Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

Πατρίς - Θρησκεία - Οικογένεια

Θέλετε να ρωτήσετε ή να μοιραστείτε κάτι που είναι άσχετο με τις μοτοσυκλέτες και τα τετρακίνητα; Στείλτε το εδώ!

Δημοσίευσηαπό tedos » 16 Φεβ 2005, 18:23

blackchris έγραψε:Θοδωρή τα μέλη του stratego μπορούν να τοποθετηθούν όπως θέλουν δεν κάνω τον χωροφύλακα κανενός,.


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Μπα??? Εγινε το Stratego δημοκρατια??? Συγχαρητηρια.....μονο που....ΞΕΧΑΣΑΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΠΕΙΤΕ :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Stratego Adventure Team

My other name is ΑΔΩΝΙΣ..


Nemo Vom Batu
Άβαταρ μέλους
tedos
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2571
Εγγραφή: 28 Οκτ 2003, 18:21
Τοποθεσία: South Evoia, Greece

Δημοσίευσηαπό michailbm » 16 Φεβ 2005, 19:28

Η αλήθεια είναι ότι σοβαρές συζητήσεις σε τέτοιους χώρους οδηγούν πολλές φορές σε βαρύ κλίμα τσακωμούς αλλά αν είμαστε διατεθειμένοι να μιλάμε καλοπροαίρετα τότε όλα καλά και εποικοδομητικά!
Δεν είναι κακό να λέγονται απόψεις διαφορετικές φτάνει να εκφράζει ο καθένας την γνώμη του χωρίς να θίγει κανέναν και όσοι έχουν αντίθετη γνώμη να μην το περνούν προσωπικά!!
Όμως πάντα θα εμφανιστεί κάποιος που θα φέρει την ένταση και θα διαφωνεί με όλους, όχι επί της ουσίας, αλλά για να διαφωνεί προσπαθώντας να διαστρεβλώσει τα λόγια των άλλων , και τότε γίνεται το έλα να δεις!!!(π.χ. δείτε άλλο θέμα σ αυτήν την ενότητα)
Τέλος πάντων έτσι είναι τα πράγματα αν όλοι μας προσέξουμε αυτά μπορούν να αποφευχθούν!!!
Άβαταρ μέλους
michailbm
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 1294
Εγγραφή: 19 Δεκ 2004, 15:04
Τοποθεσία: Χανια Κρητη - Αγια Θεσσαλια

Δημοσίευσηαπό Metalaxe » 17 Φεβ 2005, 09:33

Η ουσία είναι μια και ο μπακλαβάς γωνία :D :D :D :D :D
Κανονίστε να κάνετε προπόνηση στο τάβλι και τα χαρτιά γιατί αλλιώς δε θα σας παίζω εκεί κάτω :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Πρόεδρος B.R.A.T.(Τομέας W/H/R...)
Brizola Raiders Adventure Team
http://www.brat.gr
Άβαταρ μέλους
Metalaxe
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2161
Εγγραφή: 19 Μαρ 2003, 19:40
Τοποθεσία: Melissia

Δημοσίευσηαπό michailbm » 17 Φεβ 2005, 10:14

Metalaxe έγραψε:Η ουσία είναι μια και ο μπακλαβάς γωνία :D :D :D :D :D
Κανονίστε να κάνετε προπόνηση στο τάβλι και τα χαρτιά γιατί αλλιώς δε θα σας παίζω εκεί κάτω :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:


Παραδειδω μαθηματα αφιλοκερδως!!!!!! :razz: :lol: :D :razz: :lol: :D :razz: :lol: :D
Άβαταρ μέλους
michailbm
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 1294
Εγγραφή: 19 Δεκ 2004, 15:04
Τοποθεσία: Χανια Κρητη - Αγια Θεσσαλια

Δημοσίευσηαπό Metalaxe » 17 Φεβ 2005, 10:27

michailbm έγραψε:Παραδειδω μαθηματα αφιλοκερδως!!!!!! :razz: :lol: :D :razz: :lol: :D :razz: :lol: :D

