Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

1ο TRAIL RIDE 2007 Moνοπατάδα... - Εντυπώσεις!

Τα πάντα για τους μηχανοκίνητους Μαραθώνιους, όπου συμμετέχουν μοτοσικλέτες και αυτοκίνητα με βασικό στοιχείο την σβελτάδα και την πλοήγηση

Άδοξα !

Δημοσίευσηαπό Papasouzas » 25 Φεβ 2007, 22:13

Εγώ να πω την αλήθεια με έφαγε η ζήλια!
Ελπίζω στον επόμενο να γράψω κι εγώ τις εντυπώσεις μου!!
Λειψίστυλε χίλια ευχαριστώ και πάλι για το στυλό, και στον επόμενο έχει δώρο ένα Πάρκερ!
Όσο υπάρχει τράπουλα,θα βγένουνε ρηγάδες
κι όσο υπάρχουν δάσκαλοι θα βγαίνουν μαθητάδες!

TEAM 65- !!

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Papasouzas
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 769
Εγγραφή: 18 Ιαν 2007, 18:36
Τοποθεσία: Κάτω από τις λάσπες και το μηχανάκι απο πάνω!

Δημοσίευσηαπό epital » 25 Φεβ 2007, 22:32

Ενα (1) μακρύ συγχαρητήριο στον νικητή που απέδειξε για μια ακόμη φορά
οτι είναι καλύτερος από όλους μας!!

Ευχαριστώ τον Πάρι και τον ΚαΝάΤα για την βοήθειά τους όταν παγιδεύτηκα
στο ανηφόρι Νο 3 απο σπασμένη γκαζιέρα,μετά από μεγαλόπρεπο καπάκι!!

Πολλά φιλιά στον forester και στον Γιώργο που επέδειξαν απίστευτη υπομονή και κέφι,βοηθώντας όλους εμάς τους ¨κουλούς¨!

Τα σέβη μου στον γιατρό,που ούτε αυτός δεν ξέρει πόσα μηχανάκια ανέβασεστην εν λόγω ανηφόρα,κάνοντας ταυτόχρονα σεμινάριο σε όλους μας για το πώς,πού και πότε!
Φυσικά ευχαριστούμε και τα κορίτσια που βρίσκονταν στο σημείο,
απαλύνοντας με το χαμόγελό τους την απογοήτευσή μας !

Παααααρα πολύ εντυπωσιακό το πέρασμα του billy Βαρβαγιάννη με το 525
που ανέβηκε ¨για πλάκα¨!Τέλος,να πώ ακόμα μια φορά,οτι γουστάρω τρελά που βρίσκομαι ανάμεσά σας,γουστάρω που κάνουμε χαβαλέ ακόμα και όταν σέρνουμε τα μηχανάκια μας με τον ιμάντα,γουστάρω που η μία διαδρομή είναι καλύτερη απο την άλλη,
δεν γουστάρω όμως που με περάσατε οοοοοοοοοοολοοοοοοοιιιιιιι!!

.........θα προπονηθώ σκληρά,και θα τα ξαναπούμε στον επόμενο!

Φιλιά σε όλους τους συμμετέχοντες!Οχι νικητές και χαμένους !
Μετά απο τέτοια βόλτα δεν νομίζω να υπάρχει χαμένος!
η επόμενη μέρα
.....θα είναι νύχτα
Άβαταρ μέλους
epital
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 548
Εγγραφή: 01 Φεβ 2004, 23:07
Τοποθεσία: ΑΙΓΑΛΕΩ

Δημοσίευσηαπό axelkal » 25 Φεβ 2007, 23:10

Ενα (1) μακρύ συγχαρητήριο στον νικητή που απέδειξε για μια ακόμη φορά
οτι είναι καλύτερος από όλους μας!!


