Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

Ελαστικά

Θέλετε να ρωτήσετε ή να μοιραστείτε κάτι που είναι άσχετο με τις μοτοσυκλέτες και τα τετρακίνητα; Στείλτε το εδώ!

Δημοσίευσηαπό mprizolas » 01 Φεβ 2008, 23:03

Researcher έγραψε:
tasos953 έγραψε:Άν αυτό που βλέπω κάτω στον δρόμο των φωτογραφιών είναι πάγος, τότε εγώ είμαι εξωγήινος!


WELCOME TO PLANET EARTH!


Μάγκες αυτό δεν είναι πάγος ...
Φίλε Researcher πίστεψε τον τον Τάσο , σε μαύρο πάγο έχω φύγει με το πλάι με τα τέσσερα με τα Yoko :twisted: :twisted:
Δύο πράγματα ειναι απέραντα : η βλακεία ορισμένων ανθρώπων και το σύμπαν - για το δεύτερο δεν είμαι σίγουρος....."Αϊνστάιν".
mprizolas
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 633
Εγγραφή: 18 Νοέμ 2004, 07:52

Δημοσίευσηαπό Researcher » 02 Φεβ 2008, 00:10

εντάξει ρε παιδιά! αν είναι να φτιάξουμε μια καινούργια ενότητα του στυλ:"ΤΕΛΙΚΑ ΗΤΑΝ ΠΑΓΟΣ Ή ΟΧΙ?", καλύτερα να πάω πάσο...(χεχεχε)...
Φίλε mprizola, όχι ότι δεν σε πιστεύω, αλλά όπως αναφέρεις και εσύ ένα περιστατικό που σου συνέβηκε, δεν είναι κρίμα να βλέπεις άλλους να σε αμφισβητούν?
Και τελικά εντάξει, δεν ήταν ας πούμε.
Το αμάξι μου γιατί άφηνε ανεπαισθατότατες ροδιές (παρόλο το βάρος του - 1700+4 άτομα) στο "χίονι" που λέτε και γιατί όλες οι λασπολακούβες που συνάντησα στην διαδρομή είχαν κάνει μικρή ως μεγάλη κρούστα πάγου?
Εγώ ξέρω ότι είναι σκληρό, λείο, διάφανο και γλυστερό, το αποκαλώ πάγο. Τώρα αν ήταν πιο ήπιας μορφής από αυτό που μπορεί να έχει συναντήσει κάποιος συνφορουμίστας, μπορεί, αλλά από κει και πέρα τα συμπεράσματα δικά σας...
Ποτέ μην αφήνεις τίποτα στην τύχη...

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Researcher
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 306
Εγγραφή: 04 Μαρ 2007, 08:36
Τοποθεσία: Πατήσια, Αθήνα

Δημοσίευσηαπό mprizolas » 02 Φεβ 2008, 00:33

Αν ήταν πάγος ΔΕΝ θα άφηνες ροδιές ...
Αυτό που πάτησες ήταν χιονάκι πατημένο που είχε πάρει τη μορφή που είδες . Το γεγονός ότι έκανες ροδιές ήταν αυτό που σου έδινε και την πρόσφυση ....
Πάντως σαν επιγή ελαστικών για το τουτού σου πιστεύω ότι έκανες την καλύτερη :razz:
Υ.Γ. : Τη Πάρνηθα την έκανα και εγώ βράδυ και ξέρω τι πάτησες :wink:
Δύο πράγματα ειναι απέραντα : η βλακεία ορισμένων ανθρώπων και το σύμπαν - για το δεύτερο δεν είμαι σίγουρος....."Αϊνστάιν".
mprizolas
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 633
Εγγραφή: 18 Νοέμ 2004, 07:52

Δημοσίευσηαπό Researcher » 02 Φεβ 2008, 00:59

mprizolas έγραψε: Τη Πάρνηθα την έκανα και εγώ βράδυ και ξέρω τι πάτησες :wink:


Οποιος τό βράδυ περπατεί, λάσπη και σκ.. πατεί, ε, ε, συγνώμη πάγο ήθελα να πω! (αστειεύομαι για να μην παρεξηγηθούμε κιόλας)!

