Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

ervthsh

Θέλετε να ρωτήσετε ή να μοιραστείτε κάτι που είναι άσχετο με τις μοτοσυκλέτες και τα τετρακίνητα; Στείλτε το εδώ!

Δημοσίευσηαπό blackchris » 21 Μάιος 2005, 22:00

Dr.Format έγραψε:
blackchris έγραψε:...Μέχρι τώρα με την λογική του forum έχετε διαφωνήσει ΜΟΝΟ εσείς οι δύο. Μέχρι τώρα (εκτός απο τις αντιπαραθέσεις με τον ΙΚΕ για τεχνικά θέματα), αντιπαραθέσεις και εκνευρισμοί δεν υπήρχαν και πόσο μάλλον για το ύφος του forum.

Hello,

εμένα με ξεχάσατε :?: Τα ίδια "δυσκοίλια" είχα γράψει, λίαν προσφάτως :evil:



Εσύ δεν πιάνεσαι έχεις το ακαταλόγιστο :twisted: :twisted:
Άβαταρ μέλους
blackchris
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2712
Εγγραφή: 28 Σεπ 2003, 19:41

Δημοσίευσηαπό gtsit » 22 Μάιος 2005, 13:53

Dr.Format έγραψε:
blackchris έγραψε:...Μέχρι τώρα με την λογική του forum έχετε διαφωνήσει ΜΟΝΟ εσείς οι δύο. Μέχρι τώρα (εκτός απο τις αντιπαραθέσεις με τον ΙΚΕ για τεχνικά θέματα), αντιπαραθέσεις και εκνευρισμοί δεν υπήρχαν και πόσο μάλλον για το ύφος του forum.

Hello,

εμένα με ξεχάσατε :?: Τα ίδια "δυσκοίλια" είχα γράψει, λίαν προσφάτως :evil:

Το γεγονός είναι ότι ΥΠΑΡΧΕΙ πρόβλημα. Αυτός είναι ο λόγος που το παρόν forum είναι η δεύτερη επιλογή μου για ενημέρωση. Η πρώτη μου επίσκεψη γίνεται στο "άλλο", που όταν έγινε αυστηρό administration πέσαμε όλοι να το "φάμε" :? Εδώ έρχομαι περισσότερο για χαβαλέ: αυτό βρίσκω - σ' αυτό συμμετέχω :P (αν δεν μου άρεσε δεν θα ερχόμουν !)

Για την πληροφόρησή σας, υπάρχουν πολλοί φίλοι που δυσανασχετούν με το σκηνικό εδώ, απλά δεν θέλουν να το αναφέρουν για διάφορους λόγους :(


Υ.Γ.: βρε φίλε Γιώργο (gtsit) το nick από που προκύπτει ? GiorgosTSITomenos ? (χιούμορ κάνω ! :D)


ΧΑ ΧΑ ΧΑ Αρχικά του ονοματεπώνυμου.
Πές το όμως και έτσι........ πάντα στα χαρακώματα.........

Blackhris έχεις δίκιο για αυτό που λες για τον χαρακτηρισμό που μου είχες δώσει τότε. Ξανατονίζω όμως οτι εσύ οκ, είπες τότε ότι είπες, όπως και εγώ άλλωστε. Το λέω όμως για την στάση των admin τότε και τώρα. Αυτό μου έκανε εντύπωση. Που έστω και για μία λέξη "κρυάδες" κλειδώθηκε προσωρινά έστω το topic.

ΥΓ. Όποιον άνθρωπο και να συναντούσα στην φύση τουλάχιστον, με πρόβλημα και αβοήθητο, είτε έχει VITARA είτε έχει πατίνι θα τον βοηθούσα.

ΑΛΛΟ ΤΟ ΕΝΑ. ΑΛΛΟ ΤΟ ΑΛΛΟ. ΝΑ ΞΗΓΙΟΜΑΣΤΕ.