Ναι , σιγά μην είναι Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ......
Απλώς άρωστος είναι :twisted: :twisted:
Δεν είδες τα μπιρμπιλωτά του ματάκια ,
πως γυαλίζανε το πρωί ;;;;

Άσε που κάτι μου λέει πως έκανε μάγια για
μερικούς μερικούς .......
Φήμες λένε για σφαγμένα κοκόρια & χορους ,
με ακαταλαβίστικα λόγια , στο φεγγαρόφωτο :shock: :shock:
"IN MUD WE TRUST"

"TEAM 100+"
Άβαταρ μέλους
axelkal
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 900
Εγγραφή: 08 Απρ 2005, 08:04
Τοποθεσία: kantza-pallini

Δημοσίευσηαπό Papasouzas » 26 Φεβ 2007, 01:03

Πάντως τερμάτισε 3 τέταρτα πριν τον δεύτερο ( :!: ) κι έτσι είχα κι εγώ παρέα όσο έκανα κάτι ετοιμασίες εκεί!
Αλλά το κακό είναι ότι μόλις τερμάτισε του χύθηκαν όλα τα λάδια από το κάρτερ!
:cry: :cry: :cry:
Όσο υπάρχει τράπουλα,θα βγένουνε ρηγάδες
κι όσο υπάρχουν δάσκαλοι θα βγαίνουν μαθητάδες!

TEAM 65- !!

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Papasouzas
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 769
Εγγραφή: 18 Ιαν 2007, 18:36
Τοποθεσία: Κάτω από τις λάσπες και το μηχανάκι απο πάνω!

Δημοσίευσηαπό ayrton » 26 Φεβ 2007, 06:39

Για άλλη μια φορά ο γιατρός έγραψε.
Που πάει και τα ξετρυπωνει συνέχεια καινούργια κομμάτια.
Τα δένει με γνωστά κλασσικα, τα πασπαλίζει με μπόλικη πλοήγηση για να μην χαλαρώνεις πουθενά και αποδικνύει περίτρανα οτι το μέγεθος δεν είναι το μόνο που μετράει.
Πρέπει επίσης να του αναγνωρίσουμε οτι μας ακουσε όλους για το τι θέλουμε και μας φρόντισε όλους.
Hard core κομματια για τους αρρωστους και αξιους, ευκολότερα οχι όμως χαζα για τους υπόλοιπους.
Διπλός κόπος για εκείνον για να περάσουμε όλοι καλά.
Το, ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ είναι απλά το ελάχιστο.
Η συμμετοχή μας είναι ότι λιγότερο για τον κόπο του.

Στα δικά μας τώρα....
Ξεκινήσαμε χαρωποί και πρίν ακόμα πατήσουμε χώμα στα 2 χλμ το DT από γενική επισκευή προερχόμενο......απλά κόλλησε. ΦΤΟΥ !!!
Ο Στέλιος αποφασίζει στα γρήγορα, δίνει το ΚΤΜ του στον Επαμεινώνδα που έχει να τρέξει καιρό και θυσιάζει την δική του διασκέδαση για την παρέα και τον φίλο . Δικαίως τον βράβευσε ο Doc στο τέλος. Ασε που επειδη όλοι μας είχαμε (δουλειές) το Σάββατο προετοίμασε μόνος του 3 μηχανάκια, τα φόρτωσε και μας τα έφερε έτοιμα, φουλαρισμένα, λαδωμένα στην εκκίνηση. Νασαι πάντα καλά ρε Στελάρα. Εκανε και χρεή φωτογράφου στον αγωγό για την Οργάνωση.
Εμείς συνεχίσαμε χωρίς προβλήμα εκτός από ενα μιασωρο χάσιμο μετα την εξοδο της πρώτης καβατζας μαζι με καμμια εικοσαρια άλλους όπου πηγαιναν όλοι προς παντού. Αποφύγαμε πολύνεκρο με καποιον με ένα YAMAHA οσο πρόλαβα να δω όπου ερχόμενος τέζα ....απλα αλλάξαμε διαζώματα με τα μάτια και σωθηκαμε. Καιρό είχαμε να πάμε ΚΑΤ.
Κατοπιν προστέθηκε άλλο ενα χάσιμο μετα το μονοπατακι στο ΤΟΛ που το καναμε 3 φορές να το εμπεδώσουμε. Φυσικά σταματησαμε και για ενα τσιγαράκι, με τσιπουρακι.
Στην μέση της διαδρομής στην παρέα προσθέθηκε και ο Μαριος με XR που του χαλασε το ΙΜΟ και πήγαινε στα τυφλά.Στο ΣΕΧ 5 βρήκαμε τον Γιάννη τον Σεγγο χαμένο κι αυτόν στην πρώτη του συμμετοχή μαζί με ενα Husaberg από την Καλαμάτα και τους πήραμε και αυτούς μαζί και το πουλμανάκι έφτασε χαρωπό στην ταβέρνα.

