Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

ΚΑΤΑΓΓΕΛΙΑ ΓΙΑ ΤΗ ΡΟΔΟΠΗ

Τα πάντα για τους μηχανοκίνητους Μαραθώνιους, όπου συμμετέχουν μοτοσικλέτες και αυτοκίνητα με βασικό στοιχείο την σβελτάδα και την πλοήγηση

ΚΑΤΑΓΓΕΛΙΑ ΓΙΑ ΤΗ ΡΟΔΟΠΗ

Δημοσίευσηαπό tedos » 14 Σεπ 2004, 15:03

Καταγγελω και αποδιδω στην περιφρονηση ολων των μελων τον αισχρο SUPERSPY

Οριστε φιλοι μου τι δηλωνει σε αλλα FORUM
"Και Σ.Ε.Χ. και Σ.Ε.Δ. (για SEX το ψάχνουμε, αν βρέξει ίσως ). Λεπτομέρειες στο Road Book το πρωϊ της εκκίνησης "

Ασ με διαψευσει αν τολμα!!!! Αλλου αφηνει υποσχεσεις για δωρεαν SEX και εδω που μας εχει σιγουρους μουγγα στη στρουγκα!!!!

Αλλου τρως αλλου πινεις και αλλου πας και το δινεις ε κυριε SUPERSPY!!!!

Και σας ερωτω....Εαν εγω και ο DISTA δηλ οι τρελλες παπουδερι φτασουμε εκει πανω με αρρυθμιστους βηματοδοτες καρδιας γιατι δεν ειδοποιηθηκαμε πως θα αποδωσουμε (στην περιπτωση δωρεαν SEX)???

Ειναι αυτο αγωνας επι ισοις οροις ειναι αυτο FAIR PLAY??

Φτου σας κυριε SUPERSPY!!!!
Stratego Adventure Team

My other name is ΑΔΩΝΙΣ..


Nemo Vom Batu
Άβαταρ μέλους
tedos
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2571
Εγγραφή: 28 Οκτ 2003, 18:21
Τοποθεσία: South Evoia, Greece

Δημοσίευσηαπό superspy » 14 Σεπ 2004, 15:19

E.... μα ΔΕΝ ΚΑΝΑΤΕ τη ΣΩΣΤΗ ΕΡΩΤΗΣΗ!

Το παραπάνω ήταν απάντηση σε ερώτηση του στυλ "θα έχει ΣΕΧ και αν ναι πόσο;"

Οπότε για να είμαι μέσα (μπορεί ο άνθρωπος να "ξέχασε" να αλλάξει σε αγγλικό πληκτρολόγιο βρε παιδί μου :wink: ) απάντησα έτσι ώστε να είμαι καλυμμένος.

Και επαναλαμβάνω:

Και Σ.Ε.Χ. και Σ.Ε.Δ. (για SEX το ψάχνουμε, αν βρέξει ίσως :wink: ). Λεπτομέρειες στο Road Book το πρωϊ της εκκίνησης!

Τώρα, (σύμφωνα με τις παρατηρήσεις σου) μήπως θα έπρεπε να ζητάμε τεστ κοπώσεως ώστε να εξασφαλίσουμε ότι οι "αγωνιζόμενοι" θα έχουν τις κατάλληλες αντοχές; Προειδοποίηση άνευ χαρτοσήμου: Πρόσεχε τι θα απαντήσεις, οφείλω να σε ενημερώσω ότι πολύ εύκολα μπορώ να απαντήσω και σε άλλο θέμα πχ "Τα μαχαιρώματα" κλπ καταλαβαίνεις έτσι;

Φιλικά Σπύρος
Άβαταρ μέλους
superspy
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 6828
Εγγραφή: 29 Ιούλ 2002, 07:57
Τοποθεσία: Όπου πατάνε οι τροχοί μου!

Δημοσίευσηαπό tedos » 14 Σεπ 2004, 16:21

superspy έγραψε:E.... μα ΔΕΝ ΚΑΝΑΤΕ τη ΣΩΣΤΗ ΕΡΩΤΗΣΗ!