GEORGE
Άβαταρ μέλους
gtsit
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 347
Εγγραφή: 19 Ιαν 2004, 03:54

Δημοσίευσηαπό blackchris » 22 Μάιος 2005, 18:15

Ουσιαστικό πρόβλημα δεν υπάρχει, το μόνο πρόβλημα είναι οτι έφυγε ο χειμώνας και offroading απο τέλος Σεπτέμβρη πάλι.
Το θεωρώ δεδομένο ότι άνθρωπος που βρεθεί με πρόβλημα στο βουνό πρέπει να βοηθηθεί δεν το συζητάω (για τον Format μόνο αν θα τον βοηθούσα δεν παίρνω όρκο :twisted: ).
Άβαταρ μέλους
blackchris
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2712
Εγγραφή: 28 Σεπ 2003, 19:41

Δημοσίευσηαπό Metalaxe » 22 Μάιος 2005, 21:10

Dr.Format έγραψε:Hello,

εμένα με ξεχάσατε :?: Τα ίδια "δυσκοίλια" είχα γράψει, λίαν προσφάτως :evil:

Ναι ρε Γιώργο, πως μας ξέφυγε ετούτος εδώ ?? :D :D :D :D :D :D
Γιατρέ μου ό,τι και να πεις σε :lover: και σε εκτιμώ ιδιαίτερα... :wink: :wink:
Dr.Format έγραψε:Η πρώτη μου επίσκεψη γίνεται στο "άλλο", που όταν έγινε αυστηρό administration πέσαμε όλοι να το "φάμε" Confused

Γιάννη μου, αν θυμάσαι καλά, αυτός ήταν ένας από τους λόγους που την "κάναμε" σχεδόν όλοι (η παρέα εννοώ) από το εν λόγω forum...αυτές οι τακτικές δε δουλεύουν όπως απεδείχθη στην πράξη... :wink: :wink:

Dr.Format έγραψε:Για την πληροφόρησή σας, υπάρχουν πολλοί φίλοι που δυσανασχετούν με το σκηνικό εδώ, απλά δεν θέλουν να το αναφέρουν για διάφορους λόγους Sad

Κακώς δεν το αναφέρουν αν είναι όντως έτσι, με αυτή τη λογική δεν πάμε μπροστά, πρέπει να ακούγονται όλες οι απόψεις. Εγώ πάντως δε βλέπω να συμβαίνει κάτι τέτοιο, μάλλον η μεγάλη πλειοψηφία γουστάρει το χαβαλέ που γίνεται, όπως γίνεται :wink:

Ευτυχώς τελικά που υπάρχουν αρκετά forum για να εξυπηρετούν όλα τα γούστα :P :P :P
Τελευταία επεξεργασία από Metalaxe και 22 Μάιος 2005, 21:52, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Πρόεδρος B.R.A.T.(Τομέας W/H/R...)
Brizola Raiders Adventure Team
http://www.brat.gr
Άβαταρ μέλους
Metalaxe
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2161
Εγγραφή: 19 Μαρ 2003, 19:40
Τοποθεσία: Melissia

Δημοσίευσηαπό Metalaxe » 22 Μάιος 2005, 21:13

blackchris έγραψε:
gtsit έγραψε:4) Δεν μίλησα για γενικότερο αυταρχισμό αλλά για μονόπλευρη αντιμετώπιση. Ειδικά σε ότι αφορά τον Blackchris....... Επειδή λοιπόν ήμουν επιθετικός περίμενα πως θα με κλειδώσεις.....


Ναι ρε Γιώργο με υποστηρίζουν επειδή τους δίνω δωρεάν Πουτ@νες απο τα μαχαιρώματα. Ήμαρτο που λεει και ο Γιωργίου :roll:


Τώρα που το ανέφερες, ακόμα περιμένω να δοκιμάσω την τελευταία "φουρνιά", τι θα γίνει τέλος πάντων ?? :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Πρόεδρος B.R.A.T.(Τομέας W/H/R...)
Brizola Raiders Adventure Team
http://www.brat.gr
Άβαταρ μέλους
Metalaxe
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2161
Εγγραφή: 19 Μαρ 2003, 19:40
Τοποθεσία: Melissia

Δημοσίευσηαπό blackchris » 22 Μάιος 2005, 22:39

Metalaxe έγραψε:
blackchris έγραψε:
gtsit έγραψε:4) Δεν μίλησα για γενικότερο αυταρχισμό αλλά για μονόπλευρη αντιμετώπιση. Ειδικά σε ότι αφορά τον Blackchris....... Επειδή λοιπόν ήμουν επιθετικός περίμενα πως θα με κλειδώσεις.....