Συνοπτικα:

Από τις λίγες φορές που φάγαμε πρώτοι.
Δεν μας έφτασε η σκούπα μετά από καιρό.Βελτιωνόμαστε.
Ο Μαρκάτος μας πέρασε 4 φορές.
Ο Lipsipos όσο ήταν μπροστα μας στην αρχή, ..... άξιος με το τέρας. Ειδες τι κάνει η προπόνηση.
Το μηχανακι του Katana βρωμαέι απίστευτα από το λάδι που καίει.Το παέι όμως τέζα όσο κάθησα πίσω του στην Καλιφόρνια.
Ο Ψωφάκης κέρδισε γιατι απλά φορούσε....επιρρύνιο.!!
Κριμα για τους Οικονομάκους που εχασαν ενα πραγματικά όμορφο αγώνα στα γούστα τους.
Περαστικά στον Axelkal.
Συγχαρητήρια στον γείτονα (Elvis) για την πρωτιά.

Η διάθεση μου χάλασε βλέποντας την ζημιά του Μαρκάτου στην Εθνική.Φτού γαμώτ....

Μητσάρα μην στενοχωριέσαι όλα φτιάχνονται.

Αυτά.

Να΄στε όλοι καλα.

Τώρα τι κάνουμε μέχρι το επόμενο....
Τελευταία επεξεργασία από ayrton και 26 Φεβ 2007, 07:58, έχει επεξεργασθεί 2 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
ayrton
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 555
Εγγραφή: 15 Ιαν 2004, 20:49
Τοποθεσία: Aθήνα

Δημοσίευσηαπό iatrodikastis » 26 Φεβ 2007, 07:41

ayrton έγραψε:
Τώρα τι κάνουμε μέχρι το επόμενο....


Προπόνηση,λίγη προπόνηση και φυσικά προπόνηση. :lol:
Άβαταρ μέλους
iatrodikastis
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 3389
Εγγραφή: 08 Ιούλ 2005, 16:52
Τοποθεσία: n.smirni

Δημοσίευσηαπό KickStarter » 26 Φεβ 2007, 08:19

Καταρχήν θα ήθελα να δωσω τα συγχαρητήριά μου, στον DOC και όλο το υπόλοιπο επιτελείο που βοήθησαν να πραγματοποιηθεί ένα πολύ ωραίο και τεχνικό TR.

Ένα μεγάλο μπράβο σαυτόν που σκευτηκε την απόδωση φόρου τιμής με ένα τριαντάφυλλο στον Βασίλη.
και αλλό ενα μεγάλο μπράβο στον Doc που βράβευσε τον Χατζόπουλο για την κίνησ'η του να δώσει το μηχανάκι του. Τετοιές κινήσεις ανεβάζουν το επίπεδο της οικογένειας μας. Αξια βραβεύτηκε.

Doc το TR ηταν απλά υπέροχο και ηταν αυτό ακριβώς που γουστάραν οι περισσότεροι, λίγα αλλά πόλυ τεχνικά χλμ που έδεναν το εύκολο με το δύσκολο και την οδηγική απόλαυση με την ταλαιπωρία πολύ αρμονικά.

Όσο για το τρίτο ανηφόρι, απλά πρόκλιση, 2-3 μέτρα πριν την κορυφή τελείωσε με θεαματικότατο καπάκι. (thanks Doc!!!)

Αναμένουμε για ανάλογα TR αλλά Please μην ξανακλείσετε δύσκολα κομμάτια!!!

Ιατροδικα, μπράβο σου την άξιζες την κούπα!!!
Υπάρχουν δύο είδη πεζών, οι γρήγοροι και οι νεκροί.
Άβαταρ μέλους
KickStarter
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 657
Εγγραφή: 22 Ιαν 2007, 15:23
Τοποθεσία: Pendeli, Athens

ο χριστος και η παναγια !!!!!

Δημοσίευσηαπό alexandros » 26 Φεβ 2007, 08:46

αχχ ρε επιτροπρρρρρρρρ !!!
αχχ ρε επιτροπρρρρρρρρ !!!