ΟΚ φίλε μου! αφού την έκανες και συ, τότε πάω πάσο και δεν υπάρχει λόγος συνέχειας της αντιπαράθεσης... το κουράσαμε πολύ το θεμα σαν τη Ζαχοπουλιάδα! ή την Παγοπουλιάδα καλύτερα? χαχαχα

φιλικά
Ποτέ μην αφήνεις τίποτα στην τύχη...

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Researcher
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 306
Εγγραφή: 04 Μαρ 2007, 08:36
Τοποθεσία: Πατήσια, Αθήνα

Δημοσίευσηαπό mprizolas » 02 Φεβ 2008, 01:08

Researcher έγραψε:Οποιος τό βράδυ περπατεί, λάσπη και σκ.. πατεί, ε, ε, συγνώμη πάγο ήθελα να πω! (αστειεύομαι για να μην παρεξηγηθούμε κιόλας)!


Μην αστειεύεσαι καθόλου !!!:shock: . Δεν παίζουν με αυτά τα πράγματα !!!:shock:
( Το ζητούμενο πάντως ήταν αυτό που περιγράφεις !! ):twisted: .
Υ.Γ. : Θα χαρούμε να σε δούμε και από κοντά σε μελλοντικές εξορμήσεις :lol:
Δύο πράγματα ειναι απέραντα : η βλακεία ορισμένων ανθρώπων και το σύμπαν - για το δεύτερο δεν είμαι σίγουρος....."Αϊνστάιν".
mprizolas
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 633
Εγγραφή: 18 Νοέμ 2004, 07:52

Δημοσίευσηαπό ZooL » 02 Φεβ 2008, 01:18

BILLJEEP έγραψε:Φιλε researcher εχεις απολυτο δικιο. Μην προσπαθησεις να πεισεις καποιους εδω μεσα. Οταν ειχα γραψει το ιδιο θεμα, κανεις δεν πιστευε οτι το αμαξι δεν χρειαζεται αλυσιδες. [οχι ολοι βεβαια] Λοιπον μην ασχολεισαι και χανεις τον καιρο σου.

Researcher έγραψε:
tasos953 έγραψε:Άν αυτό που βλέπω κάτω στον δρόμο των φωτογραφιών είναι πάγος, τότε εγώ είμαι εξωγήινος!


WELCOME TO PLANET EARTH!

ρε 'σεις... δεν είναι κακό να ακούτε...
δεν λέω να υιοθετείτε αυτόματα ότι σας λένε, αλλά τουλάχιστον να ακούτε...

δεν γνωρίζω κανέναν σας προσωπικά, αλλά από τα λεγόμενα σας και από αυτά που γράφετε στην ταυτότητα σας, θα έλεγα πως όταν κάποιος που ζει στη Βέροια μιλάει για χιόνι, πάγο, κλπ, κάποιος άλλος από τα Πατήσια θα πρέπει τουλάχιστον να τον ακούει με προσοχή... αυτή είναι η ταπεινή μου γνώμη.

Αυτό που δείχνεις φίλε researcher στις φωτογραφίες, είναι παγωμένο χιόνι. Αν αλλάξεις πάτημα και βγεις εκεί που είναι λευκό, έχεις πολλαπλάσια πρόσφυση απ' ότι στις παγωμένες ροδιές. Που ούτε κι εκεί είναι πάγος. Όταν ακούς κάτι να σπάει κάτω από τους τροχούς σου, είναι χιόνι - παγωμένο ή μη. Όταν δεν ακούς τίποτα, είναι πάγος (συνήθως).

Στο πάγο, μπορεί το "καλό" λάστιχο να σε κρατήσει, όπως λες, αλλά μόνο στις επίπεδες επιφάνειες. Κι αυτό με την έννοια ότι θα σου δώσει κίνηση. Αν δεν είναι χιονολάστιχο, ή αν δεν έχεις αλυσίδες, στην κατηφόρα (ή την ανηφόρα) δεν πρόκειται να σε βοηθήσει. Εκεί απλά δεν θα μπορείς να σταματήσεις, θα σε αναλάβουν οι νόμοι της φυσικής. Και αυτοί δεν αστειεύονται. Το να προσπαθήσεις να τους αψηφήσεις επειδή έχεις τετρακίνητο ή επειδή τα λάστιχα σου τα αισθάνεσαι super... απλά είναι ανεύθυνο.