Το παραπάνω ήταν απάντηση σε ερώτηση του στυλ "θα έχει ΣΕΧ και αν ναι πόσο;"

Οπότε για να είμαι μέσα (μπορεί ο άνθρωπος να "ξέχασε" να αλλάξει σε αγγλικό πληκτρολόγιο βρε παιδί μου :wink: ) απάντησα έτσι ώστε να είμαι καλυμμένος.

Και επαναλαμβάνω:

Και Σ.Ε.Χ. και Σ.Ε.Δ. (για SEX το ψάχνουμε, αν βρέξει ίσως :wink: ). Λεπτομέρειες στο Road Book το πρωϊ της εκκίνησης!

Τώρα, (σύμφωνα με τις παρατηρήσεις σου) μήπως θα έπρεπε να ζητάμε τεστ κοπώσεως ώστε να εξασφαλίσουμε ότι οι "αγωνιζόμενοι" θα έχουν τις κατάλληλες αντοχές; Προειδοποίηση άνευ χαρτοσήμου: Πρόσεχε τι θα απαντήσεις, οφείλω να σε ενημερώσω ότι πολύ εύκολα μπορώ να απαντήσω και σε άλλο θέμα πχ "Τα μαχαιρώματα" κλπ καταλαβαίνεις έτσι;

Φιλικά Σπύρος


Κυριε SUPERSPY αυτα στο χωριο μου τα λενε αλλα λογια να αγαπιομαστε......

Και γινομαι συγκεκριμενος ευθυς αμεσως....

1. Αυτα τα περι τεστ κοπωσεως να τα ξεχασετε!! Εμεις δειξαμε τη μαχιμοτητα μας στον εβρο!!!(Ε βεβαια ναναι καλα και ο pino το παλληκαρι που κουβαλουσε την φιαλη οξυγονου :twisted: :twisted: Ακουσα οτι θαναι και στην Ροδοπη....) Μια χαρα ειμαστε λοιπον!!! Λιγο νιτρο στους βηματοδοτες και θα παμε αψογα :twisted: :twisted:
2. Γνωριζετε οτι πασχω απο πρεσβυωπια γι αυτο μου γραφετε μικρα!!!Ντροπη σας!! Αυτο που δεν ξερετε ειναι οτι ο DISTA εχει μονο μυωπια και μου τα διαβαζει εκεινος!!!1

Απαντω λοιπον και καταγγελω

Ειστε και διαπλεκομενος!!! Ολοι γνωριζουν οτι ο ιδιοκτητης του γνωστου σκυλαδικου "Τα Μαχαιρωματα" ελειπε για μια βδομαδα Γερμανια με σκοπο να φερει φρεσκο πραμα :boobs: :boobs: :boobs: :boobs:

Αληθευει οτι ειστε ο εν ελλαδι εκπροσωπος του????
Αληθευει οτι σκοπευετε να προωθησετε το φρεσκο πραμα στη Ροδοπη???
Γι αυτο μοιραζετε αφειδως υποσχεσεις????
Γι αυτο με απειλειτε???

Γραψτε οπου θετε ακομα και στον Παπα η αληθεια θα λαμψει!!!!!


ΥΓ. Ρε Σπυρο μηπως μπορεις να αθλοθετησεις κυπελλο για τον μεγαλυτερο μεσο ορο ηλικιας πληρωματος??? :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Stratego Adventure Team

My other name is ΑΔΩΝΙΣ..


Nemo Vom Batu
Άβαταρ μέλους
tedos
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2571
Εγγραφή: 28 Οκτ 2003, 18:21
Τοποθεσία: South Evoia, Greece

Δημοσίευσηαπό tazmania » 15 Σεπ 2004, 01:12

Που είσαι ρε μαντρόσκυλο να μαζέψεις το αφεντικό σου;

Ρε παλικάρι μου ( :twisted: :twisted: ), δεν σου έχω πει ότι δεν τα βάζουμε με τους διοργανωτές;;;;

Θες να πάρεις και κύπελλο; Τ' @ρχδ@@ μου θα πάρεις όχι κύπελλο :evil:

Ότι έχεις να πεις, θα το λες μετά το τέλος του αγώνα και αρκετά πριν τον επόμενο έτσι ώστε να έχει ξεχαστεί :wink: :twisted: :twisted:
Άβαταρ μέλους
tazmania
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2253
Εγγραφή: 28 Σεπ 2003, 16:05
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευσηαπό tedos » 15 Σεπ 2004, 08:31

tazmania έγραψε:Θες να πάρεις και κύπελλο; Τ' @ρχδ@@ μου θα πάρεις όχι κύπελλο :evil:

Ότι έχεις να πεις, θα το λες μετά το τέλος του αγώνα και αρκετά πριν τον επόμενο έτσι ώστε να έχει ξεχαστεί :wink: :twisted: :twisted:


Τι...αφου μου ειπες οτι παραγγειλαμε δικα μας κυπελλα....... :oops: :oops: :oops: :oops:
Stratego Adventure Team

My other name is ΑΔΩΝΙΣ..


Nemo Vom Batu
Άβαταρ μέλους
tedos
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2571
Εγγραφή: 28 Οκτ 2003, 18:21
Τοποθεσία: South Evoia, Greece

Δημοσίευσηαπό superspy » 15 Σεπ 2004, 09:29

Λοιπόν, μερικές συμβουλές για την επίτευξη του στόχου:

Tazmania:
Α. Άφησε τις «τρελές» μετατροπές ώστε ο Ρώσος σου να αποκτήσει την αξιοπιστία του!
Β. Βάλε κάτω από το πεντάλ του γκαζιού μια αμπούλα βρώμας (σαν αυτές που ρίχναμε στο σχολείο, θυμάσαι;) έτσι δεν θα του «πίνεις το αίμα», θα έχεις περισσότερο χρόνο να ασχοληθείς με την πλοήγηση και στο τέλος να είσαι σίγουρος ότι θα έχει ΚΑΙ καλή θέση

Tedos:
Α. Κοντά στη Δράμα, είναι μια χώρα – προμηθευτής ΣΕΧ. Επικοινώνησε με τον Pino για τα περαιτέρω.... (σίγουρα θα σου δοθεί η ευκαιρία να «την κάνεις» για λίγο κατά τη διάρκεια του αγώνα!)
Β. Αν υπάρχει πρόβλημα κούρασης, προτείνω τα λουτρά Σιδηροκάστρου, είναι απλά εκπληκτικά
Γ. Αν θες να συνδυάσεις το τερπνόν με τα του ωφελίμου (δηλαδή ΣΕΧ + Λουτρά), πας κατευθείαν για τα λουτρά στο Άγκιστρο (αρκεί να κλείσεις ραντεβού πρώτα, σκέψου ότι δε βρίσκεις θέση τα βράδια ) :lol: :wink:
Άβαταρ μέλους
superspy
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 6828
Εγγραφή: 29 Ιούλ 2002, 07:57
Τοποθεσία: Όπου πατάνε οι τροχοί μου!

Δημοσίευσηαπό tedos » 15 Σεπ 2004, 09:45

superspy έγραψε:Λοιπόν, μερικές συμβουλές για την επίτευξη του στόχου:

Tazmania:
Α. Άφησε τις «τρελές» μετατροπές ώστε ο Ρώσος σου να αποκτήσει την αξιοπιστία του!
Β. Βάλε κάτω από το πεντάλ του γκαζιού μια αμπούλα βρώμας (σαν αυτές που ρίχναμε στο σχολείο, θυμάσαι;) έτσι δεν θα του «πίνεις το αίμα», θα έχεις περισσότερο χρόνο να ασχοληθείς με την πλοήγηση και στο τέλος να είσαι σίγουρος ότι θα έχει ΚΑΙ καλή θέση

Tedos:
Α. Κοντά στη Δράμα, είναι μια χώρα – προμηθευτής ΣΕΧ. Επικοινώνησε με τον Pino για τα περαιτέρω.... (σίγουρα θα σου δοθεί η ευκαιρία να «την κάνεις» για λίγο κατά τη διάρκεια του αγώνα!)
Β. Αν υπάρχει πρόβλημα κούρασης, προτείνω τα λουτρά Σιδηροκάστρου, είναι απλά εκπληκτικά
Γ. Αν θες να συνδυάσεις το τερπνόν με τα του ωφελίμου (δηλαδή ΣΕΧ + Λουτρά), πας κατευθείαν για τα λουτρά στο Άγκιστρο (αρκεί να κλείσεις ραντεβού πρώτα, σκέψου ότι δε βρίσκεις θέση τα βράδια ) :lol: :wink:


ΕΓΡΑΨΕΣ!!!! :D :D :D :D :D :D
Stratego Adventure Team

My other name is ΑΔΩΝΙΣ..