κυριοι ο επιτροπας με ειχε απο το 25 χλμ...
καλυψε τα 2 λεπτα διαφορας μας πολυ γρηγορα
και φροντισε οχι να με τσιτωσει ή προσπερασει αλλα να
μεινει 300μετρα πισω αφηνοντας με αφενος στον ρυθμο μου
αφετερου δινοντας μου να καταλαβω οτι ειχε πιασει τον στοχο του.

ηταν fair game κυριοι και του αξιζουν συγχαρητηρια για αυτο !!
μπραβο !!!!! μπραβο !!!!! μπραβο !!!!!

για εχθες πιστευω πως απλα ημουν πιο τυχερος απο τους τυχερους και δεν ζοριστικα καθως δεν χαθηκα και περασα ολα τα δυσκολα (πλην ενος) με την μια !! :twisted: :twisted: :twisted:

αλλωστε και ο Καμαρουλιας οπως πολλοι αλλοι ειχαν τις δυσκολιες τους ειτε με τα ανηφορια ειτε με αλλα, αφηστε και τον επιτροπα..... να κοιμηθηκε αραγες το βραδυ ????? χι χι χι !!! τις μπυρες μου ρεεεεεεε !!!!

περαστικα στον axelcal και καλη αναρρωση φιλε !!

συγχαρητηρια σε ολους τους νεους που επιτελους πηραν μια γευση και μια ικανοποιηση απο το βαθρο, αυτος ειναι και ο σκοπος, να ανανεωνομαστε και να βλεπουμε νεα χαμογελα και νεες επιτυχιες
ενα μεγαλο μπραβο σε ολους σας !!!!!!

τωρα για την καβατζα στο 6ο ΣΕΔ οτι και να πω..... χα χα χα !!

επισης στο κατηφορι / ανηφορι του αγωγου στο 7ο ελεγχο, εκει με τα τζιπ, βλαστημισα την ωρα και την στιγμη που τους ειδα.... πηχε η ψυχη μου στην κουλουρη... ειχαν κλεισει το ποταμακι στο τερμα απο το κατηφορι, εκει που εφτανες στα ορια απο τα φρενα.... ειχε καμια 10αρια τζιπ ετσι για να εισαι σιγουρος πως θα πετυχεις καποιο...

πολλα ειπα.... τα φιλια μου σε ολους και να ημαστε καλα !!



Υς γιατρε, τα σεβη μου !! :wink: :wink: :wink: :wink:
Άβαταρ μέλους
alexandros
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 3029
Εγγραφή: 04 Μαρ 2004, 19:35
Τοποθεσία: Πάρνηθα

Δημοσίευσηαπό tati » 26 Φεβ 2007, 09:02

να πω και εγώ εντυπώσεις που ηταν η πρώτη μου φορά που βρισκόμουν σε αγώνα....

ζήλεψα.......και ήθελα να ήμουν και εγώ μέσα στους αγωνιζόμενους, πήρα απίστευτη χαρά οταν εκει πανω στην κορυφή( :evil: ) έβλεπα να έρχονται τα παιδιά και να συνεχίζουν

δυστυχώς στο σημείο που είμασταν (και ξανά... :evil: ) δεν ειχε θέαμα και έτσι δεν πήρα καμία ιδέα για το πως ήταν η διαδρομή, αλλά απο τις περιγραφές καταλαβαίνω

ευτυχώς doc με πέτυχες στη κατηφορίτσα με την θεαματική κατάβασή σου και πήρα και εγώ λίιιιιιγο τη δόση μου απο δράση :lol:

πρέπει να πω οτι η αίσθηση της ομαδικότητας, της παρέας και του θεμιτού συναγωνισμού είναι κατι που με κανει να αγαπάω αυτό που κανω ακομα περισσότερο.

στεναχωρέθηκα παρα πολύ για τον αλέκο με το γόνατατό του αλλά ολοι ξέρουμε οτι δυστυχώς και αυτό είναι μέρος του προγράμματος...

πραγματικά χάρηκα που είδα το λείψιππο να τερματίζει μιας και ήταν ο πρώτος του αγώνας. Μπράβο σου...