Να τους ακούτε τους βόρειους... αυτοί είναι οι άνθρωποι που συνήθως μαζεύουν από τα χαντάκια διάφορους "γνώστες", που εμφανίζονται τα σαββατοκύριακα ανεβαίνοντας προς τα διάφορα χιονοδρομικά, κι επειδή έχουν ένα 4x4 νομίζουν ότι είναι υπεράνω της φύσης και των νόμων της...

Αυτά είχα ξαναγράψει Βασίλη, και νομίζω πως μου κρατάς "κακία" από τότε ;)

Χ.

'08 Jeep Wrangler JK Unlimited V6 3.8lt

_____

JPForum.gr
- το Ελληνικό Jeep forum
Άβαταρ μέλους
ZooL
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 628
Εγγραφή: 16 Φεβ 2007, 16:06

Δημοσίευσηαπό Researcher » 02 Φεβ 2008, 01:58

Συμφωνώ εν μέρη μαζί σου φίλε ZooL καθώς δεν προσπαθώ να το παίξω έξυπνος σε κανέναν είτε προέρχεται από την Βέροια είτε από την ακριτική μας Γαύδο, αλλά θα ήθελα σε παρακαλώ να μου διευκρινήσεις τα στάδια δημιουργίας πάγου και από τι προέρχεται η πρωτη ύλη του! γιατί όπως αναφέρεις πριν είναι απλά χιόνι παγωμένο που δεν είναι πάγος! Εγώ πάντα έιχα την άποψη ότι ο πάγος δημιουργέιται από χιόνι που λειώνει αλλά στην πορεία και λόγω ψύχους, στερεοποιείται δημιουργώντας μια συμπαγή και λέια μάζα...μπορεί να κάνω και λάθος βέβαια...
Και για την ιστορία, ούτε και "γνώστης" είμαι!

(Ωρε μάνα μου, τη βλέπω την συζήτηση να προχωράει μεχρι το καλοκαίρι!!χεχεχε)

Ευχαριστώ επίσης φίλε mprizola για την πρόσκληση! κάτι θα κανονίσουμε αν και εγώ κάνω λίγο περίεργου τύπου εκδρομές...αν θα με "αντέξετε" χαλάλι σας!!!

(αχ ρε φίλε Νότη, τι το'θελες και ρώταγες για 50-50????χαχαχα)
Ποτέ μην αφήνεις τίποτα στην τύχη...

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Researcher
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 306
Εγγραφή: 04 Μαρ 2007, 08:36
Τοποθεσία: Πατήσια, Αθήνα

Δημοσίευσηαπό BILLJEEP » 02 Φεβ 2008, 09:25

Χρηστο πιστεψε με εχω πιο σοβαρα πραγματα να ασχοληθω. Απο 'κει και περα επειδη εγω δεν το λυπαμε το αυτοκινητο και το "σπαω" ,επιτρεψε μου να εχω γνωμη για το αν παει στον παγο 'η οχι!

Και για να μην δημιουργησουμε παλι εντυπωσεις, οταν λεμε παγο δεν εννοουμε παγοδρομιο.

Τωρα οσο για τα σαββατοκυριακα, μονο αυτα μπορουμε! Εχουμε και οικογενεια!
Νομιζω οτι σε εχουμε καλεσει στις εκδρομες μας!
Καιρος ειναι καποια στιγμη να ερθεις.
The effort measures!
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
BILLJEEP
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 472
Εγγραφή: 07 Αύγ 2007, 18:18
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ - ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευσηαπό Researcher » 02 Φεβ 2008, 10:11

ZooL έγραψε:από αυτά που γράφετε στην ταυτότητα σας, θα έλεγα πως όταν κάποιος που ζει στη Βέροια μιλάει για χιόνι, πάγο, κλπ, κάποιος άλλος από τα Πατήσια θα πρέπει τουλάχιστον να τον ακούει με προσοχή...

Αυτό που δείχνεις φίλε researcher στις φωτογραφίες, είναι παγωμένο χιόνι...