Ναι ρε Γιώργο με υποστηρίζουν επειδή τους δίνω δωρεάν Πουτ@νες απο τα μαχαιρώματα. Ήμαρτο που λεει και ο Γιωργίου :roll:


Τώρα που το ανέφερες, ακόμα περιμένω να δοκιμάσω την τελευταία "φουρνιά", τι θα γίνει τέλος πάντων ?? :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:


Πέρνα απο το μαγαζί ανυπόμονο αγόρι :D :D
Άβαταρ μέλους
blackchris
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2712
Εγγραφή: 28 Σεπ 2003, 19:41

Δημοσίευσηαπό xontros » 23 Μάιος 2005, 02:45

Μιας και μεταφέρθηκε το θέμα σε ουδέτερη ενότητα, μιας και ο Βαγγέλης είναι τεμπέλης, και μιάς και πιστεύω ότι έχω βοηθήσει έστω και λίγο στην ανάπτυξη αυτού του φόρουμ στο παρελθόν, θα πω και εγω την εξυπνάδα μου, υποσχόμενος να μην ξαναασχολήθω στο μέλλον ό,τι και να γραφτεί (καθότι δεν αντέχω τις συνεχείς αντιπαραθέσεις...)

Προτείνω να δημιουργηθεί μια καθαρά τεχνική ενότητα, όπου θα απαγορεύεται δια ροπάλου το χιούμορ, και να χωριστεί σε κατηγορίες ανά μάρκα, οι οποίες θα χωριστούν σε κατηγορίες μοντέλων, οι οποίες θα χωριστούν σε κατηγορίες εμπειριών/προβλημάτων/ερωτήσεων, και οι οποίες φυσικά θα υποδιαιρούνται σε άλλες υποκατηγορίες μέχρι επίπεδο βίδας (allen, torx, εξάγωνης σε χιλιοστά ή σε ίντσες), έτσι ώστε όταν κάποτε μετά από εκατοντάδες χρόνια βρεθεί κανένα κατεψυγμένο DAT από τα backup αυτού του forum, να μπορεί να βρει κάποιος τα πάντα για τα οχήματα που κυκλοφορούσαν στην εποχή μας:!:

Επίσης προτείνω να δημιουργηθούν νέα icons κατηγοριών για τον καθένα μας (π.χ. σοβαρός, παρεξηγιάρης, λεφτάς, φτωχός, έμπορος, χιουμορίστας, γνώστης, παρλαπίπας, Χ χρόνια στα βουνά), έτσι ώστε να μπορούν οι μεν να αναγνωρίσουν αυτόματα τους δε και να μην ασχοληθούν απευθείας μαζί τους, χάνοντας τον πολύτιμο χρόνο τους για την ανάγνωση κειμένων που δεν έχουν εποικοδομιτικό περιεχόμενο για αυτούς :!:

Μα είμαστε σοβαροί??? Πιστεύετε ότι ένα αποστειρωμένο forum θα είχε τέτοια επιτυχία??? Εάν κάποιος μπει 2, 3, 5, 10 φορές και δεν βρει κάτι καινούργιο, έστω και εξυπνάδες του Blackchris, δεν πρόκειται να ξαναπατήσει!!!

Επειδή όμως έχει τεθεί αρκετές φορές το θέμα του χιούμορ και του κατά πόσο ενοχλεί τους άλλους, επειδή έχει ειπωθεί ότι πολλοί ενοχλούνται αλλά για κάποιο λόγο δεν μιλάνε, επειδή το τί εστί χιούμορ είναι καθαρά υποκειμενικό και ως εκ τούτου δεν έχει "μέτρα" και καλούπια, ας μπει ένα δημοψήφισμα με 2 μόνο επιλογές ώστε να το πάρουν απόφαση οι "χαμένοι" και να μην ξαναενοχλήσουν τους "νικητές".

Αυτά...
<i>Brizola Raiders Adventure Team</i>
Άβαταρ μέλους
xontros
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 1343
Εγγραφή: 28 Ιαν 2003, 00:54

Δημοσίευσηαπό xontros » 23 Μάιος 2005, 03:17

Α, και να μην ξεχάσω να δηλώσω ότι ανήκω και εγώ στην κατηγορία των δυσκοίλιων γριών, καθότι δεν μου αρέσουν:
- οι ανωρθογραφοίες
- ΤΑ ΚΕΦΑΛΑΙΑ
- ta Greenglish
- οι ξερόλες που έχουν γνώμη για τα πάντα
- οι ξεροκέφαλοι που προσπάθείς να τους πείσεις για κάτι με επιχειρήματα, ενώ αυτοί προσπαθούν να σε πείσουν με αυτά που νομίζουν ότι ισχύουν "γιατί έτσι είναι"
- οι ψευτοτσαμπουκάδες που γράφουν μπροστά σε όλους αυτά που πρέπει να πουν με π.μ.
- αυτοί που έχουν παρωπίδες και θεωρούν ότι το δικό τους αυτοκίνητο είναι το καλύτερο απ'όλα
- αυτοί που βλέπουν το δέντρο και χάνουν το δάσος
- οι κυνηγοί
- το αρνί
- τα ψάρια
- τα χόρτα
- διάφορα άλλα που δεν είναι της παρούσης