Ε ρε γλέντια :D :D :D
Προβλέπω να τρώμε τα μουστάκια μας εκεί κάτω, αλλά επειδή εγώ δεν έχω μουστάκι ό,τι φάμε θα φάμε απ' το δικό σου :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Πρόεδρος B.R.A.T.(Τομέας W/H/R...)
Brizola Raiders Adventure Team
http://www.brat.gr
Άβαταρ μέλους
Metalaxe
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2161
Εγγραφή: 19 Μαρ 2003, 19:40
Τοποθεσία: Melissia

Δημοσίευσηαπό alp » 17 Φεβ 2005, 16:53

blackchris έγραψε:Δεν σε γνωρίζω και δεν ξέρω τι πρεσβεύεις και με τι θέματα που αφορούν την κοσμοθεωρία σου τραβάς ζόρι, μπορώ να κάνω δοκιμές να δω που θα τσιμπήσεις για να σου δώσω την ίδια απάντηση με την δικιά σου παραπάνω. Αν πχ είσαι με τους "πράσινους" η με τους "μπλε" η με τους μενεξεδί μπορείς να ενοχληθείς πολύ, η αν πιστεύεις στο δικαίωμα στην "διαφορετικότητα" θα σε ενοχλήσω ακόμη περισσότερο. Μπορεί πάλι να είσαι απο αυτούς που δεν σηκώνουν μύγα στο σπαθί τους και τρωνε 4 για την παραγγελιά, εκεί να δεις γλέντια. Μόνο πες μου ποιος είναι ο "κάλος" σου και να δεις τι ωραία ταμπελίτσα μπορεί να κρεμαστεί απ΄ έξω για να μην μπαίνεις.


Φίλε blackhris κοίταξε πως έχουν τα πράγματα :

Εμείς προσπαθούμε να κάνουμε μία κουβέντα. (με σοβαρότητα και με χιούμορ.)
Εσύ προσπαθείς να βρεις όπως λες τον κάλο μου και να τσιμπίσω κλπ κλπ κλπ
Μάλλον λοιπόν δεν θες να συμετάσχεις στην κουβέντα που εμείς προσπαθούμε να κάνουμε...

Οπότε γιατί ασχολείσαι ?
Άβαταρ μέλους
alp
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 369
Εγγραφή: 15 Σεπ 2004, 09:54

Δημοσίευσηαπό alp » 17 Φεβ 2005, 17:03

Metalaxe έγραψε:Η ουσία είναι μια και ο μπακλαβάς γωνία :D :D :D :D :D
Κανονίστε να κάνετε προπόνηση στο τάβλι και τα χαρτιά γιατί αλλιώς δε θα σας παίζω εκεί κάτω :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:


Είμαι σίγουρος πως ο vagelis δεν θα έχει πρόβλημα εάν δεν τον παίζουμε.
Θα είναι απασχολημένος με την ... marylin.

:P :P :P
Άβαταρ μέλους
alp
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 369
Εγγραφή: 15 Σεπ 2004, 09:54

Δημοσίευσηαπό denis » 18 Φεβ 2005, 17:58

Είμαι σίγουρος πως ο vagelis δεν θα έχει πρόβλημα εάν δεν τον παίζουμε.
Θα είναι απασχολημένος με την ... marylin.

:P :P :P[/quote]

Ειναι τυχερος που δεν διαβαζει η Ριτα αυτα που γραφει.Διοτι αν τα διαβαζε το κιτρινο χρεπι θα του το εδινε μεσα σε κουτες νουνου :clubbed:
QUAD GARAGE

Q.R.T
quad racing team
Άβαταρ μέλους
denis
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 540
Εγγραφή: 02 Φεβ 2004, 23:47
Τοποθεσία: N.ΙΩΝΙΑ ΑΤΤΙΚΗΣ

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Γενικές Συζητήσεις

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 16 επισκέπτες