δε μου άρεσε που δεν είδα τον επιτροπάκη να τερματίζει όπως αυτός ήθελε

μου μετέδοσε στιγμιαία την αδρεναλίνη του ο μαρκάτος, που έφυγε τέζα απο το ΣΕΔ :wink: (ετσι ταιριάζει στα yamaha)

συγχαρητήρια βέβαια και στο Ψωφάκη

μπορώ να πώ και πολλά άλλα, αλλα ας τερματίσω κάπου εδώ με το μπλα μπλά και θα περιμένω μέχρι την επόμενη φορά :wink:

doc ευχαριστω
μπήκε στόχος.........
tati
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 950
Εγγραφή: 11 Δεκ 2006, 12:43

Δημοσίευσηαπό Berg » 26 Φεβ 2007, 09:21

epital έγραψε:Ευχαριστώ τον Πάρι και τον ΚαΝάΤα για την βοήθειά τους όταν παγιδεύτηκα
στο ανηφόρι Νο 3 απο σπασμένη γκαζιέρα,μετά από μεγαλόπρεπο καπάκι!!


Αφού το είχα κάνει τάμα! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Μένε εσύ και θα σε σπρώχνουμε εμείς! :lol: :lol: :lol:
GET SERIOUS HAVE FUN!
“A Tutto Gasse” Fabrizio Meoni
Άβαταρ μέλους
Berg
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 1417
Εγγραφή: 10 Νοέμ 2004, 20:00
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευσηαπό toshmagic » 26 Φεβ 2007, 09:32

Καλημέρα σε όλους,

τις λίγες φωτό που έβγαλα από το σημείο που ήμουν, μπορείτε να τις
δείτε στο:

[url]transalpfriends.gr/v-web/gallery/album01[/url]

:) :) :)
Άβαταρ μέλους
toshmagic
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 90
Εγγραφή: 31 Ιαν 2005, 14:41
Τοποθεσία: Πεύκη-Αθήνα

Δημοσίευσηαπό toshmagic » 26 Φεβ 2007, 09:37

Διόρθωση:
toshmagic έγραψε:[url]transalpfriends.gr/v-web/gallery/album01[/url]



http://transalpfriends.gr/v-web/gallery/album01
Άβαταρ μέλους
toshmagic
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 90
Εγγραφή: 31 Ιαν 2005, 14:41
Τοποθεσία: Πεύκη-Αθήνα

Μασαει το ΚΤΜ στην ανηφορα; Και φτυνει και τα κουκουτσια!

Δημοσίευσηαπό leipsippos » 26 Φεβ 2007, 10:08

Απο που να αρχισω ...;
Πρωτα απο ολα ενα μεγαλο μπραβο στον Δημητρη για τον αγωνα που εφτιαξε. Ηταν πολυ ωραιος αγωνας!!

Μπραβο σε οσους τερματισαν και μπραβο γενικα σε οσους αφησαν τα ζεστα παπλωματα τους για να βγουν με 2 βαθμους Κελσιου, Κυριακη πρωι στο βουνο, ειτε σαν αγωνιζωμενοι, ειτε σαν οργανωση.

Περισσοτερα μπραβο σε οσους τερματισαν και ακομη πιο πολλα σε μας τους μικρους (Entry Level) που βρηκαν το κουραγιο να δοκιμασουν τις δυναμεις τους σε ενα τετοιο αγωνα. Και ακομα περισσοτερο στον Ελβις που εδειξε who's the king!

Οσον αφορα στον τερματισμο μου οφειλω να πω ενα μεγαλο ευχαριστω πρωτα απο ολα, στον Δημητρη τον Μαρκατο , ο οποίος εδω και 4 μηνες με εχει αναλαβει σχεδον προσωπικα και καθε Κυριακη προσπαθει να με κανει ανθρωπο πανω στην μηχανη. Επισης να ευχαριστησω τον axelkal (και να ευχηθω περαστικα), για τις πολυτιμες συμβουλες του, τον Πετρο που με πριζωνε συνεχεια και βεβαια τον κυριο Οικονομακο για την... νουθεσια και την ουσια του "αγωνιζεσθε" που μου εχει περασει! Δεν περιμενα ποτε να τα βγαλω περα σε τετοιο αγωνα και σαφως ο τερματισος δεν ηταν θεμα καλων ελαστικων ή ενος κοντερ. Κυριοι ευχαριστω.