Αλλά δεν περιμένω από ένα forum στο Internet να είναι κομμένο και ραμμένο στα μέτρα μου. Τα παραπάνω τα ανέχομαι γιατί κατανοώ ότι ο καθένας έχει τον δικό του τρόπο έκφρασης εδώ μέσα, είτε μου αρέσει είτε όχι, και δεν έχω κανένα δικαίωμα να κάνω δημόσια κριτική στα γραφόμενά του.
<i>Brizola Raiders Adventure Team</i>
Άβαταρ μέλους
xontros
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 1343
Εγγραφή: 28 Ιαν 2003, 00:54

Δημοσίευσηαπό Metalaxe » 23 Μάιος 2005, 07:50

xontros έγραψε:...και μιάς και πιστεύω ότι έχω βοηθήσει έστω και λίγο στην ανάπτυξη αυτού του φόρουμ στο παρελθόν

Μάλλον πολύ θα έλεγα... :wink: :wink:
Κατά τ' άλλα συμφωνώ σε όλα.
ΥΓ. ρε συ πράγματι είσαι λίγο δυσκοίλιος, δεν το ήξερα :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Πρόεδρος B.R.A.T.(Τομέας W/H/R...)
Brizola Raiders Adventure Team
http://www.brat.gr
Άβαταρ μέλους
Metalaxe
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2161
Εγγραφή: 19 Μαρ 2003, 19:40
Τοποθεσία: Melissia

Δημοσίευσηαπό michailbm » 23 Μάιος 2005, 08:19

Ας σοβαρευτούμε λίγο και ας βρούμε κανένα μαντζούνι που να μετριάζει και την δυσκοιλιότητα και την ευκοιλιότητα όλων μας !!!!! :eating:
Κατά τα αλλά αυτός ο τρισάθλιος ο Μαυρόχριστος εγώ και 5-6 άλλοι φταίμε και να παταχθούμε πάραυτα δια τεντιμποϊσμό!!!! :jail: :smackbottom:
Άβαταρ μέλους
michailbm
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 1294
Εγγραφή: 19 Δεκ 2004, 15:04
Τοποθεσία: Χανια Κρητη - Αγια Θεσσαλια

Δημοσίευσηαπό gtsit » 23 Μάιος 2005, 11:57

xontros έγραψε:Α, και να μην ξεχάσω να δηλώσω ότι ανήκω και εγώ στην κατηγορία των δυσκοίλιων γριών, καθότι δεν μου αρέσουν:
- οι ανωρθογραφοίες
- ΤΑ ΚΕΦΑΛΑΙΑ
- ta Greenglish
- οι ξερόλες που έχουν γνώμη για τα πάντα
- οι ξεροκέφαλοι που προσπάθείς να τους πείσεις για κάτι με επιχειρήματα, ενώ αυτοί προσπαθούν να σε πείσουν με αυτά που νομίζουν ότι ισχύουν "γιατί έτσι είναι"
- οι ψευτοτσαμπουκάδες που γράφουν μπροστά σε όλους αυτά που πρέπει να πουν με π.μ.
- αυτοί που έχουν παρωπίδες και θεωρούν ότι το δικό τους αυτοκίνητο είναι το καλύτερο απ'όλα
- αυτοί που βλέπουν το δέντρο και χάνουν το δάσος
- οι κυνηγοί
- το αρνί
- τα ψάρια
- τα χόρτα
- διάφορα άλλα που δεν είναι της παρούσης

Αλλά δεν περιμένω από ένα forum στο Internet να είναι κομμένο και ραμμένο στα μέτρα μου. Τα παραπάνω τα ανέχομαι γιατί κατανοώ ότι ο καθένας έχει τον δικό του τρόπο έκφρασης εδώ μέσα, είτε μου αρέσει είτε όχι, και δεν έχω κανένα δικαίωμα να κάνω δημόσια κριτική στα γραφόμενά του.


Όπως και μένα δεν μου αρέσουν

- Αυτοί που άλλα σκέφτονται και άλλα λένε.