Οσον αφορά το θέμα Βέροιας θα ήθελα να σου επενθυμίσω ότι διαφορετικά αντιλαμβάνεται ο καθένας μας κάποια πράγματα και καταστάσεις. Για άλλους, το "χώνω" σε λάσπη σημαίνει πέρασμα (με ενδεχόμενο κόλλημα) σε 1 μέτρο αργίλου και άλλοι υπονοούν πέρασμα σε απλή λασπολακούβα. Κάποιος με εμπειρία σε χιόνι (λόγω περιοχής) πάλι διαφορετικά βλέπει τα πράγματα από ότι εμείς των Αθηνών (όχι πάντα βέβαια). Αυτά για να μην δημιουργούνται παρεξηγήσεις και προβαίνουμε ασκόπως σε ανεπιθήμητους χαρακτηρισμούς...

Αντε και επειδή είσασταν καλοί μαζί μου και βρήκα μεγάλη "ανταπόκριση" στο ποστ μου...σας προσφέρω ακόμα μια φωτογραφία (χεχεχε)!

Αλήθεια σας λέω ρε παιδιά! Εκέι που κατέβηκα να βγάλω μια φωτογραφία, κάτι με προσπέρασε γρήγορα!!! Μα γιατί δεν με πιστεύετε????
Είναι πάγος τώρα ή όχι? (γελάστε και λίγο ρεεεεε)
Ποτέ μην αφήνεις τίποτα στην τύχη...

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Researcher
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 306
Εγγραφή: 04 Μαρ 2007, 08:36
Τοποθεσία: Πατήσια, Αθήνα

Δημοσίευσηαπό BILLJEEP » 02 Φεβ 2008, 11:29

Καλα κανεις και το αντιμετοπιζεις με πλακα το θεμα φιλε researher.
Απλα δεν γουσταρω κυρηγματα απο ατομα δηθεν με θεωρητικες γνωσεις!!!
Αρχιζω και φορτωνω ασχημα και δεν θα ειναι καλο για το forum.
The effort measures!
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
BILLJEEP
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 472
Εγγραφή: 07 Αύγ 2007, 18:18
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ - ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευσηαπό Pajerinho » 02 Φεβ 2008, 12:02

Βάζω το ουίσκι, βάζετε τον πάγο? :D
Χαλαρώστε ρε παιδιά και απολαύστε τις στιγμές στη φύση.
Πολύ περισσότερο απολαύστε τις στιγμές στο χιόνι (ή στο παγωμένο χιόνι, ή στον πάγο, ή στον χιονισμένο πάγο... :roll: ) γιατί έτσι όπως πάει ο καιρός δεν θα έχουμε πολλές ευκαιρίες.
Pajero Pinin 2.0GDI
www.4x4fun.gr
Άβαταρ μέλους
Pajerinho
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 750
Εγγραφή: 22 Δεκ 2005, 18:02
Τοποθεσία: Πάτρα

Δημοσίευσηαπό tasos953 » 03 Φεβ 2008, 11:01

Researcher έγραψε:
ZooL έγραψε:από αυτά που γράφετε στην ταυτότητα σας, θα έλεγα πως όταν κάποιος που ζει στη Βέροια μιλάει για χιόνι, πάγο, κλπ, κάποιος άλλος από τα Πατήσια θα πρέπει τουλάχιστον να τον ακούει με προσοχή...

Αυτό που δείχνεις φίλε researcher στις φωτογραφίες, είναι παγωμένο χιόνι...


Οσον αφορά το θέμα Βέροιας θα ήθελα να σου επενθυμίσω ότι διαφορετικά αντιλαμβάνεται ο καθένας μας κάποια πράγματα και καταστάσεις. Για άλλους, το "χώνω" σε λάσπη σημαίνει πέρασμα (με ενδεχόμενο κόλλημα) σε 1 μέτρο αργίλου και άλλοι υπονοούν πέρασμα σε απλή λασπολακούβα. Κάποιος με εμπειρία σε χιόνι (λόγω περιοχής) πάλι διαφορετικά βλέπει τα πράγματα από ότι εμείς των Αθηνών (όχι πάντα βέβαια). Αυτά για να μην δημιουργούνται παρεξηγήσεις και προβαίνουμε ασκόπως σε ανεπιθήμητους χαρακτηρισμούς...

