με το pixmania οπου δεν βρεθηκαν τρομερες διαφορες σε αυτα χρηματα. Για την ακριβεια ερχοταν στα ιδια λεφτα αν βαλεις και τα μεταφορικα και δεν ηταν αναγκη να δωσω το αριθμο της καρτας μου στο ιντερνετ.
Άβαταρ μέλους
leipsippos
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 1974
Εγγραφή: 08 Απρ 2005, 17:58
Τοποθεσία: Πευκόφυτοι Πετρώδεις Ορεινοί Όγκοι

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Γενικές Συζητήσεις

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 22 επισκέπτες