- Αυτοί που λένε αυτά που έχουν να πουν μέσω πμ (αρπάζουν το φτυάρι), γιατί κολλάνε τα πουν φάτσα φόρα (Το τι πρέπει να πεις με πμ είναι πάντα σχετικό). Η ενότητα κλείδωσε φάτσα φόρα χωρίς να γίνει κάποια σύσταση σε πμ πιο πριν.

- αυτοί που έχουν παρωπίδες και θεωρούν ότι το δικό τους αυτοκίνητο είναι το καλύτερο απ'όλα.

- Αυτοί που κάνουν κατάχρηση της εξουσίας που έχουν, ως διαχειριστές μίας κατάστασης. Στην περίπτωση αυτή τα "κεφαλαία" σε όλα τα επίπεδα της ζωής και η μπροστάντζα αποτελεί χρέος όσων θέλουν να αλλάξει προς το καλύτερο η κατάσταση.

- Και τέλος από το δεντράκι ξεκινάς για να κάνεις οτιδήποτε. Αυτό μας έχει καταστρέψει. Η έλλειψη αμεσότητας και η γενίκευση των πάντων.

GEORGE
Άβαταρ μέλους
gtsit
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 347
Εγγραφή: 19 Ιαν 2004, 03:54

Δημοσίευσηαπό gtsit » 23 Μάιος 2005, 12:22

xontros έγραψε:Επειδή όμως έχει τεθεί αρκετές φορές το θέμα του χιούμορ και του κατά πόσο ενοχλεί τους άλλους, επειδή έχει ειπωθεί ότι πολλοί ενοχλούνται αλλά για κάποιο λόγο δεν μιλάνε, επειδή το τί εστί χιούμορ είναι καθαρά υποκειμενικό και ως εκ τούτου δεν έχει "μέτρα" και καλούπια, ας μπει ένα δημοψήφισμα με 2 μόνο επιλογές ώστε να το πάρουν απόφαση οι "χαμένοι" και να μην ξαναενοχλήσουν τους "νικητές".

Αυτά...


- Χαμένοι και νικητές???? Αν είναι δυνατόν να το βλέπουμε έτσι.

- Το δίκαιο των πολλών δεν είναι πάντα και το σωστό.
Οι πολλοί σταύρωσαν τον Χριστό.

- Άλλο χιούμορ και άλλο ασυδοσία...

Ψηφίζω λοιπόν υπέρ του χιούμορ. Αυτά

GEORGE
Τελευταία επεξεργασία από gtsit και 23 Μάιος 2005, 12:38, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
gtsit
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 347
Εγγραφή: 19 Ιαν 2004, 03:54

Δημοσίευσηαπό IKE » 23 Μάιος 2005, 12:37

xontros έγραψε:Μιας και μεταφέρθηκε το θέμα σε ουδέτερη ενότητα, μιας και ο Βαγγέλης είναι τεμπέλης, και μιάς και πιστεύω ότι έχω βοηθήσει έστω και λίγο στην ανάπτυξη αυτού του φόρουμ στο παρελθόν, θα πω και εγω την εξυπνάδα μου, υποσχόμενος να μην ξαναασχολήθω στο μέλλον ό,τι και να γραφτεί (καθότι δεν αντέχω τις συνεχείς αντιπαραθέσεις...)

Προτείνω να δημιουργηθεί μια καθαρά τεχνική ενότητα, όπου θα απαγορεύεται δια ροπάλου το χιούμορ, και να χωριστεί σε κατηγορίες ανά μάρκα, οι οποίες θα χωριστούν σε κατηγορίες μοντέλων, οι οποίες θα χωριστούν σε κατηγορίες εμπειριών/προβλημάτων/ερωτήσεων, και οι οποίες φυσικά θα υποδιαιρούνται σε άλλες υποκατηγορίες μέχρι επίπεδο βίδας (allen, torx, εξάγωνης σε χιλιοστά ή σε ίντσες), έτσι ώστε όταν κάποτε μετά από εκατοντάδες χρόνια βρεθεί κανένα κατεψυγμένο DAT από τα backup αυτού του forum, να μπορεί να βρει κάποιος τα πάντα για τα οχήματα που κυκλοφορούσαν στην εποχή μας:!:

Επίσης προτείνω να δημιουργηθούν νέα icons κατηγοριών για τον καθένα μας (π.χ. σοβαρός, παρεξηγιάρης, λεφτάς, φτωχός, έμπορος, χιουμορίστας, γνώστης, παρλαπίπας, Χ χρόνια στα βουνά), έτσι ώστε να μπορούν οι μεν να αναγνωρίσουν αυτόματα τους δε και να μην ασχοληθούν απευθείας μαζί τους, χάνοντας τον πολύτιμο χρόνο τους για την ανάγνωση κειμένων που δεν έχουν εποικοδομιτικό περιεχόμενο για αυτούς :!:

Μα είμαστε σοβαροί??? Πιστεύετε ότι ένα αποστειρωμένο forum θα είχε τέτοια επιτυχία??? Εάν κάποιος μπει 2, 3, 5, 10 φορές και δεν βρει κάτι καινούργιο, έστω και εξυπνάδες του Blackchris, δεν πρόκειται να ξαναπατήσει!!!

