Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

Ασφαλής διασκέδαση

Τα πάντα για τους μηχανοκίνητους Μαραθώνιους, όπου συμμετέχουν μοτοσικλέτες και αυτοκίνητα με βασικό στοιχείο την σβελτάδα και την πλοήγηση

Ασφαλής διασκέδαση

Δημοσίευσηαπό DIMOSTHENIS » 21 Μάιος 2007, 22:40

Καλό επίσης είναι η διοργάνωση να επαναλαμβάνει κάθε (αγωνιστική) μέρα τα rules of contact για τα πληρώματα εκείνα που δεν καταλαβαίνουν ότι πάνω στα βουνά με τέρμα γκάζια δεν πας προφυλακτήρα με τον μπροστινό γιατί το κακό δεν αργεί να συμβεί.

Μπορεί κάποιοι να πιστεύουν ότι πάνε αέρα επειδή έπιασαν τον μπροστινό αλλά μπορεί απλώς ο μπροστινός να πηγαίνει αργά.

Τέλος πάντων.
Με δεδομένο το συμβάν με Δουράκο και τη δική μου εμπειρία στην Πάτρα παρακαλώ άπαντες να θυμόμαστε ότι η ασφάλεια είναι ΤΟ ΠΡΩΤΟ, ΤΟ ΚΥΡΙΟΤΕΡΟ ΚΑΙ ΤΟ ΜΟΝΑΔΙΚΟ ΑΔΙΑΠΡΑΓΜΑΤΕΥΤΟ.

Όλα τα άλλα είναι για να περνάμε καλά. Αν είναι κάποιος από μας τόσο πολύ γρήγορος έστω και τώρα στα γεράματα θα τον... τσιμπήσει κάποια εργοστασιακή ομάδα και θα τον πληρώνει εκατομμύρια με αντίτιμο τη ζωή του...

Τέλος επειδή η διοργάνωση πέρσι δεν δημοσιοποίησε κάποιες φωτό το κάνω εγώ και για να δείξω πόσο λάθος ήμουν και για το τι μπορεί να συμβεί εκεί που την έχεις δει Βατάνεν...
CROSSBACK
Άβαταρ μέλους
DIMOSTHENIS
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 50
Εγγραφή: 09 Μάιος 2007, 14:02
Τοποθεσία: ΠΑΠΑΓΟΣ, ΑΤΤΙΚΗ

Επιστροφή στο Trail Ride, Rally Raid & Cross Country Rally

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 18 επισκέπτες