Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

Δορυφορική ΤV - Πληροφορίες

Θέλετε να ρωτήσετε ή να μοιραστείτε κάτι που είναι άσχετο με τις μοτοσυκλέτες και τα τετρακίνητα; Στείλτε το εδώ!

Δημοσίευσηαπό gmav » 22 Δεκ 2004, 14:56

Με τον δικό μου εξοπλισμό (τον έχω αναφέρει ποιο πριν), βλέπω το ESP Greek (eurosport) στα ελληνικά.

Τον Hotbird μπορείς να τον δεις και με 80cm πιάτο. έτσι μπορείς να μειώσεις κιάλλο το κόστος. Αργότερα όμως αν θες να πιάσεις και κάποιον άλλο δορυφόρο δε θα μπορείς. (γιαυτό διάλεξα εγώ το 1.20μ για να έχω τη δυνατότητα αναβάθμισης-2ο lnb για astra).
Άβαταρ μέλους
gmav
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 492
Εγγραφή: 09 Νοέμ 2003, 21:20
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευσηαπό superspy » 22 Δεκ 2004, 16:33

gmav έγραψε:Με τον δικό μου εξοπλισμό (τον έχω αναφέρει ποιο πριν), βλέπω το ESP Greek (eurosport) στα ελληνικά.

Τον Hotbird μπορείς να τον δεις και με 80cm πιάτο. έτσι μπορείς να μειώσεις κιάλλο το κόστος. Αργότερα όμως αν θες να πιάσεις και κάποιον άλλο δορυφόρο δε θα μπορείς. (γιαυτό διάλεξα εγώ το 1.20μ για να έχω τη δυνατότητα αναβάθμισης-2ο lnb για astra).


Το πιάνεις 24 ώρες ή όπως στην τηλέοραση κλείνει πάνω στο καλο;
Άβαταρ μέλους
superspy
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 6828
Εγγραφή: 29 Ιούλ 2002, 07:57
Τοποθεσία: Όπου πατάνε οι τροχοί μου!

Δημοσίευσηαπό gmav » 23 Δεκ 2004, 08:40

superspy έγραψε:Το πιάνεις 24 ώρες ή όπως στην τηλέοραση κλείνει πάνω στο καλο;



Δε ξέρω για 24ώρες...... αλλά όσες φορές το άλλαξα στο esp, το κανάλι έπαιζε κανονικά :D. συνήθος βλέπω animaux, abmoteurs kai sailing channel... :D
Άβαταρ μέλους
gmav
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 492
Εγγραφή: 09 Νοέμ 2003, 21:20
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Γενικές Συζητήσεις

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 12 επισκέπτες