Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

ΠΡΟΠΑΓΑΝΔΑ

Θέλετε να ρωτήσετε ή να μοιραστείτε κάτι που είναι άσχετο με τις μοτοσυκλέτες και τα τετρακίνητα; Στείλτε το εδώ!

Δημοσίευσηαπό violin » 29 Απρ 2008, 20:24

ΧΑΛΛΛΛΛΛΑΡΑ!!!!!!
Άβαταρ μέλους
violin
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 66
Εγγραφή: 21 Μαρ 2008, 19:32

Δημοσίευσηαπό camelg4 » 30 Απρ 2008, 09:22

SUVord έγραψε:
camelg4 έγραψε:
SUVord έγραψε:Α ρε Μπαμπινιώτη, στη λέξη στόκος σου έχουν ξεφύγει πολλές εμηνείες.


Γιατι δεν τον βοηθας εσυ δινοντας καποιες ερμηνειες γιατι απο οτι καταλαβα το κατεχεις το αθλημα.

Ολοι γραψανε τις αποψεις τους, και εσυ τι??????????????
Αλλα παντα θα υπαρχουν καποιοι που ξερουν τα παντα καλυτερα απο ολους τους αλλους π.χ Μπαμπινιωτης και ισως και εσυ.

Καλη ανασταση!


Καλή Ανάσταση και σε σένα και εύχομαι να μη σε πειράζει το οτι μιλάμε για Ανάσταση κάποιου Εβραίου και οχι κάποιου αρχαίου κατοίκου των Μυκηνών.


και εγω που νομιζα οτι διδαξε τον χριστιανισμο.Ιουδαιος ναι εβραιος ΟΧΙ ελπιζω να καταλαβες την διαφορα.
www.tsernikoudis.gr

Αιρεύονται γάρ έν αντί απάντων οι άριστοι, κλέος αέναον θνητών οι δε πολλοί κεκόρηνται όκωσπερ κτήνεα.
Άβαταρ μέλους
camelg4
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 1761
Εγγραφή: 26 Δεκ 2006, 19:52
Τοποθεσία: polikastro

Δημοσίευσηαπό Dr.Format » 21 Μάιος 2009, 08:03

Researcher έγραψε:Για σκεφτήτε να υπήρχε άμεση αντίδραση όλα αυτά τα χρόνια και επιθετική διπλωματικά στάση και όχι αδιαφορία από τη μεριά μας και θα σου έλεγα αν οι "δίπλα" θα μας κάνανε μαθήματα ιστορίας. Τώρα φτάσαμε να λέμε περι σύνθετης ονομασίας και λοιπές μπούρδες λες και δεν ξέρουμε μετά τι θα κάνουν!


http://www.off-road.gr/PNphpBB2-viewtopic-t-11163.html :roll:
Άβαταρ μέλους
Dr.Format
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 1468
Εγγραφή: 12 Φεβ 2003, 14:49
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευσηαπό Bleu » 21 Μάιος 2009, 08:36

επιθετική διπλωματικά στάση

Η αντιδραση έχει τροπο και στοχο.
Αν βγω στο δρομο και φωναζω μαλον θα με κλεισουν μεσα.
Και προσοχή στην ευκολία των συμπερασμάτων.
Άβαταρ μέλους
Bleu
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 518
Εγγραφή: 10 Απρ 2005, 18:20

Δημοσίευσηαπό Researcher » 21 Μάιος 2009, 08:58

Dr.Format έγραψε:url]http://www.off-road.gr/PNphpBB2-viewtopic-t-11163.html[/url] :roll:


χεχεχε, θες να με "φτιάξεις" Δόκτορα πρωί-πρωί μου φαίνεται! :razz: :twisted: :lol:

Το θέμα είναι ότι όλα αυτά είναι μόνο η αρχή και τίποτα δεν γίνεται τυχαία...
Πάντα υπάρχει σκοπός και ειδικά όταν "μερικοί" υποστηρίζουν το δόγμα του διαίρευε και βασίλευε, τότε.....

Να θυμίσω ότι πριν αρκετά χρόνια μια χώρα αγόραζε αποβατικά και έκανε ασκήσεις τέτοιου χαρακτήρα σε "ιερές" ακτές και όταν έγινε το συμφωνημένο κακό, εμείς λέγαμε "Ελα μωρέ δικαιωμα τους είναι να κάνουν ασκήσεις"...και ακόμα 35 χρόνια μετά, τα λουζόμαστε...

Μακάρι να ήμασταν μια ουτοπία και ο καθένας να καθόταν στα "αυγά" του, αλλά όταν υπάρχει "δάκτυλος"...
Ποτέ μην αφήνεις τίποτα στην τύχη...

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Researcher
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 306
Εγγραφή: 04 Μαρ 2007, 08:36
Τοποθεσία: Πατήσια, Αθήνα

Δημοσίευσηαπό Dr.Format » 21 Μάιος 2009, 11:21

Researcher έγραψε:χεχεχε, θες να με "φτιάξεις" Δόκτορα πρωί-πρωί μου φαίνεται! :razz: :twisted: :lol:
Γεια σου Researcher,

τα θέματά σου είναι πάντα επίκαιρα :)

(κάτι σαν την "σχιζοφρένεια" του Σπύρου) :lol: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
Dr.Format
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 1468
Εγγραφή: 12 Φεβ 2003, 14:49
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευσηαπό drMel » 21 Μάιος 2009, 11:33

Dr.Format έγραψε:
Researcher έγραψε:χεχεχε, θες να με "φτιάξεις" Δόκτορα πρωί-πρωί μου φαίνεται! :razz: :twisted: :lol:
Γεια σου Researcher,

τα θέματά σου είναι πάντα επίκαιρα :)

(κάτι σαν την "σχιζοφρένεια" του Σπύρου) :lol: :lol: :lol:


Συ είπας
Dr.Format έγραψε:Μάλλον είμαι πολύ χαζός για να καταλάβω την σχέση
drMel
 

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Γενικές Συζητήσεις

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 14 επισκέπτες