Επειδή όμως έχει τεθεί αρκετές φορές το θέμα του χιούμορ και του κατά πόσο ενοχλεί τους άλλους, επειδή έχει ειπωθεί ότι πολλοί ενοχλούνται αλλά για κάποιο λόγο δεν μιλάνε, επειδή το τί εστί χιούμορ είναι καθαρά υποκειμενικό και ως εκ τούτου δεν έχει "μέτρα" και καλούπια, ας μπει ένα δημοψήφισμα με 2 μόνο επιλογές ώστε να το πάρουν απόφαση οι "χαμένοι" και να μην ξαναενοχλήσουν τους "νικητές".

Αυτά...


Μα το πρόβλημα δεν είναι το χιούμορ, το πρόβλημα είναι η κατάχρηση του "χιούμορ" και η εμπάθεια που βγαίνει απο αυτό πολλές φορές. Αν κάποιος δεν μπορεί να συζητήσει καταφευγει σε "αστεία" και προσωπικές επιθέσεις (για να μη πώ χύμα βρισιές) και εν τέλη καταστρεφει το τόπικ.

Παραδείγματα δε θα δυσκολευτείς να βρείς.

Το πρόβλημα δεν είναι το χιούμορ αλλα το οτι χρησιμοποιείται σαν άλλοθι.

Εν πάση περιπτώση τα πράγματα νομίζω είναι απλά, τη γνώμη μου την έχω πει στο τόπικ αυτό σε προηγούμενα ποστ.
Άβαταρ μέλους
IKE
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 760
Εγγραφή: 27 Φεβ 2003, 15:38
Τοποθεσία: ΒΑ Αττική

Δημοσίευσηαπό gtsit » 23 Μάιος 2005, 12:46

Μα το πρόβλημα δεν είναι το χιούμορ, το πρόβλημα είναι η κατάχρηση του "χιούμορ" και η εμπάθεια που βγαίνει απο αυτό πολλές φορές. Αν κάποιος δεν μπορεί να συζητήσει καταφευγει σε "αστεία" και προσωπικές επιθέσεις (για να μη πώ χύμα βρισιές) και εν τέλη καταστρεφει το τόπικ.

Παραδείγματα δε θα δυσκολευτείς να βρείς.

Το πρόβλημα δεν είναι το χιούμορ αλλα το οτι χρησιμοποιείται σαν άλλοθι.

Εν πάση περιπτώση τα πράγματα νομίζω είναι απλά, τη γνώμη μου την έχω πει στο τόπικ αυτό σε προηγούμενα ποστ.[/quote]

Με κάλυψες απόλυτα.... 1000% θα έλεγα.
Το τι πρόκειται να γίνει για να βελτιωθεί η κατάσταση ας το αφήσουμε καλύτερα στη συνείδηση του καθενός.

GEORGE
Άβαταρ μέλους
gtsit
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 347
Εγγραφή: 19 Ιαν 2004, 03:54

Δημοσίευσηαπό savourdaman » 23 Μάιος 2005, 15:57

Συντροφοι βρηκα την λυση.Να μας δωσει ο καπελας την τελευται φουρνια για τεστ μπας και ισιωσουμε γιατι ολο στον Αντωνη δινει και σε εμας τιποτα. :lol: Ειναι αυτο που λεει:( η γιαγια μου η φαφουτα τρωει φρουτα και για εμας ουτε γερμας)Ρε Μαυροχρρηστο στειλε και κανενα κοψιδη για μας . :lol: :lol: :lol:
Πριν με ελεγαν συντροφο
μετα Αγγλο Ψυχασθενη
και τωρα....ΙΝΔΟ ΦΑΚΙΡΙ
Άβαταρ μέλους
savourdaman
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 335
Εγγραφή: 28 Ιαν 2004, 16:21
Τοποθεσία: Ν.Κοσμος ΑΘΗΝΑ

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Γενικές Συζητήσεις

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 8 επισκέπτες