Αντε και επειδή είσασταν καλοί μαζί μου και βρήκα μεγάλη "ανταπόκριση" στο ποστ μου...σας προσφέρω ακόμα μια φωτογραφία (χεχεχε)!

Αλήθεια σας λέω ρε παιδιά! Εκέι που κατέβηκα να βγάλω μια φωτογραφία, κάτι με προσπέρασε γρήγορα!!! Μα γιατί δεν με πιστεύετε????
Είναι πάγος τώρα ή όχι? (γελάστε και λίγο ρεεεεε)

Άντε γειά σου!!! Τί δεν μας την έδειχνες νωρίτερα την φωτογραφία να πειστούμε για το άπο πού πέρασες!!!!!! :twisted: :twisted: :twisted: :D :D :D :D
(Εγώ πάντως όταν λέω πάγο, αυτό εννοώ και όχι το παγωμένο χιόνι που είναι χειρότερο από το φρέσκο, αλλά πολύ καλύτερο από το παγοδρόμιο στο οποίο σημειωτέον γίνονται οι δοκιμές για τα συγκριτικά τέστ χειμερινών ελαστικών βλ. http://www.tirerack.com/tires/tests/Tir ... X4+Alpin_1)
Πάντως πέρα από την πλάκα, έχουμε υποφέρει και εμείς και το περιβάλλον από τις "εκτιμήσεις" κάποιων "αρμοδίων" αστυνομικών και αυτοδιοικητικών για την κατάσταση των δρόμων με αποτέλεσμα είτε να τους κόβουν από την κυκλοφορία είτε να τους πήζουν στο αλάτι καταστρέφοντας την παρόδια βλάστηση και προκαλώντας πρόωρη γήρανση στις λαμαρίνες των αυτοκινήτων μας.
Εν κατακλείδι πάντως, το αμφισβητεί κανείς τα λεγόμενα συνφορουμίστα δεν πρέπει να εκλαμβάνεται σαν προσβολή ή έστω προσπάθεια μείωσης, αλλά απαρχή για γόνιμη παράθεση ιδεών και γνώσεων που μόνο καλό κάνει, άσχετα άν προς στιγμή αισθανόμαστε πως μας "πολεμάνε".
<--------THIS IS A SUV, BUT WHAT A SUV!
Όπως λέμε ΝΑΝΟΣ, αλλά με κάτι @..... Νά!!
Άβαταρ μέλους
tasos953
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 837
Εγγραφή: 26 Οκτ 2003, 10:53
Τοποθεσία: ΒΕΡΟΙΑ

Δημοσίευσηαπό ZooL » 03 Φεβ 2008, 21:07

@Researcher:
Φίλε Researcher είσαι άνθρωπος με χιούμορ, το οποίο είναι πολύ σημαντικό.
Παρά την όποια πιθανή διαφωνία μας, αν μη τι άλλο η ανταλλαγή απόψεων μαζί σου είναι σίγουρα ευχάριστη! Θα χαρώ να τα ξαναπούμε υπό καλύτερες συνθήκες, για να συζητήσουμε τα στάδια δημιουργίας πάγου ή και της δημιουργίας του σύμπαντος ακόμη :D :D :D
Όταν οι άνθρωποι έχουν χιούμορ, μπορούν να συζητάνε και να διαφωνούν για τα πάντα, χωρίς να χαλάνε ποτέ τις καρδιές τους :)

@BILLJEEP:
Εσύ πάλι Βασίλη, προφανώς ούτε χιούμορ έχεις, ούτε διάθεση να ακούσεις κάτι άλλο πέρα από αυτά που εσύ ο ίδιος έχεις να πεις.
Μπράβο σου ρε μάγκα πάντως, να 'σαι καλά να "το σπας" όπως έγραψες.
Κι άσε μας εμάς με τις "δήθεν θεωρητικές γνώσεις", να έχουμε κάτι τύπους σαν κι εσένα ως παράδειγμα... Κι ο νοών νοεί τω.

Over and out από 'μενα (..."για το καλό του φόρουμ" όπως γράφτηκε ;))

Χ.