Αγωνιστικως να πω οτι ξεκινησα χωρις κοντερ και η μονη μετρηση που ειχα ηταν αυτη απο το GPS το οποιο εδειχνε περιπου 4,5 χλμ/ωρα λιγοτερα απο αυτο του ΚΤΜ. Ο αγωνας βγηκε με το ματι περισσοτερο παρα με τα οργανα. Ο Μαρκατος με προσπερναγε καθε φορα που κολλαγα και τον περναγα καθε φορα που χανοταν. Οταν με βρηκε στο χαντακι ειχα ηδη χασει 15' προσπαθωντας να περασω απο δεξια απο την ριζα, και αφου δεν μπορουσα αποφασιασα να το ριξω στο χαντακι που θεωρητικα θα εβγαινε, δεν τα καταφερα, ξανακολλησα και οταν τελικα εβαλα την μηχανη ολοκληρη μεσα στο λουκι δεν μπορεσα να την κρατησω απο την κουραση , και επεσε δεξια. Ηδη απο το 35ο χλμ της διαδρομης τα ειχα παιξει, τα υπολοιπα 30 χμ πρακτικα τα εβγαλε το ΚΤΜ, οχι εγω. Στις κατηφορες μετα το 6ο ΣΕΔ εβαλα την ταυτοτητα στο στομα , εκανα το σταυρο μου (που τελικα χρειαστηκε !!) και κατεβηκα και εγω δεν ξερω πως. Το ειχα παρει αποφαση οτι θα τερματισω αν δεν μου συμβει κατι και σκεφτηκα ουτε μια στιγμη να εγκαταλειψω λογο δυσκολιων.

Σας ευχαριστω ολους και ευχομαι μια υπεροχη αγωνιστικη χρονιά.


Λειψιππος.
Άβαταρ μέλους
leipsippos
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 1974
Εγγραφή: 08 Απρ 2005, 17:58
Τοποθεσία: Πευκόφυτοι Πετρώδεις Ορεινοί Όγκοι

Re: Άδοξα !

Δημοσίευσηαπό doc » 26 Φεβ 2007, 10:15

Papasouzas έγραψε:Εγώ να πω την αλήθεια με έφαγε η ζήλια!
Ελπίζω στον επόμενο να γράψω κι εγώ τις εντυπώσεις μου!!


Μην ανησυχείς! Στην Πάτρα θα τρέχεις!
Άβαταρ μέλους
doc
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2118
Εγγραφή: 16 Μαρ 2004, 12:41
Τοποθεσία: Εντός / Εκτός / επί τα αυτά

Δημοσίευσηαπό doc » 26 Φεβ 2007, 10:22

Παιδιά,

το μεγαλύτερη "ευχαριστώ" το οφείλουμε -κακά τα ψέμματα- στον καιρό!

Στο Κορωπί έριχνε καρέκλες, και μας ούτε που μας άγγιξε!
10 μέρες πριν τα μονπάτια ήταν φουλ χιόνι, αδιάβατα από την γλίτσα και ακόμη και στις φλαταδούρες στο Κρυονέρι θαβόσουνα στη λάσπη!

Φα νταστείται τη ανηφόρα με 20-30 πόντους χιόνι, να μην φαίνονται τα λούκια!

Όμως, με τον αέρα και την λειψυδρία τα πολλά στεγνώσανε, κι έμεινε μόνο ένα επιφανιακό φιλμ υγρασίας να κερασώνει την τούρτα! Αν πάντως έβρεχε χθες... ο εργάτης του Patrol κι ο Forester ακόμη θα δούλευε... :o

Ευχαριστώ όλους για τα καλά σας λόγια!

Το επόμενο ραντεβού στην Πάτρα, όπου ετοιμάζουμε διαφορετική διαδρομή για αυτοκίνητα και μοτοσυκλέτες!
Άβαταρ μέλους
doc
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2118
Εγγραφή: 16 Μαρ 2004, 12:41
Τοποθεσία: Εντός / Εκτός / επί τα αυτά

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Trail Ride, Rally Raid & Cross Country Rally

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 50 επισκέπτες