Nemo Vom Batu
Άβαταρ μέλους
tedos
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2571
Εγγραφή: 28 Οκτ 2003, 18:21
Τοποθεσία: South Evoia, Greece

Δημοσίευσηαπό tazmania » 15 Σεπ 2004, 14:43

superspy έγραψε:Λοιπόν, μερικές συμβουλές για την επίτευξη του στόχου:

Tazmania:
Α. Άφησε τις «τρελές» μετατροπές ώστε ο Ρώσος σου να αποκτήσει την αξιοπιστία του!
Β. Βάλε κάτω από το πεντάλ του γκαζιού μια αμπούλα βρώμας (σαν αυτές που ρίχναμε στο σχολείο, θυμάσαι;) έτσι δεν θα του «πίνεις το αίμα», θα έχεις περισσότερο χρόνο να ασχοληθείς με την πλοήγηση και στο τέλος να είσαι σίγουρος ότι θα έχει ΚΑΙ καλή θέση


Για το Α θα συμφωνήσω απόλυτα. Γι' αυτό το λόγο έχω αποφύγει τις υπερβολές και πιστεύω ότι το Niva είναι τόσο αξιόπιστο, όσο χρειάζεται για να διαπρέψει στην Δράμα :lol: :lol: :riding: :riding: :!:

Όσο για το Β, το μόνο που δουλεύει είναι να έχω συνοδηγό τον tedouli κι εαν θέλω ας μην συγκρατηθώ :twisted: :twisted:
Άβαταρ μέλους
tazmania
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2253
Εγγραφή: 28 Σεπ 2003, 16:05
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευσηαπό tedos » 15 Σεπ 2004, 15:32

tazmania έγραψε:[Όσο για το Β, το μόνο που δουλεύει είναι να έχω συνοδηγό τον tedouli κι εαν θέλω ας μην συγκρατηθώ :twisted: :twisted:


Θα εχουμε ανοιχτη γραμμη στο κινητο :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Stratego Adventure Team

My other name is ΑΔΩΝΙΣ..


Nemo Vom Batu
Άβαταρ μέλους
tedos
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2571
Εγγραφή: 28 Οκτ 2003, 18:21
Τοποθεσία: South Evoia, Greece

Δημοσίευσηαπό blackchris » 15 Σεπ 2004, 19:32

tazmania έγραψε:και πιστεύω ότι το Niva είναι τόσο αξιόπιστο


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
blackchris
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2712
Εγγραφή: 28 Σεπ 2003, 19:41

Δημοσίευσηαπό tedos » 15 Σεπ 2004, 20:08

blackchris έγραψε:
tazmania έγραψε:και πιστεύω ότι το Niva είναι τόσο αξιόπιστο


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Ti δηλαδη??? Δεν ειναι αξιοπιστο το NIVA????? :shock: :shock: :shock: :shock:
Stratego Adventure Team

My other name is ΑΔΩΝΙΣ..


Nemo Vom Batu
Άβαταρ μέλους
tedos
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2571
Εγγραφή: 28 Οκτ 2003, 18:21
Τοποθεσία: South Evoia, Greece

Δημοσίευσηαπό tazmania » 16 Σεπ 2004, 00:14

blackchris έγραψε:
tazmania έγραψε:και πιστεύω ότι το Niva είναι τόσο αξιόπιστο


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Ρε ρεμάλι τι κάνεις εδώ :?: Δεν διάβασες την επιγραφή έξω από την πόρτα :?:

Μόνο για αγωνιζόμενου

Άντε τζάσε από εδώ μην αμολήσω το μαντρόσκυλο :twisted: :twisted: :twisted:

Άκου να κάνει σχόλια για το Niva μου :evil: :evil: :evil:
Άβαταρ μέλους
tazmania
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2253
Εγγραφή: 28 Σεπ 2003, 16:05
Τοποθεσία: Αθήνα


Επιστροφή στο Trail Ride, Rally Raid & Cross Country Rally

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 89 επισκέπτες