'08 Jeep Wrangler JK Unlimited V6 3.8lt

_____

JPForum.gr
- το Ελληνικό Jeep forum
Άβαταρ μέλους
ZooL
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 628
Εγγραφή: 16 Φεβ 2007, 16:06

Δημοσίευσηαπό Researcher » 03 Φεβ 2008, 21:53

ZooL έγραψε:@Researcher:
Φίλε Researcher είσαι άνθρωπος με χιούμορ, το οποίο είναι πολύ σημαντικό.
Παρά την όποια πιθανή διαφωνία μας, αν μη τι άλλο η ανταλλαγή απόψεων μαζί σου είναι σίγουρα ευχάριστη! Θα χαρώ να τα ξαναπούμε υπό καλύτερες συνθήκες, για να συζητήσουμε τα στάδια δημιουργίας πάγου ή και της δημιουργίας του σύμπαντος ακόμη :D :D :D
Όταν οι άνθρωποι έχουν χιούμορ, μπορούν να συζητάνε και να διαφωνούν για τα πάντα, χωρίς να χαλάνε ποτέ τις καρδιές τους :)


Φίλε Zool,
το θέμα είναι να αντιμετωπίζεις τα πάντα ακόμα και τα κακά με χιούμορ αλλιώς η ζωή μας θα τείνει σε αποχρώσεις του γκρι για να μην πω σε μαύρο!
Χαίρομαι όταν παρατείθωνται απόψεις στο "τραπέζι" του φόρουμ και κυρίως χαίρομαι περισσότερο όταν υπάρχουν διαφωνίες γιατί μέσα από αυτές όλοι κάτι μπορούμε να αποκομίσουμε! Το θέμα δεν είναι το 4Χ4, οι εκδρομές ή η επείδειξη δυνατοτήτων σε οποιοδήποτε τομέα. Το θέμα είναι πάντα εμείς οι άνθρωποι πως μέσα από την συζήτηση, αυτοκριτική και κυρίως τον αυτοσαρκασμό μπορούμε να γίνουμε καλύτεροι! Όλα τα υπόλοιπα ακολουθούν μετά...
Τότε μόνο μπορούμε να αισθανθούμε αντάξιοι να γίνουμε αποδεκτοί σαν φίλοι αλλά και να κάνουμε φίλους!
Εγώ στο συγκεκριμένο ποστ όφειλα σαν συνάνθρωπος (και συνφορουμίστας) να ενημερώσω τον φίλο Νότη στην ερωτησή του σχετικά με τα ελαστικά, κάτι που διαπίστωσα μετά την πρόσφατη αλλαγή ελαστικών μου και σε καμία περίπτωση ούτε να το παίξω "γνώστης" και "εξυπνάκιας"!
Τώρα, άν υπήρξαν κριτικές στο τι είδους "τερραίν" ήταν αυτό που πάτησε το αμάξι, όλες είναι καλοδεχούμενες και άξιες διαφωνιών και αντιπαραθέσεων με την ανάλογη επιχειρηματολογία φυσικά στο επίπεδο γνώσεων που αντιστοιχεί στον καθένα μας...

Και γιατί όχι να μην βρεθούμε πάλι?, για μένα, ευχάριστοι άνθρωποι προσφέρουν ώρες απίθανης παρέας και φοβερών συζητήσεων είτε συμφωνούν είτε διαφωνουν! Το θέμα είναι να ξέρουν τον τρόπο να το κάνουν!

Οσον αφορά για το πάγο, μπορεί να έχεις και δίκιο, αλλά για το σύμπαν, δεν ξέρω ρε παιδάκι μου κάτι δεν μου "κολλάει"...:D :D :D
Ποτέ μην αφήνεις τίποτα στην τύχη...

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Researcher
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 306
Εγγραφή: 04 Μαρ 2007, 08:36
Τοποθεσία: Πατήσια, Αθήνα

Δημοσίευσηαπό stydio » 04 Φεβ 2008, 00:50

Για λάστιχα θα πείτε τίποτε?? :dontknow:
Αντε και θέλουμε να αγοράσουμε!!! :laughing6:
Άβαταρ μέλους
stydio
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 70
Εγγραφή: 10 Δεκ 2007, 01:29

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Γενικές Συζητήσεις

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 16 επισκέπτες